Daug daug daug problemų su kompiuteriu...

Kompiuterių ir jų priedų techninės problemos, jų sprendimai, patarimai
Viktorija19941
Posts: 3
Joined: Sat Aug 03, 2013 6:13 pm

Daug daug daug problemų su kompiuteriu...

Postby Viktorija19941 » Sat Aug 03, 2013 6:48 pm

Laba diena visiems. Taigi mano kompiuteris yra tikras nelaimėlis, o tiksliau jo šeimininkė - aš. Pirkau savąjį Dell Inspiron N5110 prieš metus. Taisytas buvo jau porą kartų. Pirmą kartą jau nebepamenu kas buvo, bet antrą kartą buvo keičiama motininė plokštė (tikriausiai nusipirkau brokuotą kompiuterį). Atgavau kompiuterį iš remonto ir po savaitės netyčia apliejau jį vandeniu. Vandens buvo tikrai nedaug. Mano kambariokė prieš tai apliejo savo kompiuterį vos ne puse puodelio kava, pakeitė klaviatūrą ir viskas. O pas mane vandens buvo tikrai nedaug. Esmė tame, kad tada nelabai buvo pinigų taisyt kompiuterį, visgi studentė esu ir atidėliojau. Neveikė dalis mygtukų, bet prisijungiau paprastą klaviatūrą ir viskas buvo tvarkoj. Klaviatūrą pasikeisti sugebėsiu pati, todėl pas meistrą nešti nelabai noriu, tik, kad viena problema. Pas mane tame kompe dabar tiek visko vyksta, kad aš galvoju ar tas vandens kiekis galėjo pažeisti kažką dar... Ir nemanau, kad klaviatūros keitimas man išspręs visas problemas. Todėl kreipiuosi į jus pagalbos, mielieji. Surašysiu čia visus keistus dalykus kurie dedasi su mano pc. Pabrėžiu, kad OS po apypilimo buvo perrašyta.

Bėdos su mano pc:

1) Įjungus kompiuterį dažnai (dabar jau rečiau) girdis toks garsas viduje, lyg greitas tuksenimas. Trunka 2-3 s.
2) Windows neužsikrauna. Tiesiog sustoja ant tos vietos kai fonas juodas ir viduryje windows ženkliukas. Kai paspaudi ant klaviatūros mygtuką 'windows' kompiuteris užsikrauna.
3) Labai dažnai pastringa mygtukas '1' jis po apypilimo man net neveikia (todėl, aš jo net nespaudžiu). Ir taip automatiškai, man nelietus '1' mygtuko, iš dangaus, non stop visur kur tik padedu pelės žymeklį rašo 111111111.
4) Kompiuteris užstringa. Aš buvau prisijungus klaviatūrą atskirą ir pelę. tai kai užstringa pc (nereaguoja į laidinę pelę ir klaviatūrą, užstringa vaizdas) tada perbraukiu per laptop'o pelę, pc skleidžia vėl keistą garsą, bet ne iš vidaus ta prasme, o jau per garsiakalbius, vaizdas tada visas stringa ir t.t. Ir judinant pelę vis tas garsas sklinda. Tada jau belieka jungti pc 'ilgai spaudžiant įjungimo mygtuką', arba.....
5)....... jeigu pc atstringa automatiškai, po keleto braukimų su pele. Visas ekranas užtemsta ir akimirksniu įsijungia atgal. tada dešiniajame, apatiniame kampe iššoksta lentelė: „Display driver stopped responding and has recovered“.
6) Turėjau dar ir tokių bajerių.... Pas mane uždėtas slaptažodis ant acc. Buvo kartų, kai žinojau, kad slaptažodį TIKRAI vedu teisingai. 100% teisingai. Neįjungta nei Caps Lock, nei kalba kita, nieko. Ir jis vistiek rodo, kad neteisingas slaptažodis. Tada belieka vėl išjungti ir įjungti pc, ir tada viskas būna normaliai. Galiausiai nusibodo, ir nuėmiau aš tą slaptažodį, bet parašau visą tai prie savo pc 'simptomų' dėl viso pikto.
7) Jeigu kompiuteris užmiega, arba uždarau pc ir grįžus atidarau, jis pastringa jau 'neatstrigdinamai'. Tas pelės garsas vėl, viskas mirga, stringa ir t.t. Vėl pc jungti lauk...
8) Čia tokia mini problemėlė palyginus su kitom: pc negaudo wifi. ;/ Čia po pc perinstaliavimo taip gavos...

Žodžiu, šiuo metu daugiau 'simptomų' nepamenu, jei prisiminsiu, būtinai papildysiu. Labai labai lauksiu jūsų pasiūlymų ir diagnozių. Pranešu, kad aš nelabai suprantu visos tos kompiuteristų kalbos, tad man, jei galima viską aiškiai ir kuo paprasčiau. Labai dėkoju iš anksto :)

kjsamanius
Posts: 147
Joined: Tue Nov 16, 2010 2:05 am

Re: Daug daug daug problemų su kompiuteriu...

Postby kjsamanius » Sat Aug 03, 2013 7:07 pm

aiskiai ir paprastai-neskit i "ligonine" :D

Viktorija19941
Posts: 3
Joined: Sat Aug 03, 2013 6:13 pm

Re: Daug daug daug problemų su kompiuteriu...

Postby Viktorija19941 » Sat Aug 03, 2013 7:17 pm

Čia suprasti, kad eilinis žmogus nelabai pataisys viso to? :D Ne nu šiaip, nesu aš tokia beviltiška, jeigu parašyta aiškiai kur spaust ar ką daryt, tai sugebėsiu ir pati :D Tiesiog jei čia kažkas pradės labai 'mandriai' man aiškint, tai nieko nesuprasiu :D

User avatar
arunaseslt
Posts: 552
Joined: Sun May 25, 2008 4:09 pm

Re: Daug daug daug problemų su kompiuteriu...

Postby arunaseslt » Sat Aug 03, 2013 7:35 pm

tuksenimas tai hdd mirties zenklas

User avatar
kodinis1
Rašytojas
Posts: 1581
Joined: Fri Oct 15, 2010 10:59 am
Location: Vilnius

Re: Daug daug daug problemų su kompiuteriu...

Postby kodinis1 » Sun Aug 04, 2013 10:11 am

Na nieko baisaus kaip ir nėra. Apart tų vienetuku. Na čia gal bus blogai pajungtas klaviatūros šleifas. Arba pati klaviatūra.
Bele kokiu atveju reik pradėt nuo to kas akivaizdu. Kaip minėjo aukščiai reik pakeist HDD. Ir pas tamsta akivaizdžiai nekorektiškai įrašyta OS. Iš čia ir wifi problemos. Jei viską darot pati tai kai bus kitas HDD ir perrašysit OS atidžiau su tvarkyklėm kartais geriau panaudot kokia tvarkykles ieškančia programą. Beje WIFI gali nesijungt ir dėl tos pačios klaviatūros. Jei gerai pamenu DELL wifi pasijungia klavišų kombinacija. Vertėtu ją atjungt ir atidžiai vėl pastatyt.
Jai viskas išbandyta ir niekas nepadeda, skaitykit instrukcija!

Viktorija19941
Posts: 3
Joined: Sat Aug 03, 2013 6:13 pm

Re: Daug daug daug problemų su kompiuteriu...

Postby Viktorija19941 » Sun Aug 04, 2013 1:25 pm

Supratau, ačiū už atsakymus. :) Dar kausimas... kaip jūs manot, ar HDD parėjo nuo apypilimo vandens? Galvoju, gal garantinis tada pataisytų man jį... :?

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Daug daug daug problemų su kompiuteriu...

Postby RainmakerLTU » Tue Aug 06, 2013 9:14 pm

nemanau, kad garantija galioja, kai vandeniu apipili. Tada visi pradėtų laistyti senus hardus. T.y. ne garantinis pažeidimas.

Ir apskritai, priklauso, kur tas vanduo nubėgo ir kur ką užtrumpino.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Daug daug daug problemų su kompiuteriu...

Postby Robitt » Fri Aug 09, 2013 5:29 pm

Uztrumpinus HDD manau kad netbeveiktu visai. Ismestu kompas insert boot disk )Idekite paleisties diska). Wi-fi gali nebuti del to, kad nera plokstes wifi draiveriu (tvarkykkliu), arba nekorektiska os. Jei vandens nebuvo daug, tai gali buti, kad nukentejo tik klaviatura. uzluzimas - kietojo dieko kalte arba nekorektiska os. (Na bet jei stuksena HDD - trauk greiciau savo duomenis is to HDD, ir ieskok kito. Greit numirs jis tau.
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

XROM
Posts: 336
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:16 pm
Location: Panevėžys

Re: Daug daug daug problemų su kompiuteriu...

Postby XROM » Wed Aug 14, 2013 10:57 pm

Pirmiausia atjunk tą aplietą klaviatūra, nes klavaitura oksiduota ir gali trumpinti tuos kontaktus tau aplietoje klaviaturoje, ji visa laika siunčia niekines komandas į kompa ir jis būna pakrautas. dėl video driveriu. išvalyk ventiliatoriu pakeisk termo pasta. Įrašyk korektiškai operacine sistema, su hiren boot cd skanuok hdd ar nėra virusų. Čia pora valandikių ir kompas varys kaip naujas. Na aišku skanavimas ilagi užtrunka :D
MB: TF570 SLI, CPU: AMD PHENOM X3 8450 2.10 Ghz., RAM: 2GB., HDD: 1,5 TB. PSU: 500 w.
MB: MSI K7N2 Delta2, CPU: AMD ATHLON 2600+ 1.9 Ghz., OC: 2.3Ghz., RAM: 1GB., HDD: 40GB., PSU 300 w.
LENOVO N200


Return to “Kompiuterių geležis ir jos problemų sprendimai”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 17 guests

cron