Ekonominės krizės padariniai

Visiems ir apie viską!
User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Ekonominės krizės padariniai

Postby Chatori » Fri Jan 16, 2009 8:13 pm

Taigi kaip vertinate šiuo metu susidariusius įvykius pasaulyje ir Lietuvoje, bei lietuvių protrūkį šiandien? :)
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
nqrg
Rašytojas
Posts: 3804
Joined: Tue Jun 05, 2007 2:49 pm

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby nqrg » Fri Jan 16, 2009 8:14 pm

neigiamai. kaip sakė čia toks vienas, praeityje išleidavome , todėl ir jaučiame to padarinius dabar ( t.y krizę ) ;)
T2060 1,6 Ghz ram 2028mb hhd 120 gb + 500gb vaizdas Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family 224mb Hewlett Packard P.S. Super PI - 44s [1M]

ufonautas
Rašytojas
Posts: 1940
Joined: Fri Dec 08, 2006 3:39 pm
Location: Area-51

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby ufonautas » Fri Jan 16, 2009 8:24 pm

Tiesą pasakius nieko nejaučiu :D

User avatar
nqrg
Rašytojas
Posts: 3804
Joined: Tue Jun 05, 2007 2:49 pm

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby nqrg » Fri Jan 16, 2009 8:36 pm

o tu pažiūrėk kas šiandien sostinei dėjosi :) žmonės kitaip mano
T2060 1,6 Ghz ram 2028mb hhd 120 gb + 500gb vaizdas Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family 224mb Hewlett Packard P.S. Super PI - 44s [1M]

ufonautas
Rašytojas
Posts: 1940
Joined: Fri Dec 08, 2006 3:39 pm
Location: Area-51

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby ufonautas » Fri Jan 16, 2009 8:40 pm

o tu pažiūrėk kas šiandien sostinei dėjosi :) žmonės kitaip mano
Aš asmeniškai galiu palaukti kol praeis visa krizė :P man nesunku iškentėt kokius metus su padidintais mokesčiais, juk gyventi galima. Manau, svarbiausia, kad greičiau viskas susitvarkytų ;) O tie riaušininkai patys blogiau padarė, žala- 2 mln. :(

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby Chatori » Fri Jan 16, 2009 9:08 pm

o tu pažiūrėk kas šiandien sostinei dėjosi :) žmonės kitaip mano
Aš asmeniškai galiu palaukti kol praeis visa krizė :P man nesunku iškentėt kokius metus su padidintais mokesčiais, juk gyventi galima. Manau, svarbiausia, kad greičiau viskas susitvarkytų ;) O tie riaušininkai patys blogiau padarė, žala- 2 mln. :(
Asmeniškai man taip pat kokie metai tai nieko, bet juk yra ir sunkiau gyvenančių žmonių kuriems galbūt tie metai būtų ir pask. su tokiais mokesčiais ir pan. ..
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby DziNNy » Fri Jan 16, 2009 10:56 pm

Mokesčius išgyventi galima, bet tik kai yra pajamos. Baisiausia kai darbų netenkama ir kad naują susirast - beveik be šansų. O riaušės - neigiamai vertinu. (:

mrmodern
Princesė
Posts: 4042
Joined: Wed Mar 28, 2007 8:27 pm
Location: Vilnius

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby mrmodern » Sat Jan 17, 2009 12:17 am

Išvis nesamonė ta krizė. Jei valdžios institucijose sedėtų rimti žmonės tai visjkas būt gerai. O ko galima tikėtis iš TV žvaigždių ir tik sau naudos siekiančių senelių.
AMD Phenom 9750 HD3850, 4gb 2x2048mb ddr2, 320GB, 790X chipset.

User avatar
NForce
Posts: 912
Joined: Sun Jul 13, 2008 7:26 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby NForce » Sat Jan 17, 2009 12:59 am

...ir tik sau naudos siekiančių senelių.
Jo, geriau jau tose institucijose sėdėtų nesavanaudis sportiškas jaunimas, kuris šiandien riaušes kėlė :lol:
Gentoo + KDE 4.6.0 + Kernel 2.6.37 + eMachines E730G + Raudonos akys

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby Arthuras » Sat Jan 17, 2009 11:31 am

Baikit kaltint valdžią. Jos biudžetas ribotas, o pinigus surinkti tai reikia. Jau geriau TV žvaigždės, negu bezdielninkai per daug užsisedėję seime. Reikia atnaujinti, ir atjauninti valdžią. O tie visi mitinguotojai, tai eiliniai isterikai nemąstantys blaiviai.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby RainmakerLTU » Sat Jan 17, 2009 1:39 pm

Tokie riaušininkai - šalies gėda.

Kvailiai pasidavę provokacijoms.

Debilai

Akli kaip kurmiai.

Nejaugi nematot, kas socdemai su Kirkilu viską išvaistė, algas pakėlė sau, premijas nueidami pasiskyrė (Prunskienė žemės ūkio ministerijoje, Sarapinas kanceliarijos darbuotojams) ir dar sakė, kad viskas gerai, krizės nėra, nors jau tuo metu patys ten šalį tikslingai stūmė.

O dabar kai vargšai konservatoriai atėjo, rado tuščią iždą, o pinigus kažkaip surinkt reikia (nebūtų iššvaistyta - nereikėtų rinkti dabar per mokesčių didinimą ir kitaip), tai ir jie tiesiog neturėdami kur dingt priėmė tokius įstatymus.

Kaip per radiją girdėjau - bobutė iš kaimo paskambina į laidą, sako : kokia krizė? juokaujat... Tegu tie miesčionys pasiima po kastuvą ir eina sniego nusikast, nuo savo kiemo, o ne skambina į radiją ar meriją ir skundžiasi kad jiems sniego nevalo.

Tik nesuprantu kokia nauda jei socdemai nuvers konservatorius ir patys ateis valdžion - kaip jie SAVO klaidas taisys, nes biudžetas tada stebuklingai neprisipildys sulig jų atėjimu.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby Arthuras » Sat Jan 17, 2009 2:26 pm

RainMakeri būtent. Visiškai sutinku su tavo nuomone. Iš kur dabar tuos pinigus surinkt? Suprantu reikia stengtis kuo mažiau užkabinti labai jautrius sluoksnius. Man juokinga buvo kai dėl mokesčio už automobilį streikuoti suvažiavo tikrai turtingi žmonės, kurie gali leisti sau nusipirkti prabangų automobilį už keliasdešimt tūkstančių. Žmonės baubia: tipo valdžia tegul mažina sau atlyginimus. Na gerai susimažins kad ir per pusę. Tų kelių šimtų milijonų nesurinks, bet kokiu atveju. Be to tie kurie taip sako tegul patys nueina pas viršininką ir pasako: Matau labai blogai mūsų įmonei su pinigais, tai sumažink man atlyginimą per pusę. Bet nei vienas taip nesielgia. Taigi... Darom išvadas. Geriau patys daugiau dirbam, už mažesnius atlyginimus, tada ir valdžią galėsim pjauti kad susimažintų.

P.S mintys gal kam pasirodys ir kvailos, bet čia tik mano nuomonė.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby RainmakerLTU » Sat Jan 17, 2009 4:12 pm

Visiškai teisingai. Dabar dėl to mokesčio juridiniams asmenims už transporto priemones. Labai lengvu keliu nueita - bac ir visom firmom uždėt vienodą mokestį - nei daug galvot, nei ką. O juk firma firmai nelygu - kitas gal gali leisti sau kasdien iš salono su nauja mašina išlėkt, o kitas gal tik naudoja kokį grabelį produktams atsivežt 10-20 metų senumo ir vos galą su galu suduria, tai toks mokestis jį beveik pribaigs.

Čia reikėjo limitus nuo pelnų, apyvartų ar dar ko uždėt, juk jie gali pasiimti mokesčių inspekcijos ataskaitas ir pamatys. Bet didieji po tokios diferenciacijos pradės rėkt - kur lygios teisės? Bet tai kvaila.

A kodėl rusų žiniasklaida taip tomis pseudo reušėmis pas mus taip domėjosi? Kodėl pas latvius panašios nesąmonės dedasi?

Už viso šito kyšo raudonojo meškino ausys.

Rusai baigia netekt savo dujų, ir iš baimės, kad kaip čia dabar - supervalstybė, visada laikėsi tik savo gamtinių išteklių pagalba, dabar jų gali netekt... desperatiški veiksmai išlaikyti įtaką, sudrumsti vandenį kitose šalyse ir taip pridengti faktą, kad ištekliai, pasirodo, turi dugną.

Paskaičius Alfa komentarus (Račo, Landsbergio, dar keleto kitų pagrindinių) - viskas pasidaro aišku.

dabar mums reikia susitelkti kaip per 1991 metus ir nepasiduoti provokacijoms ir netrukdyti valdžiai dirbti; o kad patys kalčiausi bando kaltę suversti kitiems - tai ne naujiena, baisiausia, kad dauguma žmonių visiškai nemąsto, lengvai pasiduoda kitų įtakai, neturi ar tingi tiesiog turėti savo nuomonę ir patys nedaro išvadų (pripratome per ilgus okupacijos metus, kad už mus mąstė partija ir t.t.), todėl vis tebeskiname šio medžio karčius vaisius.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

Lin3R
Posts: 765
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:23 pm
Location: Kaunas

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby Lin3R » Sat Jan 17, 2009 7:33 pm

Na mano mieste jau nebe pirma karta pastebiu, kad gatves apsvietimas ijungtas tik pagrindines gatvese. Anksciau daugiau likdavo pinigu skanumynams :)
Viskas ką pasakiau gali būti netiesa ;)

Gknight
Posts: 652
Joined: Mon Jul 17, 2006 5:41 pm
Location: Anykščiai

Re: Ekonominės krizės padariniai

Postby Gknight » Sat Jan 17, 2009 8:21 pm

Gerai, įsiterpsiu ir aš. :) Sutinku, tos riaušės — gėda ir tiek. Šiaip šiek tiek nesupratau, ką valdžia padarė tokio, kad tai prasidėjo. Kiek mano atmintis traukia, valdžią visi keikdavo pastoviai ir visada, kad ir kokia ji bebūtų. Ir kartais tikrai būdavo už ką. O dabar nieko lyg dar ir nepadarė labai blogo. Pakėlė mokesčius? Na, taip, bet, jei jau trūksta pinigų dėl ekonomikos nebeaugimo, juos reikia iš kažkur paimt. Aišku, buvo galima skolintis ir pan., bet ir ta lazda turi du galus. Dabartinė valdžia priėmė sprendimą, prisiima už tai atsakomybę - ant kiek jis geras/blogas parodys laikas. Mokesčius skirsto nesąžiningai? Va, čia galima sutikt. PVM lengvatos alui? Advokatams? Kam finansiškai sunkiau: rašytojui ar advokatui? Aludariams sunkūs laikai? Greičiau kiaulės pradės skraidyt, nei bankrutuos Lietuvoj bent viena alaus darykla. Toliau - mokestis už automobilius visiškas debilizmas. Jei trūkta pinigų, tegu, pvz., įveda turto mokestį - tegu moka chebra už aptvertas paežeres, sodybas. Tada labiau atrodytų, kad „diržus veržiasi visi“...
Image


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron