Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Prisistatykite ir susipažinkime ;)

Kokioje vietoje norite, kad būtų kitas forumiečių susitikimas?

Poll ended at Wed Sep 19, 2007 10:30 pm

Vilniuje (traukiniai, autobusai)
7
15%
Kaune (traukiniai, autobusai)
12
25%
Kėdainiuose (traukiniai, autobusai)
7
15%
Panevėžyje (traukiniai, autobusai)
10
21%
Skaudvilėje (autobusai)
4
8%
Utena (traukiniai, autobusai)
8
17%
 
Total votes: 48
User avatar
Meška
Posts: 296
Joined: Sun Jan 07, 2007 7:35 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby Meška » Mon Oct 08, 2007 7:20 pm

Tai skaldomės?.. :roll:

Aš truputį nesuprantu jūsų mąstymo. Jei organizuoja tai tik vieną meet'ą ir atrodo į jį turi sulėkt visi, iš visos Lietuvos, o jei neateini, negali ar pvz nenori, tai atrodo kaltas lieki visam gyvenimui.
Jei kauniečiai organizuojas valio, prie jų jungsis tas kas nori, jei vilniečiai, tai irgi kas nori tas irgi jungias.
Juk gyvenam visi skirtigose vietose ir turim savo gyvenimus ir norus.

Nemanau, kad tai yra skaldymasis, kiekvieno pasirinkimo laisvė.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby DziNNy » Mon Oct 08, 2007 7:53 pm

Tai greičiau tūkstančių tūkstančius kartų patirtas atvejis: vilniečiai eina tik į Vilnių.

User avatar
Lelijienė
Posts: 218
Joined: Sat Aug 05, 2006 9:40 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby Lelijienė » Mon Oct 08, 2007 8:23 pm

Tai greičiau tūkstančių tūkstančius kartų patirtas atvejis: vilniečiai eina tik į Vilnių.
nesijaudink, vistiek ištikimiausi vilniečiai atvyks į Kauną ;)
Jeigu nori sužinot nuomonę apie kažką, paklausk 5 žmonių. jei jie visi atsakys tą patį, žinok, kad tai tiesa.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby DziNNy » Mon Oct 08, 2007 8:48 pm

Tad datos tvirtinamos?
Kaunas - 10 13
Vilnius - 10 27

User avatar
Lelijienė
Posts: 218
Joined: Sat Aug 05, 2006 9:40 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby Lelijienė » Mon Oct 08, 2007 9:40 pm

Tad datos tvirtinamos?
Kaunas - 10 13
aš už :!:
Jeigu nori sužinot nuomonę apie kažką, paklausk 5 žmonių. jei jie visi atsakys tą patį, žinok, kad tai tiesa.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby DziNNy » Tue Oct 09, 2007 5:45 am

Laikas ir vieta? Manau, reikėtų apie 11-12h. Tik sakykite, kur.

dmu
Rašytojas
Posts: 1579
Joined: Sun Jul 09, 2006 6:48 pm
Location: Vilnius

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby dmu » Tue Oct 09, 2007 7:50 am

Tai greičiau tūkstančių tūkstančius kartų patirtas atvejis: vilniečiai eina tik į Vilnių.
Na, kadangi aš ne vilnietis, tai...

Apskritai, neatrodo jums, kad Vilnius ir Kaunas žengia Maskvos ir Pyterio keliu? Vieni kitų ta-a-aip nekenčia, kad nė už ką nevažiuos į kitą miestą?

Nedarykim iš musės dramblio. Jeigu tuo pačiu metu vyks meetai ir Vilniuje, ir Kaune - važiuosiu į Kauną. Beje, žiūriu, tendencija zyzti dėl meeto vietos yra tik pas vilniečius ir kauniečius - o kaip kituose miestuose gyvenantiems? Lietuva Vilniumi ir Kaunu neapsiriboja. Prisipažinsiu, balsavau už Kėdainius ir Uteną - vien jau dėl to, kad ne Vilnius ir ne Kaunas. Na, Panevėžys kaip ir tolokai buvo. Meetu Kaišiadoryse buvau labai patenkintas, tik gaila, kad kažkam visa tai nebuvo į sveikatą. Tačiau tų asmenų nesmerkiu, priešingai, džiaugiuosi, kad sudalyvavo.
Laikas ir vieta? Manau, reikėtų apie 11-12h. Tik sakykite, kur.
Nežinau. Laikas tinka, o dėl vietos - sakykit bet kur, tik kad būtų nebrangus (geriau nemokamas) parkavimas be jokių išsidirbinėjimų, tokių, kaip "negalima atsiskaityti grynais".
Intel Q9400, Intel DX38BT, 4*Corsair 1G DDR3 1333 MHz, Sapphire HD3850, PCIe Hybrid II, ST3750528AS, ST1000520AS, Optiarc 7170S, Modecom Feel3 500W... Virtualizacija vyksta.

User avatar
GoldNugget
Posts: 867
Joined: Wed Mar 21, 2007 10:54 am
Location: Vilnius

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby GoldNugget » Tue Oct 09, 2007 3:15 pm

Aš važiuosiu tik į vieną mytą. Iš tiesų, kur jis bus - man dzin, kalbą užvedžiau tik todėl, kad buvo nepatenkintų dėl to, kad Kaunas per toli. Aišku, kiekvienas nori savo myto savam mieste, tad siūlau kitą kartą pagalvot apie neutralią vietą. Taip visi liks vienodai nuskriausti. Jei pasakymas "vilniečiai važiuoja tik į Vilnių" susijęs su mano postais, tai pasakysiu, jog aš taip niekada nemaniau ir nežinau, iš kurio sakinio būtų galima taip spręsti.
Įdomu, ar Ežerys nevažiuos į Kauną vien dėl to, kad per brangu?...
labai-piktas-moderatorius

dmu
Rašytojas
Posts: 1579
Joined: Sun Jul 09, 2006 6:48 pm
Location: Vilnius

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby dmu » Tue Oct 09, 2007 3:19 pm

Tai ar važiuosim į Kauną? Galim tris keleivius paimt. GoldNugget, Ežys (jeigu važiuos), kas dar vienas? ;)
Intel Q9400, Intel DX38BT, 4*Corsair 1G DDR3 1333 MHz, Sapphire HD3850, PCIe Hybrid II, ST3750528AS, ST1000520AS, Optiarc 7170S, Modecom Feel3 500W... Virtualizacija vyksta.

User avatar
GoldNugget
Posts: 867
Joined: Wed Mar 21, 2007 10:54 am
Location: Vilnius

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby GoldNugget » Tue Oct 09, 2007 4:00 pm

Į Kauną matyt važiuosiu. taip kad užsirašau į jūsų mašiniuką ;)
labai-piktas-moderatorius

User avatar
Lelijienė
Posts: 218
Joined: Sat Aug 05, 2006 9:40 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby Lelijienė » Tue Oct 09, 2007 5:22 pm

Tai greičiau tūkstančių tūkstančius kartų patirtas atvejis: vilniečiai eina tik į Vilnių.
Na, kadangi aš ne vilnietis, tai...

Apskritai, neatrodo jums, kad Vilnius ir Kaunas žengia Maskvos ir Pyterio keliu? Vieni kitų ta-a-aip nekenčia, kad nė už ką nevažiuos į kitą miestą?

Nedarykim iš musės dramblio. Jeigu tuo pačiu metu vyks meetai ir Vilniuje, ir Kaune - važiuosiu į Kauną. Beje, žiūriu, tendencija zyzti dėl meeto vietos yra tik pas vilniečius ir kauniečius - o kaip kituose miestuose gyvenantiems? Lietuva Vilniumi ir Kaunu neapsiriboja. Prisipažinsiu, balsavau už Kėdainius ir Uteną - vien jau dėl to, kad ne Vilnius ir ne Kaun ir Kėdainiusas.
Aš irgi galiu išsiduot, kad balsavau už Kauną ir Kėdainius. pati vilnietė ;)
Jeigu nori sužinot nuomonę apie kažką, paklausk 5 žmonių. jei jie visi atsakys tą patį, žinok, kad tai tiesa.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby DziNNy » Tue Oct 09, 2007 6:56 pm

Apskritai, neatrodo jums, kad Vilnius ir Kaunas žengia Maskvos ir Pyterio keliu? Vieni kitų ta-a-aip nekenčia, kad nė už ką nevažiuos į kitą miestą?
<...>
o dėl vietos - sakykit bet kur, tik kad būtų nebrangus (geriau nemokamas) parkavimas be jokių išsidirbinėjimų, tokių, kaip "negalima atsiskaityti grynais".
Prisipažįstu, kalta. Dėl mietų to nesutarimo.
Dėl vietos. Galvoju dabar, kur pas mus yra gera vieta statytis. Siūlyčiau po mano langais (gyvenu centre), bet čia ne visad būna vietos. Akropolio aikštelė keturaukštė ir centre ir nemokama. Tinka? Tuomet vieta... Bent aš tai galiu ateit kur prisiparkuosit. O šiaip siūlau tiktis prie fontano tad Laisvėj arba prie Pėsčiųjų tilto jei jūs ten netoli parkuojatės, arba galima dar prie Soboro, nes Jum vėl būtų patogu.

User avatar
Lelijienė
Posts: 218
Joined: Sat Aug 05, 2006 9:40 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby Lelijienė » Tue Oct 09, 2007 7:25 pm

Prisipažįstu, kalta. Dėl mietų to nesutarimo.
Dėl vietos. Galvoju dabar, kur pas mus yra gera vieta statytis. Siūlyčiau po mano langais (gyvenu centre), bet čia ne visad būna vietos. Akropolio aikštelė keturaukštė ir centre ir nemokama. Tinka? Tuomet vieta... Bent aš tai galiu ateit kur prisiparkuosit. O šiaip siūlau tiktis prie fontano tad Laisvėj arba prie Pėsčiųjų tilto jei jūs ten netoli parkuojatės, arba galima dar prie Soboro, nes Jum vėl būtų patogu.
tai vat. nereikia sukt galvos dėl mašinos pastatymo, nes mes atvažiuosim su traukiniu. mūsų mašiniukas pateko į auto įvykį :?
Jeigu nori sužinot nuomonę apie kažką, paklausk 5 žmonių. jei jie visi atsakys tą patį, žinok, kad tai tiesa.

User avatar
GoldNugget
Posts: 867
Joined: Wed Mar 21, 2007 10:54 am
Location: Vilnius

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby GoldNugget » Tue Oct 09, 2007 7:49 pm

:o OMG, uzuojauta....
labai-piktas-moderatorius

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Kur norite, kad būtų kitas meet'as?

Postby DziNNy » Tue Oct 09, 2007 8:25 pm

Mielieji, gal rašomės, kas galite...
Aš būsiu...


Return to “Susipažinkime - susitikimai ir šventės”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron