geras kompiuteris? Programavimui, Grafika, t.t.

Kompiuterių ir jų priedų techninės problemos, jų sprendimai, patarimai
saulyx
Posts: 308
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:37 pm

geras kompiuteris? Programavimui, Grafika, t.t.

Postby saulyx » Mon Jun 18, 2007 6:58 pm

Sveiki, taigi begant laikui mano pavilionas nebei "isnesa" to ko man reikia.... Pagrinde reiktu kad butu stabilus kompiuteris nesilagintu kai dirbu su grafika, programuoju, arba darau viska vienu metu... pasiruoses isleisti apie 1500 litu... to ko nenoriu ir nelabai reikia keisti - deze(na nebent kokia labai patogia), hdd(uztenka dar man jo) monitoriaus, klaviaturos, peles... Visa kita noretu pasikeisti ir gauti optimaliausia nasuma kuris imanomas... Visus daigtus noriu pirkti lt nebent ebay.co.uk jie butu pigesni....

Busiu labai dekingas jaigu nepatingesite ir padesite apsispresti...

aciu
IŠejas toli toli kur niekas manes nemato...Kaip gerbiamasis pasake
Visgi Tavo darbą žmonės vertino kaip "neigiamą" ir seniai prašė nušalint.

Sekmes

User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Postby Progmaker » Mon Jun 18, 2007 8:42 pm

Aš tech. įrangoje ne specas ;D Bet toks klausimas: ką ir ant ko programuosi? Ką žadi programuoti?
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Mon Jun 18, 2007 8:54 pm

Kiek reikia RAM'o? Nenorėsi panaudoti seno RAM'o? Jeigu ne tai koks RAM tipas? Kokie turi būti motininės matmenys? Kokia HDD jungtis? Kokia monitoriaus jungtis? Kokia naudojama rezoliucija ir Fv?
Šiaip normaliam darbui su grafika ir programavimui per akis tokio PC kaip mano (gali pasižiūrėti informacijos apie jį mano svetainėj, nurodytoje profilyje).
Last edited by Ernestas on Mon Jun 18, 2007 9:22 pm, edited 1 time in total.

User avatar
P.O.S.-ition-
Posts: 705
Joined: Wed Sep 13, 2006 12:32 pm
Location: Kaunas

Postby P.O.S.-ition- » Mon Jun 18, 2007 8:54 pm

Žvilgtelk į mano komplektacijas temoje aukščiau. O būtent į komplektacijas už 2000Lt. Atminusuok litus už hardą ir korpusą ir bus tau maždaug 1500Lt. Jei turbinsi - Intel, jei ne AMD. Ir pasakyk kokia tavo seno maitblokio galia, naujai komplektacijai gali ir neužtekti.
Kas nepažįsta manęs, tas nepažįsta savęs,- P.O.S.-ition-

saulyx
Posts: 308
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:37 pm

Postby saulyx » Mon Jun 18, 2007 9:38 pm

Ernestai, dabar turiu 512 ramo.... kas yra zymiai permazai... siendien norejau nusipirkti dar 1 arba 2gb bet persigalvojau del to kad pirksiu nauja pc... motinines matmenys nesvarbu... na bet aisku kuo mazesni tuo geriau...hdd normalus per slave... monitoriaus jungtis standartine... rezoliucija tai kad butu seip kuo mazesne... Ipac kuriant didelius logotipus/dizainus tai labai pravercia... iaku as ta biudzeta pasiruoses padidinti, bet kolkas manau su tiek apseisiu...

Progmaker > pagrinde - php, sql, mssql, css, xhtml(svetainiu sandara)


na butu visai neblogai kad pc butu pajiegus "isvezti" serveri (apache ir panasiai) taipogi kad nebutu dabar esamu problemu del virtual pc(lagina)
IŠejas toli toli kur niekas manes nemato...Kaip gerbiamasis pasake
Visgi Tavo darbą žmonės vertino kaip "neigiamą" ir seniai prašė nušalint.

Sekmes

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Mon Jun 18, 2007 9:47 pm

Motininės matmenys. Kaip tai nesvarbu? Jeigu nori pasilikti seną korpusą tai labai svarbu.
Per slave? Sakyk ne jumper'ių padėtį ir IDE poziciją, o jungties tipą(SATA ar ATA/100 ir pan.). Standartinė - t. y. tokia? Emm... Praverčia? Juk galima tuos logotipus ir pan. išsididinti... (: Nium įdomūs tavo poreikiai. Šiaip čia klausiau kokią monitorius palaiko, kad nepaimtume per daug galingos vaizdo plokštės (jeigu nežadi keisti monitoriaus tai būtų pinigų išmetimas).

Svarbu, kad išvežtų Apache? Ghmm... Tas labai daug nuo ko priklauso. Pradedant nuo modulių ir baigiant vartotojų skaičiumi. Maždaug 10-20 vartotojų, PHP, Apache, MySQL serveriui pilnai užtenka mano kompiuterio ir dar lieka gana daug resursų normaliam darbui su fluxbox, naršymui ir kt. Tačiau ant Windows kitaip. Virtual PC tai toks daiktas, kuris netinkamai naudojamas visada ris žiauriai daug resursų. Kiek pamenu tavo pavilionas gana našus ir bent jau QEMU tai ant jo tikrai turėtų puikiai suktis. Ką jau kalbėti apie kokį XEN.

saulyx
Posts: 308
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:37 pm

Postby saulyx » Mon Jun 18, 2007 9:55 pm

na del hdd pajungimo pats nesu tikras... normalus lsavelaidas ir tiek... logotipai- kai reikia ji visa vienu metu perziurineti bet jis nebetelpa... na motinines matmenis reikes issimatuoti... del monitoriaus - taip... Na serveris gali buti ivairiai naudojamas t.y. 10-100 zmoniu vienu metu... nors tam planuoju pirkti atskira VPS... Grafikos kortos "belenkokios" nereikia nes as zaidimu nezaidziu... na cs kartais atsipalaidavimui ir tiek...

na o kas liecia Virtual PC tai mano pavilionas luzta jaigu kanors normaliai bandau per virtualke paleisti...
IŠejas toli toli kur niekas manes nemato...Kaip gerbiamasis pasake
Visgi Tavo darbą žmonės vertino kaip "neigiamą" ir seniai prašė nušalint.

Sekmes

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Mon Jun 18, 2007 10:22 pm

na del hdd pajungimo pats nesu tikras... normalus lsavelaidas ir tiek... logotipai- kai reikia ji visa vienu metu perziurineti bet jis nebetelpa... na motinines matmenis reikes issimatuoti... del monitoriaus - taip... Na serveris gali buti ivairiai naudojamas t.y. 10-100 zmoniu vienu metu... nors tam planuoju pirkti atskira VPS... Grafikos kortos "belenkokios" nereikia nes as zaidimu nezaidziu... na cs kartais atsipalaidavimui ir tiek...

na o kas liecia Virtual PC tai mano pavilionas luzta jaigu kanors normaliai bandau per virtualke paleisti...
Tai va, liko neatsakyti šie klausimai:
kokios rezoliucijos ir Fv nori;
kokia HDD jungtis;
kokie motininės matmenys.
Beje, maitblokį norėsi pasilikti ir naudoti seną ar pirkti naują? DVD/CD įrenginį?
Kas dėl motininės matmenų tai geriau parašyk kokia motininė. Bus paprasčiau. Ir sužinosim matmenis ir kokia HDD jungtis.

eWizard
Rašytojas
Posts: 1283
Joined: Thu May 31, 2007 6:39 pm
Contact:

Postby eWizard » Mon Jun 18, 2007 10:25 pm

HDD jungtis PATA. SATA diskuose jumperius matėt? :/
Image

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Mon Jun 18, 2007 10:26 pm

HDD jungtis PATA. SATA diskuose jumperius matėt? :/
PATA tai pata, o greitis?

eWizard
Rašytojas
Posts: 1283
Joined: Thu May 31, 2007 6:39 pm
Contact:

Postby eWizard » Mon Jun 18, 2007 11:11 pm

Ar greitis taip jau svarbus? Vistiek naujoje motininėje bus ir sata ir pata jungtys ;)

Programinau su Pentium III 933, 256 RAM. Visalaik būdavo paleistas Apache 2, MySQL 5, Firefox, Notapad++ + dar keletas programų. Jokių bėdų su programavimu neturėjau :roll: Dėl to tikria neverta naujo kompiuterio ieškotis ;)
Image

User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Postby Progmaker » Tue Jun 19, 2007 4:27 pm

Pas mane AMD Duron 850 MHz, 384MB RAM buvo. Gerai veikė programos :)
Šiaip jei veiks Apache/MySQL localhost'e, tai svarbu RAM užtektų ir viskas. Galiu pasakyti, kad su 384 MB RAM - drąsiai ir gerai ėjo. Tiek užtenka :)
Aišku, kuo daugiau, tuo geriau.
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Postby Ernestas » Tue Jun 19, 2007 9:06 pm

Šiaip jei veiks Apache/MySQL localhost'e, tai svarbu RAM užtektų ir viskas.
Localhost'e 10-100 vartotojų?

User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Postby Progmaker » Wed Jun 20, 2007 9:01 pm

Neįsiskaičiau į temos žinutes. My bad.
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)

saulyx
Posts: 308
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:37 pm

Postby saulyx » Thu Jun 21, 2007 9:06 pm

Ernestai > visko buna del local hosto... mano dabartine pc deze pakankamai didele(vietos uzteks) hdd jungtis nelabai ismanau bet niekad kitokios nesu naudojas todel ja ir vadinu "standartine"
IŠejas toli toli kur niekas manes nemato...Kaip gerbiamasis pasake
Visgi Tavo darbą žmonės vertino kaip "neigiamą" ir seniai prašė nušalint.

Sekmes


Return to “Kompiuterių geležis ir jos problemų sprendimai”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 31 guests

cron