Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Kompiuterių ir jų priedų techninės problemos, jų sprendimai, patarimai
User avatar
vb100
Posts: 679
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:19 am
Location: Druskininkai

Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby vb100 » Thu Dec 08, 2011 11:30 pm

Sveiki,

po ilgo ilgo laiko vėl sumaniau užsukt į šį forumą ir su reikalu.

Esmė ta, kad neseniai pirkau naują PC iš UAB „Kilobaitas", (http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_sta ... &ID=358864) štai duomenys:

------------------------------------
Specification: Intel(R) Core(TM) i7-2600K CPU @ 3.40 GHz;
Mainboard: P8Z68-V LX;
Memory: 8192 MB (DDR3)
Graphic: NVIDIA GeForce GTX 560 [1024MB]

Bios version: 0401 x64.

SSD: 59 GB (Bios'e nustatytas 'ACHI mode')
Model: Apacer SSD
Firmware: AP001I21

Windows 7 Ultimate (Service Pack 1)
------------------------------------

Naujausia driver'iai įrašyti (iš oficialios svetainės).
Esmė ta, kad atliekant bet kokius veiksmus, kad ir pačius paprasčiausius, komp. lūžinėja, beveik visada, kad ir naršant po folder'ius atsiranda 'Not Responding', mano senukas šiukšlių prikrautas laptop'as jau greičiau dirba.

Buvau nunešęs komp. į garantinį aptarnavimą (Kalvarijų g., Vilnius), bet ten suvaidino, kad nieko nėra, dėl vaizdo pakeitė kietojo disko kabeliukus (bent jau taip sakė) ir sakė, kad viskas ten gerai (apie tai gali būti atskira istorija, kiek teko pasidomėti, tai į teismą už atitinkamus veiksmus galima paduot UAB „Kilobaitas").

Atvirai kalbant, neturiu jokių minčių dėl ko tokios problemos gali būti visiškau naujai pirktame PC.

Ar galit, kas nors iš forumiečių, pagelbėti šiuo klausimu? Bent užvesti ant teisingo kelio.

Iš anskto dėkoju.

User avatar
kodinis1
Rašytojas
Posts: 1581
Joined: Fri Oct 15, 2010 10:59 am
Location: Vilnius

Re: Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby kodinis1 » Fri Dec 09, 2011 7:49 am

Kilobaitas labai sėkmingai prekiauja buvusiais naudotais ir gražintais aparatais. Nieko ten neliesk. Nesileisk į jokias diskusijas arba padaro kad veiktų arba pinigus. Bet kaip supratau jau darė ir nepadarė tai reikalauk pinigų. Jie gali ir toliau sakyt kad viskas ten tvarkoje, kompas gi veikia, o pats esi nekompetentingas tuo klausimu.Jei jau taip tai daryk nepriklausoma ekspertize, nepadės, po to per teismą. Gražins viską. Šiaip manau iki to nepribręs.

Kita kartą pasidomėk iš ko perki. Pilnas internetas "sužavėtų" klientų atsiliepimų.
http://skundai.balsas.lt/skundai/skunda ... -rezultatu http://krokkkas.blogas.lt/kodel-nepirka ... as-83.html
Ir tokie

KILOBAITO makaronai ant ausų

Rasa
oi, pritariu skundo autoriui. Teko ir man su Kilobaitu susidurti. Kažkokia užklasine veikla jie ten užsiiminėja. Pienburiniai berneliai tokie, vienas pas kita varinėja ir dar peza, kad kompus prastus atnešam taisyti..pas tokius meistrus tik grabus nešt galima, nes iš gero daikto tikrai šūdą padarytų. Oi aplenkti linkiu šitą provincijos lygio saviveiklininų kontorą!!!

Praeivis
Tikra tiesa, jau pora metu yra su Kilobaitu problemu, ir man, ir daygeliui pazystamu. Net negaleciau rasti zmogu kuris butu patenkintas is tenai ka nors isigito.
O makaronus kabina pastoviai, tai to nera, tai dar negavo, tai nepataise, tai neturejo laika... Siaubas, ne kontora.

Opal
teoko buti kilobaito klientu, auka tu skrajuciu:) Nesamunes ten raso, realybes nulis.
KILOBAITAS SUKCIAI. Tiksliau mulkintojai, klientus laiko durniais....
Tikiuosi uzsidarys...
Jai viskas išbandyta ir niekas nepadeda, skaitykit instrukcija!

User avatar
Diugalis
Rašytojas
Posts: 2676
Joined: Sat Jan 26, 2008 12:24 pm
Location: Rokiškio raj. Bajorų km.

Re: Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby Diugalis » Fri Dec 09, 2011 8:16 am

Dar vienas pasikabinęs ant jau surinkto "EVOLIUCINIO". :D
Turiu PC ir HTC EVO3D :o

User avatar
rimas85
Posts: 804
Joined: Wed Feb 21, 2007 4:27 am
Contact:

Re: Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby rimas85 » Fri Dec 09, 2011 9:28 am

Esu užsukęs vieną kartą į vilniaus kalvarijų kilobaitą. Kažkoks "erelis" sedėjo priešais, paklausiau gal turės kokia vaizdo plokštę, už ~900lt, paskui nubėgo sandelyn, atnešė 500lt vertės plokštę žiūriu priskaičiavo 850Lt sumą ir klausia: imsi? :D aš apsimečiau durneliu, sakau gal turite ir kitų modelių, pažiūrėčiau apsispresčiau, gal paimčiau... atnešė už 950lt kurios tikra vertė buvo 700lt. aš sakau jam, man per brangu, neimsiu. Tas pradėjo žodžiais kandžiotis ir išvarė mane :D :D :D tokie įspūdžiai tame kilobaite buvo.

User avatar
vb100
Posts: 679
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:19 am
Location: Druskininkai

Re: Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby vb100 » Fri Dec 09, 2011 9:41 am

O tai ką dabar daryti, Ieškoti pačiam šaknų ir 'tvarkyti tvarkyti' pačiam? Gal yra kokia logiška priežastis kompo viduje, dėl ko tokie dalykai dedasi?

P.S. nusivyliau aš tais, sukčių sekta kažkokia ten! Atsuktų kas laiką atgal, tai...

User avatar
Doomas
Rašytojas
Posts: 1866
Joined: Sun Aug 17, 2008 7:19 am
Location: Klaipeda

Re: Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby Doomas » Fri Dec 09, 2011 9:47 am

Pirmai pradziai ieik i BIOS, ir perziurek viska ten (nepatingek susirast ar persisiust manuala ir susipazint su juo) Atnaujink BIOS, ilysk i korpuso vidu ir patikrink laidu sujungimus, ausintuvu veikima (temperaturas nepatingek pasitikrint) ir perrasyk Windows. Jei su BIOS viskas tvarkoj, viskas gerai sujunkta ir Win perrasymas nepades, tada galesi pradet ziuret problemu pacioje harware.
Kai nuvaziuoja stogas - Atsiveria dangus...
Image

User avatar
djvalentas
Posts: 164
Joined: Sun Sep 14, 2008 1:01 pm

Re: Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby djvalentas » Fri Dec 09, 2011 10:13 am

Kilobaitas labai sėkmingai prekiauja buvusiais naudotais ir gražintais aparatais. Nieko ten neliesk. Nesileisk į jokias diskusijas arba padaro kad veiktų arba pinigus. Bet kaip supratau jau darė ir nepadarė tai reikalauk pinigų. Jie gali ir toliau sakyt kad viskas ten tvarkoje, kompas gi veikia, o pats esi nekompetentingas tuo klausimu.Jei jau taip tai daryk nepriklausoma ekspertize, nepadės, po to per teismą. Gražins viską. Šiaip manau iki to nepribręs.

Kita kartą pasidomėk iš ko perki. Pilnas internetas "sužavėtų" klientų atsiliepimų.
http://skundai.balsas.lt/skundai/skunda ... -rezultatu http://krokkkas.blogas.lt/kodel-nepirka ... as-83.html
Ir tokie

KILOBAITO makaronai ant ausų

Rasa
oi, pritariu skundo autoriui. Teko ir man su Kilobaitu susidurti. Kažkokia užklasine veikla jie ten užsiiminėja. Pienburiniai berneliai tokie, vienas pas kita varinėja ir dar peza, kad kompus prastus atnešam taisyti..pas tokius meistrus tik grabus nešt galima, nes iš gero daikto tikrai šūdą padarytų. Oi aplenkti linkiu šitą provincijos lygio saviveiklininų kontorą!!!

Praeivis
Tikra tiesa, jau pora metu yra su Kilobaitu problemu, ir man, ir daygeliui pazystamu. Net negaleciau rasti zmogu kuris butu patenkintas is tenai ka nors isigito.
O makaronus kabina pastoviai, tai to nera, tai dar negavo, tai nepataise, tai neturejo laika... Siaubas, ne kontora.

Opal
teoko buti kilobaito klientu, auka tu skrajuciu:) Nesamunes ten raso, realybes nulis.
KILOBAITAS SUKCIAI. Tiksliau mulkintojai, klientus laiko durniais....
Tikiuosi uzsidarys...
postas tik y viena puse nors mačiau yra ir gerų atsiliepimų ir nemanau kad reikia gilintis kas buvo 2009 metais reikia žiūrėt kas yrą šia diena
Intel i7 860 3,33/ Nuctua NH-D14 + Thermalright TY-140/ Asus P7P55D-E Pro/ Kingston 8GB 1600/Crossfire 2x Asus HD5870/ Coolermaster HAF 932/ Seasonic SS-1250XM/ Razer Lachesis|<Asus N53SV>

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby RainmakerLTU » Fri Dec 09, 2011 10:22 am

Turėjom bėdą, kai dar BMS nenorėjo kalbėtis dėl gražinimo pinigų ar apkeitimo, tai pirkėjas pakalbėjo su nemaisto prekių inspekcija ar vartotojų teisių gynimo tarnyba, jau nepamenu su kuria, parašė pareiškimą. Po savaitės, kitos, BMS patys skambino ir sakė, atneškit, apkeisim arba babkes atiduosim. Bet turi būti įrodymas, kad pirkai, na čekis.

O kad kompas brokuotas arba jau remontuotas ir parduodamas už naują guli lentynoj, čia ne stebuklas. Kaip visiem sakau, nepirkit gatavo stacionaro nuo lentynos.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
vb100
Posts: 679
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:19 am
Location: Druskininkai

Re: Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby vb100 » Sat Dec 10, 2011 12:51 am

Parsisiunčiau naujus BIOS atnaujinumus. Tik vienas neaiškumas (kol kas): parsisiųstas failas yra *.ROM formato.

Pirmąkart su tokiu susiduriu. Kaip man su juo elgtis ir kaip atnaujinti su juo BIOS'us?

P.S. Dovanokit, kad galbūt 'kvailų' klausimų klausinėju, toli gražu ne ekspertas esu.

User avatar
Manfredas11
Rašytojas
Posts: 1877
Joined: Sun Jan 24, 2010 1:18 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby Manfredas11 » Sat Dec 10, 2011 2:12 am

O tame kompiuteryje tik SSD yra ar ir HDD yra koks ? Su HDTune praskenuok tu juos, gal ką parodys.
Intel E2180@2.00Ghz/ASUS P5G-MX/Asus GeForce 8400GS 512MB/RAM 2GB DDR2/HDD 500GB 16MB/PSU 300W/Windows XP SP3
Acer Aspire 5749/Intel Core i3-2350M 2.3Ghz/RAM 4GB DDR3/Intel HD 3000/HDD 500GB/Windows 7

User avatar
djvalentas
Posts: 164
Joined: Sun Sep 14, 2008 1:01 pm

Re: Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby djvalentas » Sat Dec 10, 2011 12:07 pm

Parsisiunčiau naujus BIOS atnaujinumus. Tik vienas neaiškumas (kol kas): parsisiųstas failas yra *.ROM formato.

Pirmąkart su tokiu susiduriu. Kaip man su juo elgtis ir kaip atnaujinti su juo BIOS'us?

P.S. Dovanokit, kad galbūt 'kvailų' klausimų klausinėju, toli gražu ne ekspertas esu.
Youtube pamoka
http://www.youtube.com/watch?v=NWf3OLiBh70
Asus update programa:
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Syst ... lity.shtml

Bet pirma pratestuok su HD tune hardus
Intel i7 860 3,33/ Nuctua NH-D14 + Thermalright TY-140/ Asus P7P55D-E Pro/ Kingston 8GB 1600/Crossfire 2x Asus HD5870/ Coolermaster HAF 932/ Seasonic SS-1250XM/ Razer Lachesis|<Asus N53SV>

User avatar
linas_mif
Rašytojas
Posts: 3435
Joined: Thu Oct 18, 2007 11:11 am
Location: Siauliai

Re: Problema: visiškau naujas PC [P8Z68-V LX] stringa

Postby linas_mif » Sat Dec 10, 2011 4:33 pm

Nieko pats nedaryk jei garantija yra,nes po to sakys, kad pats sugadinai. Tegul tvarko arba grazina pinigus. Jei nenori ta tema kalbet, eini i nemaisto prekiu inspekcija, rasai pareiskima. O toliau jau kokios savaites reikalas :roll:
i5-2500 ,P67A-UD4-B3,ASUS GF 8800GT, Corsair TX 650W, 2 x 2GB 1600MHZ DDR3,CASE 3D AURORA 570 GIGABYTE,CNPS9700 NT, OpenSuse 11.2
Dell inspiron 1521,vista,sp3
www.verpykla.lt
www.vitkira.lt


Return to “Kompiuterių geležis ir jos problemų sprendimai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests

cron