XP ar Vista?

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Re: XP ar Vista?

Postby Progmaker » Thu Aug 21, 2008 8:05 am

Taip.
Tiksliau: skirtingoms plokštėms ir skirtingoms OS.
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)

User avatar
punisher
Posts: 575
Joined: Fri Mar 21, 2008 4:24 pm
Location: kaunas

Re: XP ar Vista?

Postby punisher » Thu Aug 21, 2008 5:34 pm

tai is kur man tuos draiverius vis delto gaut ? net neissivaizduoju kokia pas mane pagrindine plokste. zejau su everest rodo pag.plokstes nezinoma

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: XP ar Vista?

Postby settle » Thu Aug 21, 2008 10:17 pm

Šiandien klasiokas atsinešė savo naująjį kompą su vista, kad padaryčiau ją tinkama naudojimui :lol:
UAC buvo pirmoj eilėj atjungta, paskui ištrintas nortonas bei įrašyta avira, dar kelios kelios programos.
Pusė nustatymų, kurių reikėjo, net rast nesugebėjau. Taip ir palikau aš jam tą vistą pusiau tinkamą naudojimui.

Žodžiu per kokias keturias valandas nelabai ką gero ir nuveikėm. Tik, kad abu prasikeikėm.

Pamačiau, kad Vista vis tik nėra tinkama naudojimui, kad ir ką beatjungtum.
Man atrodo, kad gyvensiu su XP, kol bus įmanoma, o paskui teks atsisveikint su M$. Aš neturiu tiek nervų, kad galėčiau kažkuo panašiu į vista naudotis.

User avatar
Algimantas
Rašytojas
Posts: 1135
Joined: Wed Jan 10, 2007 9:35 am

Re: XP ar Vista?

Postby Algimantas » Thu Aug 21, 2008 11:15 pm

Būtų labai įdomu, jei microsoft pasisektų kaip nors prastumti singularity
http://research.microsoft.com/os/Singularity/
Čia toks naujas microsoft projektas, bando kurti visai naują operacinę sistemą, neturinčią analogų. Bet čia vėl problemos. Uždaras kodas būtų vėl (atminkit, čia microsoft), iki šiol tokio kodo programos dažnai turi problemų. Yra visokių skylių. O didžiausia problema - reikėtų vėl iš naujo rašyti driverius. Kiekvienam įrenginiui parašyti driverius ne visi gamintojai nori, atminkit - tai kainuoja pinigus, nes mažai kas nori už dyką dirbti. O jei tų driverių daug... Tai štai ir turime Vistą - XP su kažkiek prirašyto kodo, visai ne naują sistemą. Ir garantuoju, kad su Win 7 bus tas pats - tai bus palopyta Vista ir nieko daugiau. Nes imt ir perrašyti driverius visai naujoviškai sistemai niekas nenorės.
Technologijų magistras

User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Re: XP ar Vista?

Postby Progmaker » Fri Aug 22, 2008 8:31 am

tai is kur man tuos draiverius vis delto gaut ? net neissivaizduoju kokia pas mane pagrindine plokste. zejau su everest rodo pag.plokstes nezinoma
Iš gamintojo tinklalapio.
Pabandyk motininės plokštės vartotojo vadovą atsiversti - ten būna.
Aišku, galima ir kompiuterį atsidaryti - ant plokštės turės būti modelis parašytas.
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)

User avatar
punisher
Posts: 575
Joined: Fri Mar 21, 2008 4:24 pm
Location: kaunas

Re: XP ar Vista?

Postby punisher » Sat Aug 23, 2008 3:40 am

kompo tikrai neardysiu :D garantinis poto prota p .. kas cia zino .. nu tai, nera asus jokiu draiverius su naujais laptopais nekiuria kurie butu skirti xp. seip girdejas esu kad buvo kas perase bet is kur sata draiveriaus ausus f3ka gaut niekas net nerase :D

seip neytema gal kas zino tokia firma goldenway.lt is ten kompas mano imtas kaip manot ten garantia viskas padoru kaip turi but ? nes jie net savo adreso kaskodel neskelbia viskas vyksta internetu poto baxurelis atveza. is paziuros tai keliuose miestuose jie dirba bet man kasko neramu del garantijos.

User avatar
nqrg
Rašytojas
Posts: 3804
Joined: Tue Jun 05, 2007 2:49 pm

Re: XP ar Vista?

Postby nqrg » Sun Aug 24, 2008 6:49 pm

Paskaičius įdėmiau forumą, pamatai, kad vis daugėja žinučių, kuriose rašoma, jog vista visai normali. :) Štai keletas:
Naudoju vista ir su vaizdu pažaidziu - jokių problemų.
arba
Buvau uždavęs klausimą:
Gal galite pasakyti pc duomenis? Ir įvertint ar xp buvau greičiau?
atsakymas
Procas-1.60 GHz AMD Sempron 3000+. Ram-2GB. Manau, čia svarbiausi duomenys dėl service'o instaliavimo. Jokio skirtumo dėl našumo nepastebėjau. O gal kartais XP netgi lėčiau. Bet beveik jokio skirtumo. :)
čia keli tik iš daugelio, šitie tik krito dabar man į akis.
T2060 1,6 Ghz ram 2028mb hhd 120 gb + 500gb vaizdas Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family 224mb Hewlett Packard P.S. Super PI - 44s [1M]

User avatar
Algimantas
Rašytojas
Posts: 1135
Joined: Wed Jan 10, 2007 9:35 am

Re: XP ar Vista?

Postby Algimantas » Sun Aug 24, 2008 6:58 pm

Labai būtų malonu, jei atsilieptų naudojantys Vistą ir XP viename kompe, arba naudojantys dabar XP/žadantys naudoti Vistą, vice versus, pabandytų prasukti testus, kaip kuri operacinė veikia realiai. Gana čia tik klausimus uždavinėti, pasistenkit, visiems įdomu ;)
Technologijų magistras

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: XP ar Vista?

Postby Atlantas » Sun Aug 24, 2008 6:59 pm

šitie tik krito dabar man į akis.
Gaila aišku, na bet gal išsiplausi akis ir viskas bus ok. ;)

User avatar
nqrg
Rašytojas
Posts: 3804
Joined: Tue Jun 05, 2007 2:49 pm

Re: XP ar Vista?

Postby nqrg » Sun Aug 24, 2008 7:01 pm

Gryni lietuviai. Su argumentais pateikta info, o jie vis tiek spyriojasi. :lol:
T2060 1,6 Ghz ram 2028mb hhd 120 gb + 500gb vaizdas Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family 224mb Hewlett Packard P.S. Super PI - 44s [1M]

User avatar
Algimantas
Rašytojas
Posts: 1135
Joined: Wed Jan 10, 2007 9:35 am

Re: XP ar Vista?

Postby Algimantas » Sun Aug 24, 2008 7:11 pm

Gryni lietuviai. Su argumentais pateikta info, o jie vis tiek spyriojasi. :lol:
"Gal netgi" yra ne argumentas. Rimtiems vyrams reikia skaičių.
Technologijų magistras

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: XP ar Vista?

Postby Atlantas » Sun Aug 24, 2008 7:25 pm

Tai paskaitykit apie ką kalba ne lietuviai:http://answers.yahoo.com/question/index ... 139AAqRtpU

User avatar
nqrg
Rašytojas
Posts: 3804
Joined: Tue Jun 05, 2007 2:49 pm

Re: XP ar Vista?

Postby nqrg » Sun Aug 24, 2008 7:28 pm

Tai kalbama, kur geriau žaidimus žaisti. :) Tai du skirtingi dalykai... Atsakymas: geriausia su konsolemis.... Tu kalbėk, kur geriausia dirbti? :) Aišku, xp gal ir ryja mažiau, bet vista stabiliau. ;)
T2060 1,6 Ghz ram 2028mb hhd 120 gb + 500gb vaizdas Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family 224mb Hewlett Packard P.S. Super PI - 44s [1M]

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: XP ar Vista?

Postby Atlantas » Sun Aug 24, 2008 7:55 pm

Geriausias atsakymas būtų toks:Geriausia OS yra ta,kuri labiau patinka tau,o jei kitam patinka kita OS tai reiškia jam geriausia yra ta.
O apskritai geriausių nėra,ir manau,kad klausimas kas geriau,yra mažų mažiausiai bereikalingas laiko leidimas laukiant atsakymo ;)

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Re: XP ar Vista?

Postby Ernestas » Mon Aug 25, 2008 8:54 am

MacOS eina tik į Apple kompiuterius, bet galima sukišt į paprastą PC - bet tada greičio ir stabilumo tikrai nelauk...


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 39 guests