Pinnacle 16

Programinės įrangos, skirtos Microsoft Windows, Linux, Android, MacOS ir kt. klausimai bei aptarimai
Dolcas
Posts: 13
Joined: Thu Apr 14, 2011 6:38 pm

Pinnacle 16

Postby Dolcas » Wed Apr 03, 2013 11:00 am

Sveiki.Montuoju foto/video su Pinnacle 16 ultimate, bet susidūriau su viena problema.Bemontuojant, išmetė lentelę "NGS studio nustojo veikti.Windows tikrina, ar yra sprendimo būdas."Sprendimo aišku nerasta ir po to, programa paprasčiausiai nepasileido.Viską pašalinau kas liečia su programa ir suinstaliavau viską kaip ir priklauso, bet paleidus montažinę, iš karto metė tą pačią lentelę ir programa nebepasileido.Perinstaliavau windausus, suinstaliavau per naujo montažinę.Keletą dienų montažinė veikė be problemų, kai dirbant su vaizdo efektais vėl išmetė lentelę "NGS studio nustojo veikti", ir automatiškai išjungia montažinę.Paleidus montažinę iš naujo, vėl viskas veikia ir kartais gana ilgokai, kol vėl kas užeina ir vėl ta pati lentelė.Kaip pastebėjau, meta tik, kai pradedi dirbti su efektais, o karpant ar dedant perėjimus dirba be problemų.Gal kas žinote dėl ko taip gali būti?Viskas suinstaliuota teisingai.
Dėkui.

User avatar
gingin
Rašytojas
Posts: 1069
Joined: Sat Jul 08, 2006 12:51 pm
Location: Elektrėnai

Re: Pinnacle 16

Postby gingin » Sat Apr 06, 2013 1:18 pm

Reikia atnaujinti (apdeitinti).
vua tep tataa

Dolcas
Posts: 13
Joined: Thu Apr 14, 2011 6:38 pm

Re: Pinnacle 16

Postby Dolcas » Mon Apr 08, 2013 8:13 am

Tai suinstaliuota naujausia 2013m. Pinnacle studio 16 ultimate VPP, 56 GB.O jei bandyt naujint, tai iš kur?

User avatar
gingin
Rašytojas
Posts: 1069
Joined: Sat Jul 08, 2006 12:51 pm
Location: Elektrėnai

Re: Pinnacle 16

Postby gingin » Tue Apr 09, 2013 8:39 pm

Online. Gamintojų tinklalapyje.
Beje, tavo kompe kiek yra RAMo? kiek GB harde? Kokie Win? 64 ar 32 bitų? O programa kiek bitų?
vua tep tataa

Dolcas
Posts: 13
Joined: Thu Apr 14, 2011 6:38 pm

Re: Pinnacle 16

Postby Dolcas » Thu Apr 11, 2013 4:10 pm

Šiaip apie pačius kompiuterius mažai ką suprantu.Parašyta.Įdiegta darbinė atmintis 6.00GB.64 bit.Win7.Proc.AMD Phenom II x4 955/3,20 GHZ.Vietinis C-240GB,D-350GB.Pinnacle taip pat 64bit.Pats kompiuteris man reikalingas tik video foto apdorojimams, klipų kūrimams, jokių žaidimų nežaidžiu.Kitos programos dirba be priekaištų.Būna, kad ta NGS neišlenda ilgą laiką, o būna, kad vos ne kas 10 min., ypatingai, kai darai sudėtingesnius veiksmus.Kas labiausiai nervina, kad kai padarai norimą darbą iki galo ir nori jį išsaugoti, programa išsijungia.Dirbant su 14 versija, to niekada nebūdavo.Vienas pilietis patarė geriausiai.Nusipirk atskirą kompiuterį tam reikalui :D Jei iš to duoną valgyčiau, gal ir pirkčiau, bet dabar, savo malonumui tiek investuoti tikrai nesiruošiu.Be to, būna, kad pats kompas nei iš šio nei iš to išsijungia.Išmeta mėlyną ekraną su visokiais errorais, o po to parašo, kad sistema atsikūrė po netikėto Windows išsijungimo.Arba aš visiškas tupas, arba mano kompui su smegenim negerai :lol: Bet kokiu atveju, dėkui už atsakymą.

User avatar
gingin
Rašytojas
Posts: 1069
Joined: Sat Jul 08, 2006 12:51 pm
Location: Elektrėnai

Re: Pinnacle 16

Postby gingin » Fri Apr 12, 2013 6:28 pm

Seivinti reikia kuo dažniau. O ne pabaigus projektą.
Kompo duomenys geri.
O programa galinga. Profesionali? Kiek kainavo?
O kaip sekasi apdeitinti? Gal yra pach' šitai versijai su win7 64bit
vua tep tataa

Dolcas
Posts: 13
Joined: Thu Apr 14, 2011 6:38 pm

Re: Pinnacle 16

Postby Dolcas » Sun Apr 14, 2013 12:15 pm

Tai aš ir seivinu dažnai, bet sumontavus tam tikrą efektą ir norint jį pritaikyti, programa beskaitydama ir išmeta tą lentelę.Šiaip man viską rusas per temwiwerį instaliavo.Nueik į forumą http://videophotopro.ru/forum.php ir ten rasi į visus rūpimus klausimus.Lietuviškuose forumuose(arba aš jų nerandu)aš asmeniškai nesulaukiu jokios pagalbos, o ten viską padeda noriai.Šiaip pati programa tikrai gera.Man asmeninėm reikmėm jos per akis, be to, gana nesudėtinga ir pilna video pamokų jei kas neaišku.

User avatar
gingin
Rašytojas
Posts: 1069
Joined: Sat Jul 08, 2006 12:51 pm
Location: Elektrėnai

Re: Pinnacle 16

Postby gingin » Tue Apr 16, 2013 10:45 am

Tai suinstaliuota naujausia 2013m. Pinnacle studio 16 ultimate VPP, 56 GB.O jei bandyt naujint, tai iš kur?
gamintojo puslapyje rašo, kad 4.5 GB HDD space for installation.
Taigi, tau rusas instaliavo vos ne 13 kartų didesnį variantą. Gal problema ir yra tame? :o
Beje, sutaupei 129,95 $ ;)
vua tep tataa

Dolcas
Posts: 13
Joined: Thu Apr 14, 2011 6:38 pm

Re: Pinnacle 16

Postby Dolcas » Wed Apr 17, 2013 5:20 pm

Deja, aš netaupiau.Aš www.softex puslapyje užklausiau, ar yra pas juos ( daugiau neradau, kad kas Lietuvoje prekiautų) parduodamoje Pinnacle 16 Ultimate pasirinkimas rusų kalba.Man buvo pasakyta, kad mūsų regionui tokios versijos gauti neįmanoma.Tada teko ieškoti kitur.O dydis todėl toks, kad ten priedo eina daug video efektų papildomai.Pati montažinė tokia, kokia ir turi būti.Beja, aš tikrai nieko prieš pirkti tai kas legalu, bet jei man nėra kaip jos nusipirkti legaliai, tai ką daryti? Yra kaip yra.Jei kas ir ne taip, atsiprašau.

User avatar
megejas
Posts: 114
Joined: Wed Apr 03, 2013 5:46 pm
Location: Pagėgiai

Re: Pinnacle 16

Postby megejas » Thu Apr 18, 2013 8:49 pm

Na tavo problema aprašyta čia http://corel.force.com/pinnacle/article ... 000000L5HI

Kartais verta užeiti ir į gamintojo tinklapį ;)
AMD Phenom II X6 1045T @3,24Ghz; 8GB DDR2 800Mhz; SSD 256GB + 3xHDD 5,5TB; AMD ATI HD 7950; Asus M5A99X Evo R2.0; Thermaltake Contac 21; Thermaltake Commander MS-III; OCZ 650W

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: Pinnacle 16

Postby arnie » Thu Apr 18, 2013 8:53 pm

Greiciausiai pas tave problemos su kokia netframerok , direct ar java dar prie tokiu programu buna visokiu microsoft visual C++ priedu pasiziurek ar prie irasytu programu saraso nera kokiu nors priedu . Siaip pasiulymas butu toks jei koki nors filma redaguoji tai ji sukarpyk mazesniais gabalais po kokias 5 ar 10 min. ir kai jau viska padarysi sujunk juos i viena , gali buti kad kai redaguoji dideli video faila padusta video korta ar procesorius del didelio duomenu kiekio apdorojimo . :ugeek:
Image

Dolcas
Posts: 13
Joined: Thu Apr 14, 2011 6:38 pm

Re: Pinnacle 16

Postby Dolcas » Fri Apr 19, 2013 7:19 am

Dėkoju visiems už patarimus.Bandysiu paieškoti problemos sprendimo būdo.Esmė ta, kad aš angliškai nelabai, o ir kompiuteristas iš manęs visai ne koks.Tarp draugų yra kas nusimano kompiuteriuose, bet su video programom nedirba.Dar kartą dėkui už patarimus.Jei rasiu sprendimą, parašysiu.

User avatar
gingin
Rašytojas
Posts: 1069
Joined: Sat Jul 08, 2006 12:51 pm
Location: Elektrėnai

Re: Pinnacle 16

Postby gingin » Fri Apr 19, 2013 9:25 am

Deja, aš netaupiau.Aš http://www.softex puslapyje užklausiau, ar yra pas juos ( daugiau neradau, kad kas Lietuvoje prekiautų) parduodamoje Pinnacle 16 Ultimate pasirinkimas rusų kalba.Man buvo pasakyta, kad mūsų regionui tokios versijos gauti neįmanoma.Tada teko ieškoti kitur.O dydis todėl toks, kad ten priedo eina daug video efektų papildomai.Pati montažinė tokia, kokia ir turi būti.Beja, aš tikrai nieko prieš pirkti tai kas legalu, bet jei man nėra kaip jos nusipirkti legaliai, tai ką daryti? Yra kaip yra.Jei kas ir ne taip, atsiprašau.
Gamintojas rašo, kad yra pridedamas 25 GB priedas, o dar 25 GB priedas yra debesyse ir prieinamas po programos registracijos.
Aš rekomenduočiau visus priedus pašalinti, dirbti su "švaria" programa.
O anglų kalbos nereikia bijoti ;) Aš anglų nelabai moku, bet šitoje programoje reik įsisavinti nedaug žodžių, o visas valdymas - pele. Lyg kokiam žaidime. :)
Ir dar. Yra pigesnių ir paprastesnių Pinnacle versijų. Šitoji tavo naudojama man primena pusiau profesionalią.
vua tep tataa

Dolcas
Posts: 13
Joined: Thu Apr 14, 2011 6:38 pm

Re: Pinnacle 16

Postby Dolcas » Fri Apr 19, 2013 5:28 pm

Suprantama, prie anglų kalbos galima ir priprasti, nors..........Kam man save apsunkinti? Be to, kur garantija, kad įsigijus versiją iš gamintojo vėl nebus tas pats? Paprasčiausiai ieškočiausi kitos montažinės, bet nebesinori vėl pradėti viską nuo pradžių.Dėkui už patarimą.

Dolcas
Posts: 13
Joined: Thu Apr 14, 2011 6:38 pm

Re: Pinnacle 16

Postby Dolcas » Wed Oct 30, 2013 10:06 am

Gal kam bus įdomu.Lapkričio viduryje išleidžiama nauja Pinnacle 17 versija.Valdymas praktiškai nesiskirs nuo 16 versijos, bet bus pagreitintas vaizdo medžiagos apdorojimas ir šiaip viskas turėtų veikti sklandžiau, nes 16 versijoj ne viskas veikia.Reikalavimus kompiuteriui galima pažiūrėti čia: http://www.trigono.se/produkter/pinnacl ... ate-ml-eu/


Return to “Kompiuterinės programos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron