Ubuntu neaptinka Hard Disc'o

Viskas apie "Linux" distribucijas, *BSD bei MacOS operacinių sistemų šeimas bei kitas operacines sistemas
linuxas
Posts: 10
Joined: Fri Nov 05, 2010 4:14 pm

Ubuntu neaptinka Hard Disc'o

Postby linuxas » Wed Nov 10, 2010 7:03 pm

Sveiki. Nusprendziau linuxus isbandyt, nes windows XP per 5 metus spejo atsibost... gaila nesiseka jau 2 savaites... :shock: Parsisiunciau ubuntu 32bit is ju pagr. puslapio http://www.ubuntu.com/, isirasiau i CD diska ir beliko tik irasyt i PC. Per biosus nustaciau pirmenybe savo cd rom'ui ir is pirmo viskas kaip ir puiku :) Pats automatiskai ijungia ta graziaja ubuntu lentele, kurioje reik paspaust install ubuntu ir ten leidzia pasirinkt ar nori isbandyt, ar instaliuot. Spaudziu instaliuot ir ismeta ta pagr. lentele instaliavimo. 1 karta paspaudziu pirmyn ir tada jau toje vietoje kur reikia particijas hardo tvarkyt (t.y. skirtstyt ir pan) man ten tuscia buna... Paprasciausiai tuscia... Yra keli pasirinkimai kaip new partition table, add, change,delete, undo all changes, bet kad ir ka spausciau, jis nereguoja. Sumirksi tas mygtukas, kuri paspaudziu, bet nieko nevyksta. Spaudziu toliau, megindamas ta lentele ignoruot, nes ten nieko neina pakeist man ismeta sita grozi: No root file system. No root file system is defined... Nezinau net ka daryt... Beje, CD net daugiau nei geras :lol: Pas broli ir sese meginau, tai toj vietoj nepakimba kaip pas mane... Grazu viskas, tvarkingai jiems leidzia ten particijas deliot ir t.t... Meginau siuos dalykus is beviltiskumo:
1. Biosu atkurt parametrus.
2. Siaip viska ismaigiau biosuose.
3. Atsukus pc ten laidelius kaitaliot hdd i kitas vietas. :lol:
4. Bios elementa isimt ir palaikyt 15 sec istraukta...
5. CD rom'a net pakeiciau... Nepadeda...
6. Nei hardo defragmentavimas, nei formataviams nepadejo.
Nuotrauka is installiavimo proceso meginant su live CD: http://img607.imageshack.us/img607/1742 ... shotfc.png
Esme tame, kad ubuntu neranda mano hardo, kai windows 7 ir windows XP randa.
Dar yra tikimybe, kad cia mano BIOS'ai neleidzia :) Bet yra idiegti naujausiu BIOS driveriai...

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Ubuntu neaptinka Hard Disc'o

Postby EdgeLuxe » Wed Nov 10, 2010 9:54 pm

Palaukti valandėlę bandei? Gali tuo metu panaršyti internete :)

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

linuxas
Posts: 10
Joined: Fri Nov 05, 2010 4:14 pm

Re: Ubuntu neaptinka Hard Disc'o

Postby linuxas » Fri Nov 12, 2010 6:54 pm

Palaukti valandėlę bandei? Gali tuo metu panaršyti internete :)
bandziau. Tika bandziau net jungti pas sese ta harda savo ir per seses irasyt pc ir vel sau harda isikist jau su linuxais, nes maniau, kad problema mano motinineje. Bet pasirodo harde beda.. Sesei ta pati ismete... Nedraugauja ubuntu ir kubuntu su mano hardu - samsung WD800JD 80gb SATA... Driveriu nerandu. Ju webe nera mano hardui lygtais.

User avatar
NForce
Posts: 912
Joined: Sun Jul 13, 2008 7:26 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ubuntu neaptinka Hard Disc'o

Postby NForce » Sat Nov 13, 2010 12:33 am

O jei padaryt tame harde su atskiru softu ext3/4 particiją?
Gentoo + KDE 4.6.0 + Kernel 2.6.37 + eMachines E730G + Raudonos akys


Return to “Linux, *BSD, MacOS ir kt.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron