Ar naudojates www.one.lt paslaugomis?

Čia kartas nuo karto sumirgės nauja apklausa. Jeigu norite sužinoti mūsų nuomonę - klauskite.

Ar naudojates one.lt?

Taip
56
50%
Ne
57
50%
 
Total votes: 113
PiZZA
Rašytojas
Posts: 1410
Joined: Sun Jan 06, 2008 12:59 pm
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Ar naudojates www.one.lt paslaugomis?

Postby PiZZA » Sun Dec 14, 2008 10:32 am

Aš irgi sistrai į galvą kalu: arba skype arba one.lt ,nes viens ir tas pats- abu susisiekimui, bet dažniau paklausinėjimui " ką wk?" arba onei.lt " ačiū už komentarus. Myliu tave zuikuty.." Apsurdiška man. Ir dar tie statusia yra, tai mergos užsideda tą statusą "mano meilė". Ir mintis kyla: pakrypusios ar kaip suprast? Yra statusai kiti: tikras draugas, geras draugas, bendraklaisiai, draugai, giminaičiai. O mano meilė gali būt viena, o ten jų 200 :shock: Na nieks nesako, turėk dvi, bet tada bus problėmų :D
My Skype: fireleparkour
ۜ๖ۣۜDﻩмคηтคﮎ๖

My PC
Intel Core 2 Quad 2.33GHz | 2x2048MB DDR2 800MHz | 750GB HDD | nVidia GeForce 9500GT 1024MB DDR2

http://www.aceris.lt <--- "Aceris", UAB | C.H.E.B.R.O.S Traškiai

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ar naudojates www.one.lt paslaugomis?

Postby Artūras » Sun Dec 14, 2008 12:58 pm

Ir dar kokį ten E.paštą radai toje one.lt? Ten tik užrašas su @ ženklu, nieko daugiau... Nieko tas e.paštas nevertas ten...
P.S. Viena karta į mano PC pasibeldė virusas (trojanas) su one adresu... Nežinau ar ten one bandė kažką užkrėsti ar antivirusinė klydo... (NOD32) Žodžiu būkit atsargesni su ONE. :!:
Tu čia man? Skaityt nebemoki?
Ne tau.... Martynuxx sakiau...
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

User avatar
Rūtelia
Posts: 157
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:14 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ar naudojates www.one.lt paslaugomis?

Postby Rūtelia » Mon Dec 22, 2008 12:48 pm

Taip, naudojuosi.
Didžioji dauguma žiūriu nusiteikusi priešingai. Na, taip, nėra kažkas tokio. Bet kai reikia susisiekt su vienais ar kitais žmonėm, kurie permažai pažįstami būt kokiuos skaipo kontaktuos, tai visai gerai. Nieko labai blogo nematau. Kaip sakant, nei aš labai jį teisinu, nei ką, tačiau nei man begalo į akis tie 30y30 lenda, nei pinigų lupimai. Nereikia ir nematai viso to, o kiekvieno galų gale reikalas kiek mano meilių turėti ir su kuo.
Prieš akis mums geležinkelio stotis ir absoliučiai nežinoma ateitis...

Image

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ar naudojates www.one.lt paslaugomis?

Postby Artūras » Mon Dec 22, 2008 6:29 pm

Taip, naudojuosi.
Didžioji dauguma žiūriu nusiteikusi priešingai. Na, taip, nėra kažkas tokio. Bet kai reikia susisiekt su vienais ar kitais žmonėm, kurie permažai pažįstami būt kokiuos skaipo kontaktuos, tai visai gerai. Nieko labai blogo nematau. Kaip sakant, nei aš labai jį teisinu, nei ką, tačiau nei man begalo į akis tie 30y30 lenda, nei pinigų lupimai. Nereikia ir nematai viso to, o kiekvieno galų gale reikalas kiek mano meilių turėti ir su kuo.
30y30... Surenki jų kad ir 5000, bet kas iš to??? Žmogaus forumas - šiukšlynas, spamas ir ko ten tik nėra... Tiesio smegenų ūžimas, jau nekalbu apie kultūringa Lietuvių kalba... Skype įsidiegi ir bendrauji į sveikata. Oi, užmiršau e.paštą taigi ten NET 5MB VIETOS, ir pasakyk, ką ten gali gauti? :lol: Taigi ten tik pinigų išmetimas į balą, geriau jau paaukoti kokiai senutei, prie bažnyčios...
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

User avatar
Rūtelia
Posts: 157
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:14 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ar naudojates www.one.lt paslaugomis?

Postby Rūtelia » Tue Dec 23, 2008 12:43 am

Man nei 30 nei 5000 neturi jokios reikšmės, kaip ir tai kas kiek ko prirašys forume. Tačiau vienu ar kitu gyvenimo momentu ir 12likamečiui vaikui dieną gali praskaidrint kažkokia spam'o meška ir kokiai paauglei išvertusiai grožybes tas 30 įvertinimas gali vakarą pagerint. Tai tegu tik džiaugias. Kiekvienas imame tai kas mum atrodo geriausia. Tai kodėl gi ne? Man ten kaip jau sakiau tiesiog patogu susigaut klasiokius ir pan. Nors nesakau, yra atvejų kai ir tikrai įdomių žmonių ten visai netyčia užtinki. Kiekvienam vis kita aktualu. :)
Prieš akis mums geležinkelio stotis ir absoliučiai nežinoma ateitis...

Image

User avatar
Technics
Posts: 59
Joined: Fri Oct 31, 2008 10:53 am
Location: Pasvalys
Contact:

Re: Ar naudojates www.one.lt paslaugomis?

Postby Technics » Sun Dec 28, 2008 11:58 am

Naudojausi one.lt tris metus. šiandien išsitryniau, ir tikiuosi daugiau į ten nebesugrįžt. Mane visąlaik kamavo toks dalykas, kad kai nori dar pamiegot, galvoji reikia eit pasitikrint one.lt, tad nueinu, pasižiūriu ir nieko nepamatau. nu neapsimoka ten, bent jau man.
AMD ATHLON 64 Processor 3200+ 2.01GHz, 512MB RAM. ASUS EN7200GS 256MB.
Windows Xp Service Pack 3. Samsung SyncMaster 740n.

FUCK THE SYSTEM!

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Ar naudojates www.one.lt paslaugomis?

Postby Atlantas » Sun Dec 28, 2008 12:17 pm

Naudojausi one.lt tris metus. šiandien išsitryniau, ir tikiuosi daugiau į ten nebesugrįžt. Mane visąlaik kamavo toks dalykas, kad kai nori dar pamiegot, galvoji reikia eit pasitikrint one.lt, tad nueinu, pasižiūriu ir nieko nepamatau. nu neapsimoka ten, bent jau man.
Neapsimoka,kad nieko nepamatai? :D

User avatar
Technics
Posts: 59
Joined: Fri Oct 31, 2008 10:53 am
Location: Pasvalys
Contact:

Re: Ar naudojates www.one.lt paslaugomis?

Postby Technics » Sun Dec 28, 2008 12:24 pm

nu tiesiog, praleidi ten tiek laiko ir nieko gero nenuveiki. geriau visalaik sedėsiu šitam forume. :)
AMD ATHLON 64 Processor 3200+ 2.01GHz, 512MB RAM. ASUS EN7200GS 256MB.
Windows Xp Service Pack 3. Samsung SyncMaster 740n.

FUCK THE SYSTEM!

User avatar
anonimas
Posts: 706
Joined: Tue Apr 03, 2007 11:00 am
Location: Kėdainiai

Re: Ar naudojates www.one.lt paslaugomis?

Postby anonimas » Sun Dec 28, 2008 10:25 pm

nu tiesiog, praleidi ten tiek laiko ir nieko gero nenuveiki. geriau visalaik sedėsiu šitam forume. :)
Tai aišku, bent kažką naudingo sužinosi :) :D
Nevok - valdzia nemegsta konkurentu!

aurius40
Posts: 72
Joined: Thu Jan 01, 2009 2:08 pm
Contact:

Re: Ar naudojates www.one.lt paslaugomis?

Postby aurius40 » Thu Jan 01, 2009 5:26 pm

Manes nedomina tokios nesamones.


Return to “Apklausos ir konkursai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron