Neina pasijungti interneto

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
Duntrul
Posts: 105
Joined: Mon Jul 05, 2010 3:40 pm

Neina pasijungti interneto

Postby Duntrul » Sun Jan 02, 2011 12:47 pm

Sveiki, taigi turiu problemą, kurią tikiuosi padėsite man išspręsti. Turiu kompiuterį prie kurio pajungtas internetas per modemą. Viskas veikia puikiai, bet... Parsivežiau kompiuterio dėžę ir man reikia perinstaliuoti windowsus, surašyti draiverius, kurių neturiu, todėl juos man reikia parsisiųsti iš interneto. Taigi prisijungiau tą dėžę prie savo monitoriaus, prisijungiau ir modemą dar prieš perinstaliuodamas windowsus. Tačiau perinstaliavus interneto nebuvo, ant savo kompiuterio perinstaliuojant windowsus internetą susirasdavo pats. Prieš perinstaliavimą internetas irgi neveikė. Tačiau perinstaliavus jis vistiek neveikia. bandžiau ir troubleshoot bet nepadėjo. Kame čia problema? Gal neina pajungti interneto ant dar vieno kompo?

P.S. Instaliavau win7 jeigu tai svarbu.

User avatar
kodinis1
Rašytojas
Posts: 1581
Joined: Fri Oct 15, 2010 10:59 am
Location: Vilnius

Re: Neina pasijungti interneto

Postby kodinis1 » Sun Jan 02, 2011 2:54 pm

Tikriausia tavo interneto tėkėjas pririšęs prie MAC (tinklo plokštės) adreso. Paskambink tiekėjui ir pasakyk kito kompo plokštės adresą. Arba savo MAC naudok kitoje dėžėje. Jei ,netyčia, turi maršrutizatorių irgi išeitis.
Jai viskas išbandyta ir niekas nepadeda, skaitykit instrukcija!

User avatar
KeiStaS
Posts: 676
Joined: Mon Sep 07, 2009 9:08 am

Re: Neina pasijungti interneto

Postby KeiStaS » Mon Jan 03, 2011 11:14 am

Gal tinklo korta nebeveikianti, pajunges paziurek ar reaguoja.

Duntrul
Posts: 105
Joined: Mon Jul 05, 2010 3:40 pm

Re: Neina pasijungti interneto

Postby Duntrul » Tue Jan 18, 2011 7:40 am

Atsiprašiau, kad nepranešiau, kad viską susitvarkiau.
Tikriausia tavo interneto tėkėjas pririšęs prie MAC (tinklo plokštės) adreso. Paskambink tiekėjui ir pasakyk kito kompo plokštės adresą. Arba savo MAC naudok kitoje dėžėje. Jei ,netyčia, turi maršrutizatorių irgi išeitis.
Būtent to ir reikėjo.


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 19 guests

cron