Abiturientams: stojimai į univ.

Visiems ir apie viską!
User avatar
vb100
Posts: 679
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:19 am
Location: Druskininkai

Abiturientams: stojimai į univ.

Postby vb100 » Tue May 13, 2008 11:24 am

Turbūt yra šiame formue žmonių, kažką studijuojančių ar abitirientų. Pats abiturientas esu ir tiesiog reikia nuomonės apie VGTU, Mykolo Riomerio univ. bei VU.

VU norėčiau predentuot į Fizinių mokslų sritį, ir jei kas iš savo ar svetimos patirties, pasakykit, su kokiais balais (egzaminų bei metinių dalykų įvertinimais) ten yra įstoję.

Taip pat, ką manote apie Verslo informatiką Mykolo Riomerio univ.?

Laikysiu Matematikos, Lietuvių k., Informatikos ir Fizikos egz. (visi valstybiniu lygiu). Mano silpnoji vieta Fizika.
Last edited by vb100 on Tue May 13, 2008 8:30 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby Akulla » Tue May 13, 2008 11:27 am

esu baiges VGTU, tai normaliai viskas... yra technikos univeras ir jei fizinius mokslus nori krimsti, tai stok cia...
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

User avatar
vb100
Posts: 679
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:19 am
Location: Druskininkai

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby vb100 » Tue May 13, 2008 11:34 am

esu baiges VGTU, tai normaliai viskas... yra technikos univeras ir jei fizinius mokslus nori krimsti, tai stok cia...
Jei ne paslaptis, su kokiais balais įtsojai? Klausiu, nes ten berods yra antras pagal svarbumą yra fizikos egzamino koeficientas. O fizikos aš kažkiek prisibijau. Išlaikyt išlaikyčiau, bet netikiu, kad aukštais balais. Tuomet kokia būtų tikimybė patekt į Informatikos inžineriją ar pan. Dideli konkursai ten?

Pravers bet kokia informacija.

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby Akulla » Tue May 13, 2008 11:43 am

senai tas buvo :)

Lietuviu gavau 56%
Fizika 76%
Matematika 79%
Uzsienio kalba 78%

istojau i telekomunikaciju inzinerija mokama vieta :) buva 30 nemokamu, buvau 31 :) paskui kazkaip praplete nemokamas ir patekau i sarasiuka :)
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

User avatar
vb100
Posts: 679
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:19 am
Location: Druskininkai

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby vb100 » Tue May 13, 2008 11:54 am

Tai bet tu fizikos tai labai daug gavai! O užsienio kalbos egz. ten lyg ir neprašo. Įdomu, jei tarkim fizikos išlaikyčiau su neaukštais balais, ar verta būtų pretenduot į VGTU ir ar dideli šansai būtų..?

Man VGTU internetinė skaičiuoklė kelia įtarimų... Pagal ją tikrai patekčiau, bet yra bet.

Prognozuoju sau taip maždaug:
Lietuvių k. 75-90 proc.;
Matematika 60-80 proc.;
Informatika 70-95 proc.;
Fizika 10-30 proc.

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby Akulla » Tue May 13, 2008 12:03 pm

zinai geriau neprognozuok :D turiu pazistamu, kurie taip aukstai save kele, o tai zemai islaike :D pasekmes manau suvoki del pernelyg didelio pasitikejimo :D realiai kur as stojau tai mane patempe aukstyn uzsienio kalba :D nes fizika ir uzsienio kalba buvo lygiagreciai vertinamos
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby settle » Tue May 13, 2008 12:33 pm

Mano draugai tai bijo VGTU kaip velnio. Užgirdo ten besimokančius kelis žmones, kad tie ten kala viską pastoviai. Tai net nebegalvoja apie šitą universitetą.

Riomerio brolis sakė, kad bendrabučiai gerai ištaisyti :D

Aš bandysiu į VU taikyt, bet dar nelabai nusprendžiau kokią specialybę. Tik jau tikrai ne su fizika, gal kokią ekonomiką ar panašų padarą. Bet ten velnias įstot gan sunku.
Ypač kai šiemet lietuvių egzą tokį idiotišką padarė. Aš ne koks literatas, kad gerai rašyčiau analizes ir rašinius. O va kaip anksčiau būtų buvę pats tas :)

User avatar
Akulla
Rašytojas
Posts: 2345
Joined: Tue Jan 01, 2008 6:54 pm

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby Akulla » Tue May 13, 2008 12:37 pm

:) realiai yra visur kirviu, matyt tavo draugai pas geresniu uzpuole :D nzn kaip kitiems, bet man pro VU praeiti nemalonu, visokie nusmuktkelniai, kutveluoti ir visokie prietrankos susirinke... o VGTU, tai bent rimti zmones ateina, vienas kitas susiveles :D as konkreciai cia lyginu prie univero duru bestoviniuojancius studentus pertraukos metu :D
parašas dėl etatų mažinimo atleistas iš darbo...

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby settle » Tue May 13, 2008 1:08 pm

Matai, VU yra daugiau „mokslo žmonių“ nei VGTU. O dauguma žmonių, kurie „per stropiai mokosi“ gali atrodyt keistai. :)

User avatar
Progmaker
Rašytojas
Posts: 2414
Joined: Thu Jul 06, 2006 10:11 am
Contact:

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby Progmaker » Tue May 13, 2008 3:40 pm

Reikės mokintis. Pats KTU'ne studinu.
Mokintis reikia - apibendrinimas. Reikės ir ten ;)
Knowledge is power! && http://www.ernestas.info/ (Gyvenu čia)

User avatar
U-toks
Rašytojas
Posts: 1050
Joined: Fri Nov 24, 2006 10:50 pm

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby U-toks » Tue May 13, 2008 3:52 pm

Šiuo metu pirmu numeriu galvoju apie VGTU (galbūt ten pat kur minėjo akulla).
Fizika ir man sunkiai, bet tikiuosi ištempti. Laikau ir užsienio kalbą, bet kiek domėjausi, jos reik tik kaip mokomojo dalyko, o ne egzamino (o metiniam 8 jau turiu).

User avatar
vb100
Posts: 679
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:19 am
Location: Druskininkai

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby vb100 » Tue May 13, 2008 7:09 pm

O apie Mykolo Riomerio univ. kokia nuomonė? Ten mane nebent tik Verslo informatika domina.

User avatar
Ernestas
Rašytojas
Posts: 3788
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:35 pm
Contact:

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby Ernestas » Tue May 13, 2008 9:16 pm

O apie Mykolo Riomerio univ. kokia nuomonė? Ten mane nebent tik Verslo informatika domina.
Teko dalyvaut Mokslo mugėj (ar kaip ten ji vadinas), kur pristatinėjo universitetus. Susidariau tokį vaizdą, jog ten viskas gerai, tik tiek, jog susimokėjęs gali ir visai neit į paskaitas. Svarbiausia sesijos.

User avatar
vb100
Posts: 679
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:19 am
Location: Druskininkai

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby vb100 » Tue May 13, 2008 9:20 pm

O apie Mykolo Riomerio univ. kokia nuomonė? Ten mane nebent tik Verslo informatika domina.
Teko dalyvaut Mokslo mugėj (ar kaip ten ji vadinas), kur pristatinėjo universitetus. Susidariau tokį vaizdą, jog ten viskas gerai, tik tiek, jog susimokėjęs gali ir visai neit į paskaitas. Svarbiausia sesijos.
O tai kaip dėl valstybės finansuojamų ir dalinai finansuojamų vietų, gal atsiras žinančių? Turiu galvoj Mykolo R. univ.

Ir apskritai, susidariau nuomone, jog prašyme visada reiktų rinktis valstybės finansuojamą (VF) tipą.

User avatar
U-toks
Rašytojas
Posts: 1050
Joined: Fri Nov 24, 2006 10:50 pm

Re: Abiturientams: stojimai į univ.

Postby U-toks » Wed May 21, 2008 3:38 pm

Na, forumo abitūra, kaip sekės lietuvių?
Ką rašėt, kiek prirašėt? :)


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron