Apie DziNNy

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Apie DziNNy

Postby DziNNy » Tue Oct 31, 2006 5:32 pm

1) Slapyvardis, jo kilmė [pastaroji nebūtina, bet tai būtų privalumas]:
DziNNy. Oi, seni laikai buvo, kai šis slapyvardis "gimė". O buvo taip, kad kai gavau internetą, buvau mažas vaikutis ir mėgau Hario Poterio knygas ir pan. Na, tai buvo tokie pašėlusių fanų laikai. Taigi, nuėjau į pirmą poterišką forumą ir ten reikėjo slapyvardžio. Ir ten buvo pilna Hermionų ir pan. (Poterio herojų), tai aš ir vieną "paėmiau" ir dar "patiuningavau"- t.y. labai jau norėjos kuo įdomiau užrašyti. Taip ir gimė DziNNy. Vėliau jo nekeičiau, nes pripratau ir man nepatinka kai žmonės turi labai daug slapyvardžių-sutinki ir nežinai, kad gal jau jį esi kur mačius.

2) Vardas:
Urtė. Malonu. :) Tikiuos, sutarsime.

3) Amžius:
Lapkričio gale sulauksiu garbingo aštuoniliktojo jubiliejaus. Taip sakant, teisiniu požiūriu tapsiu suaugusiu žmogumi ir galėsiu būt už viską baudžiama. (:

4) Gyvenamoji vieta:
Kaunas. Pats centras. Jei kas maišysitės Laisvės alėjoje, prie Nemuno salos ar pan, tai žinokit, kad čia beveik mano kiemas. Šaukit ir ateisiu. (:

5) Kas atvedė į forumą:
Ieškojau skaitmeninio fotoaparato ir info apie konkretų modelį. Googlė rado jūsų forumą. Patiko čia ir likau. Tikiuos, nepykstate? (:

6) Apie save. Charakteris, klausoma muzika, mėgiamiausias filmas ar knyga? O gal dar ir įdomus, įsiminęs įvykis? Nesivaržykite! Kelių sausų faktų apie ūgį ir svorį, plaukų spalvą ar batų dydį neužteks. Kuo įdomiau tuo geriau.
Taigi, visų pirma, gal jau ir pastebėjote, esu šiek tiek "pačiuožusi" mergytė. Mano galvoje dūzgia bitės, o mano akys mato tik visokius paukštelius ir kitą gėrį. Esu kaip ir prie meno, bet kad to meno kurti nemoku. Tai tik svetimą stebiu, lyg koks meškiukas medų kopinėju.
Nelabai daug tos muzikos aš žinau. Labiausiai žavi dainuojamoji poezija, bardų veikla (patinka ir paprasta naujųjų laikų poezija, literatūra, daug satyros). Klausau daugiau lietuviškos muzikos, taip pat ir užsienio. Patinka lyrinės dainos apie meilę su daug gitaros. Bet tai nereiškia, kad tai banalios dainos apie tai, kaip paprasta mergytė su paprastu berniuku susitiko. Patinka grupė "Poets of the fall", nuo mažens patinka kai kurios "Kelly Family" dainos. Taip pat Shrek soundrack'ai, įvairių rock operų ir pan muzika, netgi vaikiška muzika, folkloras.
Filmai. Irgi nedaug mačius esu. Negaliu žiūrėt siaubo filmų. Man kažkaip... Akys užsimerkia ir joms atmerkt jau reikia nemenkų pastangų. Patinka filmukai. Tie rusiški.Mikė Pūkuotukas ir panašūs grožiai. "Šrekas" ir panašūs irgi. Romantiniai filmai su daug pamąstymų. Dar "Dievų miškas" patiko. Labai juokiaus iš "Paskutinių Bremeno muzikantų" (Keistuolių teatro statytas) ir su nostalgija prisimenu "Geltonų plytų kelią". Ar minėjau,kad dar klausau ir Keistuolių bei Tele Bim Bam? (: Mane pravirkdė tik du filmai: "Muzikos garsai" ir "Žiedų valdovas". Taip jaukiai.
Apie knygas. Tikslios nebepasakysiu. Na, anksčiau buvo Poteris. Dabar patinka skaityti nedidelės apimties kūrinius, poeziją. Patinka Erlicko drama "Gyvenimas po sniegu" ir panašūs. Nesu perskaičius daug, bet tikrai patiko "Mažasis princas", "Mikė Pūkuotukas" ir panašūs. Aišku, ir "Žiedų valdovas". Ir daug rimtų knygų, bet jų neišskirsiu. Noriu perskaityti "Tikrinių vardų žodyną" ir "Mergaitę su apelsinais".
Esu liesutė mergytė. Mano ūgis 171-172cm. Svoris nedidelis. Mielai priaugčiau bent 5 kg.
Mėgstu dainuoti, fotografuoti, piešti ir pan. Svajoju nuolatos. Kartais rašau. Kartais net būnu gerai įvertinta. Bet tik kartais. Turiu kur tobulėti, tik kad turiu dėdę tinginį. (: Užaugau scenoje, bet dabar ten nenorėčiau. Tik prisiminimuose. Taipogi, esu kompiuterio vaikis. Na, daug laiko prie jo praleidžiu. Esu nepataisoma. Man labai patinka rašyti ir gauti laiškus. Patinka saldumynai. Ir patinka... Arbata, džiovinti abrikosai, rudeniniai lapai, sms vien todėl, kad kažkas pasiilgo, rašyti daug ir ilgai, vienatvė (kartais), šiluma (vidinė) ir dar daug visko...
Jei kas neaišku ar šiaip, klauskite. Ir nepykite, jei per daug išsiplėčiau. Man būna kartais. (:

star_girl
Posts: 220
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:03 am
Location: Vilnius

Postby star_girl » Sat Nov 04, 2006 2:14 pm

I. Tavo idealas. Jei konkretus žmogus, įvardink, jei abstraktus - apibūdink.
II. Kas išrinko katytei vardą, kodėl būtent toks? [vis norėjau paklausti]
III. Mėgiamiausias kvapas.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sat Nov 04, 2006 7:15 pm

1. Mano idealas? Čia apskritai žmogaus? Na, tai turbūt charizmatiškas žmogus, kuris moka gyventi taip, kad jam pakaktų ko turi, tačiau jis turėtų siekį. Nematerialistas. Mokantis klysti ir atsiprašyti jei reikia. Mokantis suktis iš padėties, tačiau tai nereiškia, kad jis turi kažką ten nelabai gražaus daryti. Toks, kuris nesijuokia iš kito. Žmogus, kuris moka būt atviras ir nuoširdus. Mokantis elgtis pagal situaciją, tačiau ne vaidinti. Besidomintis kokia nors viena sritimi, kuri jam sekas ir mokantis apginti savo nuomonę, kodėl būtent tas dalykas jį traukia. Toks, kuris nepasijuoks iš kito nelaimės, kuris neseks kaip šuo palei kaulą kiekvieno blizgučio. Ir dar daug epitetų. Sunku nusakyti.
2. Mano katytė- superžvaigždė. :D Jos vardas šiuo metu jau Cepelinė. Jį išrinko sesuo. Kai mažylė dar tik gimė. Na, gimė dvi. Bet tuo metu dar nebuvo žinoma,kad tai jos. Manėm, kad tai berniukai. Pavadinom Cepelinu ir ... (nepamenu). Bet kai jau vieną iš jų nusprendėm pasiimt iš kaimo namo, tai sužinojom lytį ir reikėjo vardo. Deja, po ilgos vardo galvojimo savaitės nieko geriau už Cepelinę nesumąstėm. Nors vis tiek dažniau vadinam katyte. Myliukė mūsų.
3. Sunku pasakyti. Patinka daug kvapų. Keli pavyzdžiai:
a) Pakalnučių kvapas Kaune, Laisvės alėjoje, pavasario rytą, kai bobutės dar tik atsiveža puokšteles pardavimui. Visa laisvė dvelkia tuo kvapu. Dieviška.
b) Karšta žolelių arbata. Kokia nors aromatinė, žolelių. Gerai, jei ne raudona ar žalia. Kitos tinka.
c) Vyriški kvepalai. (ham :} )
d) Pomidorų sriuba su skrebučiais Kror. Žinau, negerai tokie, bet šitos kvapas labai jau patinka. Taip seilės išsiskiria iškart.
e) kiti natūralūs ir nelabai kvapai. Keista, bet kartą supratau, kad net paprastas agurkas labai maloniai kvepia, jei mėgini iš jo daryt tyrę. Ir, beje, kūdikiškas Jonhsons aliejus kūnui, naudojamas po vonios. :}

User avatar
Rūtelia
Posts: 157
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:14 pm
Location: Vilnius
Contact:

Postby Rūtelia » Sat Nov 04, 2006 10:04 pm

Ką pasiimtum į negyvenamą salą? :)
Prieš akis mums geležinkelio stotis ir absoliučiai nežinoma ateitis...

Image

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sat Nov 04, 2006 10:19 pm

Artimą ir protingą žmogų. Paverstume salą gyvenama. :wink:

User avatar
Liepaite
Posts: 656
Joined: Thu Jul 06, 2006 1:23 pm
Contact:

Postby Liepaite » Wed Nov 08, 2006 5:35 pm

1. Tavo nuomonė apie šį forumą.
2. Ar kada nors gyvenime taptum gote, panke, emo ir pan? (:
3. Pratęsk sakinį "Jei turėčiau burtų lazdelę, tai..."
[...Ir kai pažvelgiam į žvaigždes, viena jų juokias.]
Image Image Image

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Wed Nov 08, 2006 6:30 pm

1. Man čia esantys žmonės tapo savotiška šeima, draugais. Atvirai bendraujame, išsikalbame, nepaleidžiam vieni kitų nei dienai (kaikurie) ir šiaip bendraujam (dabar irgi :> ). Po susitikimo visiškai kitaip žiūriu į forumą. Anksčiau vertinau forumo diskusijas, temas, o dabar vertinu žmones. Žavu. Pats forumas, kaip diskusijų lenta, man irgi visai patinka.
2. Kažkada, kai dar buvau neapsiplunsnavus paaugliukė, mėginau būt "kažkuo", bet taip ir netapau. Kodėl? Nes per greit keitės mano požiūriai: vieną dieną noriu būt vienokia, kitą- jau kitokia. Ir gerai. Tiesa, visuomet domėjaus tik išvaizda (gėda). Bet išaugau. Ir gerai. Supratau, kad tokie dalykai... Na, jie nepadarys manęs kažkuo geresniu nei esu. Geriausia man nestatyt savęs į jokius rėmus. Va ir gyvenu dėl to rami. Nežinau kas esu. Bet man gerai. O domėtis, kaip mąsto kažkokia subkultūra ir mėginti įsilieti į jos gretas visiškai nenoriu. Tapčiau tik kažko klonu, nevykusia kopija. Ne, ačiū.
3. Jei turėčiau burtų lazdelę, visiems pasaulį pramerkčiau akis plačiau. Kartais žmonės gi tokie akli. Visom prasmėm. Ir išmokyčiau šypsotis. Ir neleisčiau sirgti ir mirti vaikams... :( Jūs net neįsivaizduojat, kokia neteisybė, kai suserga vaikas. Baisiai suserga. Ir dar: išvalyčiau Žemę nuo mūsų, žmonių, šiukšlių. Bent dalinai nuimčiau nuo jos mūsų šlamšto naštą. Ir...

User avatar
MegaT
Posts: 420
Joined: Fri Apr 06, 2007 10:51 pm
Location: Kupiskis

Postby MegaT » Sun May 20, 2007 5:14 pm

Ką pieši ir fotografuoji? Ką daugiausiai prie PC veiki?
Pro Parkour against competition. Martial art's Inside. Sk8 for funn=] Love snowboarding! ^^
Ne as vienas nenaudoju lituvisku raidziu!

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sun May 20, 2007 6:21 pm

Na, kaip kada. Šiandien va paišiau žmogų, iš kurio nosies išaugo medis! Draugei, pamenu, sakiau: "Man rodos, iš jo nosies išaugs medis" :> Bet man patinka siurrealizmas :) O šiaip fotografuoju kol kas daugiau nejudančius augalėnus ir pan arba vabzdžius. Baisiai norėčiau fotografuoti paukščius, bet kol kas man nesiseka tai padaryti. Piešiu daugiausiai pieštuku ir tušu. Man sekas piešti linijas, šešėliuot, bet nesiseka su spalvomis. :oops:

User avatar
MegaT
Posts: 420
Joined: Fri Apr 06, 2007 10:51 pm
Location: Kupiskis

Postby MegaT » Sun May 20, 2007 6:53 pm

Na, aš dar ne tiek menininkas. :D Šiaip su spalvom maždaug kaip su šešėliais jei pieštukus naudoji. Gal kur mokinaisi piešt?
Pro Parkour against competition. Martial art's Inside. Sk8 for funn=] Love snowboarding! ^^
Ne as vienas nenaudoju lituvisku raidziu!

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Sun May 20, 2007 7:01 pm

Ne visai tas pats, mat su spalvom reikia mokėti subtiliai jas derinti. :) Piešti mokiaus pas mamą (kol maža buvau ir nėjau mokyklon), o po to mokykloje. Na, paprastoje, ne dailės. Pas mus iki devintos klasės dailė buvo kiek sustiprinta: turėjome po 4-6 dailės pamokas per savaitę, kurios buvo skirstomos į tapybos, piešimo, darbų, grafikos, skulptūros. :) Dabar teturiu dvi dailės pamokas: dizainą ir meno istoriją. :)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Tue May 22, 2007 10:25 pm

Spirit> kaip malonu. :) Beveik kaimynės. :)
1. Nesižudyčiau. Per stipriai gyvenimą myliu. Nežudyčiau kito, nebent jis priverstų mane tai padaryti dėl to, kad pvz serga vėžiu ir nebegali gyventi, kaip jam skauda.
2. Žinoma, turiu. Garsiai nenoriu jų atskleisti, nes tai asmeniška. Bet visdar bijau karuselių. Tų kur supa. Niekad neinu. :)
3. Tai, ko manęs prašytų ir tai, ko neprašytų, bet būt jausmas, kad reikia jam.

viliius
Posts: 742
Joined: Mon Oct 30, 2006 3:34 pm
Location: [trumpinam]

Postby viliius » Wed May 23, 2007 4:02 pm

Kokių dainų klausaisi? Prašau konkrečiau.

User avatar
MegaT
Posts: 420
Joined: Fri Apr 06, 2007 10:51 pm
Location: Kupiskis

Postby MegaT » Thu May 31, 2007 10:43 pm

Kiek maždaug piešinių nupieši per savaitę? Nes aš tai dažnai tingiu piešt. Apskritai daug ką tingiu daryt. Čia didžiausia mano yda, manau...
Last edited by MegaT on Fri Jul 06, 2007 12:58 am, edited 1 time in total.
Pro Parkour against competition. Martial art's Inside. Sk8 for funn=] Love snowboarding! ^^
Ne as vienas nenaudoju lituvisku raidziu!

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Fri Jun 01, 2007 6:05 am

Įvairiai. Nuo nulio iki... Šiom dienom per dieną nupiešiu po kelis. Priklauso, kokia užimta būnu, ar yra noro, idėjos ir tratata. :)

Muzika. Pražiopsojau tą klausimą. :oops: Klausau daug maž įvairios, bet labiausiai patinka bardai ir dainuojamoji poezija. Jei netingėčiau, gročiau ir dainuočiau pati. Tačiau tingiu. Dėl to tiesiog klausaus, domiuos, einu į koncertus. Labai patinka Storpirštis, Giniotis, Jonas Baltokas, Ieva Narkutė, Raimonda... Na, nemažai šiaip. Klausaus ir kitos muzikos, žinoma. Bet konkrečių grupių čia nebeišskirčiau. Pernelyg dažnai keičias. Patinka konkretūs kūriniai, albumai. Neklausau tik sunkios muzikos. Nežinau, nebepatinka. Daugiau kažkas link pop, folk, rock... Ak, visaip būna. Čia jau be logikos. :)


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

cron