Kaip suzinoti Motinines Plokstes Mhz ir del Ram.

Kompiuterių ir jų priedų techninės problemos, jų sprendimai, patarimai
scdogas321
Posts: 3
Joined: Tue Apr 16, 2013 8:28 pm

Kaip suzinoti Motinines Plokstes Mhz ir del Ram.

Postby scdogas321 » Tue Apr 16, 2013 8:39 pm

Sveiki,
Taigi man kilo siokie tokie klausimeliai.
1) Kaip galeciau suzinoti savo Motinines Plokstes Mhz be jokiu programu instaliaciju ir svetainiu per kurias turiu rasyt savo Motinines Plokstes modeli, dokumentu ir t.t.?

Zinau, kad Ram perkama pagal Motinines Plokstes Mhz ir DDR, DDR2, DDR3, Tarkim jei Motinine Plokste 800Mhz gali pirkt tik pvz DDR3 800Mhz arba mazesnio Mhz. Jei pirksi su daugiau Mhz tai visi Ram nebus naudojami. (Tiesiog bereikalingas pinigu leidimas)

2) Kaip galeciau suzinoti kiek mano kompiuteris palaiko Maksimaliai Ram'u? Bet be jokiu dokumentu, Svetainiu arba programu instaliaciju. Zinau kad kitiems buna, jog paduodi sena savo Ram (Korta) ir jie vien is jo gali pasakyti kiek kompiuteri gali Maksimaliai palaiko Ram.

Tai va, stai mano tokie klausimeliai. :)
Aciu uz pagalba. ;)

Fikusas
Rašytojas
Posts: 6272
Joined: Mon Apr 21, 2008 11:51 am
Location: Vilnius

Re: Kaip suzinoti Motinines Plokstes Mhz ir del Ram.

Postby Fikusas » Tue Apr 16, 2013 8:52 pm

Visų pirma, keistas klausimas. Kaip pasakyt tokius dalykus, iš nieko? Nežinau. Gal atsiras ekstrasensų. O šiaip parsisiųsk manual'ą MB ir ten viską rasi.
E7400, GigaByte EP45-DS3LR, Corsair 4GB, WD 640GB, XFX HD4350, Cooler Master Elite 333, Corsair 400W
E8400, GigaByte EP35-DS3, A-Data 4GB, WD 750GB, MSI 8800GT, Creative XtremeGamer, Zalman 460W

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Kaip suzinoti Motinines Plokstes Mhz ir del Ram.

Postby arnie » Tue Apr 16, 2013 9:48 pm

Pabandyk sia programa , ja gali isskleisti i usb atmintine ar aplanka na rodys visa info apie tavo kompiuteri http://portableapps.com/apps/utilities/siw_portable :ugeek:
Image

User avatar
arunaseslt
Posts: 552
Joined: Sun May 25, 2008 4:09 pm

Re: Kaip suzinoti Motinines Plokstes Mhz ir del Ram.

Postby arunaseslt » Tue Apr 16, 2013 9:55 pm

Sveiki,
Taigi man kilo siokie tokie klausimeliai.
1) Kaip galeciau suzinoti savo Motinines Plokstes Mhz be jokiu programu instaliaciju ir svetainiu per kurias turiu rasyt savo Motinines Plokstes modeli, dokumentu ir t.t.?

Zinau, kad Ram perkama pagal Motinines Plokstes Mhz ir DDR, DDR2, DDR3, Tarkim jei Motinine Plokste 800Mhz gali pirkt tik pvz DDR3 800Mhz arba mazesnio Mhz. Jei pirksi su daugiau Mhz tai visi Ram nebus naudojami. (Tiesiog bereikalingas pinigu leidimas)

2) Kaip galeciau suzinoti kiek mano kompiuteris palaiko Maksimaliai Ram'u? Bet be jokiu dokumentu, Svetainiu arba programu instaliaciju. Zinau kad kitiems buna, jog paduodi sena savo Ram (Korta) ir jie vien is jo gali pasakyti kiek kompiuteri gali Maksimaliai palaiko Ram.

Tai va, stai mano tokie klausimeliai. :)
Aciu uz pagalba. ;)
Labas,as esu is tu .kuriems net paduot nereikia,mano vardas Samanas, tai va,tavo kompas palaiko ddr3 1333 Mhz 8 gigas ,kita savaite vel snigs ir tavo drauge stato ragus tau su Zbignevu,nu zinai kaimynas tas kur visalaik apsirukes,jei dar kas nors domina nesidrovek,klausk ,ok.

User avatar
megejas
Posts: 114
Joined: Wed Apr 03, 2013 5:46 pm
Location: Pagėgiai

Re: Kaip suzinoti Motinines Plokstes Mhz ir del Ram.

Postby megejas » Wed Apr 17, 2013 7:29 am

1) Kaip galeciau suzinoti savo Motinines Plokstes Mhz be jokiu programu instaliaciju ir svetainiu per kurias turiu rasyt savo Motinines Plokstes modeli, dokumentu ir t.t.?
2) Kaip galeciau suzinoti kiek mano kompiuteris palaiko Maksimaliai Ram'u? Bet be jokiu dokumentu, Svetainiu arba programu instaliaciju. Zinau kad kitiems buna, jog paduodi sena savo Ram (Korta) ir jie vien is jo gali pasakyti kiek kompiuteri gali Maksimaliai palaiko Ram.
Duok kompiuterį žmogui, kuris tą išmano ir tau įdės kokį reikia RAM ir kiek reikia ;)
Nereikės niekur nei žiūrėti, nei nieko daryti. Tik pinigus sumokėsi ir viskas :D
AMD Phenom II X6 1045T @3,24Ghz; 8GB DDR2 800Mhz; SSD 256GB + 3xHDD 5,5TB; AMD ATI HD 7950; Asus M5A99X Evo R2.0; Thermaltake Contac 21; Thermaltake Commander MS-III; OCZ 650W

scdogas321
Posts: 3
Joined: Tue Apr 16, 2013 8:28 pm

Re: Kaip suzinoti Motinines Plokstes Mhz ir del Ram.

Postby scdogas321 » Wed Apr 17, 2013 2:07 pm

Pabandyk sia programa , ja gali isskleisti i usb atmintine ar aplanka na rodys visa info apie tavo kompiuteri http://portableapps.com/apps/utilities/siw_portable :ugeek:
Labai tau aciu. O tie kurie stumia tai patys jauciu nieko nenusimano... Nes tikrai yra zmoniu kuriem paduodi Ram Mikroskema ir jie iskart pasako koks tavo Mhz ir kiek tau max ram tilptu. Pries rasydami nesamones pagalvokit :)

Fikusas
Rašytojas
Posts: 6272
Joined: Mon Apr 21, 2008 11:51 am
Location: Vilnius

Re: Kaip suzinoti Motinines Plokstes Mhz ir del Ram.

Postby Fikusas » Wed Apr 17, 2013 3:13 pm

Pats pirma pagalvok ir paskaityk ką rašai. Mes Tau forume neįlysim į pačio PC ir nepažiūrėsim kaip kas.
E7400, GigaByte EP45-DS3LR, Corsair 4GB, WD 640GB, XFX HD4350, Cooler Master Elite 333, Corsair 400W
E8400, GigaByte EP35-DS3, A-Data 4GB, WD 750GB, MSI 8800GT, Creative XtremeGamer, Zalman 460W

scdogas321
Posts: 3
Joined: Tue Apr 16, 2013 8:28 pm

Re: Kaip suzinoti Motinines Plokstes Mhz ir del Ram.

Postby scdogas321 » Wed Apr 17, 2013 3:46 pm

Pats pirma pagalvok ir paskaityk ką rašai. Mes Tau forume neįlysim į pačio PC ir nepažiūrėsim kaip kas.
As nesakau kad man reikia, tiesiog noriu ismokti kaip suzinot Mhz ir Max ram be programu Menual ar dar velnei zino ko... Atidarau deze ir mazdaug suzinau kiek max ram, koks motinines plokstes mhz ir t.t.

kjsamanius
Posts: 147
Joined: Tue Nov 16, 2010 2:05 am

Re: Kaip suzinoti Motinines Plokstes Mhz ir del Ram.

Postby kjsamanius » Wed Apr 17, 2013 6:00 pm

isiklausyk, suskaiciuok taktus per tam tikra laika ir zinosi :D

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Kaip suzinoti Motinines Plokstes Mhz ir del Ram.

Postby Robitt » Wed Apr 17, 2013 7:33 pm

Pats pirma pagalvok ir paskaityk ką rašai. Mes Tau forume neįlysim į pačio PC ir nepažiūrėsim kaip kas.
As nesakau kad man reikia, tiesiog noriu ismokti kaip suzinot Mhz ir Max ram be programu Menual ar dar velnei zino ko... Atidarau deze ir mazdaug suzinau kiek max ram, koks motinines plokstes mhz ir t.t.
Atsidaryk dangti ir pasiziurek kas ant motinos parasyta. o be to ismok pirmu detaliu reiksmes... Teorija... O paskui ieskok to ko net pats nezinai ko ieskai
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;


Return to “Kompiuterių geležis ir jos problemų sprendimai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests

cron