Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Kompiuterių ir jų priedų techninės problemos, jų sprendimai, patarimai
Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby Atlantas » Tue Mar 26, 2013 8:24 pm

Aš tai siūlyčiau palaukti akcijos ir žiūrėti ne vien į Dell, Asus, nepamiršk ir Lenovo ir t.t. Dell kaista bent jau kiek turėjau naujesnių.
O kiek turėjai naujesnių? :)

kaktusas
Posts: 58
Joined: Tue Feb 03, 2009 8:16 pm

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby kaktusas » Wed Mar 27, 2013 3:06 pm

Jau apie pagalbą šitam forume tai pamiršt galima...

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby RainmakerLTU » Sat Mar 30, 2013 10:42 pm

Jau apie pagalbą šitam forume tai pamiršt galima...
Lyg mes privalome tai daryti... visi turi ir kitų reikalų, darbų ir t.t.

Edit. Beje apie tavo posta ankstesnį - aš imčiau Dell. Normalus tas lėtesnis hardas, pas mane toks pats, ir geimai eina be problemų ir programos, kaip Photoshop. Aišku kiekvieno poreikiai skirtingi. Integruota Intelio video korta šiais laikais visai šustras dalykas, jei negeimini, jos užteks. Jei geimini, nu kažką ir sugrajinsi nenaujausio... Aš su integruota naujausią XCOM grajinau, lūžinėdavo dažnai, kol kažkur neperskaičiau, kad reikia parinkti kurią kortą naudoti, nes, matai kai kurie geimai patys nemoka pasirinkt.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

kaktusas
Posts: 58
Joined: Tue Feb 03, 2009 8:16 pm

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby kaktusas » Tue Apr 02, 2013 5:14 pm

Beje apie tavo posta ankstesnį - aš imčiau Dell. Normalus tas lėtesnis hardas, pas mane toks pats, ir geimai eina be problemų ir programos
Tai kad to Dello 7200 hardas, o ne lėtesnis. Aš jau buvau apsisprendęs jį pirkt, bet užstrigau dėl raiškos - 1920 x 1080 tai man nereikalinga, nieko ten įžiūrėt negalima normaliai, tik va nesuprantu ar raišką nustačius į 1366x768 ar kokia ten dar, bus viskas normaliai, ar blogiau nei ekranas kur maksimali raiška 1366x768.

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby arnie » Tue Apr 02, 2013 8:43 pm

Tai kad to Dello 7200 hardas, o ne lėtesnis. Aš jau buvau apsisprendęs jį pirkt, bet užstrigau dėl raiškos - 1920 x 1080 tai man nereikalinga, nieko ten įžiūrėt negalima normaliai, tik va nesuprantu ar raišką nustačius į 1366x768 ar kokia ten dar, bus viskas normaliai, ar blogiau nei ekranas kur maksimali raiška 1366x768.
Raiska tu gali nusistatyti kokia eina ir tu nori kad ir 640/480 jei sriftas per mazas gali pasididinti per windu nustatymus . :ugeek:
Image

kaktusas
Posts: 58
Joined: Tue Feb 03, 2009 8:16 pm

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby kaktusas » Tue Apr 02, 2013 9:16 pm

Raiska tu gali nusistatyti kokia eina ir tu nori kad ir 640/480 jei sriftas per mazas gali pasididinti per windu nustatymus
Pasididinsi tai taip, bet ar bus vaizdas normalus, ar nesimatys taškai? kažkaip skaičiau kad 1920x1080 jau mažas pikselis ir kai pasididini atrodo pobaisiai

User avatar
Iewuciukea
Posts: 133
Joined: Thu Nov 22, 2007 5:36 pm
Location: Šiauliai

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby Iewuciukea » Mon Apr 29, 2013 7:22 am

Sveiki, ieškau nešiojamo kompiuterio, kuris būtų skirtas internetui, svarbu kad ilgai laikytų baterija,kaina 1500-2000Lt (pirkčiau intenetinėje parduotuvėje varlė.lt) Kurios firmos kompiuteriai yra geri kainos/kokybės atžvilgiu?Dėkoju iš anksto. ;)
P.S. Norėčiau kad kompiuteris būtų baltos spalvos.
AMD Phenom II X2 555, 3.20 GHz 2 GB DDR3, NVIDIA GeForce 9600 GT HDD SATA 1,5TB 7200 RPM 3GB S 32MB SEAGATE NEXUS PSU 430W 12CM ATX 80+ LG FLATRON E2360 Windows 7 Ultimate

zigme8
Posts: 1
Joined: Wed May 01, 2013 11:18 am

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby zigme8 » Wed May 01, 2013 11:21 am

Jeigu norite ,kad ilgai laikytų baterija, tai tik macbook'ai, arba verslo klasės kompiuteriai, tą gali garantuoti. ;)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby Atlantas » Wed May 01, 2013 11:38 am

Jeigu norite ,kad ilgai laikytų baterija, tai tik macbook'ai, arba verslo klasės kompiuteriai, tą gali garantuoti. ;)
Ilgą baterijos tarnavimo laiką garantuoja ne verslo klasės kompiuteriai, o jų talpa ir silpnas procesorius. Kuo procesorius galingesnis, tuo baterija laikys mažiau.
Elementaru.

joo
Posts: 16
Joined: Tue Feb 22, 2011 11:16 am

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby joo » Sat May 11, 2013 5:57 pm

Sveiki, prašau patarimo

Planuoju pirkti laptopą. Svarbi sąlygą, jog laptope būtų legalūs Windows 8. Mano biudžetas ~2000 Lt.
Nužiūrėjau du variantus. Kuris jūsų nuomone geresnis?
Samsung NP300E5C-A03EE
Hewlett-Packard Pavilion G6-2239SR

Ankščiau kažkaip atsimenu HP nepasižymėjo patikimumu. Bet gal dabar situacija pasikeitė? Apie samsungus girdėjau iš vieno žmogaus, jog patikimi, bet nesu susidūręs visai. Kokia būtų jūsų nuomonė? Patarimai? Gal kokį kitą vertą variantą už 2000 Lt galėtumėt pasiūlyt?

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby arnie » Sat May 11, 2013 9:03 pm

Sveiki, prašau patarimo

Planuoju pirkti laptopą. Svarbi sąlygą, jog laptope būtų legalūs Windows 8. Mano biudžetas ~2000 Lt.
Nužiūrėjau du variantus. Kuris jūsų nuomone geresnis?
Samsung NP300E5C-A03EE
Hewlett-Packard Pavilion G6-2239SR

Ankščiau kažkaip atsimenu HP nepasižymėjo patikimumu. Bet gal dabar situacija pasikeitė? Apie samsungus girdėjau iš vieno žmogaus, jog patikimi, bet nesu susidūręs visai. Kokia būtų jūsų nuomonė? Patarimai? Gal kokį kitą vertą variantą už 2000 Lt galėtumėt pasiūlyt?
Jei tik internetui ir kokia foto ar nedideli video paredaguoti ar paziureti koki dvd tai gali imti betkoki gali buti net su kokiu Linuxsu didelio skirtumo nebus ir win 8 tai dar truputi per anksti nelabai dadirbti jie kazkokie nei sis nei tas ant kokio planseto tai butu visai nieko tik ne ant laptopo uztenka ir win 7 beje dauguma kompiuteriu parduodami su legaliai irasytais windais tik nepasvisus buna windu dvd idetas daugiausia sukurtas recovery diskas arba tik irasyti windai jei kas suges teks suktis paciam . :|
Image

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby Atlantas » Sun May 12, 2013 12:49 pm

Jei tik internetui ir kokia foto ar nedideli video paredaguoti ar paziureti koki dvd tai gali imti betkoki gali buti net su kokiu Linuxsu didelio skirtumo nebus ir win 8 tai dar truputi per anksti nelabai dadirbti jie kazkokie nei sis nei tas ant kokio planseto tai butu visai nieko tik ne ant laptopo uztenka ir win 7 beje dauguma kompiuteriu parduodami su legaliai irasytais windais tik nepasvisus buna windu dvd idetas daugiausia sukurtas recovery diskas arba tik irasyti windai jei kas suges teks suktis paciam . :|
Image
Jei žmogus sako, kad būtina sąlyga yra Windows 8, tai būk malonus nešnekėk nesąmonių apie kažkokius neva tai nepatogumus. Jei pas tamsta rankos kreivos, tai nereiškia, kad pas visus jos tokios.
joo: Nei HP, ne Samsung kompiuterių nepirkčiau. HP gamina gerus printerius, Samsung telefonus, tai tegu tuom ir užsiima. Už 2000 Lt. galėčiau pasiūlyti : šitą Dell'ą

joo
Posts: 16
Joined: Tue Feb 22, 2011 11:16 am

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby joo » Sun May 12, 2013 1:04 pm

beje dauguma kompiuteriu parduodami su legaliai irasytais windais tik nepasvisus buna windu dvd idetas daugiausia sukurtas recovery diskas arba tik irasyti windai jei kas suges teks suktis paciam . :|
O dėkui už pastabą, reikės atkreipti į tai dėmesį. Bet kas liečia kompą, tai su juo super darbų neplanuoju dirbti. Naršyti internete, gal pakodinti kiek nors. Gal kartais kokį žaidimą pažaisti, bet retai. Tačiau svarbiausia, norisi nusipirkti, kad kompas dar turėtų resursų, tai yra jo parametrai po dviejų metų nebūtų beviltiški ir netektų keisti kompo.
Už 2000 Lt. galėčiau pasiūlyti: šitą Dell'ą
Bet jis su integruota vaizdo korta, tai kažkaip atrodo integruotos video gali greit neužteks.

O gal tada toks variantas?
DELL Inspiron 15 (3521) Black

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby Atlantas » Sun May 12, 2013 1:53 pm

Na pirmame savo poste nieko neužsiminei apie vaizdo plokštę. Na tada pasižvalgyk gal kokį Asus modeliuką. Kad ir šitą: http://www.asusshop.lt/asus-nesiojami-k ... -i-14.html

joo
Posts: 16
Joined: Tue Feb 22, 2011 11:16 am

Re: Nešiojamieji kompiuteriai bei jų pasirinkimas

Postby joo » Sun May 12, 2013 2:55 pm

Na pirmame savo poste nieko neužsiminei apie vaizdo plokštę. Na tada pasižvalgyk gal kokį Asus modeliuką. Kad ir šitą: http://www.asusshop.lt/asus-nesiojami-k ... -i-14.html
Bet šis pasiūlytas ASUS'as turi mažiau ramo mažesnį hardą ir tik 610 Nvidia, o kainuoja daugiau. Tai kame šio asus privalumas? Jis gerokai patikimesnis ar kaip?


Return to “Kompiuterių geležis ir jos problemų sprendimai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 61 guests

cron