Apie iTech

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
iTech
Posts: 51
Joined: Wed Jun 16, 2010 9:30 am

Apie iTech

Postby iTech » Wed Jun 16, 2010 5:08 pm

Sveiki, iš tiesų neesu naujokas - tiesiog pasikeitė mano nickas, o naujas acc žymiai greitesnis būdas nei nicko keitimas :lol: . Kam reiks, tas žinos praeitą nicką, bet manau tokių kam reiks nebus :mrgreen:
Šiek tiek apie mane (vėl):
Man 14m. Esu iš Kauno.
Prie PC daugiau laiko praklajoju internete, žaidžiu retai. Paprastai domiuosi IT naujovėmis.
Nickas... Tiesiog taikiau kombinacijas, kol kažkas gavosi. Taip pat jis paremtas Apple, kadangi mėgstu jų sugebėjimą suderinti geležį su OS, ir pritaikyti naują SOFT senai geležiai.
Mėgstu žiūrėti skaitmeninę TV (esu nusiteikęs prieš analoginę, bet ne dėl "mandrumo", o dėl kokybės - daug kur ji būna žiauriai prasta), taip pat DVD filmus (aišku bent DVD kokybės, nes, kaip ir minėjau, kokybė man svarbi).
Taip pat šiek tiek domiuosi aviacija.
Na, nežinau ką dar ir bepridurt - jei ką norėsit sužinot, klauskite.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Apie iTech

Postby RainmakerLTU » Sat Jun 19, 2010 9:03 am

Jo jo :) ir aš taip sakydavau, kol interneto neturėjau - kam man tie žaidimai, geriausias mano žaidimas buvo wordas 6 versija - skersai ir išilgai buvau išnagrinėjęs... Kol pas mane atsirado internetas... ir tada поехали и поплыли :)

O aviacija įdomus dalykas... tik niekaip neprisirengiu į muziejų Kaune Aleksote nueit :) gėda.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

User avatar
iTech
Posts: 51
Joined: Wed Jun 16, 2010 9:30 am

Re: Apie iTech

Postby iTech » Sat Jun 19, 2010 4:35 pm

Jo jo :) ir aš taip sakydavau, kol interneto neturėjau - kam man tie žaidimai, geriausias mano žaidimas buvo wordas 6 versija - skersai ir išilgai buvau išnagrinėjęs... Kol pas mane atsirado internetas... ir tada поехали и поплыли :)

O aviacija įdomus dalykas... tik niekaip neprisirengiu į muziejų Kaune Aleksote nueit :) gėda.
Na pažaidžiu gal kas antrą dieną, ar kas dieną, bet trumpai. Tiesiog negaliu vadintis gameriu :) Be to mano žaidžiami žaidimai paprastai būna lenktynės (turiu vairą).
P.S. Smagu paskraidyt su MS flight simulator :D

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Apie iTech

Postby RainmakerLTU » Sun Jun 20, 2010 11:06 am

Flight simuliatorius irgi lentynoj pas mane gulinėja... jau pora metų turbūt tenai... pirmas įspūdis - OOO... kiek čia visko ir dar va tiek visko... ir suprasti reik... o dar skaityti ir mokytis kiek... neee, geriau bandom skristi. Skrendam... dar skrendam... maršrutas, kone tradiciškas lietuviui - Kaunas-Palanga. Vis dar skrendam... bandom leistis... nudrimbam kažkokiam miške... neefektingas sudužimas. Neįdomu. Į lentyną.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests

cron