Patarkite, ką žaisti

Pasidalinkite įspūdžiais apie žaidimus, padėkite draugams peržengti į kitą lygį, pasidalinkite slaptais kodais.
User avatar
Manfredas11
Rašytojas
Posts: 1877
Joined: Sun Jan 24, 2010 1:18 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Patarkite ką žaisti

Postby Manfredas11 » Thu Jun 24, 2010 4:53 am

Pasiūlykit kokią šaudyklę, action, adventure, horror ,žaidimą tik be visokių ten dvasių, mistikų, anomalijų ir pageidautina ne senesnį nei 2007 metų. COD, MOH, L4D, Dead Space, BioShock, Battlefield nebesiūlykit, jau atkalta.
From LM:
Transformers War For Cybertron
Singularity
Prince of Persia The Forgotten Sands
Alpha Protocol
The Settlers 7
Intel E2180@2.00Ghz/ASUS P5G-MX/Asus GeForce 8400GS 512MB/RAM 2GB DDR2/HDD 500GB 16MB/PSU 300W/Windows XP SP3
Acer Aspire 5749/Intel Core i3-2350M 2.3Ghz/RAM 4GB DDR3/Intel HD 3000/HDD 500GB/Windows 7

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Patarkite ką žaisti

Postby RainmakerLTU » Sun Jun 27, 2010 7:38 pm

Pasiūlykit kokią šaudyklę, action, adventure, horror ,žaidimą tik be visokių ten dvasių, mistikų, anomalijų ir pageidautina ne senesnį nei 2007 metų. COD, MOH, L4D, Dead Space, BioShock, Battlefield nebesiūlykit, jau atkalta.
Condemned: Criminal origins... tik nesu tikras dėl metų atitikimo. Šiaip horroras, kažkiek FPS ir siužetas.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

LeBi
Posts: 239
Joined: Fri Jan 29, 2010 6:12 pm
Location: Vilnius

Re: Patarkite ką žaisti

Postby LeBi » Tue Jul 06, 2010 5:39 pm

jo alpha protocolas labai geras ir idomus geimas ;) dar gali bandyti terminator salvation irgi neblogas 8-)
--->Čia mano aprašas<---

User avatar
Kompiuteris
Posts: 280
Joined: Sat May 03, 2008 2:48 pm
Location: 'WC'

Re: Patarkite ką žaisti

Postby Kompiuteris » Tue Jul 06, 2010 5:45 pm

Pasiūlykit kokių žaidimų ant mano PC. Na ištiesų prašau labai daug, nes mano PC manau kolkas dar pavelka daugumą ir šiolaikinių žaidimų. Žanras nėra labai svarbus, nes tiesąsakant norėčiau tiek lenktynių, tiek shooter, tiek horror, tiek strategy ir t.t.. Na, net nežinau kaip pasakyt. Man reikėtų tiesiog didelio sąrašo žaidimų ant mano PC suskirstyto pagal žanrus ir pnš. Gerai būtų koks komentaras apie jį (jūsų nuomonė apie žaidimą, apie suderinamumą su mano PC, ar galėčiau žaisti tik ant Low ar ir ant High ir pnš.) Norėčiau, kad nesiūlytumėte labai senų žaidimų, nes tokių daugumą jau esu peržaidęs prieš kelis metus. Ir nesiūlykitę tokių kaip: Need For Speed, Medal of Honor, Call of Duty, GTA, Total War. Ne todėl, kad man jie nepatinka, bet todėl, kad jau esu juos žaidęs. Esmė tame, kad niekad labai nesidomėjau žaidimais ir pažaisdavau tik kokią naujesnę NFS dalį ar COD, o dabar turiu begalo daug laiko, kurį galiu skirti ir kompiuteriniam žaidimams. Dėl to nežinau ką dabar vilktų mano PC, kas vykęs ar nevykęs žaidimas, ir susirasti tokią informaciją pačiam labai daug užtruktų, tuolab kai esu nepatyręs šiame reikale, dėl to prašau jūsų patarimo. Na tikiuosi supratote mane. Laukiu atsakymo, ačiū.

p.s. Mano PC (nelabai žinau ką tiksliai rašyt, taigi įdedu nuotraukas iš DxDiag, jei trūks kokios informacijos, parašykit, papildysiu).
http://img202.imageshack.us/img202/733/mypc.png

p.p.s. Dar norėčiau, kad parašytumėt kaip suderinti savo PC žaidimams, koks turėtų būt directX, kaip sužinot ar visi driveriai surašyti ir pnš.

User avatar
Manfredas11
Rašytojas
Posts: 1877
Joined: Sun Jan 24, 2010 1:18 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Patarkite ką žaisti

Postby Manfredas11 » Tue Jul 06, 2010 7:57 pm

Viskas is LM :

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
(saudykles,ivertintos visu,nenuvyle)

Left.4.Dead.2
(Siužeto nėra šiame žaidime. Kūrėjai tiesiog padarė FPS taškyklę su zombiais atsipalaidavimui. Pirma dalis buvo užkabinus, bet antra buvo perdaug monotoniška, viskas jau matyta tik pora naujų priešų ir male wepons įdėti.)

Borderlands(tai co-op žaidimas su įspūdinga grafika ir daugybe galimybių.)

Prototype(istorija sukasi apie vieną žmogų kuris sugeba keisti savo formą,mazai siuzeto mano manymu,daug labai kraujo)

Resident.Evil.5(daug veiksmo,nebloga saudykle ,daug kraujo,siaubo)

F.E.A.R.2.Project.Origin(Žaidimas tęsia F.E.A.R žaidimo istoriją,Nu zaidimas tikrai geras,veiksmo netruksta,kraujo ir nutrauktu galuniu irgi,baimes gal tiek daug ir nera,nors dar nedaug perejau kad taip galeciau pasakyti,nes kolkas dar susiduriau tik su keleta zombiu,o visi kiti buvo kareiviai.Tikrai puikus veiksmo/horror misinys,nors tikejausi daugiau baimes,bet laikas parodis,gal dar bus tos baimes)copy of games.lt forum p.s. Shinigami-sama .

The.Sims.3(Trečioji Sims žaidimo dalis: dar daugiau galimybių kurti unikalius veikėjus ar aplinkas, dar geresnė grafika, dar daugiau džiaugsmo!)

Warhammer.40.000.Dawn.of.War.II(Tai antroji strateginio žaidimo Warhammer 40,000: Dawn of War dalis)

Batman.Arkham.Asylum(Naujame žymiojo komiksų herojaus žaidime mums teks nugabenti Džokerį į Arkham Asylum instituciją, kurioje kali visi didžiausi pasaulio blogiukai. Tačiau jo kaliniai jau ruošia spąstus Betmenui.)


Reikalavimai:Intel Core Duo 2.4Ghz kiekvienam.
RAM:2GB kiekvienam.
HDD:8GB kiekvienam.
VGA:256MB

tikrai idomus zaidimai ,daug veiksmo bei kraujo,puiki grafika ;)
o del direxts ,tai visiems uzteks 9.0 nors pas tave ir 11 , visi pilnai veikia ant windows 7 ,jei kai kurie zaidimai striks (lagins) nustatymus grafikos zaidime sumazinsi ir viskas.
______________________________________________________
sarasa papildysiu :)
Intel E2180@2.00Ghz/ASUS P5G-MX/Asus GeForce 8400GS 512MB/RAM 2GB DDR2/HDD 500GB 16MB/PSU 300W/Windows XP SP3
Acer Aspire 5749/Intel Core i3-2350M 2.3Ghz/RAM 4GB DDR3/Intel HD 3000/HDD 500GB/Windows 7

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Patarkite ką žaisti

Postby RainmakerLTU » Wed Jul 07, 2010 8:12 am

Oi, tai dabar jau pradėsim, vardinti ir kartotis sąrašais... Žmonės, netingėkit pasinaudoti paieška, kad ir senam geram gamespote ar ag.ru - kur kas greičiau rasit kas tinka, nei sulauksit atsakymo (kiekybės atžvilgiu). Wiki irgi yra išsamių straipsnių ir daugiau sugrupuotų straipsnių pagal žanrus, pvz., rašom užklausą "action computer games" ir gausim sąrašą, aišku ten bus išvardinti visi bet kada sukurti, taip pat ir dedeliai :) , bet pasinaudoję kitomis priemonėmis, atskirsim pelus nuo grūdų.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
Kompiuteris
Posts: 280
Joined: Sat May 03, 2008 2:48 pm
Location: 'WC'

Re: Patarkite ką žaisti

Postby Kompiuteris » Wed Jul 07, 2010 8:39 am

Oi, tai dabar jau pradėsim, vardinti ir kartotis sąrašais... Žmonės, netingėkit pasinaudoti paieška, kad ir senam geram gamespote ar ag.ru - kur kas greičiau rasit kas tinka, nei sulauksit atsakymo (kiekybės atžvilgiu). Wiki irgi yra išsamių straipsnių ir daugiau sugrupuotų straipsnių pagal žanrus, pvz., rašom užklausą "action computer games" ir gausim sąrašą, aišku ten bus išvardinti visi bet kada sukurti, taip pat ir dedeliai :) , bet pasinaudoję kitomis priemonėmis, atskirsim pelus nuo grūdų.
Jei sugebėčiau pats susirast, aš ir neklausčiau čia. :(

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Patarkite ką žaisti

Postby RainmakerLTU » Wed Jul 07, 2010 8:40 am

Nereikia savęs taip nuvertinti :mrgreen:
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
Kompiuteris
Posts: 280
Joined: Sat May 03, 2008 2:48 pm
Location: 'WC'

Re: Patarkite ką žaisti

Postby Kompiuteris » Wed Jul 07, 2010 8:45 am

Nereikia savęs taip nuvertinti :mrgreen:
Rusų nemoku, Anglų tik tiek kad skaitant suprasčiau kas rašoma, bet to neužtenka, kad pats galėčiau susirast informaciją. :/

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Patarkite ką žaisti

Postby RainmakerLTU » Wed Jul 07, 2010 8:48 am

Nereikia savęs taip nuvertinti :mrgreen:
Rusų nemoku, Anglų tik tiek kad skaitant suprasčiau kas rašoma, bet to neužtenka, kad pats galėčiau susirast informaciją. :/
www.games.lt - recenzijos lietuviškai
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
Manfredas11
Rašytojas
Posts: 1877
Joined: Sun Jan 24, 2010 1:18 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Patarkite ką žaisti

Postby Manfredas11 » Wed Jul 07, 2010 7:03 pm

Visitiek zmogui padejau susigaudyti truputoka ;) tuos zaidimus kur isvardijau ,jam visai vasarai uzteks ;)
Intel E2180@2.00Ghz/ASUS P5G-MX/Asus GeForce 8400GS 512MB/RAM 2GB DDR2/HDD 500GB 16MB/PSU 300W/Windows XP SP3
Acer Aspire 5749/Intel Core i3-2350M 2.3Ghz/RAM 4GB DDR3/Intel HD 3000/HDD 500GB/Windows 7

User avatar
fecond
Posts: 172
Joined: Sun Oct 18, 2009 2:16 pm

Re: Patarkite ką žaisti

Postby fecond » Wed Jul 07, 2010 8:44 pm

Visitiek zmogui padejau susigaudyti truputoka ;) tuos zaidimus kur isvardijau ,jam visai vasarai uzteks ;)
Vasara reikia leisti laukia, o ne prie pc...

marte13
Posts: 14
Joined: Thu Jan 21, 2010 6:35 pm

Re: Patarkite ką žaisti

Postby marte13 » Fri Jul 09, 2010 1:18 pm

Pasiulykit ka nors panasaus i nfs serija (su masinu tiuningais, variklio tobulinimu ir pns). Zaidimo reikalavimai nesvarbus.

LeBi
Posts: 239
Joined: Fri Jan 29, 2010 6:12 pm
Location: Vilnius

Re: Patarkite ką žaisti

Postby LeBi » Fri Jul 09, 2010 4:37 pm

syndicate racing arba juiced abi dalis
--->Čia mano aprašas<---

User avatar
pentaxas
Posts: 107
Joined: Thu Mar 04, 2010 4:29 pm

Re: Patarkite ką žaisti

Postby pentaxas » Sat Jul 24, 2010 12:49 pm

Pasiulykit kokiu idomiu saudykliu, kur idomus ir gana ilgas siuzetas.
PC: AMD Athlon 64 processor 3000+ 1.8 GHz
VGA:128mb
512 ram.


Return to “Kompiuteriniai žaidimai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron