Rudens meet'as 2009!

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Artūras » Thu Nov 05, 2009 10:34 pm

Juokas sveika :D :D Aj beje nakvyne nemokama :D :D
Nesiųlyk tų nesąmoningų minčių, pasilaikyk jas sau.
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

User avatar
Kenji
Rašytojas
Posts: 2297
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:31 pm
Location: Marijampolė/Kaunas

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Kenji » Thu Nov 05, 2009 10:46 pm

Žiūrint ką tu ten turi. Jei dar kokią pirtelę. :D O kas čia baisaus su miegmaišiais? Lovų pas kolegą neužteks visiems. :P Tai visai užskaitau.

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Artūras » Thu Nov 05, 2009 11:13 pm

Žiūrint ką tu ten turi. Jei dar kokią pirtelę. :D O kas čia baisaus su miegmaišiais? Lovų pas kolegą neužteks visiems. :P Tai visai užskaitau.
Net ir taip? :D maniau kviečia kažkur, nežinia kur su palapine nakvot ant sniego :D :S
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby DziNNy » Thu Nov 05, 2009 11:39 pm

Chatori> būtent todėl ir klausiame, kur ir kaip kam tinka, nes noris, kad kuo daugiau žmonių galėtų (;
Martynuxx> jau minėjau, kad ne visiem bus priimtina nakvynė, tad gal visgi tai palikim kolkas? (;
Be Kauno yra daug aplink vietų, čia tiesiog geografinis centras daugmaž (tikslesnis būtų Kėdainiai, bet su transportu ten ne taip idealu turbūt).

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby RainmakerLTU » Fri Nov 06, 2009 8:42 am

Žinot, kad tuose Kėdainiuose irgi nėra ką labai žiūrėt, išskyrus tai, kad galima per kokią valandą senamiestį pereit ir tiek žinių. Aš ten tiek prisimalęs, kad vos ne skersai išilgai... hehe Kaune dar yra vietų kur nebuvau (nekalbant jau apie daugumą kitų didesnių miestų), o ten...

Iš karto atsiprašau panevėžiečių, bet kartą mane pavedžiojo po Panevėžį - truko kokią valandą ir faktiškai nieko labai įspūdingo... tai va tą patį galiu pasakyt apie Kėdainius. Kėdainiečių irgi atsiprašau. Nu gražu gražu, architektūra ir taip toliau, bet vasarą gražiau.

Aišku, jei nuspręsim už Kėdainius, sutiksiu su daugumos nuomone.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Chatori » Fri Nov 06, 2009 9:48 am

O mano nuomone tokio miesto kaip Panevėžio nereikėtų nurašyti, miestas iš didžiųjų taigi susisiekimas geras. Plius iš jo taip pat yra nemažai forumiečių ir jei jie visi sutiktų manau verta būtų susitikti, kad ir niūramesniame mieste, bet su daugiau narių. Juk ne į ekskursija keliaujame, o susitikti vieni su kitais .. (:
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Atlantas » Fri Nov 06, 2009 11:42 am

Kadangi Kaunas man ne kiemas..... Be to laukiam ir daugiau idėjų. Nepatingėk tik peikt, o dar ką ir pats pasiūlyk :P
Aš tik pasakiau,ką aš daryčiau,jei galvočiau apie tokį susitikimą.Kadangi aš apie jį negalvoju,tai tik pametėjau jums idėjų :)
Ir iš vis,man atrodo,kad jūs iš tirščių čia buriat.
Galvojat kur geriau būtų susitikti,bet man kažkodėl atrodo,kad be Fanaz ir DziNNy prisidėtų dar vienas,gal du žmonės.
Geriau apsispręskit,kas tikrai norės dalyvauti,o tai žinodami,galėsit planuoti dėl vietos.

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Chatori » Fri Nov 06, 2009 6:26 pm

Norai ir galimybės šiais laikais skiriasi, todėl manau, jog kol nebus nuspręsta konkreti vieta ir laikas nebus ir aiškus skaičius dalyvaujančiųjų ..
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
Kenji
Rašytojas
Posts: 2297
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:31 pm
Location: Marijampolė/Kaunas

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Kenji » Fri Nov 06, 2009 7:28 pm

Aš ir manau, kad geriau išsirinkti laiką ir vietą. Na bent jau vietą, laiką ne bėda paderinti. Jau kaip ir aišku, kad turėtų būti apie Kauną. Geografiškai patogiausia vieta. Tai dabar reikia nutarti ką galima veikti.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Atlantas » Fri Nov 06, 2009 7:36 pm

Aš ir manau, kad geriau išsirinkti laiką ir vietą. Na bent jau vietą, laiką ne bėda paderinti. Jau kaip ir aišku, kad turėtų būti apie Kauną. Geografiškai patogiausia vieta. Tai dabar reikia nutarti ką galima veikti.
Pasikartosiu.Nespręskit ką veiksit,nežinodami kas dalyvaus.Čia siūlomos nakvynės ir panašiai,žiūrėčiau aš į tą siūlytoja,kai reiktų iš tikro tai suorganizuoti,o ne virtualioje erdvėje :)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby DziNNy » Fri Nov 06, 2009 8:46 pm

Žmonės, nesikarščiokite. (: Ši tema sukurta buvo tam, kad kiekvienas pasisakytų, kokios sąlygos JĮ ASMENIŠKAI tenkintų, kas jis atvyktų.Būtent to laukiama tam, kad pasiūlyti vietą ir laiką, o tuomet derinti, kas gali, kas ne, koreguoti. Nes galima primesti griaučius: Kaunas, gruodžio pirmas savaitgalis, maždaug dvylikta valanda gerai visiems žinomame taške, vakare išlydėjimas namo. Bet mes nežinome, kokie žmonės apskritai suinteresuoti atvykti. (: Tad labai labai norisi sulaukti daugiau pasisakymų. Tarkim buvo meetas Panevėžy, o į jį nuvyko tik vilniečiai. Štai kodėl norime Jūsų nuomonių ir pasisakymų, kiekvieno. O dėl meeto narių skaičiaus - jei bus tinkamos jo sąlygos, ir bus daugiau nei mudu su Fanu, manau. (;

User avatar
Kenji
Rašytojas
Posts: 2297
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:31 pm
Location: Marijampolė/Kaunas

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Kenji » Fri Nov 06, 2009 9:26 pm

Tai taip dabar. Susirašom kas dalyvauja. Paskui pasakom ką veiksim. Ir pusė vis tiek neatvyksta. Tai koks tada skirtumas? Aš bent noriu, kad kuo daugiau dalyvautų, todėl ir klausiu ką chebra norėtų veikti. Atlantai, kol kas tai nei kiek nepadedi tik dalini patarimus :D Nakvynių jau senokai atsisakyta, jei nepastebėjai.

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby Artūras » Fri Nov 06, 2009 9:39 pm

Gal geriau atsisakom tų nakvynių :)
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby RainmakerLTU » Sat Nov 07, 2009 11:20 am

Ir geriau laiką paankstinam, nes jei 12 val tik susitiksim, dar kol tas, kol anas, ateis trečia ketvirta valanda ir pasidarys tamsu kaip pas negra.

Kol kas manau, kad niekas neturėtų sutrukdyti kaip aną sykį (prakeikimas), todėl pirminė nuostata, kad dalyvaučiau jei Kaune. Jei kur kitur dar reikėtų pamąstyt, pakalkuliuot.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Rudens meet'o planavimas - pasirašyk!

Postby DziNNy » Sat Nov 07, 2009 9:46 pm

Dėl nakvynių - iš patirties sakau, kad nakvynės retai pasiteisindavo meetuose. Geriausiu atveju, nusprendus daryti susitikimą su nakvyne, nakvodavo keli žmonės (dažniausiai draugai iš seniau) ir kiti prisijungdavo kurią nors vieną iš tų dienų kažkur nueit, susitikti.

RainmakerLTU> taip, laukiame užsirašančių. Man asmeniškai ir labiausiai rūpi ne vieta, veikla, o narių skaičius, nes tuomet būna tikrai smagu, niekas nesijaučia nesavas ir t.t. ;)


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron