Apie RainmakerLTU

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Apie RainmakerLTU

Postby RainmakerLTU » Wed Feb 06, 2008 11:40 am

važiuojam...

1. Slapyvardis - RainmakerLTU; kilmė prozaiška - A. Mamontovas pasivadino kažkada Cloudmaker, tai cha cha pagalvojau, kodėl negaliu pasivadinti Rainmaker. Pradžioj naudojau tą, bet kai prieš maždaug pusantrų metų užsikabinau SWAT4, ir visai neblogai pradėjo eitis (ta prasme nebuvau ir nesu probleminis geimeris, ar koks noobas) sugalvojau, kad reikia pasirodyti dar daugiau, taip atsirado akronimas LTU - tipo žiūrėkit hotdogėdžiai ir varliaėdžiai, kad ir mes mokam swat`ą grajint che che...
Na, visgi bendraujam servery, tai vieni apie kitus maždaug žinom šį bei tą, jau vienas pažistamas iš Kinijos pabuvojo šalelėj mūsų, sakė gražu bliamba :) vienu žodžiu norėjau parašyt, kad savo šaliai gėdos nedarau.

2. Vardas - Šarūnas. Kilmės tikiuosi aiškint nereikia? Bet nežinantiems - vardą sugalvojo Vincas Mickevičius-Krėvė, kai rašė to paties pavadinimo literatūros kūrinį, deja neatsimenu žanro...

3. Amžius - 28. Čia nieko aiškint t.p. nereikia, manau. Skaičius pažįstat...

4. Gyvenamoji vieta - Kaunas.

5. Kas atvedė į forumą - niekas neatvedė - esu jau tokio amžiaus, kai dažniausiai vaikščioti mokama (realiai žurnalas pasirodė labai ne koks, todėl nusprandžiau patikrint kas per forumas, o forumas, pasirodo, kur kas geriau informuoja nei žurnalas - reveransas kolegoms)

Dar registruotas buvau Kindgom Of Zeus forume, kai serveris užsidarė :(, perėjau į labai draugušką pastarajam GlobalSwatForce forumą, dar esu ElitePardy forume labai retai... o visas forumavimasis prasidėjo nuo tuometinės Bangos, dabar Bitė`s forumas, Bitė Plius ar kaip ten, nors senokai jau buvau.

6. Apie save - įdomiausias klausimas visiems, įtariu, pastaruoju metu geimeris - ne koks specializuotas, bet stengiuosi susipažinti su įvairaus stiliaus žaidimais, nors labiausiai mėgstu strategijas RTS, TBS, kartais FPS, bet su siužetu, pvz., S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl, ar taktika - SWAT4 ir TSS, nes nemėgstu šaudymo dėl šaudymo - booooring... kitas dalykas antro pasaulinio karo tematika, todėl patinka visokie Blitzkriegai, Silent Stormai, Company of Heroes... prie TBS skirčiau Brigada E5 - labai užkabino ginklų detalizacija :)... ir šiaip patinka gražūs dalykai - GTA VC, ir SA - pirmiausia porą valandų prasėdėjau, kol visus automobilius apkaišiau modais (laužus paverčiau kadilakais, biuikais ir kt kelių kreiseriais), tada galima žaist :)

Oi, išsiplėčiau čia... bet niekada neturėjau problemos su rašymu - nuo mokyklos laikų teksto kiekybė kartais nusverdavo kokybę... :)

Galiu pompastiškai pareikšti - esu nepriklausomas nuo reklamos, kadangi TV beveik nežiūriu, nebent valgydamas įsijungiu Discovery ar National Geographic. Filmai t.p. nėra didelis traukos objektas, parsisiunčiu, pasižiūriu, kokybė ir filmas neblogi - į kolekciją tap sakant ir viskas... Vėlgi dominuoja antrojo pasaulinio tematika.

Muzika - visko po truputį, išskyrus metalą, dabartinę rusišką ir kai kurią lietuvišką. Nuolat galiu klausyti Eric Clapton, Chris Rea, Phil Collins, iš esmės senesnės muzikos mėgėjas esu.

Manau, kad pradžiai turėtų užtekti, prašom klausti jei dar kas įdomu.

Rain.

atvažiavom...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Apie RainmakerLTU

Postby DziNNy » Thu Feb 07, 2008 3:58 pm

Kaip... Ciniškai? Ar kaip čia? Na, bet nesvarbu. (: Esi gana nemažas, tad paklausiu, ką veiki? Na, darbas ir pan. Beje, reklama nėra tik televizijos užsklanda. Dar gi yra stendai, spauda ir kita. ;)

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Apie RainmakerLTU

Postby RainmakerLTU » Thu Feb 07, 2008 4:05 pm

kchm...

Na kodėl gi ir iškart ciniškai...

Na gerai... gal ir ciniškai... arba "Koks klausimas toks ir atsakymas" - jau tiksliau...

O veikiu, kol kas nieko neveikiu, studijavau, dirbau, vėl studijavau, problemos, atostogauju kol kas...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Apie RainmakerLTU

Postby DziNNy » Thu Feb 07, 2008 4:32 pm

Ką studijavai?

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Apie RainmakerLTU

Postby RainmakerLTU » Thu Feb 07, 2008 4:53 pm

Farmaciją.

Jei sekantis klausimas bus kodėl, neatsakysiu :)
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Apie RainmakerLTU

Postby Arthuras » Wed Mar 12, 2008 4:33 pm

Dėl ko tu tą farmaciją studijavai :)

User avatar
GeltonaŽaliaRaudona
Rašytojas
Posts: 1568
Joined: Thu Nov 08, 2007 6:51 am

Re: Apie RainmakerLTU

Postby GeltonaŽaliaRaudona » Sun Jun 22, 2008 8:48 am

Ar būtų sunku gyventi jei sugestų kompiuteris? Ar esi priklausomas jam, o gal tik žaidimams? :)
8 GB HDD, 128 MB RAM, Dual ARM 11 332 MHz CPU, 3D Graphics HW Accelerator

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Apie RainmakerLTU

Postby RainmakerLTU » Tue Jun 24, 2008 6:39 pm

Jei sugestų - tai labai mikliai būtų taisomas :mrgreen: Prašau tsakant nevaražyti... ;)

O šiaip, manau, tada grįžčiau į knygų skaitymą kuriam laikui, nes iki kompo naktim knygas tik ir rydavau.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
GeltonaŽaliaRaudona
Rašytojas
Posts: 1568
Joined: Thu Nov 08, 2007 6:51 am

Re: Apie RainmakerLTU

Postby GeltonaŽaliaRaudona » Tue Jun 24, 2008 9:56 pm

Spėju apie antrąjį pasaulinį karą ;)
8 GB HDD, 128 MB RAM, Dual ARM 11 332 MHz CPU, 3D Graphics HW Accelerator

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Apie RainmakerLTU

Postby RainmakerLTU » Wed Jun 25, 2008 7:28 am

neee... neturėjau ir vis dar nė vienos geros neturiu... :cry: (mažas pavydas vienam draugui, kuris net keletą rusiškų enciklopedijų ta tematika turi) fantastika pagrinde buvo, dar Konandoilis, Diuma, Kingas ir daug kitų...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
GeltonaŽaliaRaudona
Rašytojas
Posts: 1568
Joined: Thu Nov 08, 2007 6:51 am

Re: Apie RainmakerLTU

Postby GeltonaŽaliaRaudona » Wed Jun 25, 2008 8:20 pm

Kokiomis kalbomis moki kalbėti/rašyti/skaityti?
8 GB HDD, 128 MB RAM, Dual ARM 11 332 MHz CPU, 3D Graphics HW Accelerator

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Apie RainmakerLTU

Postby RainmakerLTU » Thu Jun 26, 2008 7:40 am

Kalbu lietuvių, rusų, anglų, rašau irgi visom beveik, nes reikėtų rusų rašybą prisiminti smarkiai, geriausiai sekasi skaityti, dar med. lotynų terminologiją teko mokytis (gramatiką aišku irgi, bet nekalbėsime gi lotyniškai gi dabar...todėl beveik nieko neprisimenu)
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
kudas tukslis
Posts: 47
Joined: Fri Feb 08, 2008 9:17 pm

Re: Apie RainmakerLTU

Postby kudas tukslis » Mon Aug 25, 2008 7:42 pm

Man labai patinka tavo avataras :mrgreen: rašai, kad patinka kompiuteriniai žaidimai, tai noriu užduot juokingą klausimą: ką darai kai pralaimi, ar labai nervojies? Nes mano brolis žaidimų maniakas, bet kai pralaimi daužo kompą, matyt vadovaujasi posakiu: kai žaidžiam laimi kompas, o kai mušamės aš :lol:
Soy duena de mi destino, mis reglas y mi verdad!

Lin3R
Posts: 765
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:23 pm
Location: Kaunas

Re: Apie RainmakerLTU

Postby Lin3R » Mon Aug 25, 2008 8:55 pm

Kokius filmus antro pasualinio karo tematika esi ziurejas/patartum kitiem ziureti ?
Viskas ką pasakiau gali būti netiesa ;)

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Apie RainmakerLTU

Postby RainmakerLTU » Tue Aug 26, 2008 7:27 am

Man labai patinka tavo avataras :mrgreen: rašai, kad patinka kompiuteriniai žaidimai, tai noriu užduot juokingą klausimą: ką darai kai pralaimi, ar labai nervojies? Nes mano brolis žaidimų maniakas, bet kai pralaimi daužo kompą, matyt vadovaujasi posakiu: kai žaidžiam laimi kompas, o kai mušamės aš :lol:
Man irgi patinka :mrgreen:

Na, žinai, kaip būna - jei dėl kokio vieno menkniekio turi vėl žingsnis po žingsnio pereiti tarkim misiją ar kokią atkarpą, kurią šliaužei valandą ar daugiau, tai tikrai pasakai keletą stiprių rusiškų, angliškų ir kt. žodžių, ir būtinai reikia lėkt parūkyt, tada nusiramini ir eini iš naujo arba eini į kitą geimą kuriam laikui. SWAT Servery online populiariausias žodis - damn ir emocijos tuo pasibaigia. :mrgreen: Nervai susikaupti nepadeda.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests

cron