Hostingas

Programavimas bei interneto svetainių kūrimas
Nimu
Posts: 2
Joined: Tue Apr 24, 2012 1:31 pm

Hostingas

Postby Nimu » Tue Apr 24, 2012 1:44 pm

Sveiki,
ko gero seniems vilkams jau seniai pabodo su tokiais žaliukais kaip aš terliotis, na bet kas gi jus kada nors pakeis jei ne mes? ;)
Taigi, esu įvaldęs HMTL ir CSS kalbas. Daugiausiai mokymosi tikslais dirbau su paprasčiausia užrašine, tačiau dabar pradedu dirbti Frontpagu. Laimingai besipraktikuoju, o galbūt net sukuriu kokį nors beveik rimtą tinklalapį, kai iškyla klausimas - "O kaip vis tik įdėti tinklapį į internetą? ". Visi iš karto pataria dešimtis patikimų hostingo puslapių, tačiau kas iš to? Ko gero tik dar labiau susimaišė vargšė mano galvelę. :) Pradedu naršyti - randu MySQL, PHP, wamp ir dar daugybę kitokių keiksmažodžių. Ir? O gi nieko. Lieku ten kur buvau. Turiu sukurtą svetainę.htm, tačiau neturiu nei žalio supratimo kaip ją paleisti per savo duombazę ar per kokį free hostą. Taigi, gerbiami Vilkai, ar ištemps jūsų kantrybė galbūt jau tūkstantąjį kartą smulkiai parašyti kaip tai daroma? :)

User avatar
virusass
Posts: 241
Joined: Sun Jul 12, 2009 2:06 pm
Location: Subačius

Re: Hostingas

Postby virusass » Thu Apr 26, 2012 2:55 pm

Aš ne senas ir ne Vilkas, bet pamėginsiu paaiškint :D

Lengva instrukcija

1) Užsisakai hostingą (mokamą/nemokamą nesvarbu. Nemokamo pvz.: lhosting.info)
Taip pat galima svetainę paleisti iš savo kompiuterio, tačiau tektų neišjungti kompiuterio, nes jam išjungus išsijungs ir svetainė.. Taigi retai kada naudinga.

2) Taigi, turime hostingą(serverį, tam tikra prasme kompiuterį). Didžioji dalis nustatymų jame jau sukonfiguruota, taigi mums tereikia perduoti svetainės failus, kad hostingas turėtų ką perduoti į interneto platybės.

3) Tam pasinaudosime FTP(lt. failų perdavimo protokolas). Tai reikia parsisiūsti kaikokią programą, kuri palengvintu darbą. Aš naudoju FilleZilla, taigi ir tau rekomenduoju :D http://filezilla-project.org/download.php

4) Parsisiuntę programą matome labai paprastas formas. Užsiregistravę hostinge el. paštu gavome prisijungimo duomenis:

Cpanel Username: ih_10603285
Cpanel Password: ******
Your URL: http://mohaha.lhosting.info or http://www.mohaha.lhosting.info
FTP Server : ftp.lhosting.info
FTP Login : ih_10603285
FTP Password : ******
MySQL Database Name: MUST CREATE IN CPANEL
MySQL Username : ih_10603285
MySQL Password : ******
MySQL Server: SEE THE CPANEL
MySQL Server: SEE THE CPANEL

Išsinagrinėje matome, kad nesunkiai galime užpildyti FileZilla programoje prašomas formas.
1) Serveris: ftp.lhosting.info
2) Vartotojo vardas: ih_10603285
3) Slaptažodis: ******
4) Prievado vesti nereikia.

5) Prisijunge matome keletą užrašų. Pirmasis sako, kad čia failų nekeltume, taigi einame į vienintelį esantį aplanką. Ir ten parašyta, kad failus reiktų kelti būtent čia :) Taigi sukeliam failus ir einame pažiūrėti kaip atrodo.


Tikiuosi aiškiai parašiau :lol:
Shiz - šprotai irgi žuvis

Nimu
Posts: 2
Joined: Tue Apr 24, 2012 1:31 pm

Re: Hostingas

Postby Nimu » Sat Apr 28, 2012 6:53 pm

Dėkui !


Return to “Programuotojų kampas”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron