Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Visos viešos forumo naujienos
User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby EdgeLuxe » Sat Nov 14, 2009 7:15 pm

Aš ko parašiau tai..aš noriu iš Multiterpės į Programinę Įrangą >.<

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Sat Nov 14, 2009 7:21 pm

Aš ir norėčiau iš "turgaus" kur nors kitur,nors ir "turgų" galėčiau prigriebti :)

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby RainmakerLTU » Sat Nov 14, 2009 7:23 pm

Žaliakalnio ar stoties turgų?
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Sat Nov 14, 2009 7:28 pm

Tilžės pas mus,Tilžės :D

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby EdgeLuxe » Sat Nov 14, 2009 7:29 pm

Nematot? Na.. Bent jau kažką nusimano aasus2357 (nežinau kur, bet p įrangoje tikrai gali ką/kitą patart)..emm..kas dar..

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Sat Nov 14, 2009 7:31 pm

Nematot? Na.. Bent jau kažką nusimano aasus2357 (nežinau kur, bet p įrangoje tikrai gali ką/kitą patart)..emm..kas dar..
Nemanau :geek:

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby RainmakerLTU » Sat Nov 14, 2009 7:33 pm

Nu, kad asmeniškai tai retai jį matau. Bet gal čia tik mano problema.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby settle » Sat Nov 14, 2009 8:46 pm

Devynios auklės – vaikas be galvos.

Noriu pasakyt, kad čia reiktų kažkokių rimtesnių reformų nei moderatorių keitinėjimas, nes tvarkos nebuvo ir nebus.
Kadangi administracijai tai vis dar nerūpi, tai nėra ką daugiau ir šnekėt.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Sat Nov 14, 2009 8:57 pm

Noriu pasakyt, kad čia reiktų kažkokių rimtesnių reformų nei moderatorių keitinėjimas, nes tvarkos nebuvo ir nebus.
Kadangi administracijai tai vis dar nerūpi, tai nėra ką daugiau ir šnekėt.
Jei nėra ko šnekėti,tai galėjai ir patylėti,o jei jau šneki,tai pasiūlyk ką nors,tik nevaryk vėl ant adminu.Kiek pamenu tu niekada su administracija nesutarei,bet tai nereiškia,kad tu teisus.Jei tavo pasiūlymai tikrai bus verti dėmesio,manau prie tavęs prisidės daugiau žmonių,o tada jie (adminai) turės atsižvelgti į daugumos nuomonę :geek:

User avatar
aasus2357
Rašytojas
Posts: 1017
Joined: Mon Dec 29, 2008 1:44 pm

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby aasus2357 » Sat Nov 14, 2009 9:19 pm

Bent jau man geri ir esami moderatoriai, nematau geresnių kandidatūrų, tad ir siūlau nieko nekeisti ;)
Daugiau manęs - http://lukonetas.fire.lt/ Padedu visiems! :)

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby settle » Sat Nov 14, 2009 10:21 pm

Noriu pasakyt, kad čia reiktų kažkokių rimtesnių reformų nei moderatorių keitinėjimas, nes tvarkos nebuvo ir nebus.
Kadangi administracijai tai vis dar nerūpi, tai nėra ką daugiau ir šnekėt.
Jei nėra ko šnekėti,tai galėjai ir patylėti,o jei jau šneki,tai pasiūlyk ką nors,tik nevaryk vėl ant adminu.Kiek pamenu tu niekada su administracija nesutarei,bet tai nereiškia,kad tu teisus.Jei tavo pasiūlymai tikrai bus verti dėmesio,manau prie tavęs prisidės daugiau žmonių,o tada jie (adminai) turės atsižvelgti į daugumos nuomonę :geek:
Kodėl, sutariau ir sutariu aš su administracija gerai. Jei kai kuriose vietose išsiskiria nuomonė, tai dar nereiškia, kad nesutariam.
O pasiūlymai tie patys kaip ir visada, nieko naujo, tai ir nematau prasmės kartotis. Fanaz vis tiek laikysis savo nuomonės ir nieko nekeis.

Pradžiai užtektų ir moderatorių skaičiaus apmažinimo bei jų galimybių padidinimo (ne subforumas, o visas forumas), gal vis dar atsiras žmonių, kurie čia pabandys tvarką nors kiek prižiūrėt. Ir koks skirtumas, kaip dažnai žmogus čia ateina, svarbu, kad norėtų kažką keist ir tvarką prižiūrėt. Tik dabar, kai pagalvoju, nelabai yra kam. Seniau buvo, išsivaikščiojo, naujų nebeatsiranda... Bandžiau aš kažką daryt, bandė Ernestas kažką daryt, dar mano atėjimo laikais LTadas darė kažką tokio, Rainmaker bandė (jei gerai pamenu), visų tikrai nebeatsiminsiu, bet vienetai, atsakingi tik už vieną subforumą nieko padaryt negali, pamato, kad beviltiška ir palieka kaip yra.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Sun Nov 15, 2009 9:57 am

Gal gali sukonkretizuoti tą:"bandė daryti"
Kiek aš pamenu,tai Rainmaker bandė sumažinti temų skaičių forume(pratrynė daug temų).Ernestą prisimenu tik kaip internetinį trolį,visada stengdavosi savo teorijom kažką įrodinėti,kai prisimenu,tai norom nenorom šypsena atsiranda veide :)
LTadas,pamenu tokį,bet kažkaip jis man neužsifiksavo.
Gal aš kažką ir praleidau jų nore kažką keisti :? pataisyk,jei klystu.

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby RainmakerLTU » Sun Nov 15, 2009 11:06 am

Jei jau mane vainojat, tai nepamirškit pridėti, kad "tuščių ir senų" temų. Na norėjau biški apsišluot ir apsišvarint, kaip dainavo Kaušpėdas... nors galbūt nevisai taip tiksliai... :)
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

settle
Rašytojas
Posts: 4586
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:25 pm
Location: Rokiškis-Vilnius
Contact:

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby settle » Sun Nov 15, 2009 4:55 pm

Gal gali sukonkretizuoti tą:"bandė daryti"
Kiek aš pamenu,tai Rainmaker bandė sumažinti temų skaičių forume(pratrynė daug temų).Ernestą prisimenu tik kaip internetinį trolį,visada stengdavosi savo teorijom kažką įrodinėti,kai prisimenu,tai norom nenorom šypsena atsiranda veide :)
LTadas,pamenu tokį,bet kažkaip jis man neužsifiksavo.



Gal aš kažką ir praleidau jų nore kažką keisti :? pataisyk,jei klystu.
Bandė daryti, turiu omenyje matėsi, kad žmonės kažką daro, po žmonių žinutėmis matėsi pastabos ir pan.
Kaip jau visi puikiai žinot, aš labai rimtai žiūriu į taisyklingą lietuvių kalbą, tai vienas pagrindinių „kažko darymo“ požymių – tokių asmenų drausminimas (puikus pavyzdys – kompiuterijos forumas, ten niekas net nesistengia atsakinėt beraščiams–onininkams). Kitas darymo požymis temų perkėlinėjimas į vietas, kur jos ir turėtų būt bei elementari temų priežiūra.

Apie tą temų pranaikinimą aš nė galvoj neturėjau.

O LTado aš irgi neatsimenu, nes dingo gal po kokio mėnesio man atėjus... bet spėjo mane išmokyt lietuviškas raides klaviatūroj įsijungt.
O Ernestas yra unikalus žmogus, pagal amžių labai daug žinių turintis bei mėgstantis pakovoti už savo nuomonę, kuri galbūt kartais ir nesutapdavo su kitų nuomone. Nematau čia nieko troliško.
Jei jau mane vainojat, tai nepamirškit pridėti, kad "tuščių ir senų" temų. Na norėjau biški apsišluot ir apsišvarint, kaip dainavo Kaušpėdas... nors galbūt nevisai taip tiksliai... :)
Vainojam apie tamstą tik iš gerosios pusės. Bent jau aš.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Moderatorių rinkimai 2009 # 2ketv.

Postby Atlantas » Sun Nov 15, 2009 5:10 pm

Dėl lietuvybės sutinku,ir aš su tuo kovojau,bet pavargau.
O dėl pastabų,tai nemanau,kad tai būtina.Aš tyliai ramiai pataisau postą,ir jei reikia parašau PM tam žmogui,juk nebūtina raudonai rašyti,kad visi matytu,jog tu dirbi savo darbą.Temas visada perkeliu,jei ji nevietoje,kartais pastebiu,jog kiti modai to nedaro.
Gal ir gerai,kad pradėjome apie tai kalbėti,manau adminai atkreips į tai dėmesį,ir supurtys truputį moderatorius,kad rimčiau žiūrėtų į savo pareigas :)


Return to “Naujienos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests

cron