Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
User avatar
Manfredas11
Rašytojas
Posts: 1877
Joined: Sun Jan 24, 2010 1:18 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Manfredas11 » Thu May 12, 2011 12:54 pm

Sprendimo būdas, tam kas sakė kad pastringa ties pirmu windows vaizdu kur jau turėtu užkrauti kokia kalba diegsi ir pnš. Na tai turėkit kantrybės ir daug. Nes man tokiu būdų viskas pavyko tik - laukti ir dar kart laukti. Na vaizdas toksai tarsi kažkas stabdytu tai, tarsi jau galėtų pradėti ir extraktinti failus ir pnš, bat vat tarsi delsia kažko.
Intel E2180@2.00Ghz/ASUS P5G-MX/Asus GeForce 8400GS 512MB/RAM 2GB DDR2/HDD 500GB 16MB/PSU 300W/Windows XP SP3
Acer Aspire 5749/Intel Core i3-2350M 2.3Ghz/RAM 4GB DDR3/Intel HD 3000/HDD 500GB/Windows 7

Dobilas
Posts: 30
Joined: Thu Dec 30, 2010 10:50 am

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Dobilas » Thu May 12, 2011 9:05 pm

Šiaip tai daug loptopu bios taip elgesi. Ale jei nieko neikišta į CD tai ir praleidžia be jokiu pašalinių garsų jei kas ten yra tai patikrina ir jei ne boot diskas praleidžia.
Gal čia kas apart to ko reikia yra
Image


Kad tas ir gaunas kad nepraleidzia tuscio cdrom be jokiu garsu, biose defaultinius dabar nustaciau, su kuriais anksciau lyg ir nebuvo garsu o db nzn net ka kur. msconfig'e pas man ir viskas panasiai tik kad timeout, ir No GUI boot pakeites, ir advanced features kad greiciau loadintu langus.

Any ideas?

User avatar
Manfredas11
Rašytojas
Posts: 1877
Joined: Sun Jan 24, 2010 1:18 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Manfredas11 » Thu May 12, 2011 9:35 pm

Šiaip tai daug loptopu bios taip elgesi. Ale jei nieko neikišta į CD tai ir praleidžia be jokiu pašalinių garsų jei kas ten yra tai patikrina ir jei ne boot diskas praleidžia.
Gal čia kas apart to ko reikia yra
Image


Kad tas ir gaunas kad nepraleidzia tuscio cdrom be jokiu garsu, biose defaultinius dabar nustaciau, su kuriais anksciau lyg ir nebuvo garsu o db nzn net ka kur. msconfig'e pas man ir viskas panasiai tik kad timeout, ir No GUI boot pakeites, ir advanced features kad greiciau loadintu langus.

Any ideas?
Turbūt teks priprasti prie to, nes man taip su flopiku būdavo, tai paėmiau ir išėmiau aš jį ir garsų nebėra.
Intel E2180@2.00Ghz/ASUS P5G-MX/Asus GeForce 8400GS 512MB/RAM 2GB DDR2/HDD 500GB 16MB/PSU 300W/Windows XP SP3
Acer Aspire 5749/Intel Core i3-2350M 2.3Ghz/RAM 4GB DDR3/Intel HD 3000/HDD 500GB/Windows 7

Dobilas
Posts: 30
Joined: Thu Dec 30, 2010 10:50 am

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Dobilas » Sat May 14, 2011 5:44 pm

Kad netikiu kad negalima nutildyt :( , reiks gal google klaust assistance anglu kalba, nes kzn, pas kitus lyg ir nera sitaip.

User avatar
kodinis1
Rašytojas
Posts: 1581
Joined: Fri Oct 15, 2010 10:59 am
Location: Vilnius

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby kodinis1 » Sun May 15, 2011 8:06 am

Taigi ne dievai esam.
Ir bugną ant pūzo, ir vėliavą, tamstai, į rankas.
Jai viskas išbandyta ir niekas nepadeda, skaitykit instrukcija!

Feewall
Posts: 7
Joined: Sun Jun 05, 2011 9:58 am

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Feewall » Sun Jun 05, 2011 10:04 am

Sveiki.

Nusipirkau, naują notebook'ą. Norėjau pasiteirauti, vat RAM turi 4 GB ir aš daugiau nesiruošiu dėti, nes abejoju ar dadėsi iš esmės, toliau yra 2.67 gHz, ir kaip supratau dviejų branduolių procesorius, bei Intel vaizdo plokštė. Dabar aš noriu perinstaliuoti kompą, į Windows 7 Professional, nes yra instaliuotas Home Premium. Ir vat dabar galvoju, kokį man instaliuoti ar x86 ar x64. Net nežinau. Toliau 700 GB hard'as yra padalintas į du diskus C ir D. C diskas, turi 688 GB vietos, o D 11 GB, ir yra visas užpildytas, ir pavadintas RECOVERY. Ten kažkas svarbaus yra ar ne ? Toliau dar yra prikišta visą krūva hp programėlių, Intel ir pan, jos irgi reikalingos yra ? Nes su notebook'ais neturėjau reikalo kažkaip, tai klausiu, instaliuoti viską kaip į paprastą kompą ?

Jei kažko nesupratot klauskit. Ačiū jums už atsakymus.

Solo
Posts: 168
Joined: Fri Sep 07, 2007 10:16 pm

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Solo » Sun Jun 05, 2011 5:32 pm

O kuo tau neįtinka Home Premium? x64 dėtis nematau prasmės, nebent turėtum kokius 6-8 GB RAM. Dar priklauso nuo to, ką žadi dirbti. RECOVERY particija padaryta atkurti tavo sistemą, jei sugadintum ar dėl kažkokių priežasčių sistema nebeužsikrautų.

Feewall
Posts: 7
Joined: Sun Jun 05, 2011 9:58 am

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Feewall » Mon Jun 06, 2011 8:16 pm

Sveiki.

Klausimas, kodėl man gali neveikti Aero ? Windows 7 Professional x64. Kažko reik detaliau rašykit.

Stager
Posts: 2
Joined: Wed Oct 01, 2008 10:54 am

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Stager » Thu Jun 09, 2011 3:55 pm

Pasiziurek: Control Panel\All Control Panel Items\Troubleshooting\Appearance and Personalization ir pasirink Aero, tada Next ir pamatysi savo problemas ka reikia padaryti ;)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Atlantas » Thu Jun 09, 2011 4:56 pm

Pasiziurek: Control Panel\All Control Panel Items\Troubleshooting\Appearance and Personalization ir pasirink Aero, tada Next ir pamatysi savo problemas ka reikia padaryti ;)
Kam taip sudėtingai? :D
Ant darbalaukio dešiniu klavišu > Personalizuoti, o ten jau apačioje pamatysi ką reikia spausti :)
Bet ir to nereikia. Jei tikrai yra vaizdo draiveriai, tai tiesiog pakeisk windows temą ir viskas.

Evenci
Posts: 8
Joined: Thu Jun 23, 2011 9:33 am

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Evenci » Thu Jun 23, 2011 9:38 am

Turiu erzinančią problemą. Įjungus kompiuterį visą laiką ten duoda tikrint ar pas mane yra windows genuine, po to, kai paspaudi, kad nenoriu tai ant dekstopo išmeta kažkokia lentelę ir dar labai erzina užrašas dekstop'o kampe windows 7 build 7600 this copy of windows is not genuine
http://i50.photobucket.com/albums/f340/ ... xx2/W7.jpg dėl kurio negaliu užsidėti wallpaper. Gal žinote kaip panaikinti šitą dalyką? Windows'ai siųsti iš linkomanijos, ultimate.
start-paieska suvedam cmd-des klavisu ant cmd- run administrator-suvedam slmgr -rearm palaukiam kol parasys kad reikia perkraut pc perkraunam 2 kartus





Galima zmoniu kalba ? man lygiai tokia pati problema iskilo. Po run administrator nesuprantu ka toliau kur rasyti:)

User avatar
Manfredas11
Rašytojas
Posts: 1877
Joined: Sun Jan 24, 2010 1:18 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Manfredas11 » Thu Jun 23, 2011 1:38 pm

Kam rakint tema kurioje kalbama apie tai kas yra legalu ? http://computerbild.veidas.lt/forumas/v ... 13&t=29726 Windows 7 iškart įrašius duoda 30d trial. - nelegalu gal čia jau ar į diską DVD įrašymas Windows'ų ir nelegalu ? :D Gi nekalbama apie kokius crack'us ar pnš. kad juos paverst legaliais . Aš pats galiu kopijuot ir įrašinėt Windows 7 kiek tik noriu ir kur noriu . Jie visi trial'ai . Ir tegu man pats MS pabando kažką pasakyt kitaip :geek:
Temos autoriui: tų windows 7 starter nebepaversi į boot - na galima bandyt - viskas įmanoma - bet tau nedašus kaip tai padaryt ir bus daug diskusijų beprasmių. Geriau daryk kaip sakiau ir viskas - visi taip daro. Paprasta , aišku - lengva .
Intel E2180@2.00Ghz/ASUS P5G-MX/Asus GeForce 8400GS 512MB/RAM 2GB DDR2/HDD 500GB 16MB/PSU 300W/Windows XP SP3
Acer Aspire 5749/Intel Core i3-2350M 2.3Ghz/RAM 4GB DDR3/Intel HD 3000/HDD 500GB/Windows 7

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Artūras » Thu Jun 23, 2011 2:49 pm

Kam rakint tema kurioje kalbama apie tai kas yra legalu ? http://computerbild.veidas.lt/forumas/v ... 13&t=29726 Windows 7 iškart įrašius duoda 30d trial. - nelegalu gal čia jau ar į diską DVD įrašymas Windows'ų ir nelegalu ? :D Gi nekalbama apie kokius crack'us ar pnš. kad juos paverst legaliais . Aš pats galiu kopijuot ir įrašinėt Windows 7 kiek tik noriu ir kur noriu . Jie visi trial'ai . Ir tegu man pats MS pabando kažką pasakyt kitaip :geek:
Temos autoriui: tų windows 7 starter nebepaversi į boot - na galima bandyt - viskas įmanoma - bet tau nedašus kaip tai padaryt ir bus daug diskusijų beprasmių. Geriau daryk kaip sakiau ir viskas - visi taip daro. Paprasta , aišku - lengva .
Jei viskas toje temoje būtų legalu, viskas kuo puikiausiai įsirašytų. O modifikuoti W7, kurie jau įrašius būna nulaužti, yra nelegalūs.
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

User avatar
kodinis1
Rašytojas
Posts: 1581
Joined: Fri Oct 15, 2010 10:59 am
Location: Vilnius

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby kodinis1 » Fri Jun 24, 2011 4:04 am

Jei viskas toje temoje būtų legalu, viskas kuo puikiausiai įsirašytų. O modifikuoti W7, kurie jau įrašius būna nulaužti, yra nelegalūs.
Ką tu sakai?
Pasižiurėk į savo kompą. Tikriausia apart geležies daugiau už nieką nemokėjai? Kelyje greitį viršyt irgi negalima, tad matyt to irgi nedarai? Viešoje vietoje gerti alkoholį negalima , ir t.t.
Įstatymus mes žinom. Tik bėda kad traktuojam kiekvienas pagal save. Mano galva, nieko baisaus neatsitiktų jei ir pasišnekėtume apie tai kas atseit negalima.
Esam buki ir neišmanūs. Visi puikiai žino kad yra laušto kodo programos bet tai paskyt tabu, diskutuot tabu.
Mes turim teise apie tai šnekėt, joks įstatymas to nedraudžia.
Spauda net rašo kaip vagiama iš parduotuvių.
Jai viskas išbandyta ir niekas nepadeda, skaitykit instrukcija!

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Windows 7 - Nuorodos, klausimai, kita.

Postby Atlantas » Fri Jun 24, 2011 8:26 am

Sakai spauda rašo. tai o mes nerašom?
Rašom.
Va ir dabar galiu drąsiai pasakyti, kad Windows geriausia parsisiųsti iš trackerių.
O spauda rašo apie tai kur geriausia durti žmogui, kad šis greičiau nusibaigtų???
Tai va ir forume ne vieta dalinti nuorodas į nelegalius dalykus. Kitaip tariant nereikėtų to skatinti.
Kelyje greitį viršyt irgi negalima, tad matyt to irgi nedarai? Viešoje vietoje gerti alkoholį negalima , ir t.t.
Įstatymus mes žinom. Tik bėda kad traktuojam kiekvienas pagal save.
Nelabai supratau, o tai tie išvardinti tavo dalykai tau yra neįmanoma misija :?: :shock:
Man tai savaime suprantami dalykai, ir aš jų nepažeidinėju.
Čia labai daug priklauso nuo žmogaus mentaliteto, jei žmogus bukas (tavo žodžiai jei neklystu), tai jis medžiu ir liks.


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests