XP ar Vista?

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Re: XP ar Vista?

Postby Progmaker » Sat Aug 16, 2008 9:28 pm

1) Lėčiau nei XP veikia - daugiau RAM suryja.
2) Man susidarė įspūdis, kad Vista yra ta pati XP, tik su gražesne išvaizda ir nereikšmingais patobulinimais. Ir apribojimas, kad DirectX 10 veikia tik ant Vistos.
3) Kažkodėl .NET programuotojai (bent kiek šnekėjau) programas kodina ant XP, o ne ant Vistos :)
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: XP ar Vista?

Postby settle » Sun Aug 17, 2008 10:28 pm

Kas ką naudoja, tas tą giria.
Naudoju XP ir į savo kompą vistos tikrai nesirašysiu, nes kompas sunkiai ją trauks.
Vista gal ir nėra blogai, tik reikia visas tas jos super apsaugas išjungt, kad iš proto neišvarytų. Panaudoji, įpranti ir gerai.

User avatar
punisher
Posts: 575
Joined: Fri Mar 21, 2008 4:24 pm
Location: kaunas

Re: XP ar Vista?

Postby punisher » Mon Aug 18, 2008 3:59 am

Na tai ką aš žinau. Vieniems blogai vista, kitiems net xp blogai. Tai linux tikrai nenaudosiu, garantuoju. Mac os nežinau ar kompas leistų naudot del draiverių. Kas dar lieka? Nieko, man rodos. Tai ką daryt?.. Naudociau as ta vista, bet ji per daug jau resursų ryja, man rodos. Tuoj mano 2gb ram bus per mazai... O dėl xp, tai man problema su draivereis ir su SATA.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: XP ar Vista?

Postby Atlantas » Mon Aug 18, 2008 4:59 pm

Naudociau as ta vista, bet ji per daug jau resursų ryja, man rodos. Tuoj mano 2gb ram bus per mazai...
Na tai jei tik problema dėl RAM... Tai argi čia problema? :)

User avatar
punisher
Posts: 575
Joined: Fri Mar 21, 2008 4:24 pm
Location: kaunas

Re: XP ar Vista?

Postby punisher » Mon Aug 18, 2008 5:24 pm

Taip, kai kompas nešiojamas, tai problema... Plius, man reik stabilesnes os... Ir plius, kolkas xp labiau suderinta su viskuo nei vista...

qHooteX
Posts: 889
Joined: Fri Oct 05, 2007 9:52 am

Re: XP ar Vista?

Postby qHooteX » Mon Aug 18, 2008 10:06 pm

Nu nezinau naudojau ant NB VISTAMUSI, bet man ji nepatiko niekad. Viska ka bedarytum su VISTAMUSIU atrodo blogai nes akivaizdu kai naudoji savo iprasta XP daugiau nei 4-5 metus tai sunku tikrai iprast, nors net iprast bandziau nes is pradziu XP draiveriu niekaip neradau, taciau nesuprantu kaip kitiem tas VISTAMUSIS imanomas kaip OS ? Nes ten praktiskai tas pats kas XP tik daug daug kartu blogiau. Jus ka VISTAMUSIO pack'u nerandat, kad rasot VISTA. O kai kalbam apie Windows 7 tai tikrai bus tas pats sudas, todel net nebandysiu jo rasyt, rasyciau kitokiu atveju jeigu jis smarkokai istobuletu ir neberytu masisku resursu, o kai kalbam apie 7 tai skaiciau, kad ji ims maziau resursu, bet ar tai imanoma? Va kur didelis klausimas. Tai va vistiek dar XP isliks geriausia OS bent jau pastaruosius kelis metus.

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: XP ar Vista?

Postby settle » Mon Aug 18, 2008 10:16 pm

Žiūrint į Microsoft progresą (nors čia labiau tiktų žodis „regresas“) tai kažin ar kita mano operacinė sistema tik nebus kokia nors linux arba mac.
7 tikriausiai bus dar žymiai blogiau už vista.
Jeigu ir po jos M$ nesusimąstys, tai man tikrai neliks nieko kito kaip ieškot alternatyvų.

Na, bet pagyvensim - pamatysim. :D

Tik viena žinau - mano dabartinis kompiuteris tikrai nematys nei vistos, nei 7.

User avatar
punisher
Posts: 575
Joined: Fri Mar 21, 2008 4:24 pm
Location: kaunas

Re: XP ar Vista?

Postby punisher » Tue Aug 19, 2008 12:05 am

Win 7 bus vistos pagrindu pagaminta, tik naudos šiek tiek modifikuotą branduolį ir bus gražesnė išvaizda, dar dvix 11. Daugiau neskialbiama oficialiai. Aš tai tikrai bandysiu, jeigu mano laptopui draiverius sukurs ir gausiu dykai pačią os. Tikrai išbandysiu. Nemanau, kad čia bus kažkokia didelė problema - ta pati vista tik gal stabilesnė ir galingesnė, dar gražesnė. Tikiuos, daugiau atsižvelgs į išvaizdą ir pritaikymą mano pačio poreikiams.

Silpnas kompas tikrai nepaveš Win 7. Net nenumanau, ar maniškis juos vilks. Nors turėtų gal. ;)

O dėl xp, manau, jie tikrai liks ir dar ilgai nemirs. Bet ji bus įsigijama neoficialai. :D

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: XP ar Vista?

Postby settle » Tue Aug 19, 2008 12:14 am

Pučiasi pučiasi ir pučiasi vien ant pagražinimų. Naudos žmonėms realiai beveik iš tų naujų versijų nėra (neskaitant gamerių ir grožio fanų).

Aš jau tų pačių XP pusė pagražinimų atjungęs, atjungęs ne vien dėl resursų, bet dėl to, kad tie pagražinimai stabdo darbą.
Aš jau nekalbu apie tai, kiek visko reiktų vistoje atjungt, jei ja naudočiausi.

Jūs man pasakykit, ką tokio turi vista ko neturi xp, ką tokio turi kad aš turėčiau prie jos pereit?
Neskaitant pagražinimų ir directx10 ant kurių man visiškai nusiš...
To „padidinto saugumo“ prie teigiamų dalykų irgi negalėčiau priskirt, nes jis tik graužia nervus ir laiką.

Hardas999
Posts: 372
Joined: Tue Feb 13, 2007 12:07 am

Re: XP ar Vista?

Postby Hardas999 » Tue Aug 19, 2008 12:50 am

na aš naudoju vista todėl, kad ji veikia tikrai greičiau nei windows xp. Programos pasileidžia daug greičiau. kaip suprantu tai dėl prefetch naujo dalyko. O šiaip viskas taspats tik kad akiai maloniau dirbti. Anksčiau pagalvodavau kaip bus kad vista tiek daug resursų naudoja. O pasirodo nors ji palyginus daug vartoja, tačiau suletėjimo nesijaučia. Aišku keleta nereikalingų man dalykų atjungiau kaip pvz. windows firewall, windows update, windows defender, windows security ir aišku user account control. O dabar OS sukasi kaip bitutė ;) Ai beje vista su sp1.

User avatar
linas_mif
Rašytojas
Posts: 3435
Joined: Thu Oct 18, 2007 11:11 am
Location: Siauliai

Re: XP ar Vista?

Postby linas_mif » Tue Aug 19, 2008 7:40 am

Normali ta vista ir nereik čia lot. Man asmeniskai xp žymiai dažniau pakimba nei ta jūsų peikiama vista. :roll:
i5-2500 ,P67A-UD4-B3,ASUS GF 8800GT, Corsair TX 650W, 2 x 2GB 1600MHZ DDR3,CASE 3D AURORA 570 GIGABYTE,CNPS9700 NT, OpenSuse 11.2
Dell inspiron 1521,vista,sp3
www.verpykla.lt
www.vitkira.lt

qHooteX
Posts: 889
Joined: Fri Oct 05, 2007 9:52 am

Re: XP ar Vista?

Postby qHooteX » Tue Aug 19, 2008 10:20 am

Galima ir atvirksčiai sakyt, nes kaip kam patinka, tai ir tegul naudoja, ką nori. Nors man tai sunku būtų vėl priprast prie VIŠTOS.

User avatar
punisher
Posts: 575
Joined: Fri Mar 21, 2008 4:24 pm
Location: kaunas

Re: XP ar Vista?

Postby punisher » Tue Aug 19, 2008 6:35 pm

Man tai lėtai Vista programas suka. Draugelio kompas su xp ten med.center, man rodos, daug greičiau žaidimo install'o langą iškelia nei pas mane ir ką žinau. Nepasakyčiau, kad Vista kažkokį stebuklingą greitį turi.

User avatar
nqrg
Rašytojas
Posts: 3804
Joined: Tue Jun 05, 2007 2:49 pm

Re: XP ar Vista?

Postby nqrg » Tue Aug 19, 2008 7:14 pm

pacituosiu aš jums cbl'e parašta žinutę . Ir šičia Microsoft įrodys, jog jūs visi esat idiotai, kurie mintyse užsifiksavę prieš vistą ir viskas. Net nenorit matyti jos gerosios pusės. Cituoju (ComputerBild naujausias numeris. 5psl . Viršuje):
"Įdomus Microsoft eksperimentas.
Microsoft atliko įdomų eksperimtą pavadinimu "Mojave Vista" ir nustatė, kad daugelis žmonių yra nepatenkinti operacine sistema "vista", nes nėra su ja susipažinę ir nežino visų jos galimybių. Tinklalapyje http://www.mojaveexperiment.com paskelbti filmukai, kuriuose slapta kamera nufilmuoti žmonės iš pradžių pasakoja, kad "vista" yra bloga sistema. Vėliau jiems duodama neva nauja dar neišleista "windows" versija, pavadinta "mohave", kuri iš tiesų yra tą pati "vista". Pasak kompanijos, 90% procentų eksperimento dalyvių teigė, kad "naujoji" sistema jiems patiko ir visi labai nustebo sužinoję, jog tai buvo tą pati "vista"."

Ačiū už dėmesį. I
T2060 1,6 Ghz ram 2028mb hhd 120 gb + 500gb vaizdas Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family 224mb Hewlett Packard P.S. Super PI - 44s [1M]

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: XP ar Vista?

Postby settle » Tue Aug 19, 2008 7:29 pm

Pirmas kilęs klausimas: ar be Solitaire, ką nors tiems „testuotojams“ leido nuveikti? Paskui radau atsakymą kitoje vietoje – pasirodo, Microsoft labai apdairiai iš Mojave pašalino UAC. CHA! Cha-cha-cha! Be UAC, atleiskite, ir mėšlas kvepia.

Bet norėčiau tos „Mojave“. Nes Vista be UAC – ko gero vienintelė naudojimui tinkanti Vista versija.
http://www.nezinau.lt/vista-kumstis
Žinom mes seniai apie tuos jų testavimus. :lol:

p.s. aš pripažįstu, kad Vistoje labai labai labai daug ką atjungus, ja galima naudotis. Bet dar kartą pasikartosiu - nematau nieko, kuo ji pralenkia xp ir dėl ko aš turėčiau xp iškeisti į ją.


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests

cron