Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Visiems ir apie viską!
kostas
Posts: 1
Joined: Tue Nov 12, 2013 6:04 pm

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby kostas » Tue Nov 12, 2013 6:21 pm

Vieniems reikalingas, kitiems ne. Kiek žmonių tiek ir nuomonių. Man asmeniškai tai labai praktiškas ir patogus daiktas, nes daug keliauju, tad jį lengviau nešiotis ir pan. Kiekvienam pagal gyvenimo būdą :)

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby arnie » Tue Nov 12, 2013 9:26 pm

Siaip jau plansetinio kompiuterio be integruoto vidinio 3g modemo neverta pirkti nes be juo tai kazkas nedabaigta kur ta wifi rasi kur nors viduryje lauku , va jei vidinis modemas yra tai jis gali veikti ir kaip telefonas ir plansete . :ugeek:
Image

countryman
Posts: 4
Joined: Sun Nov 17, 2013 8:53 pm

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby countryman » Sun Nov 17, 2013 9:01 pm

O kam tas vidinis 3g? Tie kas turi planšetę dažniausiai turi ir Android telefoną, kuriame yra wi-fi tethering funkcija.

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby arnie » Sun Nov 17, 2013 9:22 pm

O kam tas vidinis 3g? Tie kas turi planšetę dažniausiai turi ir Android telefoną, kuriame yra wi-fi tethering funkcija.
O kam tada pirkti dar ir telefona jei viska gali padaryti plansete pvz. 7 coliu dydzio tai beveik jau telefonas . :roll:
Image

junge
Posts: 2
Joined: Fri Jan 03, 2014 10:41 am

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby junge » Fri Jan 03, 2014 11:38 am

O kam tas vidinis 3g? Tie kas turi planšetę dažniausiai turi ir Android telefoną, kuriame yra wi-fi tethering funkcija.
O kam tada pirkti dar ir telefona jei viska gali padaryti plansete pvz. 7 coliu dydzio tai beveik jau telefonas . :roll:
Aš vis vien pirmenybę teikčiau su integruota 3G funkcija. Wi-fi tethering funkcija labai krauna telefoną ir tikrai nėra taip patogu naudoti. Bent jau man 5" telefonas jau per didelis. Jei nemažai skaitai informacijos internete, tada planšetė nuostabus dalykas. Ne vienas draugas skeptiškai į jas žiūrėjo, sakė, jog plansetiniai kompiuteriai mados reikalas, bet kai paėmė į rankas, tai naudoja dabar kasdien :)
Last edited by junge on Fri Feb 28, 2014 5:04 pm, edited 1 time in total.
Jeigu avys liko sveikos, kai vilkai sotūs, – vadinasi, suėsti atpirkimo ožiai.

petraso
Posts: 1
Joined: Wed Jan 29, 2014 5:31 pm

Re: Plansetiniai kompiuteriai. Uz ir pries?

Postby petraso » Thu Jan 30, 2014 10:38 am

Aš tai būčiau už telefoną dideliu ekranu. Visada ir visur gali naudotis. Planšetė gal labiau tinka ilgesnėms kelionėms ar naudojant namuose laisvalaikiu.


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests

cron