Linux vs. Windows

Viskas apie "Linux" distribucijas, *BSD bei MacOS operacinių sistemų šeimas bei kitas operacines sistemas
User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Tue Jan 16, 2007 9:11 pm

nu ir man kazkada pakako langu taciau as kazkodel vistiek nuejau iki linux ir dabar galeciau sau lengvai zaisti L2 ant win bet kazkodel dabar bandau isirasyti ir ant linux ;)
Butent ka turi linux ko neturi win ir ar tas dalykas tau pravercia?

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Tue Jan 16, 2007 9:16 pm

to 'ernetas' žinau, kad neklausiai, tiik paaiškinau tau ir tiek.., o visiems suliau šia tema užbaigti pildyti, nes ji gali tęstis ir tęstis..., abiems pusėms reikia pripažinti, jog tiek windaus'ai tiek linux'ai yra geri ir vartotojas OS renkasi pagal "skoni". kuri OS yra geresnė - ginčytis beprasmiška! :idea:
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Tue Jan 16, 2007 9:41 pm

to 'ernetas' žinau, kad neklausiai, tiik paaiškinau tau ir tiek.., o visiems suliau šia tema užbaigti pildyti, nes ji gali tęstis ir tęstis..., abiems pusėms reikia pripažinti, jog tiek windaus'ai tiek linux'ai yra geri ir vartotojas OS renkasi pagal "skoni". kuri OS yra geresnė - ginčytis beprasmiška! :idea:
Kuri OS geresnė ginčytis yra labai labai prasminga. Suprask, kad tokių kaip jūs manančių, kad MS Windows geriau ateis dar ne vienas ir ne du. O tada bus galima numest nuorodą į šią temą ir naujojoju forumiečio temą trint.
As pradejau bet noriu ir uzbaigti... Jus cia ribu nezinot. As tik bandziau zmogui paaiskinti jei jam uztenka win nera reikalo keisti i linux. Paprastam vartotojui kuris nera nei su linux nei win dirbes bus daug lengviau su Win butent as IR NORIU SITA DALYKA JUMS IRODYT.
Dėl paprasto vartotojo nusišneki labai labai. Pasodink paprastą vartotoją prie lietuviško Gnome. Žinoma visos reikalingos programos turi būti sudiegtos, nes kitaip būtų nelygybė palyginus su Windows, kuriuos randame HDD, kuris eina su visu PC iš parduotuvės.

CheatLog
Posts: 681
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:57 pm
Location: Siauliai
Contact:

Postby CheatLog » Tue Jan 16, 2007 9:53 pm

nu ir man kazkada pakako langu taciau as kazkodel vistiek nuejau iki linux ir dabar galeciau sau lengvai zaisti L2 ant win bet kazkodel dabar bandau isirasyti ir ant linux ;)
Butent ka turi linux ko neturi win ir ar tas dalykas tau pravercia?
sauguma, man ant ju greitesnis inetas buna IR BASHA \:D/ va cia mano megstamiausias dalykas :) :D
Image

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Postby Ezeras » Tue Jan 16, 2007 9:59 pm

Ernetas, tame win ir paprastumas, kad juose visos reikalingos programos jau sudiegtos ir pačiam nebereikia sukti smegenėliu, kaip ir kur instaliuoti ta ir ta... :) beto vat pačiam CheatLog iškilo problema, negali isirašyti L2 štai ir dar vienas minusas :P

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Postby Chatori » Tue Jan 16, 2007 10:00 pm

klysti 'ernetas' ginčytis beprasmiška, nes mes galime ginčytis kiek tik nori ir niekad nerasime bendro sutarimo! ,o dėl tu kurie ateis tai aš nesuku galvos, tegu ateina ir klausia, manau užteks jei ir šį ginča jiems numesim.., ir iš šitiek jie turėtu suprasti, jog jei karas be pabaigos! ,o jei nesupras tai kagi.. :? "PAVYZDŽIUI AŠ VISAD GYVENU PAGAL PATARLE: DUOK DURNIUI KELIA, VISTIEK JIS JO NERAS!" ,dar to 'ernetas' nu o jeigu tu taip labai nori ginčytis šia tema nu tai tiek to..., GALIM! ,tada laukiu svarių įrodymu kuo tavo nuomone viena OS yra geresnė už kita?
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

CheatLog
Posts: 681
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:57 pm
Location: Siauliai
Contact:

Postby CheatLog » Tue Jan 16, 2007 10:01 pm

as cia instaliuoju LINEAGE2 kuri buvo sukurtas WINDOWS sitemai, kazin ar tau iskiltu problema bandant isirasyti amarok'a i windows?
Image

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Postby Ezeras » Tue Jan 16, 2007 10:05 pm

Chatori, mum bendro sutarimo ir nereikią, nes jo niekad nebus!
O dėl svarių irodimų tai jų jau buvo pakankamai.
1. Ant linux greičiau veikia internetas.
2. Linux'suose atviras kodas (nors man tai dar nieko nesako)
3. Linux'ai daug kartu saugesni.
4. Win'ų aplinka gražesnė
5. Mažiau problemų ieškant programų
6. Mažiau problemų instaliuojant žaidimus/programas

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Postby Ezeras » Tue Jan 16, 2007 10:06 pm

as cia instaliuoju LINEAGE2 kuri buvo sukurtas WINDOWS sitemai, kazin ar tau iskiltu problema bandant isirasyti amarok'a i windows?
O tai dar yra L2 linux'am? Jei taip atsiprašau :)

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Tue Jan 16, 2007 10:29 pm

Chatori, mum bendro sutarimo ir nereikią, nes jo niekad nebus!
O dėl svarių irodimų tai jų jau buvo pakankamai.
1. Ant linux greičiau veikia internetas.
2. Linux'suose atviras kodas (nors man tai dar nieko nesako)
3. Linux'ai daug kartu saugesni.
4. Win'ų aplinka gražesnė
5. Mažiau problemų ieškant programų
6. Mažiau problemų instaliuojant žaidimus/programas
Kad Win'ų aplinka gražesnė labai smarkiai klysti ;]

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Tue Jan 16, 2007 11:07 pm

Chatori, mum bendro sutarimo ir nereikią, nes jo niekad nebus!
O dėl svarių irodimų tai jų jau buvo pakankamai.
1. Ant linux greičiau veikia internetas.
2. Linux'suose atviras kodas (nors man tai dar nieko nesako)
3. Linux'ai daug kartu saugesni.
4. Win'ų aplinka gražesnė
5. Mažiau problemų ieškant programų
6. Mažiau problemų instaliuojant žaidimus/programas
Kad Win'ų aplinka gražesnė labai smarkiai klysti ;]
Joa, būtent.
Linux galima padaryti netgi gražesnius už Windows Vista su Aero Glass(jau nekalbu apie mažą resursų naudojimą).
http://www.lynucs.org/?gdesklets - štai čia galima pasižiūrėti ką galima pasidaryti iš pačių paprasčiausių gdesklet'ų.
Bet bet kokiu atveju ant Linux galima laikyti labai gražią aplinką arba labai negražią, tačiau labai greitą.
klysti 'ernetas' ginčytis beprasmiška, nes mes galime ginčytis kiek tik nori ir niekad nerasime bendro sutarimo! ,o dėl tu kurie ateis tai aš nesuku galvos, tegu ateina ir klausia, manau užteks jei ir šį ginča jiems numesim.., ir iš šitiek jie turėtu suprasti, jog jei karas be pabaigos! ,o jei nesupras tai kagi.. :? "PAVYZDŽIUI AŠ VISAD GYVENU PAGAL PATARLE: DUOK DURNIUI KELIA, VISTIEK JIS JO NERAS!" ,dar to 'ernetas' nu o jeigu tu taip labai nori ginčytis šia tema nu tai tiek to..., GALIM! ,tada laukiu svarių įrodymu kuo tavo nuomone viena OS yra geresnė už kita?
Deja, karas su pabaiga ;) . Ateis laikas viena iš šeimų paims ir numirs. Su Windows to gali ir nebūti sprendžiant iš MS paskutinių veiksmų. Tačiau jeigu MS tikrai eina tuo keliu, apie kurį aš mąstau, tai ginčų iš viso nebeliks arba jie peraugs į daug didesnius. Bet kokiu atveju dėl Linux ir Windows nebesiginčysim. Bet tik galbūt.
Aš ginčytis visiškai nenoriu, bet užginti Linux tikrai norėtųsi. Be to, apie Windows rodos jau rašiau šioje temoje, kad sutinku su Ezeras nuomone.
Ernetas, tame win ir paprastumas, kad juose visos reikalingos programos jau sudiegtos ir pačiam nebereikia sukti smegenėliu, kaip ir kur instaliuoti ta ir ta... :) beto vat pačiam CheatLog iškilo problema, negali isirašyti L2 štai ir dar vienas minusas :P
Nori pasakyti, kad Office, Photoshop ir kt. jau eina su Windows'ais? :D
Juk paprastam vartotojui abejoju ar kas nors dėtų kokį Gentoo.
Nesupratau abiejų. Aš mąstau, kad jis jau instaliavosi L2, jam nepasileidžia. Bet kokiu atveju L2 instaliuoti ant Linux tikrai įmanoma, tik su WINE tikriausiai nepasileidžia dėl DirectX 9. Tuo tarpu Cedega išspręstų problemą.
Nepamirškit, kad Linux distribucijos paprastai sutelpa į 1 CD. Nors jose pilna daug daugiau PĮ.

Prie šiandienos finalo išaiškėjo, kad tikriausiai dar net Windows'ų nesi perinstaliavęs (((: .

User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Postby Progmaker » Wed Jan 17, 2007 12:07 am

Idėja nebloga padaryti šitą temą kažką panašaus Windows VS Linux.
Vakare pagalvosiu - jau ankstus rytas, nesimąsto. Tai nuspręsiu per dieną :)
Vistiek diskusijos kas geresnis yra beprasmės, kai viena pusė šūkauja be argumentų kitai.

Žodžiu, galvosim :)
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Postby Ezeras » Wed Jan 17, 2007 7:24 am

As pradejau bet noriu ir uzbaigti... Jus cia ribu nezinot. As tik bandziau zmogui paaiskinti jei jam uztenka win nera reikalo keisti i linux. Paprastam vartotojui kuris nera nei su linux nei win dirbes bus daug lengviau su Win butent as IR NORIU SITA DALYKA JUMS IRODYT.
Dėl paprasto vartotojo nusišneki labai labai. Pasodink paprastą vartotoją prie lietuviško Gnome. Žinoma visos reikalingos programos turi būti sudiegtos, nes kitaip būtų nelygybė palyginus su Windows, kuriuos randame HDD, kuris eina su visu PC iš parduotuvės.[/quote]

Pats vieną kartą sakai, kad turi būti sudiegtos, o jau kita kartą aiškini, kad tarp win nėra nieko sudiegta. Beto window'sus esu perinstaliaves ir žinau, kad ten nėra nei draiveriu nieko.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Wed Jan 17, 2007 7:33 am

Cheatlog nusipezi... Pats esu bandes internetas veikia taip pat. Nei greiciau nei leciau. Tik isjunk ant savo kompo su win nereiklaingas programas ir pan. Nes as abejoju ar tu ant linux turi msn ir skype ir dar velnia zino ko... Ir win tikrai NIEKADA neisnyks.
as cia instaliuoju LINEAGE2 kuri buvo sukurtas WINDOWS sitemai, kazin ar tau iskiltu problema bandant isirasyti amarok'a i windows?
Ir va Cheatlog man seip zaidimo bandyti isirasyti nereikia... Dazniausiai ant win man pavyksta is karto....

Divided
Posts: 924
Joined: Fri Jul 07, 2006 5:33 pm
Location: Vilnius

Postby Divided » Wed Jan 17, 2007 12:15 pm

as cia instaliuoju LINEAGE2 kuri buvo sukurtas WINDOWS sitemai, kazin ar tau iskiltu problema bandant isirasyti amarok'a i windows?
Ir va Cheatlog man seip zaidimo bandyti isirasyti nereikia... Dazniausiai ant win man pavyksta is karto....
Kai tu pirmą kartą gyvenime pamatei kompiuterį, juose buvo Windows. Jo? Tai dabar duok mano močiutei du kompiuterius, vieną su Windows, o kitą su Linux. Ir liepk jai įdiegti ofisą. Jai bus vienodai sunku ir ten ir ten. Tačiau reikalas tame, kad Linux jai net nereikės diegti ofiso - jis jau ten yra.


Return to “Linux, *BSD, MacOS ir kt.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

cron