Monitorius LG Flatron mirksi

Lituoklius į rankas
AndrewSTUDIO
Posts: 1
Joined: Sat Nov 17, 2012 4:32 pm

Monitorius LG Flatron mirksi

Postby AndrewSTUDIO » Sat Nov 17, 2012 4:38 pm

Sveiki visi,taigi pradėjo mirksėti mano monitorius,tik vieną kartą kai yra įjungiamas numirksi ir viskas,toliau ekranas juodas va jums pasižiūrėti: http://www.youtube.com/watch?v=rMB9nzQv7Vk ,kas gali padėti? :?

User avatar
Manfredas11
Rašytojas
Posts: 1877
Joined: Sun Jan 24, 2010 1:18 pm
Location: Vilnius
Contact:

Re: Monitorius LG Flatron mirksi

Postby Manfredas11 » Sun Nov 18, 2012 2:30 am

Pasakysiu tik tiek, kad as asmeniskai uz toki taisyma mokejau 120Lt. Ten gali but kondensatoriai savo jau atgyvene - kontroleris - arba kitas ten dalykelis susijas su maitinimu - sudniekelis toksai. Pirma as ji buvau issiardes - keiciau kondensatorius - isijunge - baltas ekranas - tada jau nesiau - tai kontroleris sveikas buvo - keite ten toks su maitinimu buvo dalykas neatsimenu net pavadinimo as jo jau. Tai vat. Pigiau speju nauja butu jau pirkt. Man po taisymo va metai virs laiko bent, o gal ir antri virs, meistras pakliuvo geras tada mano manymu. Monitoriui (LG 17coliu) 8 metai bus. Kita beda kuri manes lauks - pasvietimo lempos - kuriu deka vaizda iziuri ekrane, tai va. Gyva beda tie LCD bet istvermingi. Tu dabar parodyk bent viena LED monitorius kuris atlaikes butu tiek, bent 3 metus virs - sugesta isvis po garantijos pabaigos arba jos metu.
Intel E2180@2.00Ghz/ASUS P5G-MX/Asus GeForce 8400GS 512MB/RAM 2GB DDR2/HDD 500GB 16MB/PSU 300W/Windows XP SP3
Acer Aspire 5749/Intel Core i3-2350M 2.3Ghz/RAM 4GB DDR3/Intel HD 3000/HDD 500GB/Windows 7


Return to “Elektronika”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

cron