Gknight puslapis

Gknight
Posts: 652
Joined: Mon Jul 17, 2006 5:41 pm
Location: Anykščiai

Gknight puslapis

Postby Gknight » Sun Aug 06, 2006 5:13 pm

Nu pagaliau sukūriau savo puslapį. Tai va, įvertinkit. ;) Tik atsiminkite, kad čia yra mano pats pirmas puslapis, be to viską rašiau rankoms...
http://www.knights.ten.lt

User avatar
darkass
Posts: 226
Joined: Thu Jul 06, 2006 9:09 am
Location: Širvintos
Contact:

Postby darkass » Sun Aug 06, 2006 5:23 pm

Na šiaip neblogai, tik man nepatiko judantis "Autorius". Labai sunku įskaityti ir blaško. Taip pat teksto šriftas per smulkus arba bent jau galėtų būti ne "pasvirasis"
Taigi yra kur tobulėti ;)

saulyx
Posts: 308
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:37 pm

Postby saulyx » Sun Aug 06, 2006 5:54 pm

Geras puslapis! Na, klaidelių yra, bet kaip pirmas darbas, tai geras.
IŠejas toli toli kur niekas manes nemato...Kaip gerbiamasis pasake
Visgi Tavo darbą žmonės vertino kaip "neigiamą" ir seniai prašė nušalint.

Sekmes

User avatar
Casper_
Posts: 143
Joined: Fri Jul 07, 2006 4:16 pm

Postby Casper_ » Sun Aug 06, 2006 6:09 pm

Daug reklamos. Ar moki puslapiams.lt kas mėnesį po 1 Lt? Puslapio dizainą tikrai reikėtų pataisyti. Jei nori, galėčiau aš sukurti nemokamai dizainą su frontpage. Nes man patinka tai daryti, o informaciją pats susidėsi.

zIOBRas
Posts: 36
Joined: Mon Jul 10, 2006 2:27 pm
Location: Lentvaris

Postby zIOBRas » Sun Aug 06, 2006 7:04 pm

Šiaip tikrai šaunuolis, kad nepatingėjai surast/sukurt/išverst informacijos apie patį žaidimą. Mano nuomone, tavo puslapis turiningas, bet ne išvaizdus, tad atkreipk dėmesį į tai, kad, kaip ir daugelis, aš taip pat nesižaviu geltonu smulkiu pakrypusiu rastu juodame fone, be to, tokiam puslapiui, manau, trūksta forumo, kad galėtum suburti bendramincius, nes eiliniai žaidėjai, kurie nežaidžia to žaidimo, aplankys tavo puslapį tik vieną kartą, o tikrieji ir ištikimieji fanai neras ten nieko naujo uzeidami bent kartą per savaitę, todėl, manau, turėtum juos kaip nors sudominti.

User avatar
SiGiS
Rašytojas
Posts: 2288
Joined: Thu Jul 06, 2006 2:31 pm
Location: Panevėžys

Postby SiGiS » Sun Aug 06, 2006 7:27 pm

Visai patiko.. Jei čia pirmas puslapis, tai tikria geras.. Info pakankamai, mintis nebloga.. Vertinčiau 8/10..
Sunku pamatyti juodą katę tamsiame kambaryje, jei jos ten visai nėra.. (kinų patarlė)
Kas pasakė, kad gyvenimas gražus? Juk dar nei vienas iš jo neišėjo gyvas...

User avatar
NikazZ
Posts: 835
Joined: Thu Jul 13, 2006 2:09 pm
Location: Panevėžys-Kaunas
Contact:

Postby NikazZ » Sun Aug 06, 2006 7:48 pm

Kap pirmas sukurtas puslapis, tai tikrai geras. O jei dar pataisysi aukščiau išvardintas klaidas, tai išvis būsi šaunuolis. 8)
HCC '95 D15B7

User avatar
Liepaite
Posts: 656
Joined: Thu Jul 06, 2006 1:23 pm
Contact:

Postby Liepaite » Mon Aug 07, 2006 11:24 am

Kaip pirmas puslapis tai labai šauniai gavosi, bet man nepatinka meniu, visi užrašai išskyrus "pradžia" susilieja su fonu.
[...Ir kai pažvelgiam į žvaigždes, viena jų juokias.]
Image Image Image

