Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Programinės įrangos, skirtos Microsoft Windows, Linux, Android, MacOS ir kt. klausimai bei aptarimai
gugutm
Posts: 129
Joined: Tue Sep 16, 2008 12:41 am

Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby gugutm » Mon Mar 15, 2010 8:27 pm

Sveiki
patarkyt su kokia programa, butu imanoma istraukti Data, is uzlinkusio HDD ? nesiulikyt jokiu recoveriu, nes jos yra nesamones, nebent jei zinot tikrai profesonalias, o ne ten hddrecovery kur uzima max 10mb

as zinau kad su unbunte galima uzkraut HDD, bet as nemoku ten pakeits tos apsaugos, ar ko ten, kad unbute galetu nuskaityt normalu ntfs formata,

nes gavau kompa, ir neina nieko padaryt, net kai jungiu prie normalaus pc HDD per usb, kompas tik pakimba ir nieko daugiau, norejau padaryt HDD low level format, net iki jo neina dasikapstyt, nes kompas taip uzlagina, ismeginau viska, visokius portable windows,bet nieko neidejo,tai kas mano manimu beliko, tai tik unbunte, bet kaip man apeit ta apsauga unbuntes, kad galetu nuskaityt ntfs formata?


aciu

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby Artūras » Mon Mar 15, 2010 8:28 pm

Ubuntu live CD arba Mini Windows XP. Jei per šias neištrauksi, atsisveikink su duomenimis.
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

gugutm
Posts: 129
Joined: Tue Sep 16, 2008 12:41 am

Re: Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby gugutm » Mon Mar 15, 2010 9:04 pm

Ubuntu live CD tai as si cd ir pasileidziu bet kai meginu ieit i hdd man ismeta error didziausia kad ten reikia nusistayt ar kaskas panasaus bet nezinau ka daryt? kaip man ten nusistatyt?

paulixxx
Posts: 215
Joined: Fri Jan 01, 2010 8:57 pm

Re: Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby paulixxx » Mon Mar 15, 2010 9:13 pm

Ubuntu live CD tai as si cd ir pasileidziu bet kai meginu ieit i hdd man ismeta error didziausia kad ten reikia nusistayt ar kaskas panasaus bet nezinau ka daryt? kaip man ten nusistatyt?
Plačiau paaiškyk. Šitam forume nėra aiškiaregių... ;)
Windows 7 Ultimate; NVIDIA GeForce 9500 GT (1024 MB); AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+; HDD 250GB; 3 GB RAM DDR II; PSU 350W;MB Gigabyte GA-M61PME-S2

gugutm
Posts: 129
Joined: Tue Sep 16, 2008 12:41 am

Re: Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby gugutm » Mon Mar 15, 2010 9:31 pm

stai koki error gaunu, linux versija ne naujausia , dabar siunciuos 9.10

Image

gugutm
Posts: 129
Joined: Tue Sep 16, 2008 12:41 am

Re: Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby gugutm » Tue Mar 16, 2010 12:01 pm

atsisiunciau nauja unbuntes versija, ir dasikasiau iki datas, bet ka issiaiskinau, tai kad tas hdd turi apie 30000000 bad sectoriu, tai norejau paklaust jei atsisiusiu kokia programa del bad sectoriu sutvarkimo ir veliau padarisiu low level format ar net neapsimoka ta low level format daryt?

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby Artūras » Tue Mar 16, 2010 2:09 pm

Oho kiek sektorių :D
Niekas tau neištaisys tų bad sektorių. Trauk duomenis, kol neatsirado daugiau.
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

User avatar
okzo
Posts: 56
Joined: Sat Jun 07, 2008 1:54 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby okzo » Tue Mar 16, 2010 2:51 pm

Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD
Sveiki
patarkyt su kokia programa, butu imanoma istraukti Data, is uzlinkusio HDD ? nesiulikyt jokiu recoveriu, nes jos yra nesamones, nebent jei zinot tikrai profesonalias, o ne ten hddrecovery kur uzima max 10mb

as zinau kad su unbunte galima uzkraut HDD, bet as nemoku ten pakeits tos apsaugos, ar ko ten, kad unbute galetu nuskaityt normalu ntfs formata,

nes gavau kompa, ir neina nieko padaryt, net kai jungiu prie normalaus pc HDD per usb, kompas tik pakimba ir nieko daugiau, norejau padaryt HDD low level format, net iki jo neina dasikapstyt, nes kompas taip uzlagina, ismeginau viska, visokius portable windows,bet nieko neidejo,tai kas mano manimu beliko, tai tik unbunte, bet kaip man apeit ta apsauga unbuntes, kad galetu nuskaityt ntfs formata?


aciu
1. Koks hdd modelis?
2. jeigu tau reikalinga informacija kam tu bandei ->norejau padaryt HDD low level format
ar manai po to kažkas pasaulyje ištrauks info ?
3. Prie disko modeliuko butu labai gerai dar disko smarta ir atsakima i komanda EC (reiške disko ID pasas ) - geriau ta padaryti su mhdd ID ->shift+F2, smart -> F8 http://www.ihdd.ru/mhdd
4. tik po 1..3 punkto galima galvot apie duomenų atstatyma

gugutm
Posts: 129
Joined: Tue Sep 16, 2008 12:41 am

Re: Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby gugutm » Tue Mar 16, 2010 3:25 pm

Artūras tai ir meguni istrauk , gerai kad naujausia ubuntes versija gali access ntfs particion tai pasijunges external hdd ir meginu perkelt, svarbiausius duomenis,

okzo as nedariau hdd low level format as dar traukiu info is to hdd,
del trecio punkto aciu meginsiu pasinaudot, nes noriu pirma istrauk svarbiausia info ir tada kaipnors sutvarkyt nors biski bad sectorius, nes kaip ir minejau kai pajungiu prie pc kompas taip uzlagina kad nieko negaliu padaryt, delto ir noriu pirma sutvarkyt tuos bad sectorius ir tada kad galeciau access hdd low level format, nes jis ir kaska padeda kiek zinau, zinoma jei neuzlinks ir neprades metit error per formatavima, tada tai jau tik hdd keist reikes ,

o ka manot apie sia programa, ar gera, nes zejau interneta video tai visai tipo px
SpinRite.v6.0.WinALL.RETAIL-QUARTEX

gugutm
Posts: 129
Joined: Tue Sep 16, 2008 12:41 am

Re: Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby gugutm » Tue Mar 16, 2010 3:31 pm

pamirsau paminet klausiai koks modelis
hitachi
hdd-5k320-250
model hts543225l9a300

ir dar skaiciausi kad ubunte gali ir i hdd bad sectorius sutvarkyt,
You don't need Windows to check a disk for badblocks. Linux comes with a utility called "badblocks" as well as various filesystem tools like fsck.

First thing I would do, if you have a lot of time, is run fsck on the disk (warning this will take a whole day on a modern disk). In order to do this, the disk must be unmounted. So, the best way to do it is boot from the Ubuntu LiveCD and then open a terminal and type:
Code:

sudo fsck -pcfv /dev/sda

Where "sda" = the disk in question.

This command will force automatic bad block checking and it will automatically mark all known bad sectors as bad so that they wont "interfere" in the future. After you boot back into the OS, I would make sure that smartmontools is installed:

Code:

sudo apt-get install smartmontools

You will need to make sure that "SMART' capability is enabled in your BIOS. After you get it installed, then you can run an extended offline test (this will run in the background while the computer is on and you wont even know it is running). To do that:

Code:

sudo smartctl --test=long /dev/sda

And then to see the overall health of the system, you can type:

Code:

sudo smartctl -a /dev/sda

Also, please read the manpages for these programs if you want a more detailed explanation:

Code:

man fsck
man smartmontools

User avatar
okzo
Posts: 56
Joined: Sat Jun 07, 2008 1:54 am
Location: Vilnius
Contact:

Re: Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby okzo » Tue Mar 16, 2010 4:00 pm

buvo paprašyta -> atsakymą i komanda EC (reiškę disko ID pasas ) - geriau ta padaryti su mhdd ID ->shift+F2
davai padarysim trumpa analize->
nes gavau kompa su hdd hts543225l9a300 ( reiškę tai laptopas ) - pasa nuskaito, bet nei vieno sektoriaus pagal viska negali nuskaityt kada yra idetas i usb dėžute! Nepagalvojai, kad laptopie buvo slaptažodis, ir diskas dabar užlokintas su ATA passwordu? būtent mhdd atsakymas i shift+F2 mums pasakys kad pvz. -> WARNING : THIS DRIVE IS LOCKED BY ATA PASSWORD
kol nebus tos informacijos, bet kokia diskusija paprastas laiko gaišinimas !

gugutm
Posts: 129
Joined: Tue Sep 16, 2008 12:41 am

Re: Su kokia programa butu imanoma istraukti Data is HDD

Postby gugutm » Wed Mar 17, 2010 1:23 am

okzo gali biski placiau, nes tikrai nesigaudau,
atsisiunciau as ta mhdd isirasiau i cd
pasileidziu as kompa ir kol butina spaudziu Shift+F2 ismeta

Starting Windows 98.......

Windows is bypassing your startup files.


Microsoft(R) Windows 98
(C) Copyright Microsoft Corp 1981-1999.

A:\

ir ka tada?

o jei meginu spaust

smart -> F8

Microsoft Windows 98 Startup Menu

_________________________________________

1. Normal
2. Logged (\bootlog.txt)
3. Safe Mode
4. Step-by-Step configuration
5. Command prompt only
6.Safe mode command prompt only


ir nezinau ka rinktis, tikrai esu pasimetes, nesu an tiek dar protingas, ir tu tokiais terminai kalbi, kad nezinau ka daryt, tu net ir uz mane atsakineji, tikrai nesuprask manes neteisingai, bet nezinau ka daryt
aciu

del hdd taip cia laptopo yra



Return to “Kompiuterinės programos”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 32 guests

cron