Naujas skype virusas

Programinės įrangos, skirtos Microsoft Windows, Linux, Android, MacOS ir kt. klausimai bei aptarimai
settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Naujas skype virusas

Postby settle » Fri Nov 20, 2009 11:29 am

Na... Čia tik settle taip gali sugalvoti :D geriau turėti Linux ir su juo nieko doro nepadaryti ar geriau padaryti kaip aš sakiau ir viskas būtų liux :)
Dabar išversk į lietuvių kalbą, ką tuo norėjai pasakyti?
Konkretumo, prašyčiau. Ko konkrečiai su Linux tu negali padaryti. Būtent savo poreikius išvardink, kurių pingvinas negalėtų patenkinti.

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Naujas skype virusas

Postby Artūras » Fri Nov 20, 2009 1:23 pm

Žaidimų + valdymas, perėjus nuo Windows. Ir šiaip, poriaikiai ne mano, o autoriaus, bet aš taip manau, kad sumeta vieną kitą žaidimą :)
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Naujas skype virusas

Postby Atlantas » Fri Nov 20, 2009 2:05 pm

Koks tas pingvinas nuostabus bebūtų, nemanau kad protinga dėl viruso pereiti prie jo :)

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Naujas skype virusas

Postby settle » Fri Nov 20, 2009 5:48 pm

Žaidimų + valdymas, perėjus nuo Windows. Ir šiaip, poriaikiai ne mano, o autoriaus, bet aš taip manau, kad sumeta vieną kitą žaidimą :)
O tamsta skiriat pasakymą „nieko negalima padaryti“ nuo „neveiks žaidimai“?
O žaidimai visgi veiks, galbūt ne visi, bet veiks. Kiek aš turiu, visi man veikia. Bent jau su Ubuntu veikė, su Mėta nebandžiau.

Tai aš vėl pakartosiu klausimą: ką reiškia „nieko negalima padaryti“?
Koks tas pingvinas nuostabus bebūtų, nemanau kad protinga dėl viruso pereiti prie jo :)
Nėra jis nuostabus, visi turi trūkumų. Tik gal pingvinas jų turi mažiau.
Vien dėl viruso gal ir ne, bet paieškojus gal būtų galima ir daugiau priežasčių surast, priklauso nuo poreikių.

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Naujas skype virusas

Postby Artūras » Fri Nov 20, 2009 5:55 pm

Kažkaip su sugebi parašyti, kad atsakyti nėra kaip... :D
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Naujas skype virusas

Postby settle » Fri Nov 20, 2009 6:23 pm

Kažkaip su sugebi parašyti, kad atsakyti nėra kaip... :D
Tai, kad tamsta kažką sakot, o pagrįst nelabai galit.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Naujas skype virusas

Postby RainmakerLTU » Fri Nov 20, 2009 7:19 pm

su mūsų rakiškia filosofu geriau nesiginčyti... arba pasiruošti rimtus argumentus. :)
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Naujas skype virusas

Postby settle » Fri Nov 20, 2009 7:45 pm

su mūsų rakiškia filosofu geriau nesiginčyti... arba pasiruošti rimtus argumentus. :)
Mėgstam mes tas balses kaitaliot, bet tariam „rokiškia“. Nars gal visakių žmanių ir Rokišky pastaika.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Naujas skype virusas

Postby Atlantas » Fri Nov 20, 2009 8:03 pm

settle, dėl argumentų ir pats kartais nelabai jų turi.Pamenu, kad jokiu būdu nenorėjai iš XP pereiti prie Windows 7, argumentuodamas tai neva, "kam keisti OS, jei ir šita labai gerai veikia.Bet visai nesenai pats pasakei, kad išbandei septintuką ir tau patiko.O tai reiškia, kad tu net nepabandęs septintuko labai įnirtingai visus tikinai, kad XP geriausias (tada apie pingviną kiek pamenu nebuvo kalbos).
Taigi, tęsiu mintį toliau, pradėjai girti septintuką nubraukdamas raudonu rašalu pasakytas savo mintis apie XP ( :? )
žinau ką sakysi...turbūt sakysi,kad niekas nieko nebraukė,bet ten ryškiai matėsi tavo prieštaravimai tavo pačio išsakytoms mintis
Dabar tu jau visomis keturiomis eini už pingviną.Noriu pasakyti, kad ir kokią OS, ar šiaip programą tu apsiimtum "ginti" tuo metu ji bus pati geriausia, ir visiems prieštaravimams, ar pastaboms, tu surasi kontrargumentų.
Bet faktas lieka faktu, sakyk ką nori, bet dėl viruso keisti operacinę sistemą, mažų mažiausia kvaila ;)

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Naujas skype virusas

Postby RainmakerLTU » Fri Nov 20, 2009 8:09 pm

Ne nu dėl kažkokio su***** viruso visą sistemą keisti... reikia pakankamai nesveikam būti. :mrgreen: perinstaliavai, įsimetei apsaugą (gerą) ir tvarka.

(geroms) apsaugoms, mano nuomone, nepriklauso: visokie nemokami šlamštai, įskaitant visokias avg, aviras ir t.t.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Naujas skype virusas

Postby settle » Fri Nov 20, 2009 8:39 pm

settle, dėl argumentų ir pats kartais nelabai jų turi.Pamenu, kad jokiu būdu nenorėjai iš XP pereiti prie Windows 7, argumentuodamas tai neva, "kam keisti OS, jei ir šita labai gerai veikia.Bet visai nesenai pats pasakei, kad išbandei septintuką ir tau patiko.O tai reiškia, kad tu net nepabandęs septintuko labai įnirtingai visus tikinai, kad XP geriausias (tada apie pingviną kiek pamenu nebuvo kalbos).
Taigi, tęsiu mintį toliau, pradėjai girti septintuką nubraukdamas raudonu rašalu pasakytas savo mintis apie XP ( :? )
žinau ką sakysi...turbūt sakysi,kad niekas nieko nebraukė,bet ten ryškiai matėsi tavo prieštaravimai tavo pačio išsakytoms mintis
Dabar tu jau visomis keturiomis eini už pingviną.Noriu pasakyti, kad ir kokią OS, ar šiaip programą tu apsiimtum "ginti" tuo metu ji bus pati geriausia, ir visiems prieštaravimams, ar pastaboms, tu surasi kontrargumentų.
Bet faktas lieka faktu, sakyk ką nori, bet dėl viruso keisti operacinę sistemą, mažų mažiausia kvaila ;)
O dabar man citatą, kurioje aš sakiau, kad išbandžiau septintuką. Jei tikrai taip pasakiau, tai labai atsiprašau, nusišnekėjau. Bet visgi citatą, prašyčiau.

XP gal ne geriausias, bet man pakankamai geras, kad nereiktų naujų M$ gaminių.
O septynetą tikrai galvoju išbandyt (išbandyt, o ne pasilikt). Tik nežinau, ar tie planai taps realybe. Galbūt prisiruošiu tą padaryt prieš instaliuodamas naują Mėtos versiją.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Naujas skype virusas

Postby EdgeLuxe » Fri Nov 20, 2009 8:45 pm

settle, dėl argumentų ir pats kartais nelabai jų turi.Pamenu, kad jokiu būdu nenorėjai iš XP pereiti prie Windows 7, argumentuodamas tai neva, "kam keisti OS, jei ir šita labai gerai veikia.Bet visai nesenai pats pasakei, kad išbandei septintuką ir tau patiko.O tai reiškia, kad tu net nepabandęs septintuko labai įnirtingai visus tikinai, kad XP geriausias (tada apie pingviną kiek pamenu nebuvo kalbos).
Taigi, tęsiu mintį toliau, pradėjai girti septintuką nubraukdamas raudonu rašalu pasakytas savo mintis apie XP ( :? )
žinau ką sakysi...turbūt sakysi,kad niekas nieko nebraukė,bet ten ryškiai matėsi tavo prieštaravimai tavo pačio išsakytoms mintis
Dabar tu jau visomis keturiomis eini už pingviną.Noriu pasakyti, kad ir kokią OS, ar šiaip programą tu apsiimtum "ginti" tuo metu ji bus pati geriausia, ir visiems prieštaravimams, ar pastaboms, tu surasi kontrargumentų.
Bet faktas lieka faktu, sakyk ką nori, bet dėl viruso keisti operacinę sistemą, mažų mažiausia kvaila ;)
O dabar man citatą, kurioje aš sakiau, kad išbandžiau septintuką. Jei tikrai taip pasakiau, tai labai atsiprašau, nusišnekėjau. Bet visgi citatą, prašyčiau.

XP gal ne geriausias, bet man pakankamai geras, kad nereiktų naujų M$ gaminių.
O septynetą tikrai galvoju išbandyt (išbandyt, o ne pasilikt). Tik nežinau, ar tie planai taps realybe. Galbūt prisiruošiu tą padaryt prieš instaliuodamas naują Mėtos versiją.
Em..nereikia dabar agetuoti už Linux, ok?
_____________________
Kada kada nauja mėta išeis? :)

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Naujas skype virusas

Postby settle » Fri Nov 20, 2009 8:54 pm

RC prieš savaitę išėjo, tai jau laukiam po truputį.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Naujas skype virusas

Postby Atlantas » Fri Nov 20, 2009 9:16 pm

O dabar man citatą, kurioje aš sakiau, kad išbandžiau septintuką. Jei tikrai taip pasakiau, tai labai atsiprašau, nusišnekėjau. Bet visgi citatą, prašyčiau.
Čia citatos nėra, bet tikrai galima pagalvoti, kad išbandei:http://www.computerbild.lt/forumas/view ... 17#p209017
Man aišku nei šilta, nei šalta ar tu ją išbandei.Tiesą sakant atsibodo su tavimi į ginčus veltis, nes tai bergždžias, ir beprasmis reikalas ;)

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Naujas skype virusas

Postby settle » Fri Nov 20, 2009 9:46 pm

O dabar man citatą, kurioje aš sakiau, kad išbandžiau septintuką. Jei tikrai taip pasakiau, tai labai atsiprašau, nusišnekėjau. Bet visgi citatą, prašyčiau.
Čia citatos nėra, bet tikrai galima pagalvoti, kad išbandei:http://www.computerbild.lt/forumas/view ... 17#p209017
Man aišku nei šilta, nei šalta ar tu ją išbandei.Tiesą sakant atsibodo su tavimi į ginčus veltis, nes tai bergždžias, ir beprasmis reikalas ;)
Blogai pagalvojai, ten jau buvo apie mėtą.


Return to “Kompiuterinės programos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests

cron