Ką jums šis forumas reiškia?

Visiems ir apie viską!
Lucifers angel

Postby Lucifers angel » Sun Jul 09, 2006 12:12 pm

Ištaisiau visas gramatines ir kalbėjimo klaidas. Pasistenkite rašyti lietuvių kalba ir lietuviškomis raidėmis. Tai nebūtina, bet pasistenkime visi kartu, kad computerbild forumas atrodytų gražiai :) Būkime vieningi! Auginkime šį forumą gražu ir tvarkinga :)

Ir stenkimės nepadaryti tokio koks buvo senasis...
In Joy and sorrow

Anglasltuk

Postby Anglasltuk » Sun Jul 09, 2006 4:31 pm

Super forumas, visi normalus renkasi :partyman: ir padeda kas kaip žino :prayer:

Geimeris

Postby Geimeris » Sun Jul 09, 2006 4:53 pm

Man šis forumas yra geresnis... Išvaizda primena Windows XP... :supz: Ir galima viską pradėti nuo pradžių ir pabandyti tausoti forumą labiau ne pirma... :weedman:

D-Sisive
Rašytojas

Postby D-Sisive » Sun Jul 09, 2006 5:11 pm

Vien tie smiles mane nervina. Kai prideda jų ne į temą.Supranti tokių forumų pilna.Kas tik užsinori susikūrt forumą tai kuriasi tokį.

P.S. Sveiki visi naujajam forume.Buvau išvykęs tai negalėjau anksčiau prisijungti.

Liepaite

Postby Liepaite » Sun Jul 09, 2006 5:21 pm

Ezg, Geimeri ir D-Sisive mes rašome ką mums reiškia šis forumas, o ne kaip jis atrodo ir t.t Šios pranešimus galite rašyti skiltyje "Skundai ir pasiūlymai" temoje "Naujieji forumo bugai".
Ačiū.
[...Ir kai pažvelgiam į žvaigždes, viena jų juokias.]
Image Image Image

dmu
Rašytojas

Postby dmu » Sun Jul 09, 2006 6:55 pm

Pasiskaitinėjimus. Patarinėti niekam neskubu, nes, kaip bebūtų, visada atsiras ir geriau patariančių, ir greitesnių. O ir klausimų neteikiu. Tiesiog kartais visai atsitiktinai gali susirasti ir naudingos informacijos kokiu nors dominančiu klausimu. Žodžiu, nesu forumų aistruolis.

lenis

Ką jums šis forumas reiškia?

Postby lenis » Fri Jul 14, 2006 1:26 pm

Man šis forumas reiškia, kad virtualiame pasaulyje turiu daug gerų jaunų draugų, kurie pasirįžę aukoti savo laiką tam, kad padėtų vieni kitiems. CB forumiečių dėka supratau, kad ir senus smegenis galima pramankštinti ir nesijausti IT srityje visiškai bejėgiu. Gaunama informacija vienaip ar kitaip yra ir naudinga, ir vertinga. Administratoriaus ir moderatorių dėka gan griežtai laikomasi taisyklių, todėl forumas nėra užterštas beprasmiu gatvės žargonu, nesijaučia IT srities žinovų "pasikėlimo" sindromo todėl visada malonu čia užsukti ir prasmingai praleisti laiką.

D-Sisive
Rašytojas

Postby D-Sisive » Fri Jul 14, 2006 1:42 pm

Gera kompanija. Visalaiką gaunama informacija kurios reikia. Na žodžiu labai naudingas forumas. :supz:

worldas

Postby worldas » Mon Jul 24, 2006 8:19 am

Gyvenimo tikrai jis man nekeičia, bet geras daiktas lieka geru daiktu. :)
Man taip pat panašiai: Ir lietuviškai per vasara neužmiršti rašyti, ir randi protingų žmonių, su kuriais gali įdomiai apie IT padiskutuot, ir pats prie „runescape“ smegenų nedžiovini. Vienu žodžiu CBL forumas :supz: :supz:
Žmonės nenori gyventi amžinai, jie tiesiog nenori mirti

asphalt

Postby asphalt » Mon Jul 24, 2006 3:32 pm

Matyt, man šis forumas kažką reiškia. Jei nereikštų-net neužeičiau. Perskaitęs forume talpinamus pranešimus visada susidarau kokią nors nuomonę, sužinau kitų nuomones, išsiaiškinu man neaiškius dalykus, taigi, forumas man kažkiek įtakos daro.

Geimeris

Postby Geimeris » Tue Jul 25, 2006 3:03 pm

Geriausias forumas, kurį esu matęs... :) Jei ne šis forumas ir ne puikūs bendraminčiai, tai kiurksočiau visą vasarą mirdamas iš nuobodulio... :biggrin:

Return to “Blevyzgos”