HD Webcam

Lituoklius į rankas
User avatar
Efteral
Posts: 98
Joined: Fri Dec 17, 2010 6:54 pm
Location: Šiauliai.

HD Webcam

Postby Efteral » Wed Feb 06, 2013 11:23 pm

Reikalinga HD web kamera. Suma skirčiau iki 250lt. Kadangi paskutinė mano web kamera buvo pirkta prieš gerus 5 metus "Acme" ir ta pati už 30lt. Tai neturiu jokios patirties su jom. Ką galėtumėt patart? Būtinai reikia HD. Bandžiau ieškotis pati ir radau šitą http://www.kainos.lt/logitech-hd-webcam-c270-p304074 kaina dvigubai mažesnė kaip nurodžiau, tai įdomu ar ji tikrai gera. Ką galit pasiūlyt? Gal patys kokią naudojat? Žinau kad nuėjus į Topo centrą permokėsiu, bet siųstis iš užsienio parduotuvių nėra tiek laiko laukt.
Erika.

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: HD Webcam

Postby Robitt » Fri Feb 08, 2013 9:37 am

Pats turiu Ispanijoj pirkęs Logitech C110. (dabar jau naudoju ją Lietuvoje). Nežinau, ar ji HD, ar ne, bet, pastebėjau vieną labai gerą dalyką: Kai tamsoje (kambaryje išjungiu šviesą vakare, ir kalbu per skype, mano vaizdas yra geras, ir klausiau pašnekovų, ar tu mane matai, sako kad taip. (tai ar čia yra HD, nežinau). O mokėjau nebrangiai aš už ją: 15 Eurų. Be to joje kartu yra ir mikrofonas.Keista bus tai, kad aš apie tas kameras nelabai ir įsigilinęs esu, kuri gera, kuri bloga, svarbu kad veikia :) Ir manau kad ir tau jos užteks.
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

User avatar
arnie
Rašytojas
Posts: 1073
Joined: Fri May 01, 2009 11:28 am

Re: HD Webcam

Postby arnie » Fri Feb 08, 2013 1:15 pm

Reikalinga HD web kamera. Suma skirčiau iki 250lt. Kadangi paskutinė mano web kamera buvo pirkta prieš gerus 5 metus "Acme" ir ta pati už 30lt. Tai neturiu jokios patirties su jom. Ką galėtumėt patart? Būtinai reikia HD. Bandžiau ieškotis pati ir radau šitą http://www.kainos.lt/logitech-hd-webcam-c270-p304074 kaina dvigubai mažesnė kaip nurodžiau, tai įdomu ar ji tikrai gera. Ką galit pasiūlyt? Gal patys kokią naudojat? Žinau kad nuėjus į Topo centrą permokėsiu, bet siųstis iš užsienio parduotuvių nėra tiek laiko laukt.
Kodel iskarto sakai kad Topocentre permokesi gali buti visai atvirksciai . Siaip tai siulyciau kaip tik nueiti pasiziureti kokia tau tinka ir kad jie pademonstruotu kaip ji veikia kaip sakant gyvai jei patiks tada gali ziureti per www.google.lt kokios juos kainos internete ir kokios topocentre ar kitur galesi lyginti jei pigiau tada is interneto , bet yra toks kaip pristatymo mokestis jis buna nuo 10 iki 25 litu tad nevisada apsimoka pirkti is interneto kai yra salia toks kaip Topocentras . :|
Image

User avatar
Efteral
Posts: 98
Joined: Fri Dec 17, 2010 6:54 pm
Location: Šiauliai.

Re: HD Webcam

Postby Efteral » Sat Feb 09, 2013 11:13 am

Ačiū už pasisakymus. :) Teks tada lankytis Topo centre ir žiūrėtis. Bet būtų dar geriau jei kokių pasiūlymų turėtumėt :D Iškart palengvintų paieškas. :)
Erika.

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: HD Webcam

Postby Robitt » Sat Feb 09, 2013 5:53 pm

Ačiū už pasisakymus. :) Teks tada lankytis Topo centre ir žiūrėtis. Bet būtų dar geriau jei kokių pasiūlymų turėtumėt :D Iškart palengvintų paieškas. :)
Na aš ir siūlau Logitech :D
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

User avatar
Efteral
Posts: 98
Joined: Fri Dec 17, 2010 6:54 pm
Location: Šiauliai.

Re: HD Webcam

Postby Efteral » Sun Feb 10, 2013 1:26 pm

Ačiū už pasisakymus. :) Teks tada lankytis Topo centre ir žiūrėtis. Bet būtų dar geriau jei kokių pasiūlymų turėtumėt :D Iškart palengvintų paieškas. :)
Na aš ir siūlau Logitech :D
Iš šios firmos ir teks rinktis. Esu girdėjus kad gera kokybė. :)
Erika.

Adomas
Posts: 18
Joined: Fri Feb 08, 2013 11:03 am

Re: HD Webcam

Postby Adomas » Mon Feb 11, 2013 10:33 am

Jei turite noro galite pasidomėti atskirais modeliais čia: http://cowboyfrank.net/webcams Asmeniškai pirkčiau Logitech kamerą.

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: HD Webcam

Postby Robitt » Mon Feb 11, 2013 12:04 pm

Taip, Logitech kokybe as nenusiskundziau, kaip jau rasiau pirmame poste, pigios kameros, su silpnu apsvietimu vaizda rodydavo labai prastai, arba isvis nebuvo imanoma matyti zmogaus vaizdo (kalbant per skype), o Logitech, kai isjungiu sviesa, ir kalbu per skype, vaizdas kuo geriausias. O ir kaina atitiko kokybe - 15 Euru (Ispanijoje tai nelabai ir brangu, nes yra ten ir po 45 - 50 eurų). Žodžiu, apie logitech pasakysiu vienareikšmiškai: Kaina ir kokybė :) O šiaip, čia kiekvienam savaip :)
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;


Return to “Elektronika”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron