Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Visiems ir apie viską!
qester1
Posts: 19
Joined: Fri Apr 06, 2012 7:48 pm

Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby qester1 » Thu Dec 27, 2012 10:39 pm

Galvoju paskutiniu metu apie plansetini kompa. Idomu suzinot jusu nuomone apie ji. Pasakykite savo visus uz ir pries. Jo privalumai, minusai, ka su juo neatliksi ka galetum su paprastu PC ir panasiai.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby Atlantas » Thu Dec 27, 2012 10:51 pm

Na visų pirma turi apsispręsti kam tau reikalingas kompiuteris. Asmeniškai aš turiu ir stacionarų, ir nešiojamą, ir planšetinį. Stacionaraus kompiuterio nekeisčiau į jokį kitą, prie patogu leisti laiką, patogu rašyti, didelis ekranas, apie žaidimus neverta net kalbėti. Planšetinis man reikalingas kelionėje, svečiuose ar kai noriu greitai pasitikrinti paštą, ar šiaip ką pasižiūrėti. Planšetiniu kompiuteriu gali "stumti" laiką žaisdamas kokius nors lengvus žaidimus. Na apie nešiojamą nekalbėsiu, nes turbūt visi žino kaip jį galima panaudoti ) Man asmeniškai jis neprigijo, mano paraše matosi kokį turiu nešiojamą :) Na jis daugiau į stalinį panašus, bet jis man toks ir reikalingas, nes naudoju jį tik darbe.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby RainmakerLTU » Fri Jan 11, 2013 1:50 am

Planšetas, mano nuomone yra vyresnis smartfono brolis. Tik kad negali skambinti, kaip kad mobilus telefonas (nekalbu apie voip). Abu kompai, vadinkim taip, nes yra ir cpu, ir atminties, ir "hardas" - vieta duomenims. Aišku didesnis planšeto ekranas, galimybės ir greitis, lenkia smartfoną. Tai kaip tarpinis daiktas tarp netbuko ir laptopo. O reikia jo ar ne, tai jau spręsti pagal poreikius. Kam užtenka smartfono, kam - netbuko, kam reikia laptopo. Mobilumas pagrindinis privalumas.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby arnie » Sat Jan 12, 2013 12:42 am

Jei koki normalesni planseta nori tai kaina juo turi buti nuo 1500 lt jie turi 3G ne vien wifi kaikurie yra ir su win7 turi kamera , mikrofona , juo hdd/atminties kortele nuo 32 GB , dar ekranas geresnis , kaikurie turi papildoma klaviatura nevien ekranine , na talpesne baterija ir dar nemazai privalumu , o tie nuo 300 lt iki 1000 lt tai cia daugiau vaikams zaisti nei ka nors veikti , nors cia kaip kam kuo reikia .
Image

almantas9
Posts: 1
Joined: Wed May 01, 2013 10:20 am

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby almantas9 » Wed May 01, 2013 10:21 am

Jeigu pirksite normalų tai už, o ne tą paprastą kinietišką už 300LT..

icefruit
Posts: 1
Joined: Thu May 02, 2013 2:22 pm

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby icefruit » Thu May 02, 2013 2:28 pm

Kiek man teko naudotis plansetiniu kompiuteriu, negaliu pasakytiti, kad man jis patiko. Mano nuomone tai tiesio zaisliukas, kuris siuo metu yra ant bangos. Gal esu senamadiskas, bet man niekas nepakeis seno gero laptop'o su fizine klavietura.:)

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby arnie » Thu May 02, 2013 9:15 pm

Gal esu senamadiskas, bet man niekas nepakeis seno gero laptop'o su fizine klavietura
Jei butum tikrai senamadiskas sakytum kad geriausias yra tik stalinis kompiuteris , laptopas tai dar nelabai senamadiskas . ;)
Image

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby Atlantas » Thu May 02, 2013 9:55 pm

Aš senamadiškas susikomplektavęs šį kompiuterį: Intel Core i7-3770 |8 GB DDR3 | GeForce GTX 660 | SSD 120GB+WD Green 3TB| PSU 850W | GA-Z77X-D3H
Įdomu kodėl aš vis dar prie jo sėdžiu ? :D

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby arnie » Thu May 02, 2013 10:59 pm

Aš senamadiškas susikomplektavęs šį kompiuterį: Intel Core i7-3770 |8 GB DDR3 | GeForce GTX 660 | SSD 120GB+WD Green 3TB| PSU 850W | GA-Z77X-D3H
Įdomu kodėl aš vis dar prie jo sėdžiu ? :D
Todel kad labai senas :ugeek: nelabai kur paeiti gali todel ir sedi prie juo. ;)
Image

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby Atlantas » Fri May 03, 2013 8:16 am

Čia Jūs subinės neatkeliate nuo kėdžių, ir dūstate užlipę į antrą aukštą :D
Gal krosą norėtum su manimi persimesti JAUNUOLI ? :D

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby Robitt » Fri May 03, 2013 2:27 pm

Čia Jūs subinės neatkeliate nuo kėdžių, ir dūstate užlipę į antrą aukštą :D
Gal krosą norėtum su manimi persimesti JAUNUOLI ? :D
Ne tamsta vienas esate toks "senamadiiškas". Man Ispanijoje siūlė mainus, į tą mano stacionarų kurį dabar naudoju, kad mainytumėm į nešiojamą. Tipo geriau bus man parsivežt į Lietuvą jį. nesutikau. nes vis tiek man stacionarus patogiau, ir plėtimo galimybių (kaip papildomas vidinis HDD), ir du DVDrw įdėti yra, ir ekranas tikrai didelis, bei patogus. O be to, ir remonto ir priežiūros išlaidos tikrai kad mažesnės nei nešiojamo ar delninuko :) O ir galingumas tikrai didesnis. be to, su kaitimu jokių problemų nėra :)
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby arnie » Fri May 03, 2013 7:54 pm

Čia Jūs subinės neatkeliate nuo kėdžių, ir dūstate užlipę į antrą aukštą
Gal krosą norėtum su manimi persimesti JAUNUOLI ?
Ką čia su seneliu krosą :o , bėgti vis tiek po poros metrų uždus :oops: dar reiks gaivinti :cry: . Jei jau ant :shock: kedės pasėdėti negali :lol: .
Image

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby Robitt » Sat May 04, 2013 6:45 am

Čia Jūs subinės neatkeliate nuo kėdžių, ir dūstate užlipę į antrą aukštą
Gal krosą norėtum su manimi persimesti JAUNUOLI ?
Ką čia su seneliu krosą :o , bėgti vis tiek po poros metrų uždus :oops: dar reiks gaivinti :cry: . Jei jau ant :shock: kedės pasėdėti negali :lol: .
Oj, tik nesakyk, nežinai ant kiek tie seoniokai būna treniruoti
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

satta
Posts: 1
Joined: Thu Jun 27, 2013 8:28 am

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby satta » Thu Jun 27, 2013 9:12 am

Galvoju paskutiniu metu apie plansetini kompa. Idomu suzinot jusu nuomone apie ji. Pasakykite savo visus uz ir pries. Jo privalumai, minusai, ka su juo neatliksi ka galetum su paprastu PC ir panasiai.
Sveikas. Mano mintys tokios - skirti tiems, kuriems jų reikia. O reikia jų tiems, kurie žino kam juos naudoti. Jei Tu tiesiog nori pirkti planšą mailams, facebookams, pramogoms, galbūt skaitymui, filmams.. Neverta. Turėk išmanųjį, kuris Tau suteiks visas ir dar daugiau funkcijų, rimtesniems darbams turėk PC. Asmeniškai aš pažįstu vos kelis žmones, kurie planšus naudoja pagal paskirtį. Turiu pažįstamą garsistą/apšvietėją, kuris iPad'e turi appsą, kuris leidžia prisijungti prie pulto ir per atstumą valdyti garsą ar apšvietimą. Žmogus investavo, bet dabar jam tai tikrai atsiperka. Turiu ir toną draugų, kurie turi planšus tam, kad galetų coffee inn'e facebooką panaršyt. Tai tada pagalvokim ar jiems to reikia. :) Trumpai - agituoju pirkti planšetę tik tuo atvėju, jei Tau jo REIKIA. Jei perki tam, kad pirkti, geriau pataupyk ir nusipirk blatną išmanųjį, kuris dar ir lenks planšetę. :)

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby arnie » Fri Jun 28, 2013 1:11 pm

Na kaikurie plansetai sugeba ir telefono funkcija atlikti , bet cia jau aisku jie yra is brangesniu , o jei tik tam kad nusipirktum tai gali koki uz 200 ar 300 lt nusipirkti pazaidei koki menesi ir paskui padedi i lentyna ilgam saugojimui ar parduodi kam nors uz puse kainos kai nusibosta jis ar uzsimanai kito . :roll:
Image


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

cron