Na ir laikai atėjo....

Visiems ir apie viską!
User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Na ir laikai atėjo....

Postby Progmaker » Mon Jul 17, 2006 5:02 pm

Neseniai valgiau mišrainę su grietine. Ir žinote ką? Ten ne grietinė, o "grietinės ir riebalų mišinys". Dar seniau pasižiūrėjau atn sviesto etiketės. Ir kaip manote kas ten? "Tepiųjų riebalų mišinys". Maisto, ir to normalaus nėra.
Parduotuvės. Eilės visur. Absurdas totalus - nueini nusipirkti mineralinio vandens, 10 min. mažiausiai eilėje prastovi.
Kavinės. Šiandien nuėjau į restoraną - vietų nėra. Baisu.
Buvau pas notarą. Ir ką? Eilės ir ten.
Dar vienas "fintas" - nueini į parduotuvę (IKI, MAXIMA etc.) ir negauni nusipirkti ko nori, nes prekės NĖRA.

Siaubas... Niekada nemaniau, kad tokių laikų sulauksiu. Na, dzin tos eilės. Bet dėl maisto tai baisu... Natūralaus nėra... Kas keisčiausia, tas sviestas ar grietinė (seniai perkam tą patį) buvo tikrai TIKRAS. Tik dabar jis virto mišiniu...
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)

User avatar
Lucifers angel
Posts: 131
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:38 pm
Location: Kupiškis
Contact:

Postby Lucifers angel » Mon Jul 17, 2006 5:09 pm

Ką padarysi, nebepripažysta gamintojai tikrų natūralių produktų... Ir šitaip tikrai nusigyvensim...
In Joy and sorrow

Zumky
Posts: 369
Joined: Thu Jul 06, 2006 9:39 am
Location: Kretinga

Postby Zumky » Mon Jul 17, 2006 5:14 pm

Nueik į turgų ir nusipirk, galėsi valgyti tikrai tikrą grietinę :yawinkle:

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Mon Jul 17, 2006 6:22 pm

Na, šiaip dar girdėjau (iš geografijos mokytojos), kad lietuviai pagal kitas šalis labai natūraliai dar valgo. Sako, užsieniečių skrandžiai mūsų maisto net netoleruoja. Tai štai, dabar ir mes tuo pasivysim Europą. Asmeniškai mane erzina, kad prekybos centrai "auga", bet prekės visur tos pačios, nieko naujo. Ir išvis, kas man pradeda patikti, tą išima iš prekybos vis (sutapimas?). Arba perdaro, pakeičia etiketę, kiekį, kainą ir...skonį. Mano mėgiama duona pasidarė visai be skonio. Saldainiai irgi. Ai, dar varškės sūrely šokoladinį glaistą pakeitė kažkokiu marmalu. Na, tikras "rojus".
Beje, turgumi patariu per daug nepasitikėt- tai nusuka (mačiau pati keletą tokių egzempliorių), tai kokį marmalą įkiša. kažkaip netraukia manęs ten. Turbūt geriausia pačiam auginti viską ir gamintis (kaip močiutės mušti sviestą, kepti duoną ir pan).

D-Sisive
Rašytojas
Posts: 1414
Joined: Sun Jul 09, 2006 4:23 pm

Postby D-Sisive » Mon Jul 17, 2006 6:34 pm

Bet užtat prekybos centruose pardavėjos labai kvailos. Ateini vakarą kokį kai jau jos būna pavargusios ypač karštom dienom tai labai dažnai vietoj 1ct atidavinėja 1lt arba mano draugui vietoj 10 atidavė 40( pirko Klijus už 10lt padavė 20, o atidavė 40) O dėl kokybes tai pritariu nors aš skirtumo nelabai pajuntu koks buvo sviestas ir koks dabar.Aišku žinau,kad gal nelabai sveika.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Mon Jul 17, 2006 6:37 pm

Dėl pardavėjų, tai ko norėt, kai ten tokios darbo sąlygos. Ten dirba daugiausiai tik studentės/ai ar tie, kuriems nepavyko baigti aukšto mokslo. Labai geras pavyzdys pas mane prie namų Maximoj (buvus Media). Ten dirba moteris, kuri kažkada buvo vos ne valkata, o tapo geriausia parduotuvės pardavėja. :biggrin:

User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Postby Progmaker » Mon Jul 17, 2006 6:41 pm

O del kokybes tai pritariu nors aš skirtumo nelabai pajuntu koks buvo sviestas ir koks dabar.Aiškuinau,kad gal nelabai sveika.
Tai skonis daugiau - mažiau tas pats. Bet kol neperskaitai etiketės....
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)

D-Sisive
Rašytojas
Posts: 1414
Joined: Sun Jul 09, 2006 4:23 pm

Postby D-Sisive » Mon Jul 17, 2006 6:41 pm

Manau nėra ko norėt, kad prekėse atsiranda visokiu priemaišų.Visi gamintojai nori didelio kiekio maža kaina užtat daro viską kas pigiau.

Geriausia kai perskaitai kokio šokolado ar pigaus limonado sudėtį. Kai perskaitai norisi jo nebegerti.

Divided
Posts: 924
Joined: Fri Jul 07, 2006 5:33 pm
Location: Vilnius

Postby Divided » Mon Jul 17, 2006 6:45 pm

Yra normalaus sviesto, tik kad tuoj 4 Lt kainuos pakelis. (:
Šiaip dėl eilių, tai viskas aišku - kam keliolika valandų trintis prekybos centre ir gauti minimalų atlyginimą, jei gali važiuoti į Airiją, Angliją ir ten užsidirbti daugiau. Nebėra norinčių VP centruose dirbti.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Mon Jul 17, 2006 6:50 pm

O tie, kurie nori, dažnai būna kiek beviltiški. Visgi, jei žmogus dirba visiškai be ūpo (nėra dėl ko stengtis), tai ir gaunas nelabai gerai... :?

CheatLog
Posts: 681
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:57 pm
Location: Siauliai
Contact:

Postby CheatLog » Mon Jul 17, 2006 7:42 pm

Jei nori tikro sviesto nueik iki kokios IKI ir ten uz 3-5lt nusipirk.
Image

LTadas
Posts: 432
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:28 pm
Location: Kupiškis
Contact:

Postby LTadas » Mon Jul 17, 2006 8:06 pm

Dar vienas dalykas kaip pastebėjau visokius hiper centrus per mėnesį pastato, o po to ir griūna (kaip kažkur užsienį jau buvo) pvz: mega kaip greit pastatė, o dabar jau tas akvariumas pradeda skilinėti.

virgius
Posts: 397
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:02 pm

Postby virgius » Mon Jul 17, 2006 8:13 pm

Maistas koks buvo toks ir yra. Paprasčiausiai ES liepė prekes vadinti tikraisiais vardais. Jei yra priemaišų, tai jau ne sviestas. O tai musu gamintojai ant sviesto ir margarino mišinio užrašo didelėm raidėm, kad tai tikrasis močiutes sviestas. Pagaliau viska vadins savo vardais. :supz:

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Mon Jul 17, 2006 8:21 pm

Tai turbūt tikrai reikėtų tapti fermeriais... Bet vėlgi kažkokia nesąmonė. Mano močiutė atsisakė karvės, kiaulių ir pan, tai jai už tai, kad nebelaiko karvės, moka pinigus! ES nenori, kad pas mus būtų daug ūkininkų... Taigi, netgi ir augintis sau viską neapsimoka :o

User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Postby Progmaker » Mon Jul 17, 2006 8:23 pm

Jei nori tikro sviesto nueik iki kokios IKI ir ten uz 3-5lt nusipirk.
Bet seniau TAS PATS sviestas ir vadinosi sviestu. Dabar jau kitaip...
Bet dėl tų pardavėjų, tai faktas - už minimumą dirbti netraukia....
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron