Vairuotojų mokymo liberalizavimas

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Vairuotojų mokymo liberalizavimas

Postby Arthuras » Wed Aug 19, 2009 11:59 am

Ar pritariate šiai idėjai? Kiek girdėjau, tai būtų galima pačiam savarankiškai išmokti tiek praktinę(gali mokinti šeimos narys, išlaikius teorinį egzaminą), tiek teorinę dalį, o po to laikyti egzaminus Regitroje. Mano nuomone, tai būtų vienos iš geriausių pataisų, kokias tik galima įsivaizduoti. Bet vairavimo mokyklos, šiuo metu plešiančios nerealiai didelius antkainius, dejuoja, kaip patys vairuotojai neparuoš savęs ekstremalioms situacijoms, nors patys to tikrai ne iš mokina, o dar ir taiko nepagrįstų reikalavimų(kas gal galit paaiškint vieną iš daugelio? Kodėl negalima sankabos laikyti išmynus ilgiau nei 3s?). Ir spėju vėl eilinį sykį protingos pataisos bus atmestos ir norint įsigyti teisę vairuoti teks pakloti nemenką sumą. Jūsų nuomonė?
Last edited by Arthuras on Wed Aug 19, 2009 12:14 pm, edited 1 time in total.

User avatar
aasus2357
Rašytojas
Posts: 1017
Joined: Mon Dec 29, 2008 1:44 pm

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby aasus2357 » Wed Aug 19, 2009 12:09 pm

Ar pritariate šiai idėjai? Kiek girdėjau, tai būtų galima pačiam savarankiškai išmokti tiek praktinę(gali mokinti šeimos narys, išlaikius teorinį egzaminą), tiek teorinę dalį, o po to laikyti egzaminus Regitroje. Mano nuomone, tai būtų vienos iš geriausių pataisų, kokias tik galima įsivaizduoti. Bet vairavimo mokyklos, šiuo metu plešiančios nerealiai didelius antkainius, dejuoja, kaip patys vairuotojai neparuoš savęs ekstremalioms situacijoms, nors patys to tikrai ne iš mokina, o dar ir taiko nepagrįstų reikalavimų. Ir spėju vėl eilinį sykį protingos pataisos bus atmestos ir norint įsigyti teisę vairuoti teks pakloti nemenką sumą. Jūsų nuomonė?
Įdėja tikrai visai nebloga, pritarčiau, bet man dar iki vairavimo teisių toli... :D
Daugiau manęs - http://lukonetas.fire.lt/ Padedu visiems! :)

User avatar
Benas
Rašytojas
Posts: 2466
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:29 pm
Location: Kuršėnai

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby Benas » Wed Aug 19, 2009 1:01 pm

Ekstremalioms situacijoms. :D Lai leidžia man Regitra laikyti teises taip kaip aš visada važinėju, pažiūrėsim ar mane mokindami būti vėžliu prilipusiu prie vairo taip išmokins. :D Pas mus tai dar nebrangu, kursai 250, pravažiavimai irgi nebrangūs. :) Šitam įstatymui tai pilnai keturiom pritariu. :)

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby Chatori » Wed Aug 19, 2009 5:08 pm

Už ir kuo greičiau nors manęs jau tai neliečia ..
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
NForce
Posts: 912
Joined: Sun Jul 13, 2008 7:26 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby NForce » Wed Aug 19, 2009 5:24 pm

Aš irgi už, bet savo mašinos šeimos nariui neduočiau mokintis gatvėj :D
Gentoo + KDE 4.6.0 + Kernel 2.6.37 + eMachines E730G + Raudonos akys

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby Chatori » Wed Aug 19, 2009 8:31 pm

Aš irgi už, bet savo mašinos šeimos nariui neduočiau mokintis gatvėj :D
Kodėl?
Jei pats mokintum ta prasme tai nejaugi bijai auto įvykio ..? (:
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
nqrg
Rašytojas
Posts: 3804
Joined: Tue Jun 05, 2007 2:49 pm

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby nqrg » Wed Aug 19, 2009 10:53 pm

Tai kas , kad pats mokytų, bet pedaliai juk vieni bus paprastoje auto, o ne kaip mokyklinėje auto dveji ;)


šiaip už, nors nelabai ir liečia :)
T2060 1,6 Ghz ram 2028mb hhd 120 gb + 500gb vaizdas Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family 224mb Hewlett Packard P.S. Super PI - 44s [1M]

Lin3R
Posts: 765
Joined: Tue Jul 18, 2006 8:23 pm
Location: Kaunas

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby Lin3R » Wed Aug 19, 2009 11:02 pm

Pritariu. Nors pats teises esu issilaikes, tai man jau nera didelio skirtumo. O broliui tai nebent po aikstele pamokinciau atlikinet pratimus, o mieste vistiek kitaip vaziuoju nei mokykloj mokino, tai jei broli taip mokinciau tai tikrai neislaikytu, o jei dar ir avarija padarytu. Nesakau kad vazineju kaip erelis ar sukeliu avarines situacijas, bet kas issilaike teises manau sutiks kad realiam gyvenime ir kaip mokykloj mokina vaziuoti yra skirtumas :)
Viskas ką pasakiau gali būti netiesa ;)

User avatar
nqrg
Rašytojas
Posts: 3804
Joined: Tue Jun 05, 2007 2:49 pm

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby nqrg » Thu Aug 20, 2009 12:49 am

Pritariu. Nors pats teises esu issilaikes, tai man jau nera didelio skirtumo. O broliui tai nebent po aikstele pamokinciau atlikinet pratimus, o mieste vistiek kitaip vaziuoju nei mokykloj mokino, tai jei broli taip mokinciau tai tikrai neislaikytu, o jei dar ir avarija padarytu. Nesakau kad vazineju kaip erelis ar sukeliu avarines situacijas, bet kas issilaike teises manau sutiks kad realiam gyvenime ir kaip mokykloj mokina vaziuoti yra skirtumas :)
tai aišku, čia net nėra ką diskutuoti :)
T2060 1,6 Ghz ram 2028mb hhd 120 gb + 500gb vaizdas Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family 224mb Hewlett Packard P.S. Super PI - 44s [1M]

User avatar
Chatori
Rašytojas
Posts: 1953
Joined: Mon Jan 15, 2007 5:11 pm
Location: Lithuania

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby Chatori » Thu Aug 20, 2009 6:31 pm

Tai kas , kad pats mokytų, bet pedaliai juk vieni bus paprastoje auto, o ne kaip mokyklinėje auto dveji ;)


šiaip už, nors nelabai ir liečia :)
Tai pradžiai ir nereikia "šauti" į centrine miesto dalį .. Galima aikštelėje ir pan. mokytis .. Vienu ar kitu atveju tikrai naudingas būtų dalykas ..
"Jeigu negali išsigelbėti nuo mirties, bent mirk garbingai" LEONARDAS DA VINČIS

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby Arthuras » Fri Aug 21, 2009 9:38 am

Kadangi gyvenam šalyje, kuri labai lengvai veikiama spaudos, taigi šios pataisos turbūt nepriims. Tuoj vairavimo mokyklų bus užsakyti keletas kvailų straipsnių (jau vienas buvo Respublikoje) ir valdžia nedrįs pasipriešinti kvailų žmonių isterijoms. Vairavimo mokyklos ir toliau kels antkainius, o sutvarkius šį reikalą, juos tektu mažint.

User avatar
Kenji
Rašytojas
Posts: 2297
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:31 pm
Location: Marijampolė/Kaunas

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby Kenji » Fri Aug 21, 2009 11:52 am

mieste vistiek kitaip vaziuoju nei mokykloj mokino
Taip šitam pritariu.

Ir įstatymas man patinka, nors jau nėra skirtumo. Gal tuomet sumažėtų beprotiškos kainos :lol: Bet tikrai nemanau, kad priims. Šiandien respublikoj skaičiau, kad jei priims šitą įstatymą bus duotas kelias "kelių chuliganams" Nors aš manau, kad baudos už pažeidimus Lietuvoje per mažos, dar jas padidinus gal pagerėtų. :lol: Man dabar įdomu ką jie darys su tais "pasitobulinimo centrais, kuriuose po dviejų metų reikės apsilankyt, prieš metus lyg priėmė šitą įstatymą, tai jau tik metai likę pastatyt, bet net negirdėt nieko. O gal atšaukė tik aš kažką praleidau? :D

User avatar
aasus2357
Rašytojas
Posts: 1017
Joined: Mon Dec 29, 2008 1:44 pm

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby aasus2357 » Fri Aug 21, 2009 1:00 pm

šiaip galima pedalus įsitaisyti ir kitoje pusėje už maksimum 100 LT...
Daugiau manęs - http://lukonetas.fire.lt/ Padedu visiems! :)

User avatar
NForce
Posts: 912
Joined: Sun Jul 13, 2008 7:26 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby NForce » Fri Aug 21, 2009 1:11 pm

Vargu ar už tiek juos įtaisysi į apynauję mašiną, ir be to kas duos gadint apynaujės mašinos saloną, vien tam kad šeimos narys galėtų pora mėnesių pasimokint?
Gentoo + KDE 4.6.0 + Kernel 2.6.37 + eMachines E730G + Raudonos akys

User avatar
Arthuras
Rašytojas
Posts: 2664
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:49 am
Location: Šiauliai

Re: Vairuotojų mokymo liberalizavimas.

Postby Arthuras » Fri Aug 21, 2009 1:55 pm

Nesuprantu, iš kur ta baimė, kad šeimos narys kažką padarys? Taigi pats mokinsi, tai kame problemos? Pasivažinėsi pirmais kartais kaimo keliais, aikštelėje, po to kokiame mažame miestelyje, o po to kai pradės pasitikėti savimi galės važiuoti jau ir mieste.


Return to “Auto, moto”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests