Nepriema antivirusiniu

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
D-Sisive
Rašytojas
Posts: 1414
Joined: Sun Jul 09, 2006 4:23 pm

Nepriema antivirusiniu

Postby D-Sisive » Tue Aug 31, 2010 11:06 pm

Sveiki mielieji.


Po tiek daug laiko as vel cia uzsukau su didziulia beda. Gal kaz prisimins mane o gal ir ne. Nepykit del lietuviu kalbos rasau is kito pc kuriame jos nera.

Taigi beda tokia ir gan didele mano galva. Turiu toki kita namini lopu topa ir jis po tvarkimo (hardware) buvo pilnai neprikeltas (software) Nebuvo antivirusines zodziu. Kuria diena isijungiu galvoju atsisiusiu. O gi irasius pvz i google pavadinima betkokios antivirusines iskart usjungia langa. Zodziu neiseina irasyt nieko. Visiskai. Hijackthis siaip taip spejau knopkes suspaust bet kas is to. Nespeja nei skanuot nei ijungt. Viska iskart isjungia kas tik yra susyje su antivitusine. Nu ka galvoju reik win persirasyt. Deja net tai nepadejo. Zodziu nezinau ka daryt taigi klausiu jusu. Googlej truputi svieciausi bet ten dauguma sprendzia problemas nuo hijackthis log'u kurio as negaliu padaryt.

Gal kas ka patars?

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Nepriema antivirusiniu

Postby Atlantas » Tue Aug 31, 2010 11:35 pm

Perrašydamas Windows'us formatuok visus skirsnius, o jei turi svarbių failų, tai skanuok kad ir pasileidęs HirensBoot diską.
Čia virusas. Arba daryk kaip dariau aš:
Man lygiai tas pats buvo, kai vienam žmogui tvarkiau kompą, bet jam reikėjo būtinai išsaugoti failus, tai aš per safe mode užsikroviau kompą, ir sumečiau svarbius tam žmogui failus į išorinį hardą, tai virusas neprikibo :) Na o paskui drąsiai format visam hardui.

P.S. Nežinau kaip kiti, bet aš tave pamenu. ;)

D-Sisive
Rašytojas
Posts: 1414
Joined: Sun Jul 09, 2006 4:23 pm

Re: Nepriema antivirusiniu

Postby D-Sisive » Wed Sep 01, 2010 8:04 am

Tai va tame ir esme kad hardas skeltas i dvi dalis. Formatavau pirma kurioje tik win ir daugiau nieko. Ir nepadejo. Tas mane labiausiai ir nustebino. Apie hirensa pagalvojau ir as reiks gal bandyt sukt kazka su juo. O dar baisesnis dalykas tas kad man net safe mode neijungia. Pradeda kraut ir restartuoja pc. Grisiu reiks bandyt hirens...


P.s. Sveikas ! Negalvojau kad cia dar bus senoliu like :idea:

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Nepriema antivirusiniu

Postby EdgeLuxe » Wed Sep 01, 2010 8:48 am

Perkelta į MS Windows. Va šiaip dar išsamus FAQ apie virusų išganymą: http://www.computerbild.lt/forumas/view ... 13&t=24891

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

User avatar
liuciferis666
Posts: 253
Joined: Wed Nov 04, 2009 2:49 pm

Re: Nepriema antivirusiniu

Postby liuciferis666 » Wed Sep 01, 2010 4:28 pm

Teko susidurt su šiuo virusu. Naudojau kaspersky bootable
Intel Core 2 Duo E7200, 2,53 GHz, Asus P5KPL-VM, 3GB apacer ram: 1 GB DDR2-800, 2 GB DDR2-800, GeForce GT 430 (1GB), 500GB HDD, PSU-400W, Windows 7 Ultimate x86

D-Sisive
Rašytojas
Posts: 1414
Joined: Sun Jul 09, 2006 4:23 pm

Re: Nepriema antivirusiniu

Postby D-Sisive » Wed Sep 01, 2010 7:30 pm

Siaaaip taip su hirensu ir dar trupuciu savo priedu susitvarkiau. Saudyt tuos kas virusus kuria....

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Nepriema antivirusiniu

Postby Atlantas » Wed Sep 01, 2010 10:14 pm

Saudyt tuos kas virusus kuria....
Nereikia, nes jie man padeda ant duonos užsidirbti. :D


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests

cron