Staiga dingo garsas...

Kompiuterių ir jų priedų techninės problemos, jų sprendimai, patarimai
sup
Posts: 10
Joined: Sat Feb 22, 2014 10:40 pm

Staiga dingo garsas...

Postby sup » Thu Oct 16, 2014 6:17 pm

Sveiki. Taigi viskas prasidėjo šeštadienį (2014.10.11) - staiga benaršant internete atsirado "x" šalia mano garso paveiksliuko (lygiai kaip čia: https://communities.intel.com/servlet/J ... 1.jpeg.jpg) iškart pastebėjęs puoliau perrašinėti windowsus, įvairias draiverių versijas, update'us, perėjau xp, vista, 7 versijas. įvairius būdus rastus Google - nieko, vakar sugalvojau tiesiog išimti vaizdo plokštę ir idėti - išėmiau, pravaliau dulkes, ir idėjau atgal, ir įjungus kompiuterį GARSAS BUVO, VEIKĖ! Tačiau čia pat po ~20minučių garsas vėl dingo, atsirado "x". Mano spėlionės
- CMOS baterija (esanti motininėje) - padėtų jos pakeitimas?
O gal kam yra taip buvę? Labai prašau pagalbos.. Motininė MSI MS-7235, draiveriai - Realtek, iš motininės gamintojo puslapio, bet esu prabandęs ir begalę kitų, įvairių versijų.
'sup

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Staiga dingo garsas...

Postby Robitt » Mon Oct 20, 2014 8:22 am

Sveiki. Taigi viskas prasidėjo šeštadienį (2014.10.11) - staiga benaršant internete atsirado "x" šalia mano garso paveiksliuko (lygiai kaip čia: https://communities.intel.com/servlet/J ... 1.jpeg.jpg) iškart pastebėjęs puoliau perrašinėti windowsus, įvairias draiverių versijas, update'us, perėjau xp, vista, 7 versijas. įvairius būdus rastus Google - nieko, vakar sugalvojau tiesiog išimti vaizdo plokštę ir idėti - išėmiau, pravaliau dulkes, ir idėjau atgal, ir įjungus kompiuterį GARSAS BUVO, VEIKĖ! Tačiau čia pat po ~20minučių garsas vėl dingo, atsirado "x". Mano spėlionės
- CMOS baterija (esanti motininėje) - padėtų jos pakeitimas?
O gal kam yra taip buvę? Labai prašau pagalbos.. Motininė MSI MS-7235, draiveriai - Realtek, iš motininės gamintojo puslapio, bet esu prabandęs ir begalę kitų, įvairių versijų.
Tavo garso korta manau jau numirė. Todėl, kai ji prasidirba - kažkuris jos komponentas nebesuveikia gerai. manau keisk garso kortą. Arba gerai pažiūrėk ar nėra garso lizdas pažeistas
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;


Return to “Kompiuterių geležis ir jos problemų sprendimai”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot] and 46 guests

cron