Rudens meet'as 2009!

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby DziNNy » Mon Nov 02, 2009 10:33 pm

Dėl Kauno - jis tinka geografiškai, manau, visi sutiksim, kad norint, jog prisijungtų iš daugybės įvairių miestų, reikia vietos šalies centre su geru transportu ten. Apie tai, kas yra degalinė, o kas ne manau, neverta šnekėti. O boulingas ar kavinė visur ir bus boulingas ir kavinė. (: Dėl alkoholio, viena yra bokalas alaus ir visai kas kita išgėrimas iki žemės graibymo. Nors lyg pas mus mes visi kultūringi visad būnam (:
Lauksim daugiau pasisakymų. Komentarai apie kitų komentarus, manau, ir visai naudingi. (:

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby DziNNy » Mon Nov 02, 2009 11:19 pm

Gerti galima ne tik alkoholį. :roll:

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Artūras » Tue Nov 03, 2009 7:08 am

Gerti galima ne tik alkoholį. :roll:
Bet alkoholis skaniau :D :D
Nelabai :)
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

User avatar
Kenji
Rašytojas
Posts: 2297
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:31 pm
Location: Marijampolė/Kaunas

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Kenji » Tue Nov 03, 2009 11:32 am

Tai po bokalą sulčių išlenksim. Na arba alaus :D Bet kokiu atveju ne esmė apsisvaigint. Svarbu įdomiai praleisti laiką. :) Tai kokias pramogas arganizuosime?

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Chatori » Tue Nov 03, 2009 6:26 pm

Manau pirmiausia reiktų sutarti dėl vietovės, o tuomet pagal ją rinktis pramogas .. (:
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby RainmakerLTU » Tue Nov 03, 2009 7:10 pm

Negėręs žmogus ilgai negyvena.

tai pirma.

o antra

velnias, bet kaip čia šalta...

o antra

reikia langus keist...

o antra

iš viso ką aš čia norėjau pasakyt?

ai... Kaunas ir man tiktų... dabar laisvo laiko turiu daugiau ir pan. galėtume nusitrenkt į kokią šiltą vietą, nes kol reikalas susibrandins, įtariu ir sniego sulauksim

...geriau jau sulauktume, nes pernykštė žiema - tikra parodija...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby DziNNy » Tue Nov 03, 2009 9:57 pm

Rainmaker> visad stebiuos kaip skiriasi sniego kiekiai Kaune ir Vilniuje. Kaune keli milimetrai, o Vilniuje pusnys (pati ir ten, ir ten pabūnu).
Dėl pramogų. O kokios Jus domintų? Aišku, kavinė įtraukiama, nes valgyti norime visi. Kažkas minėjo boulingą. Boulingas/biliardas ar kažkas panašaus būtų puiku. Man asmeniškai biliardas patiktų. Kas dar? Galima ir šiaip kur pavaikščioti, nueiti, viskas ir nuo miesto, ir nuo žmonių, ir nuo oro priklauso. (; Laukiame aktyvaus dalyvavimo, idėjų (; Kartą Kalėdų meeto metu ir dovanėles kūrėm, ir šiaip galima daug ko sugalvoti (;

User avatar
Kenji
Rašytojas
Posts: 2297
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:31 pm
Location: Marijampolė/Kaunas

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Kenji » Wed Nov 04, 2009 7:12 pm

Jei Kaune tai būtų galima suorganizuoti kultūrinę kelioną po miestą. Asmeniškai norėčiau pamatyti Kauną, nes gyvenu jame tik keletą mėnesių ir praktiškai nieko nematęs. :) Prisidėčiau prie orgaznizavimo.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby DziNNy » Wed Nov 04, 2009 8:27 pm

O kas būtų ta kultūrinė kelionė? Aš ten gyvenau devynioliką metų ir tikrai nesijaučiu miestą pažįstanti (: Kenji, puiku, tik reikia daugiau norinčių (;
O bet taigi tačiau laukiame daugiau pasiūlymų (;

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby RainmakerLTU » Wed Nov 04, 2009 9:32 pm

Matosi, kad Tamstele su Dzin!-guliukais :) nebuvojote Visagine...

va kai man teko kartą vykti maršrutu Maskva-Vladivostokas...

eee... bet tai kita istorija

Vienu žodžiu, kai kartą man teko vykti maršrutu Kaunas-Vilnius-Visaginas, tai sniego kiekis didėjo tiesiogiai proporcingai... Kaune snyguriuoja (ruošiasi dar tik drėbtelt t`sakant), Vilniuj jau normaliai pasnigta (nu, balta balta, kur dairais), tai Visagine vienas pagrindinis kelias pravalytas (neilgam), bet sniego užtektų trims Vilniams su Kaunais kartu sudėjus - gili rusiška žiema.


O... maršrutu Maskva-Vladivostokas TransSibiro ekspresu tai labai norėčiau pakeliaut... važiuoja mėnesį nuo vieno Rusios galo iki kito...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby RainmakerLTU » Wed Nov 04, 2009 9:35 pm

O kas būtų ta kultūrinė kelionė? Aš ten gyvenau devynioliką metų ir tikrai nesijaučiu miestą pažįstanti (: Kenji, puiku, tik reikia daugiau norinčių (;
O bet taigi tačiau laukiame daugiau pasiūlymų (;
Kultūrinė kelionė - kiek žinau kauniškis turizmo infos centras ar kaip jis ten vadinasi, organizuoja sakyčiau labai įdomias ekskursijas, ypač naktines (o gal tokiu metų laiku jau nebe), bet tai netinka, naktį gi nemeetinsim, nors galima sužinoti ir be jų ką siūlo daugiau...

sorry už doublepostą.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby DziNNy » Wed Nov 04, 2009 10:03 pm

Visagine nebuvau ir dar daug kur nebuvau. (: Kas Kaune bazuojas, dėl tokios kelionės gali užeit ten ir paklausti. Netikiu,kad jos tik naktinės. Ir darsyk dėl sniego - nebūtina būt Visagine, kad suprasti, kaip ten su sniegu - žinios pacypauja apie tai kiekvieną žiemą, tada atrodo, kad ar tai tikrai pas mus?

User avatar
Kenji
Rašytojas
Posts: 2297
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:31 pm
Location: Marijampolė/Kaunas

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Kenji » Wed Nov 04, 2009 10:14 pm

Turime almighty google, susirandame lankytinis kauno vietas. Kauno pilį aplenkiam :D ir susidedame maršrutą kokį nors ką norėtume pamatyti, aplankyti. Galetų būti įvairiausios vietos. Nuo muziejų iki kalvų. Čia aišku pagal skonį ir norą.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Atlantas » Wed Nov 04, 2009 10:21 pm

Toks įspūdis,kad jūs norit į kiemą išeiti,pažaisti smėlio dėžėje,ir namo.
Jei jau organizuojat susitikimą,tai darykit taip,kad būtu tikrai įdomu.Nejaugi jums įdomu kuo arčiau namų.Manau gyvenantiems toliau nuo Klaipėdos,tikrai būtų kur kas įdomiau pabūti prie jūros,nei nueiti į Kauno kavinę.Jei aš organizuočiau,pagalvočiau ir apie artimąjį užsienį.
Tik nesuverskit visko krizei,ar dar kam nors.Manau jei negali sau leisti tokių mano manymų nedidelių išlaidų,tai ar verta iš vis ką nors organizuoti.
Na čia mano tokia nuomonė,ji nebūtinai turi sutapti su jūsiške :)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby DziNNy » Wed Nov 04, 2009 10:28 pm

O aš nesutinku su užsienio idėja - ne visi vienodo amžiaus ir jei yra forume jaunesnių žmonių - jų niekas neleis taip toli.
Dėl smėlio dėžės - Kaunas buvo aptartas tik dėl to, kad centre yra. Bet juk tai - ne galutinė idėja. Tad ir laukiame pasireiškiant: kas ir kur nori vykti ir kokiu transportu keliauti. Nepamirškime to. (; Atlantai> iki kurios vietos, manai, iš Klaipėdos krašto būtų galima atkeliaut link rytų?


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron