Apie Ernestas

Prisistatykite ir susipažinkime ;)
User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Apie Ernestas

Postby Ernestas » Fri Jul 27, 2007 2:54 pm

1) Slapyvardis tai ir yra mano vardas.
2) Ernestas.
3) Nemanau, kad tai svarbu, bet jeigu kam nežmoniškai reikės tai čia atsakymas:
http://versme.net/Temp/amzius.jpg
4) Kaišiadorys.
5) Noras pabendrauti, plėsti žinių akiratį ir apskritai gerinti žinias.
6) Apie charakterį tai geriau jūs patys užduokit klausimus, nes nežinau kaip apibūdint... Klausau visokios muzikos. Mėgstu užsiimti veikla, kurioje reikalingos žinios iš IT srities, praktikuotis filmuoti, fotografuoti.

P. S. Esmė ne tame, kas ant ekrano ir pan.
Last edited by Ernestas on Sat Nov 03, 2012 9:45 pm, edited 2 times in total.

User avatar
SiGiS
Rašytojas
Posts: 2288
Joined: Thu Jul 06, 2006 2:31 pm
Location: Panevėžys

Re: Apie Ernestas

Postby SiGiS » Fri Jul 27, 2007 4:42 pm

Pirmieji metai senąjame cbl forume: smagus prisiminimas ar košmaras? Kas taip tave patrakė į IT? Mokyklą baigęs norėtum mokytis..? Zodiako ženklas? Mėgstamiausi grupė ar atlikėjas?
Sunku pamatyti juodą katę tamsiame kambaryje, jei jos ten visai nėra.. (kinų patarlė)
Kas pasakė, kad gyvenimas gražus? Juk dar nei vienas iš jo neišėjo gyvas...

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Re: Apie Ernestas

Postby Ernestas » Fri Jul 27, 2007 5:28 pm

Pirmieji metai senąjame cbl forume: smagus prisiminimas ar košmaras? Kas taip tave patrakė į IT? Mokyklą baigęs norėtum mokytis..? Zodiako ženklas? Mėgstamiausi grupė ar atlikėjas?
Negaliu sakyti, kad tas arba anas. Tiesiog nesinori prisimint. Vis tiek niekas nuo to laiko nepasikeitė - rašau ką žinau, galvoju. Susidomėjimas IT prasidėjo nuo ComputerBild Lietuva forumo. ComputerBild Lietuva žurnalą nusipirkau dėl gražių paveikslėlių (čia rimtai :D ). O šiaip IT tiesiog įdomu ir tiek. Kiekvieną dieną sužinau kažką naujo, įdomaus, naudingo. Galbūt IT netgi mano gyvenimo pašaukimas. Mokyklą baigęs norėčiau mokytis ką nors apie tinklus arba kompiuterinių sistemų administravimą. Nors kartais pagalvoju ir apie verslą, ekonomiką ir pan. Zodiako ženklas - dvynys. Mėgstamiausia grupė keičiasi vos ne kas savaitę. Patinka klausyti Reel Big Fish, Nirvana, The Offspring, Hi-fi.

Vencocta
Posts: 28
Joined: Tue Apr 17, 2007 1:42 pm

Re: Apie Ernestas

Postby Vencocta » Mon Jul 30, 2007 1:08 pm

Kelių metų pradėjai naudotis kompiuteriu? Kada susidomėjai Linux ir programavimu? Ar kiti laiko tave vunderkindu? Ar sunku buvo įstoti į KTU gimnaziją?

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Re: Apie Ernestas

Postby Ernestas » Fri Aug 03, 2007 11:21 pm

Kelių metų pradėjai naudotis kompiuteriu? Kada susidomėjai Linux ir programavimu? Ar kiti laiko tave vunderkindu? Ar sunku buvo įstoti į KTU gimnaziją?
Kompiuteriu pradėjau naudotis 10 metų. Linux susidomėjau prieš ~1,5 metų. Programavimu prieš maždaug 3 metus.
Gal ir laiko, o gal ir ne... Man tas nelabai rūpi tai sunku pasakyt. Į KTUG net nesistengiau įstoti, tik galvojau apie tai kas būtų jeigu įstočiau. Kadangi žinojau, jog labai daug viskas nepasikeistų tai tiesiog ir nesistengiau, bet negaliu sakyti, kad nenorėjau. Norėjau, jog jeigu įstočiau tai būčiau užtikrintas, kad esu vertas to. Aišku, ne visada taip būna kaip nori.
O tu gal gimnazistė(-as)?

User avatar
Mardukas
Posts: 231
Joined: Sat Aug 04, 2007 3:41 pm
Location: Kaišiadorys
Contact:

Re: Apie Ernestas

Postby Mardukas » Mon Aug 06, 2007 7:29 pm

Esmė ne esmė, jaunasis inteligentas.. Esmė ne inteligentiškume.
"Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction. "
Blaise Pascal (1623-1662)

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Re: Apie Ernestas

Postby Ernestas » Mon Aug 06, 2007 8:12 pm

Esmė ne esmė, jaunasis inteligentas.. Esmė ne inteligentiškume.
O kame?

User avatar
Mardukas
Posts: 231
Joined: Sat Aug 04, 2007 3:41 pm
Location: Kaišiadorys
Contact:

Re: Apie Ernestas

Postby Mardukas » Mon Aug 06, 2007 8:14 pm

O kame?
Ten šiek tiek į šalį pavažiavau, bet ne daug... Taip.
"Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction. "
Blaise Pascal (1623-1662)

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Re: Apie Ernestas

Postby Ernestas » Mon Aug 06, 2007 8:39 pm

O kame?
Ten šiek tiek į šalį pavažiavau, bet ne daug... Taip.
Kas taip?

User avatar
GeltonaŽaliaRaudona
Rašytojas
Posts: 1568
Joined: Thu Nov 08, 2007 6:51 am

Re: Apie Ernestas

Postby GeltonaŽaliaRaudona » Sun Jun 22, 2008 10:00 am

Ankščiau galvojau, kad tu jaunesnis...

Papasakok daugiau apie pirmą prisėdimą prie kompiuterio. ;)
8 GB HDD, 128 MB RAM, Dual ARM 11 332 MHz CPU, 3D Graphics HW Accelerator

mrmodern
Princesė
Posts: 4042
Joined: Wed Mar 28, 2007 8:27 pm
Location: Vilnius

Re: Apie Ernestas

Postby mrmodern » Sun Jun 22, 2008 8:39 pm

Man tas URL neveikia.
AMD Phenom 9750 HD3850, 4gb 2x2048mb ddr2, 320GB, 790X chipset.

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Re: Apie Ernestas

Postby Ernestas » Mon Jun 23, 2008 10:01 am

Man tas URL neveikia.
Na, iš esmės ir neturi veikt - ištrynau aš tą failą. Vis tiek amžius jau nebe tas ten buvo nurodytas ir bet kuris jį galėjo sužinoti Notepad pagalba, nes nebuvo koduotas.

Beje, jeigu kas nesupratot tai mano aprašyme amžius nurodytas netikras.

Pirmas prisėdimas buvo po pirmo klaviatūros palietimo. Vienoj vietinio laikraščio redakcijoj, ekskursijos metu, leido MS Word programoje suvesti savo vardą. Man buvo kokie 8 metai. Dar po metų apsilankiau mamos buvusioje darbovietėje, kitoje redakcijoje, ir ten buvo suinstaliuota, tikriausiai, Windows 3.x. Pagrindinis darbo įrankis buvo FAR Manager. Per pirmą prisėdimą mama liepė su juo paieškoti žaidimų. Bet aš taip ir neradau jų (: . Na, o namie pirmas prisėdimas prie kompiuterio buvo, kai man buvo 10 metų, ir pirmoji paleista programa - "NFS 5". Tačiau vėliau ypač susidomėjau MS Office (tuo metu turėjau 2000-ąjį ant Windows 98), Windows sistema, kurį laiką pažaidžiau Runescape, dėl ko labai gailiuosi, kad švaisčiau brangų laiką (internetas tada pas mane buvo "Atviras takaa", apmokestinamas valandomis), ir po keturių metų aš čia, CBL forume, skleidžiu erezijas apie Windows 99 ir pan. :D

mrmodern
Princesė
Posts: 4042
Joined: Wed Mar 28, 2007 8:27 pm
Location: Vilnius

Re: Apie Ernestas

Postby mrmodern » Mon Jun 23, 2008 11:54 am

Tau apie 16?
AMD Phenom 9750 HD3850, 4gb 2x2048mb ddr2, 320GB, 790X chipset.

wormazz
Posts: 219
Joined: Fri Feb 29, 2008 12:09 am

Re: Apie Ernestas

Postby wormazz » Sun Aug 10, 2008 7:55 pm

1) Slapyvardis tai ir yra mano vardas.
2) Ernestas.
3) Nemanau, kad tai svarbu, bet jeigu kam nežmoniškai reikės tai čia atsakymas:
http://versme.net/Temp/amzius.jpg
4) Kaišiadorys.
5) Noras pabendrauti, plėsti žinių akiratį ir apskritai gerinti žinias.
6) Apie charakterį tai geriau jūs patys užduokit klausimus, nes nežinau kaip apibūdint... Klausau visokios muzikos: pradedant POP ir baigiant SKA, roku ir pan. Mėgstu užsiimti veikla, kurioje reikalingos žinios iš IT srities, praktikuotis filmuoti, fotografuoti. Galbūt iš daugelio jūsų išsiskiriu tuo, kad neturiu nieko prieš one.lt ir pats sėkmingai naudojuosi.

P. S. Esmė ne tame, kas ant ekrano ir pan.
Labai teisingai apie One.lt. Aš irgi moku blogyje įžvelgti gerąją pusę, tad pakviesk mane wormazz@one.lt :roll:

Ką manai apie Microsoft? Ar pritari tiems, kurie Bill'ą Gates'ą laiko priešu nr1?
Sixteen seconds is all that you have
To make me believe that you understand
That none is this matters
Your life is a lie
You were never born; You will never die

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Re: Apie Ernestas

Postby Ernestas » Sun Aug 10, 2008 8:50 pm

Ką manai apie Microsoft? Ar pritari tiems, kurie Bill'ą Gates'ą laiko priešu nr1?
Microsoft yra gera IT kompanija, kuri turėtų būti pavyzdžiu kitiems. Tačiau, kaip ir dauguma, kartais padaro klaidų.
Apie Windows kalbant, tai nėra didelė klaida. Tiesiog patys įsivaizduokit koks darbas yra kurti monolitinę sistemą, kuria naudojasi ir dirba prie jos kūrimo tokia begalė žmonių. Nenustebčiau, jeigu Linux kūrimas tapęs kažkokios konkrečios kompanijos darbu, prikurtų daug klaidų.

Bill Gates priešu turėtų būti laikomas tiek pat, kiek ir Linus Torvalds, Steve Jobs. Kuo didesnis populiarumas - tuo labiau žmonės ant tavęs pyksta. Tiek Bill, tiek Steve, tiek Linus yra labai arogantiški ir pan. Nežinau kaip su Bill ir Steve, bet manau, kad su jais kaip ir su Linus - jie tik pradininkai ir nieko daugiau. Visas kitas jų gyvenimas buvo verslas, o ne OS kūrimas ir kai kurie iš jų manau to nedarė tiek, kiek tikisi žmonės. Atvirai šnekant, nesu nė vieno fanas, bet patinka kartais pasiskaityti jų citatų. Štai trys, man labiausiai patikusios:
„Really, I’m not out to destroy Microsoft. That will just be a completely unintentional side effect.“, - Linus Torvalds.
„Real men don't use backups, they post their stuff on a public ftp server and let the rest of the world make copies.“, - Linus Torvalds.
„The internet? We are not interested in it“, - Bill Gates.


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron