Linux vs. Windows

Viskas apie "Linux" distribucijas, *BSD bei MacOS operacinių sistemų šeimas bei kitas operacines sistemas
FeelGood
Posts: 746
Joined: Sun Nov 12, 2006 4:11 pm
Location: The MooN

Postby FeelGood » Mon Jan 15, 2007 6:28 am

man nepatinka kad daug kas neina ant linux... nes daugelis zaidimu tik ant XP... o seip linux geras daiktas... konfiguruot kaip nori gali... :D
:D
[img]http://www.anti_one.my-webs.org/img/ginklai/userbars/1proudnot.gif[/img]

CheatLog
Posts: 681
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:57 pm
Location: Siauliai
Contact:

Postby CheatLog » Mon Jan 15, 2007 10:55 am

as nesuvokiu kuo linux gali buti blogesni uz palanges jei as nezaidziu zaidimu? man net inetas greiciau veikia su linux
Image


User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Mon Jan 15, 2007 3:53 pm

as nesuvokiu kuo linux gali buti blogesni uz palanges jei as nezaidziu zaidimu? man net inetas greiciau veikia su linux
Daug paprasciau viskas... Kam save apsikrauti kaskokiu komandu rasymu ir pan jei ant "langu" uztenka spragteleti pele.

Divided
Posts: 924
Joined: Fri Jul 07, 2006 5:33 pm
Location: Vilnius

Postby Divided » Mon Jan 15, 2007 4:08 pm

as nesuvokiu kuo linux gali buti blogesni uz palanges jei as nezaidziu zaidimu? man net inetas greiciau veikia su linux
Daug paprasciau viskas... Kam save apsikrauti kaskokiu komandu rasymu ir pan jei ant "langu" uztenka spragteleti pele.
Kokią distribuciją esat bandę, DemoN?

CheatLog
Posts: 681
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:57 pm
Location: Siauliai
Contact:

Postby CheatLog » Mon Jan 15, 2007 4:44 pm

Daug paprasciau viskas... Kam save apsikrauti kaskokiu komandu rasymu ir pan jei ant "langu" uztenka spragteleti pele.
Kokią distribuciją esat bandę, DemoN?
man atrodo kad jam linux tik komandu eilute :)
Image

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Mon Jan 15, 2007 4:57 pm

Ubuntu ir dar kaskokia nebepamenu... Sakau nematau reikalo siustis kaskokius nepatogiai padarytus OS.Pvz man interneta pasijungti ant svariai irasytu win uztrunka puse minutes... Ten nebent komanda atmintinai moketum... Cheatlog pats prisimenu ilgai uztrukai kol idiegei kaskokia programa... Bet "nafik" vargti? Kai gali viska paprasciau padaryt... Ir beto kas ten geriau tuose linux? Kam ta pati darba atlikti kad ir minute ilgiau... Jei del virusu: turek gera antivirusine ugniasiene(jas updeitink ir niekada neisjunk) Ir bus gerai... Ai nuomones skiriasi ir tiek... Norit naudokites tais linuxais as priprates prie win ir man labai patogu...

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Mon Jan 15, 2007 6:13 pm

Ubuntu ir dar kaskokia nebepamenu... Sakau nematau reikalo siustis kaskokius nepatogiai padarytus OS.Pvz man interneta pasijungti ant svariai irasytu win uztrunka puse minutes... Ten nebent komanda atmintinai moketum... Cheatlog pats prisimenu ilgai uztrukai kol idiegei kaskokia programa... Bet "nafik" vargti? Kai gali viska paprasciau padaryt... Ir beto kas ten geriau tuose linux? Kam ta pati darba atlikti kad ir minute ilgiau... Jei del virusu: turek gera antivirusine ugniasiene(jas updeitink ir niekada neisjunk) Ir bus gerai... Ai nuomones skiriasi ir tiek... Norit naudokites tais linuxais as priprates prie win ir man labai patogu...
Tau Windows konfigūruoti lengviau, nes juos esi naudojęs ne kartą. Be to, protingas žmogus ir ant Linux laisvai susigaudo. O kuom sunki komanda adsl-setup/pppoeconf? Bet "nafik" tau suprasti jeigu tau nereikia programų, kurios veikia geriau ir paprasčiau arba iš viso veikia tik ant Linux? Geriau pasakyk kas geriau Windows'uose. Linux irgi galima pasidaryti paprastus. Antivirusinė ir ugniasienė resursus ėda.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Mon Jan 15, 2007 6:21 pm

Vat butent juos naudojau ir naudosiu... Ir nematau reikalo kraustytis ant Linux... Programu zinoma yr kur tik ant linux veikia bet dauguma atvirksciai... Sakau man nera reikalo keltis i kitus OS. Cheatlog kam tu juos naudoji? Kuo Tau labiau pravercia Linux? Narsyti tikrai ne greiciau.. Isjunk skype msn ir kita suda ir gerai eis viskas... Windowsuose daug paprasciau ir tiek...

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Mon Jan 15, 2007 6:32 pm

Linux veikia daug stabiliau negu Windows, gausus programų pasirinkimas, kaip aš žaidimų nežaidžiu tai matau tik tai, kad Linux gerokai lenkia Windows...Beto žaidimams yra labai geras emuliatorius "Cedega" dauguma žaidimų atpažįsta.Visgi pats naudoju Windows dažniau, nes prisireikia PS, Anglono ar dar kokio kito "bieso" :)
Last edited by Reaktyvinis Kulverstukas on Mon Jan 15, 2007 6:32 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Mon Jan 15, 2007 6:32 pm

Vat butent juos naudojau ir naudosiu... Ir nematau reikalo kraustytis ant Linux... Programu zinoma yr kur tik ant linux veikia bet dauguma atvirksciai... Sakau man nera reikalo keltis i kitus OS. Cheatlog kam tu juos naudoji? Kuo Tau labiau pravercia Linux? Narsyti tikrai ne greiciau.. Isjunk skype msn ir kita suda ir gerai eis viskas... Windowsuose daug paprasciau ir tiek...
Prašau pasakyti tų "daugumą atvirškčiai" programų.
O Linux galima naudotis Skype, MSN ir kitu "šūdu" ir interneto greitis nė kiek nenukris, o štai pvz., Windows būna, kad Skype paima ~10 KB/s ir pan.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Mon Jan 15, 2007 6:50 pm

A protiskai mastai? SKYPE ta pati programa tikrai negali imti daugiau nei linux...(is kedes vos neisvirtau) Ne nu cia bajeri suskelei... O tu programu kurios neveiks ant linux o jetau kiek daug. Zinoma yra analogisku, bet jos daznai nesutaria su jos analogu. Pvz. open office ir word. Ai pasilikim prie savo nuomones... Pvz as nematau reikalo dergtis... Vienuzodziu...

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Mon Jan 15, 2007 6:57 pm

A protiskai mastai? SKYPE ta pati programa tikrai negali imti daugiau nei linux...(is kedes vos neisvirtau) Ne nu cia bajeri suskelei... O tu programu kurios neveiks ant linux o jetau kiek daug. Zinoma yra analogisku, bet jos daznai nesutaria su jos analogu. Pvz. open office ir word. Ai pasilikim prie savo nuomones... Pvz as nematau reikalo dergtis... Vienuzodziu...
Tu pats protiškai nemąstai ir nepradėk su įžeidinėjimais. Skype ant Linux ir ant Windows nėra tas pats. Skype Linux'ui leidžiamas visai atskirai palyginus su Windows, nes reikia įdėti darbo dėl ALSA, OSS ir kitų dalykų. Skype ant Linux kitoks negu ant Windows. Nebent per WINE leidi Windows'inį Skype. Blogai, kad neišvirtai. Jeigu būtum išvirtęs tai gal bent būtum susimąstęs. Prašiau programų, o ne netikusių tavo komentarų apie tai, jog programos nesutaria su analogais. Nesąmonė. OpenOffice 2 man kuo puikiausiai dirba su DOC tipo failais.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Mon Jan 15, 2007 7:49 pm

Ne nu tu mastai logiskai ernetas ar ne? Skype tai tuos pacius duomenis perduoda... Greiti 100proc ta pati naudoja... O kodel tada internete daug atsliepimu kaip su word atidaryt open ofiice?(gal buna ivairiai negarantuoju bet pvz zaidimai neveikia ir tikrai daug programu yra kur neveikia...) Mula prajuokinai... O tada butent kodel 90 proc zmoniu naudoja Win? :D :D :D
Parasyk tiksliai kuo geresni Linux? :D

User avatar
Ezeras
Rašytojas
Posts: 2533
Joined: Sun Oct 01, 2006 8:07 pm
Location: Panevėžys

Postby Ezeras » Mon Jan 15, 2007 7:56 pm

Ubuntu ir dar kaskokia nebepamenu... Sakau nematau reikalo siustis kaskokius nepatogiai padarytus OS.Pvz man interneta pasijungti ant svariai irasytu win uztrunka puse minutes... Ten nebent komanda atmintinai moketum... Cheatlog pats prisimenu ilgai uztrukai kol idiegei kaskokia programa... Bet "nafik" vargti? Kai gali viska paprasciau padaryt... Ir beto kas ten geriau tuose linux? Kam ta pati darba atlikti kad ir minute ilgiau... Jei del virusu: turek gera antivirusine ugniasiene(jas updeitink ir niekada neisjunk) Ir bus gerai... Ai nuomones skiriasi ir tiek... Norit naudokites tais linuxais as priprates prie win ir man labai patogu...
Tau Windows konfigūruoti lengviau, nes juos esi naudojęs ne kartą. Be to, protingas žmogus ir ant Linux laisvai susigaudo. O kuom sunki komanda adsl-setup/pppoeconf? Bet "nafik" tau suprasti jeigu tau nereikia programų, kurios veikia geriau ir paprasčiau arba iš viso veikia tik ant Linux? Geriau pasakyk kas geriau Windows'uose. Linux irgi galima pasidaryti paprastus. Antivirusinė ir ugniasienė resursus ėda.
Pats kažkada bandžiau naudotis linux, buvo labai labai senai, tai net nesugebėjau interneto pasijunkti, tai koks čia patogumas?
Skaityti tekstą, parašytą šveplai - tai kaip skaityti užrašytą šūdu ant sienos: lyg ir suprantama viskas, ir vis tiek nemalonu.

Pigiausios kompiuteriu remonto paslaugos Vilniuje! Kreiptis i Fanaz


Return to “Linux, *BSD, MacOS ir kt.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron