Shootmania STORM

Pasidalinkite įspūdžiais apie žaidimus, padėkite draugams peržengti į kitą lygį, pasidalinkite slaptais kodais.
User avatar
Shootmania.Lt
Posts: 1
Joined: Thu Aug 16, 2012 8:11 pm

Shootmania STORM

Postby Shootmania.Lt » Thu Aug 16, 2012 8:14 pm

Image
Sveiki, gerbiamieji Lietuvos žaidėjai, norėčiau pristatyti jums naują, dar nespėjusiam išeiti, tačiau be galo išpopuliarėjusiam žaidimui - Shootmania STORM

Trumpai jums jį pristatysiu:


Esminis žaidimo stilius yra Pirmoje asmens šaudyklėje (angl. First Person Shooter), šiuolaikinėje, gal net labiau ateities, erdvėje .

Žaidimas savo stiliumi labai primena Quake, gal todėl jis ir tapo toks populiarus. Kadangi jis dar net nėra išleistas ir yra BETA stadijoje, jau vien dabar jį žaidžia apie 4000 (gal net daugiau) žaidėjų.
Dar vienas jo privalumas yra, jog galima kurti nuosavus dedikuotus (angl. Dedicated) serverius, žaisti turnyruose, dalyvauti, bei laimėti piniginius prizus, kaip minėjau Shootmania dar nėra net išleistas, o jau vyksta masyvūs turnyrai.
Shootmania STORM turi tris mod'us, kurie yra nemokami, t.y. Heroes, kuris pasižymi tuo, jog jame galima žaisti 5v5 stiliumi, Elite, kuris pasižymi tuo, jog jame galima žaisti 3v3 stiliumi, ir taipogi Joust, kuris yra skirtas norintiems išsiaiškinti dviese 1v1 stiliumi.

Shootmania STORM Lietuvoje:

Norėdamas, bei stengdamasis išgarsintį šį žaidimą, sukūriau bendruomenę, kurią galima rasti Paspaudus čia. Visą jus dominančia informaciją, galite rasti svetainėje. O jai kyla klausimų, teirautis administracijos. Susitiksime tikiuosi žaidime. :)

Return to “Kompiuteriniai žaidimai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron