Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Visos viešos forumo naujienos
settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby settle » Sun Nov 15, 2009 6:17 pm

Žinok, tas viešumas daro didesnę įtaką, lengviau sugėdinti kalbos darkytojus, kai tai padaroma viešai su spalvotom raidėm. Vėlgi paimkim kompiuterijos forumą, kelios tyčinės rašybos klaidos ir niekas į klausimą nebeatsakinėja, o liepia taisyt, bei visi viešai duoda krūvą pastabų. Ir ką mes matom? Ogi padeda, tikrai padeda. Arba žmogus susiima, arba keliauja toli toli, nes nesulaukia atsakymų.

Taigi, kovojai ne tu vienas. Bet kaip jau sakiau, tokių nedaug ir tokie turi per mažai galios. Pora subforumų užkamšoma, o visa kita sėdi betvarkėj. O ir tie kamšytojai greit pamato, kad beprasmiška.

O adminai dėmesio neatkreips kaip ir neatkreipdavo kiekvieną kartą kai tą patį per tą patį kartodavau. Vėl ateis Fanaz ir pasakys: Viskas čia gerai, nieko čia keist nereikia, CBL ir taip tvarkingesnis už Kompiuteriją. Aišku, nieko nuostabaus, kad administracija nesidomi lietuvių kalbos priežiūra, Fanaz ir pats su tuo problemų nemažai turi.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Sun Nov 15, 2009 7:50 pm

Taip staiga prisiminiau,kaip buvau "sumindžiotas" dabartinių moderatorių,kai pasiūliau,jog reikia rakinti temas su neinformatyviais pavadinimais.Kai kurie net nesuprato kas tai yra :D

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby settle » Sun Nov 15, 2009 8:53 pm

Taip staiga prisiminiau,kaip buvau "sumindžiotas" dabartinių moderatorių,kai pasiūliau,jog reikia rakinti temas su neinformatyviais pavadinimais.Kai kurie net nesuprato kas tai yra :D
Prieš rakinant, reiktų duoti įspėjimą su prašymu sutvarkyti temą. O šiaip aš už temų rakinimą, jei žmogus nereaguoja į pastabas. Vienas iš kovos su kalbos niokotojais būdų.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Sun Nov 15, 2009 10:34 pm

Va,radau:http://www.computerbild.lt/forumas/view ... 27&t=18942 :)
Jei gausiu dar kokį forumo kąsnelį moderuoti,tai parodysiu visiems beraščiams,kur vėžiai žiemoja :)

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby settle » Sun Nov 15, 2009 11:00 pm

Va,radau:http://www.computerbild.lt/forumas/view ... 27&t=18942 :)
Jei gausiu dar kokį forumo kąsnelį moderuoti,tai parodysiu visiems beraščiams,kur vėžiai žiemoja :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti šio forumo.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Sun Nov 15, 2009 11:09 pm

Hmm,kaip čia tau dabar parodyti?

User avatar
Tenken
Rašytojas
Posts: 1146
Joined: Mon Nov 06, 2006 8:56 pm
Location: Vilnius

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Tenken » Sun Nov 15, 2009 11:17 pm

Hmm,kaip čia tau dabar parodyti?
Screenshot padaryk prieš tai naršyklėje įjungęs fullscreen (F11).
Be to norėjau pasakyt, kad gerai jok gramatikos klaidų neieškot, nes mėgstu ilgesniais sakiniais parašinėt.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Sun Nov 15, 2009 11:29 pm


User avatar
Fanaz
Administratorius
Posts: 1266
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:10 pm
Location: Vilnius

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Fanaz » Mon Nov 16, 2009 1:56 pm

Aišku, nieko nuostabaus, kad administracija nesidomi lietuvių kalbos priežiūra, Fanaz ir pats su tuo problemų nemažai turi.
Prisipažink, esi tiesiog užsisėdęs ant manęs. Aš kovojau su lietuvių kalbos darkymu, neįskaitomais pranešimais ir panašiais dalykais, tamsta gi nuolat ir kryptingai kovoji su manim net tada, kai padarau vieną rašybos klaidą dešimtyje pranešimų. Tokį elgesį laikau mažų mažiausia neprotingu. Iš principo aš už tokius kaip Tu. Užsispyrusius, visame kame matančius trūkumų. Jūs skatinate tobulėjimą, siekimą pasitempti. Bet kartais viršyjama tam tikra absurdiškumo riba, kai man pradeda sakyti kad moderatoriai nieko neveikia, tuo tarpu kai matau jų darbo rezultatus, ir realius, ir skaičiais. Kai sakoma kad temos tampa šiukšlynais, nors jos tokios nėra. Kad visi aplink beraščiai, net tie kurie padaro vieną klaidą per keletą pranešimų. Ar ne perdėtas tamstos rūpestis, ar kritika tikrai atitinka esamą padėtį? O gal tiesiog sieki kitų, neviešų tikslų?

Ką galiu pasakyti dėl moderatorių rinkimų. Jau kuris laikas galvoju, kad ketvirtis - per trumpas laiko tarpas moderatoriams. Su kolegomis moderatoriais (kurie aktyviau dalyvauja forumo veikloje) aptarinėjame galimus 4 bei 6 mėnesių variantus. Kol vyksta diskusijos, esamų moderatorių darbas yra pratęstas iki sekančių rinkimų. Ir dar kartą paprašysiu, kolegos, baikite išsidirbinėti iš administratorių. Dažnu atveju jie daro žymiai daugiau už jus, nors ne visada tas darbas yra matomas, viešinamas ir panašiai. Tai, kad nereikia taikyti "griežtos rankos" politikos jau kelinti metai, laikau didele mūsų forumo pažanga ir pakilusiu bendravimo kultūros lygiu. Mes leidžiame forumui vystytis ir augti jo norima linkme, šiek tiek pagelbėdami vienoje ar kitoje srityje. Daryti drąstiškus sprendimus, versti kažką kažkaip elgtis, svaidyti mažiau dirbančius asmenis ar dalintis medalius herojams moderatoriams - tai praeityje. Esu nuoširdžiai tikras, kad mes iš to jau išaugome ir galime džiaugtis mūsų visų darbo vaisiais :ugeek:
Image

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby RainmakerLTU » Mon Nov 16, 2009 2:33 pm

Jo... aš nesuprantu kam rietis, dirbame ir dirbkime.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby settle » Mon Nov 16, 2009 5:07 pm

Aišku, nieko nuostabaus, kad administracija nesidomi lietuvių kalbos priežiūra, Fanaz ir pats su tuo problemų nemažai turi.
Prisipažink, esi tiesiog užsisėdęs ant manęs. Aš kovojau su lietuvių kalbos darkymu, neįskaitomais pranešimais ir panašiais dalykais, tamsta gi nuolat ir kryptingai kovoji su manim net tada, kai padarau vieną rašybos klaidą dešimtyje pranešimų. Tokį elgesį laikau mažų mažiausia neprotingu. Iš principo aš už tokius kaip Tu. Užsispyrusius, visame kame matančius trūkumų. Jūs skatinate tobulėjimą, siekimą pasitempti. Bet kartais viršyjama tam tikra absurdiškumo riba, kai man pradeda sakyti, kad moderatoriai nieko neveikia, tuo tarpu, kai matau jų darbo rezultatus, ir realius, ir skaičiais. Kai sakoma, kad temos tampa šiukšlynais, nors jos tokios nėra. Kad visi aplink beraščiai, net tie, kurie padaro vieną klaidą per keletą pranešimų. Ar ne perdėtas tamstos rūpestis, ar kritika tikrai atitinka esamą padėtį? O gal tiesiog sieki kitų, neviešų tikslų?

Ką galiu pasakyti dėl moderatorių rinkimų. Jau kuris laikas galvoju, kad ketvirtis - per trumpas laiko tarpas moderatoriams. Su kolegomis moderatoriais (kurie aktyviau dalyvauja forumo veikloje) aptarinėjame galimus 4 bei 6 mėnesių variantus. Kol vyksta diskusijos, esamų moderatorių darbas yra pratęstas iki sekančių rinkimų. Ir dar kartą paprašysiu, kolegos, baikite išsidirbinėti iš administratorių. Dažnu atveju jie daro žymiai daugiau už jus, nors ne visada tas darbas yra matomas, viešinamas ir panašiai. Tai, kad nereikia taikyti "griežtos rankos" politikos jau kelinti metai, laikau didele mūsų forumo pažanga ir pakilusiu bendravimo kultūros lygiu. Mes leidžiame forumui vystytis ir augti jo norima linkme, šiek tiek pagelbėdami vienoje ar kitoje srityje. Daryti drąstiškus sprendimus, versti kažką kažkaip elgtis, svaidyti mažiau dirbančius asmenis ar dalintis medalius herojams moderatoriams - tai praeityje. Esu nuoširdžiai tikras, kad mes iš to jau išaugome ir galime džiaugtis mūsų visų darbo vaisiais :ugeek:
Gerbiamasai, tikrai nesu ant nieko užsisėdęs, duodu pastabas ir kitiems (blogr.lt adminas dar ne tiek prisikentėjęs), bet va tamsta vienintelis tuo nepatenkintas, kiti ima ir pataiso neatsikalbinėdami.

Dėl kovojimo su lietuvių kalba. Gal tu kada tai ir darei, kai manęs dar forume nebuvo. Nes net nereaguodavai į mano pastabas ir pasisiūlymus, sakydamas, kad viskas čia gerai.

Viena klaida pranešime – tikrai ne tragedija (pats nesu kalbininkas, irgi klystu). Betgi pripažink, pilna forume onininkų, su kuriais niekas jau nebekovoja (na gal vienetai). O kokie ten statistikos skaičiai, man visiškai nerūpi. Matau tai, ką matau. Tų skaičių tvarkai palaikyti nepakanka.

O kritika visada atitiko esamą padėtį, jau gal apie metus tebekritikuoju, bet jokios reakcijos nepastebėjau, net elementarių pabalsavimų dėl tvarkos keitimo. O gal nepastebėjau? Nes čia lankausi vis rečiau, kartais dingdamas keliems mėnesiams.

O tikslas mano akivaizdus – lietuvių kalba, nieko paslėpto nėra.

Administratoriai daro daugiau nei mes? Normalu. Taip ir turėtų būti, nors ir nesimato.

Pabaigai:
1. Patarčiau įsidiegti lietuvių kalbos klaviatūros išdėstymą, labai patogu rašyti lietuviškus skyrybos ženklus. rq.lt/numeric
2. Patarčiau įsidiegti lietuvių kalbos tikrinimo žodyną
3. Patarčiau nesiskųsti, kaip žmonės bando ką nors paaiškinti, o atkreipti dėmesį.
4. Ir dar patarčiau šitą persiskaityt http://mantas.malcius.lt/tinklarastininku-klaidos-0/
5. Dar yra VLKK puslapis, ten labai patogu pasižiūrėt, jei kas neaišku būna.
6. Pasikonsultuoti su pagrindiniu blogr.lt adminu, kaip neišprotėti, kai aš nuolat kabinėjuosi prie rašybos klaidų.
Tik nesakyk, kad į docx sumetei paveikslus ir juos įkėlei į failai.lt
Jo... aš nesuprantu kam rietis, dirbame ir dirbkime.
Nesiriejam. Civilizuotai tebesišnekam apie tą patį, jau berods ilgiau nei metus.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Mon Nov 16, 2009 5:19 pm

Tik nesakyk, kad į docx sumetei paveikslus ir juos įkėlei į failai.lt
nu :roll:

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby RainmakerLTU » Mon Nov 16, 2009 5:27 pm

Ir jums dar neatsibodo jau metus kalbėtis apie tą patį...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Mon Nov 16, 2009 6:19 pm

Šiaip kas liečia lietuvių kalbą, tai administratorių pagalbos ir nereikia.Reikia patiems moderatoriams į tai žiūrėti rimčiau.Kai aš apie tai prabilau,tai manęs nelabai kas ir suprato.

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby settle » Mon Nov 16, 2009 10:09 pm

Šiaip kas liečia lietuvių kalbą, tai administratorių pagalbos ir nereikia.Reikia patiems moderatoriams į tai žiūrėti rimčiau.Kai aš apie tai prabilau,tai manęs nelabai kas ir suprato.
Matai, tokia čia susikaupė bendruomenė. Nieko nepadarysi.
Ir jums dar neatsibodo jau metus kalbėtis apie tą patį...
Kaip matai, ne (:


Return to “Naujienos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron