XP ar Vista?

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
Solo
Posts: 168
Joined: Fri Sep 07, 2007 10:16 pm

Re: XP ar Vista?

Postby Solo » Sun Aug 09, 2009 8:09 pm

Ar jums ginčytis nepabodo? Likt kiekvienas su savo nuomone ir dėkit spyną tai temai.

User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: XP ar Vista?

Postby afGan » Sun Aug 09, 2009 11:17 pm

As savo mintis argumentuota iseiskiu. Memuaru nerasau, o kad tu neskaitai jau tavo bedos. Problema ta ir yra, kad zmones ko reikai nepaskaito, geriau paskaito: " vista suds" ir to uztenka.
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: XP ar Vista?

Postby Atlantas » Mon Aug 10, 2009 8:15 pm

........ " vista suds" ir to uztenka.
Ne šūds,o GAIDYS,nemaišyk.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: XP ar Vista?

Postby EdgeLuxe » Mon Aug 10, 2009 8:38 pm

ei ei :)
Baigiam berniukai :)

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: XP ar Vista?

Postby afGan » Mon Aug 10, 2009 10:40 pm

Istikro galim rakinti sita tema, nes kas bent kiek masto, gali sava galva nuspresti kas geriau, o argumentu uz ir pries cia jau sociai yra. Mano diskusijos prasme buvo neleisti i vienus vartus neteisingai smeizti vienos os, o kita neteisingai perdaug garbinti.
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

dmu
Rašytojas
Posts: 1579
Joined: Sun Jul 09, 2006 6:48 pm
Location: Vilnius

Re: XP ar Vista?

Postby dmu » Wed Aug 12, 2009 8:57 am

Istikro galim rakinti sita tema, nes kas bent kiek masto, gali sava galva nuspresti kas geriau, o argumentu uz ir pries cia jau sociai yra. Mano diskusijos prasme buvo neleisti i vienus vartus neteisingai smeizti vienos os, o kita neteisingai perdaug garbinti.
Ne kiekvienam tai suprantama... Išvis, tokios temos - kurių velnių jos dar daromos "svarbiomis"? Intel prieš AMD, ATI prieš NVIDIA, DVD- prieš DVD+, pagaliau Vista prieš XP... Grybų ir žirnių karai. Žmonės, atmerkit akis - IT pasaulis šiais dalykais neužsibaigia. Į viską reiktų žvelgt visapusiškiau, bet čia kažkas gaunasi kažkas panašaus į maniją - įsikandau vieną produktą, o daugiau - nieko nematau, nieko negirdžiu ir nenoriu nei matyt, nei girdėt.
Intel Q9400, Intel DX38BT, 4*Corsair 1G DDR3 1333 MHz, Sapphire HD3850, PCIe Hybrid II, ST3750528AS, ST1000520AS, Optiarc 7170S, Modecom Feel3 500W... Virtualizacija vyksta.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: XP ar Vista?

Postby EdgeLuxe » Wed Aug 12, 2009 9:00 am

DVD- prieš DVD+
Offtop:
Seniai norėjau paklaust..kuom skiriasi DVD+R ir DVD-R?

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: XP ar Vista?

Postby afGan » Wed Aug 12, 2009 8:40 pm

Google gali pasinaudoti ir surasti. Net ir cb zurnale kazkada buvo rasyta.

DVD+R – įrašomas optinis diskas, talpinantis iki 4,7 GB informacijos. Formatą sukūrė korporacijų koalicija dar žinoma kaip DVD+RW aliansas. Kadangi DVD+R formatas konkuruoja su DVD-R formatu (kurį sukūrė DVD forumas), tai DVD forumas jo nepatvirtino. DVD forumas teigia, kad DVD+R nėra oficialus DVD formatas.
DVD+R formatas skiriasi nuo DVD-R. Įrenginiai kurie palaiko abu formatus dažniausiai žymimi „DVD±RW“, jie yra labai populiarūs, nes įrašomiems DVD diskams vieningo standarto dar nėra. Techniniu požiūriu DVD+R skiriasi nuo DVD-R, tačiau dauguma vartotojų skirtumo nepajunta. Vienas iš skirtumų, tai ADIP sistema, kurios dėka sekimas bei greičio valdymas yra ne toks jautrus inteferencijai ir klaidoms nei LPP sistema naudojama DVD-R. Todėl ADIP sistema yra tikslesnė esant didesniems greičiams. Taip pat DVD+R(W) turi geresnę klaidų apdorojimo sistemą nei DVD-R(W), kas leidžia tikslesnį duomenų įrašymą nepriklausomai nuo disko kokybės.Nuo 2006 metų paplito abiejų formatų diskai, nes paplito įrenginiai suderinami su DVD+R ir DVD-R formatais. Tačiau DVD-R formatas naudojamas nuo 1997 metų (5 metais anksčiau nei DVD+R), todėl vis dar naudojami įrenginiai suderinami tik su DVD-R formatu. Todėl ruošiant medžiagą platinimui, dėl geresnio suderinamumo pageidautinas DVD-R formatas.

O jei nori tiksliau, gali dar "pasigoogliti" kas priklauso "DVD+RW alijansui" ir kas yra "DVD forumas". Apie tai taip pat pilna info internete.

dmu, buten as taip ir manau, nekeliu as vistos virs visu, bet xp tikrai nera tokie geri, o vista tokia visiskai bloga, kaip cia nekurie teigia.
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: XP ar Vista?

Postby Atlantas » Thu Aug 13, 2009 7:46 am

Google gali pasinaudoti ir surasti. Net ir cb zurnale kazkada buvo rasyta.

DVD+R – įrašomas optinis diskas, talpinantis iki 4,7 GB informacijos. Formatą sukūrė korporacijų koalicija dar žinoma kaip DVD+RW aliansas. Kadangi DVD+R formatas konkuruoja su DVD-R formatu (kurį sukūrė DVD forumas), tai DVD forumas jo nepatvirtino. DVD forumas teigia, kad DVD+R nėra oficialus DVD formatas.
DVD+R formatas skiriasi nuo DVD-R. Įrenginiai kurie palaiko abu formatus dažniausiai žymimi „DVD±RW“, jie yra labai populiarūs, nes įrašomiems DVD diskams vieningo standarto dar nėra. Techniniu požiūriu DVD+R skiriasi nuo DVD-R, tačiau dauguma vartotojų skirtumo nepajunta. Vienas iš skirtumų, tai ADIP sistema, kurios dėka sekimas bei greičio valdymas yra ne toks jautrus inteferencijai ir klaidoms nei LPP sistema naudojama DVD-R. Todėl ADIP sistema yra tikslesnė esant didesniems greičiams. Taip pat DVD+R(W) turi geresnę klaidų apdorojimo sistemą nei DVD-R(W), kas leidžia tikslesnį duomenų įrašymą nepriklausomai nuo disko kokybės.Nuo 2006 metų paplito abiejų formatų diskai, nes paplito įrenginiai suderinami su DVD+R ir DVD-R formatais. Tačiau DVD-R formatas naudojamas nuo 1997 metų (5 metais anksčiau nei DVD+R), todėl vis dar naudojami įrenginiai suderinami tik su DVD-R formatu. Todėl ruošiant medžiagą platinimui, dėl geresnio suderinamumo pageidautinas DVD-R formatas.

O jei nori tiksliau, gali dar "pasigoogliti" kas priklauso "DVD+RW alijansui" ir kas yra "DVD forumas". Apie tai taip pat pilna info internete.

dmu, buten as taip ir manau, nekeliu as vistos virs visu, bet xp tikrai nera tokie geri, o vista tokia visiskai bloga, kaip cia nekurie teigia.
Ir vėl tos litanijos :mrgreen:
Ar ne paprasčiau:http://lt.wikipedia.org/wiki/DVD

User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: XP ar Vista?

Postby afGan » Fri Aug 14, 2009 11:30 am

Puslapi atidarius, litanijos dar daugiau. Tiesiog sukonspektavau tai kas labiausiai atitinka klausima ir nukopijavau. Tu mane pradedi erzinti.
Mieliau renkuosi XP.
Patikrintas variantas.
Va va. Ir litanijos mazai ir nuomone labai argumentuota.
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: XP ar Vista?

Postby EdgeLuxe » Fri Aug 14, 2009 12:02 pm

Įdomu, tu tikrai manai, kad ką nors įtikinsi kažkam? Kiekvienas sprendžia iš savo patirties.

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

dmu
Rašytojas
Posts: 1579
Joined: Sun Jul 09, 2006 6:48 pm
Location: Vilnius

Re: XP ar Vista?

Postby dmu » Fri Aug 14, 2009 1:52 pm

OT: EdgeLuxe, Atlantai, atrodot suaugę vyrai, bent vienas jau ir vaikų turit, o dar taip mažvaikiškai reaguojat... Kas žino, gal kam nors tai, ką jūs pravardžiuojat "litanijomis", yra labai naudinga informacija? Pažiūrėkit, kaip POSition, ar kaip ten jį, geležies skyriuje ardėsi, kurdamas kompiuterių komplektacijas pagal principą "tik šitokie, o ne kitokie, o jei kitokie - tu idiotas" - va ten tai buvo litanijos. Bet ir iš to kažkam buvo naudos. O dabar, EdgeLuxe, kaip moderatorius, gali ir prirakint šitą jovalynę.
Intel Q9400, Intel DX38BT, 4*Corsair 1G DDR3 1333 MHz, Sapphire HD3850, PCIe Hybrid II, ST3750528AS, ST1000520AS, Optiarc 7170S, Modecom Feel3 500W... Virtualizacija vyksta.

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: XP ar Vista?

Postby EdgeLuxe » Fri Aug 14, 2009 2:12 pm

OT: EdgeLuxe, Atlantai, atrodot suaugę vyrai, bent vienas jau ir vaikų turit, o dar taip mažvaikiškai reaguojat... Kas žino, gal kam nors tai, ką jūs pravardžiuojat "litanijomis", yra labai naudinga informacija? Pažiūrėkit, kaip POSition, ar kaip ten jį, geležies skyriuje ardėsi, kurdamas kompiuterių komplektacijas pagal principą "tik šitokie, o ne kitokie, o jei kitokie - tu idiotas" - va ten tai buvo litanijos. Bet ir iš to kažkam buvo naudos. O dabar, EdgeLuxe, kaip moderatorius, gali ir prirakint šitą jovalynę.
Pff..aišku prirakinčiau, jeigu būtų multiterpėje :)
Aš nevartoju man nežinomų žodžių.
Kuom pasireiškia mažvaikiškumas? Aš matau, kad diskusija neturi galo ir tiek.

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: XP ar Vista?

Postby Atlantas » Fri Aug 14, 2009 4:50 pm

OT: EdgeLuxe, Atlantai, atrodot suaugę vyrai, bent vienas jau ir vaikų turit, o dar taip mažvaikiškai reaguojat... Kas žino, gal kam nors tai, ką jūs pravardžiuojat "litanijomis", yra labai naudinga informacija? Pažiūrėkit, kaip POSition, ar kaip ten jį, geležies skyriuje ardėsi, kurdamas kompiuterių komplektacijas pagal principą "tik šitokie, o ne kitokie, o jei kitokie - tu idiotas" - va ten tai buvo litanijos. Bet ir iš to kažkam buvo naudos. O dabar, EdgeLuxe, kaip moderatorius, gali ir prirakint šitą jovalynę.
Iš kur tu žinai kaip aš reaguoju?
Aš jau kažkur minėjau,kad su mielu noru pasiskaitau tokių veikėjų kaip afGan,nes man tai atrakcija po darbo dienos.
O jei kas reaguoja,tai afGan,juk jis erzinasi,o ne aš, ar ne? :)
Tu mane pradedi erzinti.
P.S.Aš sutinku,kad tai kam nors gali būti naudinga,lygiai taip pat kaip ir mano komentarai po tokių litanijų.Juk yra lengvatikių žmonių,kurie tiki viskuo kas jiems sakoma,o mano komentarai gali padėti atsibusti.
Pavyzdžiui,vienam žmogui toks veikėjas įsiūlė Vista sakydamas kokia tai gera OS,o po to kai aš instalivau XP,tas žmogus nebėra toks lengvatikis.....štai aš apie ką :)

Solo
Posts: 168
Joined: Fri Sep 07, 2007 10:16 pm

Re: XP ar Vista?

Postby Solo » Sat Aug 15, 2009 11:12 pm

Atlantai, baik nesąmones skiesti. Jau pabodo. Aš tau galiu irgi pasakyt, kad žinau nemažai žmonių, kurie džiaugiasi Vista ir negrįžtų prie XP. Ir iš vis lyginti XP su Vista, tai tas pats kas lyginti analoginę TV su skaitmenine. Daugumai analoginės TV irgi užtenka. Irgi bus triukšmo, kai reikės pirkti priedėlius ar naują TV, kai analoginę TV išjungs. Juk pinigai, sakys, kad puikiai rodo ir analoginė TV. Gal laikas jau atsibusti iš letargo miego. Gyvenimas vietoj nestovi. Ir rakint tą temą.


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests

cron