Gknight
Posts: 652
Joined: Mon Jul 17, 2006 5:41 pm
Location: Anykščiai

Postby Gknight » Mon Aug 07, 2006 4:25 pm

Nu labai dėkui už komentarus. Kaip supratau, atsiliepiami visai tegiami. :biggrin: Tuo labai džiaugiuosi. Beje, ten šriftas "Monotype Corsiva", ne "pavirasis. Jį pasirinkau todėl, kad man jis kažkaip tiko, ten viduramžių strategija... Dizainą dar tikrai tobulinsiu ir bandysiu ištaisyt tas klaidas. Jeigu dar kas turit ką pridėt, sakykit, nes man tikrai labai įdomi jūsų nuomonė. Ir dar:
...Be to, tokiam puslapiui, manau, trūksta forumo, kad galėtum suburti bendramincius, nes eiliniai žaidėjai, kurie nežaidžia to žaidimo, aplankys tavo puslapį tik vieną kartą, o tikrieji ir ištikimieji fanai neras ten nieko naujo uzeidami bent kartą per savaitę, todėl, manau, turėtum juos kaip nors sudominti...
Forumo aš tikrai norėčiau, bet ar tai nebus man per daug sudėtingas uždavinys? Tarkim aš noriu pabandyti sukurti forumą, tai nuo ko man reikėtų pradėti? Pradėt mokintis PHP?

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Mon Aug 07, 2006 4:27 pm

Jei nori būtinai pats sukurti, tai taip. O gali tiesiog instaliuoti phBB (panašiai kaip php-fusion tik čia forumas, o ne svetainė).

Gknight
Posts: 652
Joined: Mon Jul 17, 2006 5:41 pm
Location: Anykščiai

Postby Gknight » Mon Aug 07, 2006 4:45 pm

Jei nori būtinai pats sukurti, tai taip. O gali tiesiog instaliuoti phBB (panašiai kaip php-fusion tik čia forumas, o ne svetainė).
Nežinau, kuris atvejis lengvesnis (spėju kad antras), tą ir imu. Tai kaip ten instaliuot? Smulkiau norėčiau...

Gknight
Posts: 652
Joined: Mon Jul 17, 2006 5:41 pm
Location: Anykščiai

Postby Gknight » Mon Aug 07, 2006 6:18 pm

Daug reklamos. Ar moki puslapiams.lt kas mėnesį po 1 Lt? Puslapio dizainą tikrai reikėtų pataisyti. Jei nori, galėčiau aš sukurti nemokamai dizainą su frontpage. Nes man patinka tai daryti, o informaciją pats susidėsi.
Moku. Reklamą (ji iš 120x60.lt ir 88x31.lt) - bet kada galiu iškraustyt. ;)
O dėl dizaino, žinoma, gali sukurt (jei tik noro turi), būsiu dėkingas, nes mano ten nekoks.

Stalker
Rašytojas
Posts: 1410
Joined: Sat Jul 08, 2006 10:16 pm
Location: Vilnius
Contact:

Postby Stalker » Mon Aug 07, 2006 7:38 pm

Daug reklamos. Ar moki puslapiams.lt kas mėnesį po 1 Lt? Puslapio dizainą tikrai reikėtų pataisyti. Jei nori, galėčiau aš sukurti nemokamai dizainą su frontpage. Nes man patinka tai daryti, o informaciją pats susidėsi.
Nelabai ką sukursi su FrontPage. Photoshop'as tam skirtas.

Gknight
Posts: 652
Joined: Mon Jul 17, 2006 5:41 pm
Location: Anykščiai

Postby Gknight » Tue Aug 29, 2006 5:51 pm

Va casper_ sukurtas dizainas. Grožėkitės...
http://www.knights.puslapiai.lt/testai/index.htm

User avatar
NikazZ
Posts: 835
Joined: Thu Jul 13, 2006 2:09 pm
Location: Panevėžys-Kaunas
Contact:

Postby NikazZ » Wed Aug 30, 2006 11:24 am

Neblogai... Tik va yra keletas klaidelių...
HCC '95 D15B7


Return to “Noriu parodyti visiems”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron