Reikia pagalbos...;/

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
iiiCooki3
Posts: 12
Joined: Wed Aug 17, 2011 1:42 pm

Reikia pagalbos...;/

Postby iiiCooki3 » Wed Aug 17, 2011 2:01 pm

Sveiki, neseniai uzsiregistravau, nes reikia truputis pagalbos.
Mano OS yra "Windows XP" ir avast! antivirusine (pas mane sukasi a raide oranziniame fone). Nezinau, kas atsitiko (turbut virusu darbas), bet visas darbalaukis paliko juodas, na, ta apatine juosta matosi. Dingo net ir visos piktogramos nuo jo, gerai tik tiek, kad galiu per "My computer" atsiversti interneta, ten visos programos yra (My compiuter'yje) tik beda, kad nuotraukos dingo ir sukurti vaizdo klipo ar kazkas panasaus (nebent as neradau...). Taigi, mano antivirusine pastoviai meto lenteles "mes radome virusa, bet ji sutvarkeme..." ar kazka panasaus. Taip, tikrai, antivirusine dirba kaip reikalas, skanuoja pastoviai. Na, is tu lenteliu ir is patirties (virusai buna "exe" ir keistais pavadinimais panasu i - "ndfsdm") suradau virusa, bet jis neissitrina. Na, ir ka man daryti? Negana to, prie laikrodzio (kur buna skype, antivirusine...) yra raudonas burbulas su baltu iksu ir tas pastoviai meto lenteles, kad kazkiokios problemos lyg ir su kietu disku. Cia jau kelinta diena, nezinom ka daryti, norim patys susitvarkyti, Matot, kompas dirba normaliai, internetas atsivercia, tik kartais uzstringa tam tikri puslapiai ir reikia perkraut, nes gali laukt kad ir metus, vistiek stovi vietoj. Isijungia normaliai, kaip ir pridera. Tiesa, and darbalaukio niekas neuzsideda, nei piktogramos, nei paveiksliukas (nebent per my computer ir desini klavisa ant paveiklelio, bet kai perkrauni, jo jau nebebuna)... Ant jo (darbalaukio) net desinio klaviso negalima paspausti (neatsivercia meniu)... Tai va, tokios problemos...
Tai kaip istrint nelemta virusa ir padaryt darbalauki normalu?
Aciu, kad isklauset :) Lauksiu pagalbos :)

iiiCooki3
Posts: 12
Joined: Wed Aug 17, 2011 1:42 pm

Re: Reikia pagalbos...;/

Postby iiiCooki3 » Wed Aug 17, 2011 2:57 pm

Padekite :cry:

iiiCooki3
Posts: 12
Joined: Wed Aug 17, 2011 1:42 pm

Re: Reikia pagalbos...;/

Postby iiiCooki3 » Wed Aug 17, 2011 2:58 pm

Nejau ne vienas apsilankes nezino atsakymo i tai? :?

iiiCooki3
Posts: 12
Joined: Wed Aug 17, 2011 1:42 pm

Re: Reikia pagalbos...;/

Postby iiiCooki3 » Wed Aug 17, 2011 4:57 pm

Padekite :cry:

User avatar
Gamux
Posts: 836
Joined: Wed Jul 29, 2009 11:45 am
Location: VLN

Re: Reikia pagalbos...;/

Postby Gamux » Wed Aug 17, 2011 5:01 pm

http://computerbild.veidas.lt/forumas/v ... p?f=1&t=26
4. Temos:

A) Naujas temas kuriame tik tam skirtose skiltyse.

B) Temų pavadinimai privalo būti aiškūs ir informatyvūs. Temos pavadinimas yra jūsų problemos santrauka.
Kaip sauksi, taip atsilieps.
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3,10 Ghz/ DDR2 4GB Ram/nVidia GTX 460/HDD 750GB/ Windows Vista Ultimate 64Bit. Va kodel Vista geriau uz XpWindows.pps - 3.6 Mb )


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 28 guests

cron