Kuo jūs apsaugote savo kompiuterį nuo kenkėjų?

Čia kartas nuo karto sumirgės nauja apklausa. Jeigu norite sužinoti mūsų nuomonę - klauskite.
User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Sun Mar 04, 2007 9:59 am

Nesisaugoti neprotinga.. KA tu zinai ar pas tavo drauga kompe, isk urio ka tik diska parsinesei, nebuvo virusiukas ilindes...
Na pvz. bent jau aš nesisaugau ir nereikia nes vistiek žinau, kad nieko nėra ir būti negali.Mano vienintelė apsauga protas.O kaip dėl draugo HDD tai man visiškai vienodai nes nesinešioju ir nekišu į savo PC.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Sun Mar 04, 2007 10:38 am

Gerai isivaizduok as tavo draugas. Atsiunciu tau flash "zaidima" tu ant jo paspaudi ir as tavo kompo "Dievas" :D Tu prascanuotum su gera antivirusine ir tikrai rastum bent viena trojana ir pan... Tu nuejas i belekoki tinklapi nesi isitikines kad ten nera kokio trojano. O jei dar i foruma parasai ir mato tavo IP tai isvis...

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Sun Mar 04, 2007 10:42 am

Gerai isivaizduok as tavo draugas. Atsiunciu tau flash "zaidima" tu ant jo paspaudi ir as tavo kompo "Dievas" :D Tu prascanuotum su gera antivirusine ir tikrai rastum bent viena trojana ir pan... Tu nuejas i belekoki tinklapi nesi isitikines kad ten nera kokio trojano. O jei dar i foruma parasai ir mato tavo IP tai isvis...
Flash'ų nežaidžiu ir be antivirusinės būna aišku ar tai flash'as ar virusas.Beto, kad ir persiųstum tu man trojaną vistiek nieko nesugebėtum man padaryti, nebent jau būtum kietas programeris ir pats parašytum virusą tada gal kas ir pavyktų...O tu galvoji paimi kokią CIA 1.3 sugeneruoji trojaną ir nusiunti, o tada įrašęs programoje IP adresą įsibrauni į mano PC kai tas trojanas veikia kaip servisas, ar ne?Ir nieko tau neišdegtų, nes šitie būdai atgyvenę ir beto manau ar taip ar taip normaliai nesukonfiguruotum trojano ;D
O ir tas "trojanas" žalos nepadarytų geriausiu atveju pridėtų kodą prie visų failų kuris tariamos žalos nedaro arba išjungtų kokį task manager'į kuriam įjungti atgal prireiktų 5s.
Tad dabar apmąstyk ką parašei, tu ne tik nepadarytum man žalos o dar ir apsikvailintum kaip paskutinis gaidys.O kas dėl mano IP, forume daug kas gali matyti, tačiau tokių kurie sugebėtų ką nors padaryti yra tik 0.001%.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Sun Mar 04, 2007 10:47 am

Nezinai patylek... Jei tu nieko nenaudoji 100prc isdegtu... Sukonfiguruot bet kuris kvailys gali. O antra as tau beleka galiu kad ir seip nematoma faila prisegti prie dainos. Daina paleisi ir fsio...(galiu tau cdrom darinet suformatuot harda...) Ziuriu Miracle kietu labai labai vaidini... Isikalk i galva toks nesi...

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Sun Mar 04, 2007 10:50 am

Aš nevaidinu o sakau tiesą, o vat tu kietą programerį vaidini.
Tu supranti, kad tavo grasinimai yra tik šūdo kruva?Tau neišdegtų nič nieko.Ne tik, kad mano PC nevaldytum, bet dar ir pasigaidinęs būtum.Tokie kaip tu kiauri yra...Jei ir sugebėtum ką nors padaryti nebent su savo rašytu virusu, bet ką aš kalbu..
O naudoti aš naudoju tik savo rašytą kodą kurį esu paleidęs kaip servisą visą laiką dirbantį Windows aplinkoje...To užtektų, kad iškart blokuotų tavo tariamus "trojanus".Tu geriau jų kodą panagrinėk ir suprasi, kad iš jų naudos labai mažai.Tau reiktų daug apšikt, kad galėtum įsilaužti kur nors.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Sun Mar 04, 2007 10:53 am

Kvaily as nieko nevaidinu. Ten net moket nieko nereikia. JEI TU NIEKO NENAUDOJI TU NET NESUPRASTUM KAD PAS TAVE KASKAS YRA. O veikia tai labai paprastai. Atsidaro procesas kuris pazymetas kaip system ir tu jo nenugesinsi... Ir fsio. Ai Miracle nusileisk ant zemes...

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Sun Mar 04, 2007 10:55 am

Kvaily as nieko nevaidinu. Ten net moket nieko nereikia. JEI TU NIEKO NENAUDOJI TU NET NESUPRASTUM KAD PAS TAVE KASKAS YRA. O veikia tai labai paprastai. Atsidaro procesas kuris pazymetas kaip system ir tu jo nenugesinsi... Ir fsio. Ai Miracle nusileisk ant zemes...
:D :D Prajuokinai...:D Vos iš kėdės neišvirtau.
Atsidaro procesas kuris pazymetas kaip system ir tu jo nenugesinsi
Atsigauk žmogau, nugesint jam prireiktų 5-6s.Ir beto jei jis ir būtų paleistas nieko tu nepadarytum žinau aš šitas nesąmones apie kompo valdymą sugeneravus trojaną.Beje kaip jau minėjau mano rašytas kodas nugesintų vos ne iškart.Pasirašiau paprastą programėlę kurios pilnai užtenka nuo lamų.

O dabar baigiam.Gana tau čia protingą vaidinti.Visi žino šitas programėles kurios tariamai generuoja trojanus.Žalos gali padaryti tik pats pasirašęs, įsikalk į makaulę tai.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Sun Mar 04, 2007 10:58 am

Vaidini labai kieta. Kol tu susivoktum kad pas tave kaskas yra jau po kito restarto butu format... Jau esu bandes ir tikrai tai galima. Jei nieko zinoma nenaudoji... Jau baigiam ginca nes argumentu truksta? :lol:

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Sun Mar 04, 2007 10:59 am

Vaidini labai kieta. Kol tu susivoktum kad pas tave kaskas yra jau po kito restarto butu format... Jau esu bandes ir tikrai tai galima. Jei nieko zinoma nenaudoji...
Sakiau baigiam.Tu negalvok, kad galėtum pakenkti jei ant kokio lamos suveikė tai jau jo bėdos.Ko galėtum paimti rimtą vartotoją tai tau reiktų daug apšikti jau sakiau.

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Sun Mar 04, 2007 11:01 am

Gerai baigiam. Nes zinau kad pezi ir tau svarbu kad tu irodytum savo nesamone... Sakau isivaziduok as tavo geras draugas(jei tu tokiu turi) ir atsiunciu tau daina. Nori pasiklausyt ir tu ja paleidi. Tas prisegtas failas keliauja ir system32(berods) ir viskas. Tu net negalvosi kad kaska jis tau pakenkti norejo. Ir po restarto ziurek formatuojasi kaskas... :D :D

User avatar
Mysthalin
Rašytojas
Posts: 1133
Joined: Mon Feb 05, 2007 5:54 pm

Postby Mysthalin » Sun Mar 04, 2007 12:03 pm

Miracle peza ir tiek... Nelogiskai sneka - jis nenaudoja jokios apsaugos, bet naudoja savo sukurta apsauga.. Nu nelogiskas sakinys... Miracle, ismok sneket...
O antras dalykas miracle, jokios apsaugos nereikai tik tam, kas internetu nesinaudoja... Ir jokiu disku ar flesh atmintiniu ar flopicu ar apskritai nieko niekada i savo kompa neisideda. Tiktai sedi su vienais windousais, nieko neveikia(nors, pamascius, tai tiktai su BIOS'ais tesedetum - juk disko neisidedi)...

Zodziu isvada : miracle savo kompe teturi isirases BIOS'us, o kad ieitu i forumus, nueina i kompikine :D.
AMD ATHLON 3800+ 2.4GHz***Galaxy Geforce 7600 GS***2 x 512MB RAM*** Excelstor 160 GB HDD***
Image

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Postby Arthuras » Sun Mar 04, 2007 12:26 pm

Pas ji jokia ne apsauga o tik dalykas kuris per prievarta nugesina procesus. Bet kol jis susivoktu kas jam yra jau butu uzprogramuota kad po restarto formatinasi WIN... :D

User avatar
Reaktyvinis Kulverstukas
Rašytojas
Posts: 1250
Joined: Mon Jul 17, 2006 2:57 pm
Location: Anykščiai

Postby Reaktyvinis Kulverstukas » Sun Mar 04, 2007 12:29 pm

DemoN pagal savo lamiškumą nepręsk apie kitus.
Išvada: jei jūs lamos pasigaunat virusus tai naudokit savo tas apsaugas ir nekniskit proto.
Myshtalin tu čia ką spangsti dabar?Į kompiuterines nevaikštau, nes prie PC išvis retai būnu.Beje pagal save irgi apie kitus nespręsk.

User avatar
Markelo
Posts: 328
Joined: Sat Sep 02, 2006 10:04 am
Location: Vilnius-Plungė

Postby Markelo » Sun Mar 04, 2007 12:32 pm

O Miracle ir pasikėlęs.. Protas jam geriausia antivirusinė. Negi taip sunku pripazinti, kad antivirusine reikalinga kompiuteriui? Buvau rades internete rar failiuka kur buvo suarchyvuota daug virusu ir trojanu. Tai gal ir juos savo kompe pasileides apsisaugotum be antivirusines?

User avatar
Tautrimas
Rašytojas
Posts: 1727
Joined: Sat Jul 08, 2006 6:03 pm
Location: Kaunas

Postby Tautrimas » Sun Mar 04, 2007 12:32 pm

DemoN pagal savo lamiškumą nepręsk apie kitus.
Išvada: jei jūs lamos pasigaunat virusus tai naudokit savo tas apsaugas ir nepiskit proto.
Gal šito pranešimo autorius gali apsiraminti? Galiu pasiūlyti galvą į sieną patrankyti – labai nervinę įtampą nuima.


Return to “Apklausos ir konkursai”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron