Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Visiems ir apie viską!
User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby Arthuras » Fri May 08, 2009 9:51 pm

Citata: "pradėjo eit per Žalgirio fanų kišenes; viskas gerai, kad rytfaniai priminė, kad vogti negražu ir mobiliakus ir pinigines nenorom jis grąžino, bet vagies vardo taip lengvai neatsikratysi; tai va pamatę vagį nesusilaikėm ir puolėm; rytfaniai krito nelygioj kovoj, kas spėjo į autobusą sušokt, kas nespėjo, tas gavo daug"
Logika sako, kad puolė VAGĮ, o žinoma Rytas taigi neleido saviškio dubasint, tai ir prasidėjo muštynės. Galėjo Rytas saviški išauklėt atitinkamai, tai ir Žalgirio fanai nebūtų puolę.
Tai palauk, o Tartu buvai? Tas faktas, kad nebuvai toje vietoje, ir remiesi VIENINTELIU (ir, beje, ŠALIŠKU) šaltiniu, tau netrukdo daryti išvadas ir komentuoti tas muštynes. O čia, kaip pats sakai, turi kelis informacijos šaltinius, pateiktus iš skirtingų pusių, ir negali pasidaryti jokių išvadų. KUR LOGIKA?
Apie Tartu, skaičiau įvariuose dienraščiuose ir visi teigia skirtingai. Ir rėmiausi NE VIENU ŠALTINIU... Kokios dar gali būti išvados apie LKL, jei niekur neradau asmenų, o ne žurnalistų, kurie papasakotų. Radau, bet ne visai tikslius. Tai vat čia IR LOGIKA... :mrgreen: Lrytas teigia, kad Žalgiris ėmė šiukšles mėtyt, o Respublika, kad Lryto fanai išprovokavo. Nu ir iš kur man žinot? Tas video išvis nieko nepasako, galėjo įdėt nuo pat pradžios kas prasidėjo, o dabar į vienus vartus...
Ką čia norėjai pasakyti: "RYTO FANUS MENTAI LAIKĖ?" Atseit, LR fanai tokie pavojingi, kad gali Kaune ištaškyti keliasdešimt kartų gausesnes ŽK fanų gretas, dėl to policijai juos reikia laikyti? Na, kad Eidsonas ŽK fanams yra antžmogis tai supratau, dabar pasirodo ir LR fanai supermenai.
Jeigu dar nesupratai kas vyko pabandysiu paaiškinti. Policija atskyrė vienus sirgalius nuo kitų, kadangi LR fanų buvo nepalyginamai mažiau, logiška, kad atitverti lengviau mažesnę žmonių grupę. Reikalas tame, kad LR fanai negalėjo per policijos galvas palikti salės, o ŽK fanai vietoj to, kad eitų lauk sugalvojo pasismaginti. Atseit, pralaimėjom rungtynes, tai čia atsigriebsim. O kad ŽK fanai mėgsta pamėtyti alaus butelius ir skardines įsitikinau iš ankstesnių rungtynių, kai matydami, kad praloš Lietuvos Rytui į aikštelę pradėjo mėtyti visokias šiukšles. Va tau ir atsakas į tavo frazę apie LR fanų
Pasakyti norėjau tą, kad sklaidėsi Ryto fanai. Ir juos ne gynė, o tame ta tikra žodžio prasmė laikė.
Kad matytum kaip aš žvengiau iš to "LABAI GREITAI"
Tai, kad man neįdomu, kad tu žvengei. O jei jau žvengi vienas prie kompo prisėdęs, tai reikia į atitinkamas įstaigas eit.
Neužsiemu tokiais niekais, kaip svarstymais, kas būtų jeigu būtų. Nei tu, nei aš nežinome, kas būtų, jeigu būtų. Yra taip kaip yra. O jeigu tu čia bandai pasakyti, kad Jankūnas, Mačiulis, Kalnietis yra tokie dideli patriotai, kad gali į skolą žaisti, tai aš siūlau, šiuo atveju, palaukti sekančio sezono. Pažiūrėsime, ar jie TOMIS PAČIOMIS SĄLYGOMIS, sutiks žaisti dar vienus metus. Reikalas tame, kad jie pasirašydami kontraktus šiam sezonui nežinojo, kad nebus vykdomi ŽK įsipareigojimai, o norėdami vidurį sezono pereiti į kitus klubus, jie negautų tų pinigų kurie pažadėti ŽK klube.
Legionieriai ėjo ir išėjo, ir jokių problemų nesukėlė. Lygiai taip pat galėjo išeiti ir lietuviai. TŲ PAČIŲ SĄLYGŲ nebebus, bent jau tikiuosi.
Na čia žiūrint su kuo lygint, matai dar niekas netyrė LR ir ŽK fanų intelekto ir bendro vardiklio, tiek vienos, tiek kitos pusės kaip ir neišvedė. Todėl aš tavęs ir klausiau (stengdamas perprasti ŽK fanų intelekto lygį), ką jie norėjo pasakyti rėkdami LR sirgaliams "rusai, rusai"? Bet matau, kad ir šis klausimas tau per sunkus.
Beje, šį bei tą apie ŽK fanų intelektą galima spręsti iš to fakto, kad savo argumentams pagrįsti, jie dažniausiai naudojasi dviem klaviatūros mygtukais:
http://www.ipix.lt/images/74931964.jpg
Nu aš dabar nepulsiu kurti su PS klaviatūros, ką naudoja Lryto fanai :D Tik pacituosiu:
kaimieciai eilini karta gavo
gerai suvare ta kauno komanda, kaip ten ji vadinasi dabar..? Kauno "Buratina" ???...:)))))))))))) (ir visai **, kad Žalgiris pavadinimo nepakeitė, kaip kad tai padarė Statyba... )
Aciu rytui ir vilniui!!!! o jus kauno zalgrybio megejai esat iliuzijos aukos,debilu gauja,kuri gauna sausai:D
Jei kaunietis - tai kaimietis
rytas vel padare gaidzius.eiline diena rojuj
Kawianski Sunys loja, oLIETUVOS RYTAS toliau dulkina zaliaskurius, supratot?
Sudas ne sviestas, kaunas ne miestas.
Ir dar dar daug. ;)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby Atlantas » Sat May 09, 2009 7:38 pm

Nu čia žiauriai,aš apie rungtynes :)

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby Arthuras » Sat May 09, 2009 7:54 pm

Jo, rungtynės, tai tikrai žiaurios :) Ir nelabai suprantu, kas atsitinka Ž žaidėjams...

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby Atlantas » Sat May 09, 2009 7:56 pm


User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby Arthuras » Sat May 09, 2009 8:07 pm

Arba nerodo, arba nespėjau...

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby Atlantas » Sat May 09, 2009 8:24 pm

Arba nerodo, arba nespėjau...
Turbūt nespėjai,buvo tiesioginė konferencija,bet labai tyliai girdėjosi.

User avatar
RollingStone
Rašytojas
Posts: 1657
Joined: Thu Oct 23, 2008 7:45 pm

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby RollingStone » Sun May 10, 2009 1:54 pm

Citata: "pradėjo eit per Žalgirio fanų kišenes; viskas gerai, kad rytfaniai priminė, kad vogti negražu ir mobiliakus ir pinigines nenorom jis grąžino, bet vagies vardo taip lengvai neatsikratysi; tai va pamatę vagį nesusilaikėm ir puolėm; rytfaniai krito nelygioj kovoj, kas spėjo į autobusą sušokt, kas nespėjo, tas gavo daug"
Logika sako, kad puolė VAGĮ, o žinoma Rytas taigi neleido saviškio dubasint, tai ir prasidėjo muštynės.
Logika tavo senai mirus, o gal ir gimus niekad nebuvo. :lol: Užtat fantazija dirba labai uoliai, matyt stengdamasi kompensuoti logikos netektį. Iš kur LR fanai turėjo žinoti, kad atbėgančios laukinių ordos taikinys yra "vagis", o ne jie? Gal ŽK fanai priėjo prie LR fanų ir pasakė jiems: "mums reikalingas "vagis", netrukdykit mums, ir mes jūsų neliesim"? Bet istorija nutyli šį faktą. Viskas suvesta į vieną sakinį --> "puolėm vagį, o krito rytfaniai", ir ,beje, pastebėk, kaip jie įdomiai "gynė" "vagį" --> "kas spėjo į autobusą sušokt, kas nespėjo, tas gavo daug". Kaip autobuse rytfaniai gynė "vagį", gal plastikiniais buteliais atsišaudė? :lol:
Žinai, jei neišsidirbinėtum, o kalbėtum, tai kas tavo galvoje, galėtum pasakyt: "nekenčiu LR ir jų fanų, ir man jų sudaužymas sukelia begalinį pasitenkinimą". Bet, matyt, dar užsilikusio proto likučiai tau sako, kad atrodytum labai idiotiškai, besidžiaugdamas lietuvių snukiadaužiu estų akivaizdoje, todėl ir reikia sukurpti pasiteisinimui "legendą apie vagį".
Galėjo Rytas saviški išauklėt atitinkamai, tai ir Žalgirio fanai nebūtų puolę.
Tai palauk, o kieno iniciatyva buvo grąžinti daiktai? Cituoju:"viskas gerai, kad rytfaniai priminė, kad vogti negražu ir mobiliakus ir pinigines nenorom jis grąžino". Tai išeitu, kad vagis, kaip ir ne vagis. Na daiktai pas šeimininkus, nuostolių nėra. O štai Tartu kentėjo žmonės nieko bendro neturintys su ankstesne istorija, ir kaip dabar sakyk jiems atsiskaityt su tais kurie pradėjo mardabojų Estijoje. Juk tyčinis kūno žalojimas, taip pat kaip ir vagystė, yra kriminalinis nusikaltimas. Tai dabar eilė LR fanams daužyti snukius žaliems, ar kaip?
Apie Tartu, skaičiau įvariuose dienraščiuose ir visi teigia skirtingai. Ir rėmiausi NE VIENU ŠALTINIU...
Vienintelis tavo šaltinis, tai ŽK balvono "Legenda apie vagį". Daugiau apie Tartu muštynes, iš tavo pusės, jokių nuorodų negavau. O jei teigi, kad žinai skirtingas versijas, tai kodėl jų nepateiki?
Kokios dar gali būti išvados apie LKL, jei niekur neradau asmenų, o ne žurnalistų, kurie papasakotų. Radau, bet ne visai tikslius. Tai vat čia IR LOGIKA... Lrytas teigia, kad Žalgiris ėmė šiukšles mėtyt, o Respublika, kad Lryto fanai išprovokavo. Nu ir iš kur man žinot? Tas video išvis nieko nepasako, galėjo įdėt nuo pat pradžios kas prasidėjo, o dabar į vienus vartus...
Tai gal būtų galima sužinoti kokias veiksmais išprovokavo? Pabandysiu spėti, vienas iš LR fanų prasiveržė pro policininkų užkardą į ŽK fanų sektorių ir PAVOGĖ alaus butelį. :lol: O jei rimtai, tai viskas daug paprasčiau. Išprovokavo ne LR fanai, o ŽK žaidėjai... savo beviltišku žaidimu. Nieko nepadarysi, kaunietiškas mentalitetas: jei negalima laimėti krepšinio, tai kodėl tada nepabandžius laimėti bokso, ar mėtymo į tolį varžybose? :lol:
Pasakyti norėjau tą, kad sklaidėsi Ryto fanai. Ir juos ne gynė, o tame ta tikra žodžio prasmė laikė.
Geras terminas "sklaidėsi", bet nieko nepasakantis, kaip ir tas "neišsilaksto labai gretai". Koks tikslas jiems "sklaidytis", kai pasiutusių žalių minia tik ir laukia preteksto atsigriebti už praloštas rungtynes? Tiesiog pasipiktinę LR fanai klausė policajų, kodėl leidžia žaliems mėtyti ant jų visokį š--ą.
http://www.youtube.com/watch?v=3OE12--KXF0
Tai, kad man neįdomu, kad tu žvengei. O jei jau žvengi vienas prie kompo prisėdęs, tai reikia į atitinkamas įstaigas eit.
Tau neįdomu kodėl aš žvengiau, bet man įdomu kaip tu suskaičiuoji kiek žmonių prie mano monitoriaus susėdę? Čia vėl beribės tavo fantazijos pasekmė ar šiaip turi kokių antgamtinių savybių? Ir į kokias gi "atitinkamas įstaigas" keliauja šiauliečiai, kai juos apima juokas?
Legionieriai ėjo ir išėjo, ir jokių problemų nesukėlė. Lygiai taip pat galėjo išeiti ir lietuviai. TŲ PAČIŲ SĄLYGŲ nebebus, bent jau tikiuosi.
Su legionieriais buvo susitarta, vienam surado kitą klubą, kitiem sumokėjo už sužaistus mėnesius. O ką pasakė lietuviukams? Jus esat laisvi... agentai. :D
Nu aš dabar nepulsiu kurti su PS klaviatūros, ką naudoja Lryto fanai Tik pacituosiu:
kaimieciai eilini karta gavo
gerai suvare ta kauno komanda, kaip ten ji vadinasi dabar..? Kauno "Buratina" ???...(ir visai **, kad Žalgiris pavadinimo nepakeitė, kaip kad tai padarė Statyba... )
Aciu rytui ir vilniui!!!! o jus kauno zalgrybio megejai esat iliuzijos aukos,debilu gauja,kuri gauna sausai:D
Jei kaunietis - tai kaimietis
rytas vel padare gaidzius.eiline diena rojuj
Kawianski Sunys loja, oLIETUVOS RYTAS toliau dulkina zaliaskurius, supratot?
Sudas ne sviestas, kaunas ne miestas.
Ir dar dar daug.
Ta klaviatūra kūriau ne aš su PS, ji guli alfa.lt,. O kas dėl komentarų, tai norėčiau paklausti, čia viskas ką baisiausia radai kas ryto fanų pasakyta? Tai sakyčiau ne taip ir blogai: nei vieno rusiško keiksmo (nors kai kas mus vadina rusais, o tie "grynakraujai" lietuviai ne mažiau keikiasi rusiškai, ir dar labiau dievina rusišką popsuchą, nei "rusiškas" Vilnius), ir nei vieno rasistinio išpuolio. O kad būtų lygybė išspausdinsiu ir žalių komentarus. Ir paimsiu tik iš vieno saito, ir tik iš vakar dienos komentarų. Tegu kam įdomu lygina ir daro išvadas.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby Arthuras » Sun May 10, 2009 3:16 pm

Tai palauk, o kieno iniciatyva buvo grąžinti daiktai? Cituoju:"viskas gerai, kad rytfaniai priminė, kad vogti negražu ir mobiliakus ir pinigines nenorom jis grąžino". Tai išeitu, kad vagis, kaip ir ne vagis. Na daiktai pas šeimininkus, nuostolių nėra. O štai Tartu kentėjo žmonės nieko bendro neturintys su ankstesne istorija, ir kaip dabar sakyk jiems atsiskaityt su tais kurie pradėjo mardabojų Estijoje. Juk tyčinis kūno žalojimas, taip pat kaip ir vagystė, yra kriminalinis nusikaltimas. Tai dabar eilė LR fanams daužyti snukius žaliems, ar kaip?
O man visiškai neįdomu, ar atidavė, ar ne. Vogti - negražu, ir vagims reikia rankas nukapot. Jei būtų nepastebėję, kas pavogė daiktus, tai būtų Žalgiriečiai be mobiliakų grįžę. O po to kaip matom, Rytas prie parduotuvęs patys bandė atsilygint Ž fanams, bet nepavyko... Tai galėjo bėgt gi LR į autobusą, kliuvę būtų tik vagiui. Bet gi nelygis - ane?
Tai gal būtų galima sužinoti kokias veiksmais išprovokavo? Pabandysiu spėti, vienas iš LR fanų prasiveržė pro policininkų užkardą į ŽK fanų sektorių ir PAVOGĖ alaus butelį. O jei rimtai, tai viskas daug paprasčiau. Išprovokavo ne LR fanai, o ŽK žaidėjai... savo beviltišku žaidimu. Nieko nepadarysi, kaunietiškas mentalitetas: jei negalima laimėti krepšinio, tai kodėl tada nepabandžius laimėti bokso, ar mėtymo į tolį varžybose?
Pats bandai vaizduoti nešališką žmogų, bet tau neišeina ;) Pats šiuo metu neturi jokių išvis argumentų, kas pradėjo, kaip pradėjo. Dar kartą kartoju: tas video išvis nieko neparodo. Absoliučiai. Galėjo Ryto žurnalistas įdėti visą video, o ne tik gabaliuką, kur LR fanus laiko. :mrgreen: Jei pas tave, toje bačkoje pilnoje skysčio, nors kruopa nervinių ląstelių likusi, tai suprasi, kad aikštelės nereikia maišyti su fanų muštynėmis. Kad ir kaip Ž žaidžia, tai yra jau jų problema. Kai parodysi video, kad iš tikrųjų Ž patys pradėjo visą jovalą, tada patikėsiu. Šiuo metu galima remtis keliais šaltiniai, o jie teigia skirtingus duomenis ;)
Geras terminas "sklaidėsi", bet nieko nepasakantis, kaip ir tas "neišsilaksto labai gretai". Koks tikslas jiems "sklaidytis", kai pasiutusių žalių minia tik ir laukia preteksto atsigriebti už praloštas rungtynes? Tiesiog pasipiktinę LR fanai klausė policajų, kodėl leidžia žaliems mėtyti ant jų visokį š--ą.
http://www.youtube.com/watch?v=3OE12--KXF0
Šitame video nematau, kad Žalgiris intesyviai mėtytų kažką. (gal nepastebėjau, minutes nurodyk, tada). O kad vidurinyjį pirštą rodo nieko nuostabaus, Ryto fanai visus plakatus didžiausius buvo atsinešus, kurie tikrai atrodė nekultūringai :mrgreen:
Ta klaviatūra kūriau ne aš su PS, ji guli alfa.lt,. O kas dėl komentarų, tai norėčiau paklausti, čia viskas ką baisiausia radai kas ryto fanų pasakyta? Tai sakyčiau ne taip ir blogai: nei vieno rusiško keiksmo (nors kai kas mus vadina rusais, o tie "grynakraujai" lietuviai ne mažiau keikiasi rusiškai, ir dar labiau dievina rusišką popsuchą, nei "rusiškas" Vilnius), ir nei vieno rasistinio išpuolio. O kad būtų lygybė išspausdinsiu ir žalių komentarus. Ir paimsiu tik iš vieno saito, ir tik iš vakar dienos komentarų. Tegu kam įdomu lygina ir daro išvadas.
Toli gražu, ne visi ir tikrai ne patys baisiausi. Ten kur tik keletas keiksmažodžių, o minties jokios, net nebedėjau ;)

User avatar
RollingStone
Rašytojas
Posts: 1657
Joined: Thu Oct 23, 2008 7:45 pm

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby RollingStone » Sun May 10, 2009 6:22 pm

O man visiškai neįdomu, ar atidavė, ar ne. Vogti - negražu, ir vagims reikia rankas nukapot.
Vagims rankas nukapot.
Vagių gynėjams snukius išdaužyt.
Makulatūrą sudegint.

Pagal kokias poniatkes gyveni, urvinis žmogau? Kauno banditėliai prokurorai, teisėjai ir budeliai viename asmenyje? Estijoje Linčo teismas įteisintas? Kai kalbėjai apie Lietuvos garsinimą, šitą snukiadaužį turėjai galvoje? Taip dabar Lietuvą garsinsim, ką asiliuk? :lol:
Jei būtų nepastebėję, kas pavogė daiktus, tai būtų Žalgiriečiai be mobiliakų grįžę.
Vėl jis su savo "kas būtų jeigu būtų". --> JEIGU ANT B---O AUGTŲ GRYBAI, NEREIKTŲ Į MIŠKĄ EITI.
Ar dabar supratai, ką aš galvoju apie tavo "kas būtų jeigu būtų"?
Gavo savo plytas, ir tegul valina į savo kebabyną, jei svečiuose nemoka elgtis. Galės tarpusavyje aiškintis katras iš jų "vagis". :lol:
O po to kaip matom, Rytas prie parduotuvęs patys bandė atsilygint Ž fanams, bet nepavyko...
Vėl savo fantaziją pasikinkei? Taigi tas balvonas buvo parduotuvėje, iš ko jis gali spręsti kaip tos muštynės prasidėjo? "Bandė atsilyginti" kaip suprantu turėtų reikšti, kad LR fanai pradėjo antras muštynes prie parduotuvės. Bet kaip čia išėjo, kad policija supakavo vienus žalmargius? Turbūt estų policijai Vilniaus makulatūra turi didelę įtaką, ne kitaip. :lol:
Tai galėjo bėgt gi LR į autobusą, kliuvę būtų tik vagiui. Bet gi nelygis - ane?
Matai, kur LR fanams būti - autobuse, ar lauke - tai čia jau jiems spręsti. Jų teises gali suvaržyti nebent policija, bet jokiu būdu ne Kauno banditėliai.
Pats šiuo metu neturi jokių išvis argumentų, kas pradėjo, kaip pradėjo. Šiuo metu galima remtis keliais šaltiniai, o jie teigia skirtingus duomenis
Tai jei aš neturiu argumentų, o tu turi šaltinius (ir net kelis), tai ko tu jų nepateiki? Ko spaudi tuos šaltinius? Jeigu galima jais remtis, na tai remkimės. 8-)
Šitame video nematau, kad Žalgiris intesyviai mėtytų kažką. (gal nepastebėjau, minutes nurodyk, tada). O kad vidurinyjį pirštą rodo nieko nuostabaus, Ryto fanai visus plakatus didžiausius buvo atsinešus, kurie tikrai atrodė nekultūringai
Galbūt dėl to nematai, kad mėto NEINTENSYVIAI? :lol: Ir ką tuo "INTENSYVIAI" norėjai pasakyti? Atseit, jeigu mėto "NEINTENSYVIAI", tai čia dar nieko tokio? O nuo kada prasideda tas "INTENSYVUS" mėtymas, kur ta riba? Gal 1 butelys per minutę, o gal 10?
http://www.youtube.com/watch?v=3OE12--KXF0
Žiūrėk --> 34s, 1:13s, 1:20s. (Bet, kad tu, vyruti, ir aklas kaip kurmis. Fantazija tai gerai išvystyta, bet su regėjimu tai rimtos problemos).
Kalbant apie Ryto fanų plakatus. Paprastas klausimas - kokius teisės aktus pažeidžia tų plakatų turinys?
Toli gražu, ne visi ir tikrai ne patys baisiausi. Ten kur tik keletas keiksmažodžių, o minties jokios, net nebedėjau
Na tai ir aš dėsiu tik su mintim, "žalia, žalgirietiška" mintim:
Last edited by RollingStone on Tue May 12, 2009 11:50 pm, edited 2 times in total.

User avatar
RollingStone
Rašytojas
Posts: 1657
Joined: Thu Oct 23, 2008 7:45 pm

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby RollingStone » Sun May 10, 2009 6:47 pm

ooops... šitą trinkit, kam reikia trinti. :D
Last edited by RollingStone on Wed May 13, 2009 3:27 pm, edited 3 times in total.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby Arthuras » Sun May 10, 2009 7:11 pm

Pirmas dalykas, pasiūlysiu nervus pasitvarkyt, nes jau nebesivaldai ;) Giliai kvėpuok, gal padės. :mrgreen:
Vėl jis su savo "kas būtų jeigu būtų". --> JEIGU ANT B---O AUGTŲ GRYBAI, NEREIKTŲ Į MIŠKĄ EITI.
Ar dabar supratai, ką aš galvoju apie tavo "kas būtų jeigu būtų"?
Gavo savo plytas, ir tegul valina į savo kebabyną, jei svečiuose nemoka elgtis. Galės tarpusavyje aiškintis katras iš jų "vagis".
Vėlgi, pats vadovaujiesi mitais, tai gal aš jau nebepradėsiu apie Naujininkų rajoną mitus skleist ;) O iš tavęs turbūt, jei pavogtų mobiliaką, tai turbūt prieitum ir pradėtum kultūringai prašyt, kad jį atiduotų? :D Dėdė, dėdė, būk geras, atiduok telefoną. Nu nebesusilaikiau... Vagims galvas spardyt, nes ir taip išnaglėjo.
Tai jei aš neturiu argumentų, o tu turi šaltinius (ir net kelis), tai ko tu jų nepateiki? Ko spaudi tuos šaltinius? Jeigu galima jais remtis, na tai remkimės.
Būtent apie šį įvykį, aš sakiau, kad nieko negaliu spręsti, nes visi teigia skirtingai. O tu, ėmei ginčytis, kad pradėjo kauniečiai.
Galbūt dėl to nematai, kad mėto NEINTENSYVIAI? Ir ką tuo "INTENSYVIAI" norėjai pasakyti? Atseit, jeigu mėto "NEINTENSYVIAI", tai čia dar nieko tokio? O nuo kada prasideda tas "INTENSYVUS" mėtymas, kur ta riba? Gal 1 butelys per minutę, o gal 10?
http://www.youtube.com/watch?v=3OE12--KXF0
Žiūrėk --> 34s, 1:13s, 1:20s. (Bet, kad tu, vyruti, ir aklas kaip kurmis. Fantazija tai gerai išvystyta, bet su regėjimu tai rimtos problemos).
Kalbant apie Ryto fanų plakatus. Paprastas klausimas - kokius teisės aktus pažeidžia tų plakatų turinys?
Sutinku, išmetė keletą šiukšlių, bet tu pažiūrėk, kaip Ryto fanai su mentais aiškinasi. Kokius teisės aktus pažeidžia? Šiaip jau tu labai paryškini, kad kaune žmonės be kultūros, o kai Ryto fanai reiškiasi, nematai(nebent laikai, kad plakatai su viduriniuoju pirštu nieko tokio)...
Tuoj ir aš pakopinsiu šiek tiek žiauresnius variantus ;) Visi iš lrytas.lt
"Nu nepamenu, kad Vilnius gowno šiukšles taip būtų pisęs. Tačiau malonu, o bybgraužiai turi pratintis prie savo naujos rolės. Vilnius pisa gowno tiesiai į snukį. Kaip apgailėtina."
"Ei, su Kauno slabotkes rinktine cia L. Rytas treniruojasi? : ))))))))))))"
"Zalgiris - NACIONALINE VALYTOJU KREPSINIO KOMANDA..."
"Su pergale visus !! tikiuosi kad ant 40 tasku zalgrybi padarys"
"Ka kavenskai? Mizniai., kur jusu rekavimai, kad zalgiris jega? kur? sedit nuleide byrkas"
"se blyn buratine kyli i sikine.cia tau uz fbk, atlanta ir silute."
"Viens du trys žalgiris GAIDYS.Krepšinio nemėgstu žalgirio NEKENČIU."
"liskit i buda zalgirio fanai!!!!!!!! uzmete kaip kokiai balbieriskio komandai : DD"
"BACHURAI SUTRAISKE GAIDZIUS KIEKVIENAM KAUNO LOPUI AISKU JOG RYTAS LIETUVOS CEMPIJONAI!"
"RYTAS PADARE PER SIKNA ZALIA KURVA"
VIsi šitie iš pirmų 3 puslapių...

Patys matome, kad ir ten, ir ten yra visokių. Ir nebeskiesk, kad Ryto fanai kultūringi, o Žalgirio fanai buduliai ir t.t.
http://www.youtube.com/watch?v=v-orqzWn62c

Gknight
Posts: 652
Joined: Mon Jul 17, 2006 5:41 pm
Location: Anykščiai

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby Gknight » Mon May 11, 2009 10:28 am

Ė, Rollling$tone, negi nežinai taisyklės – niekada, NIEKADA jokiam lietuviškam portale negalima skaityt komentarų? Ir man čia nė kiek ne(be)juokinga... :cry:
Image

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby Arthuras » Mon May 11, 2009 2:25 pm

Rolandui nedašyla, kad visur ir visokių yra. LR fanai lygiai tokie pat...

User avatar
ramzis17
Posts: 190
Joined: Sun May 03, 2009 6:43 pm
Location: Kaunas

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby ramzis17 » Mon May 11, 2009 7:06 pm

visiems jau aisku kad zalgiris laimes :)
tikras shakalas :)

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Diskusijos apie "Lietuvos Rytą" ir "Žalgirį"

Postby Arthuras » Mon May 11, 2009 7:36 pm

Na ką, Žalgiris atsitiesė :)


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests

cron