XP ar Vista?

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: XP ar Vista?

Postby Atlantas » Sun Jul 19, 2009 7:08 pm

Ne tu neteisus. Diskusija tuscia del to, kad kalbi vien tam, kad kalbetum ir nepateiki jokiu argumentu. Vietoje to, kad pasakytum kazka konkretaus pries, tik pasiepi mano minti ir tiek
Tu šitą temą skaitei? Tau mažai argumentų?

User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: XP ar Vista?

Postby afGan » Sun Jul 19, 2009 7:12 pm

Taip perskaiciau. Argumentu nemaciau. Nebent tu argumentu skaitai: "vista naudoja daugiau resursu uz xp del to ji yra gaidys" - tokiu tai tikrai daug buvo.
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: XP ar Vista?

Postby EdgeLuxe » Sun Jul 19, 2009 7:50 pm

1. Argumentų tikrai buvo :)
2. Jeigu Vista tokia "super-puper omfg best" OS, tai kodėl žmonės tebesėda ant XP, o daugelis gavusių Vistą per OEM peikiasi? :)
3. Blyn, Chatori, jau seniai prašiau nukabinti šitą ir prikabinti http://www.computerbild.lt/forumas/view ... 13&t=19193

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: XP ar Vista?

Postby afGan » Sun Jul 19, 2009 8:11 pm

Buten peikia del mano nurodytos priezasties. Oem dazniausiai gauna su nesiojamu kompiuteriu, kuris daznai nepaveza vistos. Vieni peikia kiti ne manau santykis yra lygiai 50/50, siuo metu jau gal net didesnis vistos naudai. Tebeseda del daugelio priezasciu: pripratimas, kvailumas, mitai, senas soft ( tiesiog tingima ieskoti naujesniu versiju ar analogu) ir t.t.

Istikruju galima butu viska vertinti pagal prioritetus. Mano prioritetas yra high-end ir statistines vidutines sitemos, savo 1,5 metu senumo kazkada high-end sitema jau skirciau pries statistiniu vidutiniu. Grubiai butu kazkas tokio kaip athlon x2 5000+, 2-4gb ddr2, 250-500gb hdd ir vaizdo ploskte su dx10 arba 10.1, pradedant ati 2900 ir gf 8800 (arba naujesniu GTX260 ir ati 4850). Tokios sitemos tikrai su vista nejaucia jokiu trukciojimu ir kitokiu nesamoniu. Tavo ir atlanto prioritetai low-end kompiuteriai ir visikos senienos, plika performance ( jus ka servus su xp kuriate, kad jums visikai nesvarbus patogumas ir isvaizda? tokiu atveju isvis reiktu linux arba unix). Nesiojami kompiuteriai jau visai atskira tema. Taigi man svarbu, kad gero kompiuterio resursai butu tinkamai isnaudojami. Jums svarbu, kad jusu apgailetinos sitemos isvis veiktu. Aisku jau perlenkiu lazda, bet jus su tokiais savo vertinimais tikrei nervinate. Paziurekime i situacija is kitos puses jei as nusipirkau high-end sitema tam, kad koki crysis pazaisciau su max grafika, tai man neisvengiamai reiks ir vistos ( nes su xp negali nusitatyti max grafikos), kitokiu atveju man tiesiog neapsimoka pirkti tokio kompiuterio. Taigi gal nebukime xp vergai, dabar taip iseina, kad geresnio uz statistini vidutini kompa pirkti tiesiog neapsimoka.
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: XP ar Vista?

Postby EdgeLuxe » Sun Jul 19, 2009 8:18 pm

1. Aš už naujienas. Todėl ir naudoju Windows 7.
2.
pripratimas, kvailumas, mitai, senas soft ( tiesiog tingima ieskoti naujesniu versiju ar analogu) ir t.t.
Galima papildyti? Valdymo nepatogumas (kaip kam, aišku), dažni užlūžimai (irgi kaip kam), išvaizda (man patinka, bet Chatori ne :) ) ir t.t.
3.
Tavo ir atlanto prioritetai low-end kompiuteriai ir visikos senienos, plika performance
Gal be speliojimų? Mano kompiuteris lenkia tavo minėtą tavo "high-end" kompiuterį :)
Ir nereikia manęs tąpatinti su Atlantu, gerai? Aš galiu įsižeisti :)
_________________________________
ir išvis be įžeidžiančių speliojimų, nes atrodai kaip mažvaikis (atlesite už nedidelę kritiką? :) )

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: XP ar Vista?

Postby afGan » Sun Jul 19, 2009 8:58 pm

Na atsiprasau, bet jus abu sioje temoje ginate xp. Ten taip pat ne mano sitema ( o ju beje ir ne viena turiu :) , as parasiau tokia apynormalia sitema kuri daugmaz be problemu veztu vista. As taippat uz naujienas, bet beta versija naudoju tik for fun, kai bus oficialiai ( ne kur nuleak'inta) tai ir naudosiu, o kol ne tai tik pabandau ir vel isirasau normalia os.

Matai kaip zinai, tai kam klausi del ko sedi zmones su xp? Kiek suprau vardini vistos trukumus, bet kam trukumai, o kam privalumai. As manau, kad vista valdoma patogiau ( ilgai kaip ir visi naudojau xp, bet dabar priprasti prie ju butu didele problema), reciau luzta ( mano atveju vista ir xp isvis neluzta), o apie isvaizda nera ka kalbeti ( jei nepatinka, visada yra classic).
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

Solo
Posts: 168
Joined: Fri Sep 07, 2007 10:16 pm

Re: XP ar Vista?

Postby Solo » Sun Jul 19, 2009 9:17 pm

Neverta čia besiginčyt. XP vis vien jau istorija. Geriau jau ginčykitės, ar Vista ar Windows 7 geriau.

User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: XP ar Vista?

Postby afGan » Sun Jul 19, 2009 11:05 pm

Del to irgi nera ka gincytis. Kai oficialiai pasirodys w7, vista taps istorija, mano nuomone w7 geriau jau vien del to, kad tai naujesne os. Kaip ir vista geriau uz xp.
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

Solo
Posts: 168
Joined: Fri Sep 07, 2007 10:16 pm

Re: XP ar Vista?

Postby Solo » Sun Jul 19, 2009 11:11 pm

Vista taps istorija, kai bent SP-1 bus išleistas Windows 7. Va, tada, tai tikrai.

User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: XP ar Vista?

Postby afGan » Sun Jul 19, 2009 11:28 pm

Kiek zmoniu tiek nuomoniu, juk isitikinome tuo senai. Yra tokiu kurie jau dabar mano, kad vista istorija, nors dar ir rtm nera. Ka jau kalbeti apie tokius kurie mano, kad xp geriau uz vista ar net w7 ? :D
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: XP ar Vista?

Postby Atlantas » Mon Jul 20, 2009 8:09 am

Kiek zmoniu tiek nuomoniu, juk isitikinome tuo senai. Yra tokiu kurie jau dabar mano, kad vista istorija, nors dar ir rtm nera. Ka jau kalbeti apie tokius kurie mano, kad xp geriau uz vista ar net w7 ? :D
Tu čia turbūt pats to nesuprasdamas dar kartą pakartojai,kad tavo nuomonė yra teisinga,ir ką šneka kiti,yra tikras absurdas.
Taip,aš manau,kad vista jau istorija (tiksliau pasakius,aborto liekana).
Taip,aš manau,kad XP geriau už Vista.
Tik va,kad XP geriau už Win7 šito nesakau.
Dabar tu man paaiškink tą savo:"Ka jau kalbeti apie tokius kurie mano, kad xp geriau uz vista"ką tu čia tuom nori pasakyti?
Esu plius minus išauklėtas,nes kitu atveju pasakyčiau ką aš galvoju apie tokius @@@@ kaip tu. ;)

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: XP ar Vista?

Postby EdgeLuxe » Mon Jul 20, 2009 9:08 am

Rimtai maniakalinis potraukis visur rašyti apie Vistą, ir dar gerus dalykus :\
Tu manęs neįtikintum pakeisti OS, netgi jeigu aš būčiau naudojęs XP ;)
______________________________________________________-
1. Aš būtent surašiau Vistos ir trukumus ir privalumus vienu metu (nes trukumai jau buvo minėti bemaž šimtą kartų - atmerk akis ;) )
2. Galima paklaust kuo skiriasi kodas nuleakintoje ir toje, kuri bus parduodama diskuose? ;)
3.
Geriau jau ginčykitės, ar Vista ar Windows 7 geriau.
:/ O ar reikia?

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: XP ar Vista?

Postby afGan » Mon Jul 20, 2009 9:31 am

Is tavo paskutinio posto supratau, kad ji bloga, nes kitokia negu xp. Jei taip vertinant - sutinku ji bloga :D Rasau gerus dalykus apie ja nes pats jokiu nusikundimu neturiu, arba jus nemokate jos susiinstaliuoti tinkamai arba nezinau kokios dar ten pas jus bedos. Kodel tureciau blogai kalbeti apie gera os. Velgi kiek zmoniu tiek nuomoniu del manes gali ir mac os isirasyti, ar windows server 2008, as taves ir nebandau itikinti naudoti vista. Kodas gal skiriasi gal ne, kaip vakar skaiciau linkomanijoje ( speju ir tu skaitei) vienas zmogelis tokia minti pateike : " kam laukti final versijos, jei po menesio ar dvieju jai iseis service pack ir t.t." - nesakau, kad sutinku su juo nuomone, bet jis is dalies teisus. Del ko tada laukiu oficialaus isleidimo ? Nes garantuoju, kad iskart po jo pasipils programu pritaikytu grynai siai os versijos, arba bent beta versijas pakeis pilnos. Vienu zodziu reliai po oficialaus isleidimo bus didesnis support'as (palaikymas - lietuviskai) sitai sitemai.

Neturiu atlantai tau ka pasakyti. Aisku as teisus ( joke ). O argi nesakiau, kad diskutuoti su tavim nera prasmes ? Kai pasiepi mano mintis, to tikriausiai nepastebi, bet kai dabar per danti traukiu tave, matai kaip susinervinai, prasidejo kalbos apie aborto liekanas, nenustebciau jei sekanciame poste ir as pats tapciau toks, vien del to, kad buten manau ne taip kaip tu. Nekisk cia to savo minus nebent auklejimo. Isvis jei turi priekaistu man, tai rasyk tiesiai i pm, o ne viesai destyk savo sirdgelas. Ar sakiau kada kad xp yra sudas, gaidys, aborto liekana? Nesakiau niekad - buvo tokia os, yra tokia os ir net kartais tenka ja suintaliuoti/susiintaliuoti. Ka veikiu sitam forume ? Vistos vardu atremiu nepagrista kritika. Kodel tai darau? Del to, kad forumo paskirtis teisingai neiskaraipant faktu, remiantis tam tikrai argumentais padeti zmoniems isirinkti kas geriau, kas jiems labiau tinka.
Ar mes gerai vienas kita supratom ?
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: XP ar Vista?

Postby EdgeLuxe » Mon Jul 20, 2009 9:45 am

Is tavo paskutinio posto supratau, kad ji bloga, nes kitokia negu xp.
Ar aš apakęs? Aš tokio niekur nematau :/
_____________________________________________________________________________
Žmonės naudos tą, kas jiems patogiau.
Man patinka išvaizda ir greitaveika.
Todėl naudojau XP, o dabar Win7..
Aš galiu patininguoti XP išvaizdą ir ji veiks greičiau nei Vista + atrodys gal ir geriau, nes aš pasirenku, kaip turėtų atrodyti OS.
_____________________________________________________________________________
Tu taip ir neatsakei, kodėl žmonės naudoję XP ir Vistą, pasirenka XP :) Mitai? Nejuokink. O todėl kad ji turi tokį minusą užlaginti betkur :) (Aišku, čia ne minusas, o funkcija bl)
Aišku, yra dalies pripratimo, bet panaudojęs 7 pamiršau XP. O panadaudojęs Vistą - atgal prie XP :) Sakai, kad nemoku instaliuoti? Jau nebėr ką atsakyti, kad varai ant manęs? ;)
_____________________________________________________________________________
-Kiek Microsoft darbuotojų reikia, kad įsukti lemputę?
-Nei vieno. Nes jie tada standartizuos tamsą ;)

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: XP ar Vista?

Postby Atlantas » Mon Jul 20, 2009 9:53 am

Ka veikiu sitam forume ? Vistos vardu atremiu nepagrista kritika. Kodel tai darau? Del to, kad forumo paskirtis teisingai neiskaraipant faktu, remiantis tam tikrai argumentais padeti zmoniems isirinkti kas geriau, kas jiems labiau tinka.
Ar niekada nesusimastei kodėl tos "nepagrįstos" kritikos tiek daug?(kalbu ne tik apie šį forumą)
Tai prašom neiškraipant faktų,remiantis tik argumentais,įrodyk man kad vista nėra bloga OS,kad tie milijonai kurie peikia šią OS yra neteisūs.
O dėl tų piktumų nesvaik,aš paprasčiausiai vietoj to,kad mygčioti aplinkui,spjaunu į "veidą"...toks jau esu ;)


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 19 guests

cron