Linux vs. Windows

Viskas apie "Linux" distribucijas, *BSD bei MacOS operacinių sistemų šeimas bei kitas operacines sistemas
Burzum
Posts: 13
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:18 am

Re: Linux vs Windows

Postby Burzum » Fri Jul 09, 2010 3:29 am

Ne neniurzga. Man tiesiog reikia kokybisku programu. Man audio darbam ypac svarbu bugnu masina nes neturiu bugnioro ir visi pluginai katrie skirti masteringui. Del nestabilumo gal pati programa kalta. Bet ant xp bedu nebudavo. Nes buna tokiu triuku kad programa dont responding. Is tikro atrodo nieko tokio, bet kai as irasau daina ir man viskas issijungia - mazas malonumas. Aisku galima kaltinti kompa. Bet nezinau delko. Procas Q9300 keturiu branduoliu. ramu 4gb (ddr3). Vien delto noriu pereit ant linux kad nesusipratimu nebutu. Ant mac aisku noreciau..Bet.. Mano motinine galbut nepalaiko. Pats kompas acer aspire m5800 (desktopinis). Bet ir nelabai norisi pc esti su mac os. Cia jau turi buti pritaikytas hardware ir pns. Bet ne mano kisenej toks malonumas. Studijos neturiu. Tiesiog namie irasineju is to ka turiu nusipirkes is ale "pro".

User avatar
EdgeLuxe
Rašytojas
Posts: 5575
Joined: Sun Feb 24, 2008 5:23 pm
Location: Panevėžys

Re: Linux vs Windows

Postby EdgeLuxe » Fri Jul 09, 2010 9:37 am

Ne neniurzga. Man tiesiog reikia kokybisku programu. Man audio darbam ypac svarbu bugnu masina nes neturiu bugnioro ir visi pluginai katrie skirti masteringui. Del nestabilumo gal pati programa kalta. Bet ant xp bedu nebudavo. Nes buna tokiu triuku kad programa dont responding. Is tikro atrodo nieko tokio, bet kai as irasau daina ir man viskas issijungia - mazas malonumas. Aisku galima kaltinti kompa. Bet nezinau delko. Procas Q9300 keturiu branduoliu. ramu 4gb (ddr3). Vien delto noriu pereit ant linux kad nesusipratimu nebutu. Ant mac aisku noreciau..Bet.. Mano motinine galbut nepalaiko. Pats kompas acer aspire m5800 (desktopinis). Bet ir nelabai norisi pc esti su mac os. Cia jau turi buti pritaikytas hardware ir pns. Bet ne mano kisenej toks malonumas. Studijos neturiu. Tiesiog namie irasineju is to ka turiu nusipirkes is ale "pro".
Tai tada pirmyn naudotis XP, kol viskas neatsinaujins iki Windows 7 :)

(\ (\ This is Bunny.
( ^_^) Copy and paste bunny into your signature
(_(")(") to help him gain world domination.

User avatar
Algimantas
Rašytojas
Posts: 1135
Joined: Wed Jan 10, 2007 9:35 am

Re: Linux vs Windows

Postby Algimantas » Fri Jul 09, 2010 12:06 pm

Ne neniurzga. Man tiesiog reikia kokybisku programu. Man audio darbam ypac svarbu bugnu masina nes neturiu bugnioro ir visi pluginai katrie skirti masteringui. Del nestabilumo gal pati programa kalta. Bet ant xp bedu nebudavo. Nes buna tokiu triuku kad programa dont responding. Is tikro atrodo nieko tokio, bet kai as irasau daina ir man viskas issijungia - mazas malonumas. Aisku galima kaltinti kompa. Bet nezinau delko. Procas Q9300 keturiu branduoliu. ramu 4gb (ddr3). Vien delto noriu pereit ant linux kad nesusipratimu nebutu. Ant mac aisku noreciau..Bet.. Mano motinine galbut nepalaiko. Pats kompas acer aspire m5800 (desktopinis). Bet ir nelabai norisi pc esti su mac os. Cia jau turi buti pritaikytas hardware ir pns. Bet ne mano kisenej toks malonumas. Studijos neturiu. Tiesiog namie irasineju is to ka turiu nusipirkes is ale "pro".
Būgnai su linux mušami Hydrogen http://www.hydrogen-music.org/

Muzika - http://lmms.sourceforge.net/ Linux Multimedia Studio. Galima sukišti VST pluginus jei tinka tokie.
Be to visad su wine galima leist, rodo kad http://appdb.winehq.org/objectManager.p ... &iId=11871 cubase turėtų veikt.
Technologijų magistras

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Linux vs Windows

Postby DziNNy » Tue Sep 07, 2010 2:00 pm

naudoju Windows dažniau, nes prisireikia PS, Anglono ar dar kokio kito "bieso"
Ir aš kažkada buvau tokios nuomonės. Bet gan greit pripratau prie The Gimp (išskyrus keletą atvejų, kai tikrai reikia PS) ir prie Google translate. (; Pamėgink, gal patiks. (;

User avatar
NForce
Posts: 912
Joined: Sun Jul 13, 2008 7:26 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Linux vs Windows

Postby NForce » Wed Sep 08, 2010 7:30 pm

Photoshopas veikia, Anglonas kiek girdėjau irgi
Gentoo + KDE 4.6.0 + Kernel 2.6.37 + eMachines E730G + Raudonos akys

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Linux vs Windows

Postby DziNNy » Wed Sep 08, 2010 10:28 pm

Wine visagalis, bet ne visad tai būtina. PS su wine bent man bėdos buvo su klavišų kombinacijomis. (: Alternatyvos kartais labai pasiteisina.

kazN
Posts: 261
Joined: Thu Jan 28, 2010 5:51 pm

Re: Linux vs Windows

Postby kazN » Fri Oct 01, 2010 3:54 pm

aš tai jei sugebėčiau paleist normaliai cs:s per steam, tai galutinai pereičiau ant ubuntu.

Promus
Posts: 311
Joined: Mon Dec 29, 2008 4:19 pm
Contact:

Re: Linux vs Windows

Postby Promus » Sat Oct 02, 2010 3:21 am

aš tai jei sugebėčiau paleist normaliai cs:s per steam, tai galutinai pereičiau ant ubuntu.
Vat čia yra suktybė,jeigu aš per wine lošiu Team Fortress 2 steam,tai manau ir Css pasileisi,tik reikia pasitvarkyti keyboard layout :)
Image

Winxprulez
Posts: 47
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:22 am

Re: Linux vs. Windows

Postby Winxprulez » Mon Feb 07, 2011 6:59 pm

as tai nesinaudoju linux nes priprates prie win ;)

Gerazzz
Posts: 492
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:48 am
Location: Kaunas
Contact:

Re: Linux vs. Windows

Postby Gerazzz » Tue Aug 02, 2011 12:06 pm

as tai nesinaudoju linux nes priprates prie win
Tai pats laikas pradėt naudot :D, o ne užsidaryt tik langinėse :D
Acer E1-522-3442 AMD Dual Core processor 1.4 GHz, AMD RADEON HD 8240 512 MB , 6GB RAM DDR3, 500 GB HDD WDC

irmaz
Posts: 52
Joined: Sun Dec 05, 2010 12:10 pm

Re: Linux vs. Windows

Postby irmaz » Sun Oct 02, 2011 8:37 pm

galvoju ir as pabandyt linuxus,o ar kas zaidzia rFactor online su linux?ar normaliai galima pasileist,o kas per os xubuntu?

Gerazzz
Posts: 492
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:48 am
Location: Kaunas
Contact:

Re: Linux vs. Windows

Postby Gerazzz » Tue Oct 04, 2011 6:54 pm

Galima su emuliatorium berods Wine ant Linuxu
Acer E1-522-3442 AMD Dual Core processor 1.4 GHz, AMD RADEON HD 8240 512 MB , 6GB RAM DDR3, 500 GB HDD WDC

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Linux vs. Windows

Postby Robitt » Sun Oct 16, 2011 2:59 pm

KAdanbgi mano Windows Xp veikia be problemu, ir nesiskundziu jais, pagal kompo galimybes, tai su Linux ir neskubu. Turiu CD linux (Pirkau su zurnalu uz 50 Euro centu), tai buvau pasileides LIve, na negaliu pasakyt kad blogai. Va kai mano Windoze mirs, tada reiks perkelt failus i kita diska, tada Linux Live CD ir pades man. Taciau neiprasta man tai, kad funkciju pavadinimai kitokie...
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

mrmodern
Princesė
Posts: 4042
Joined: Wed Mar 28, 2007 8:27 pm
Location: Vilnius

Re: Linux vs. Windows

Postby mrmodern » Mon Sep 15, 2014 3:44 pm

Prikelsiu sia tema. Anksciau budavo nusiskundimu, kad zaidimai neveikia ant linux sistemu, taciau visai jau kuris laikas steam normaliai supportina linux ir vis daugeja zaidimu ten.
AMD Phenom 9750 HD3850, 4gb 2x2048mb ddr2, 320GB, 790X chipset.

User avatar
suopis
Posts: 1
Joined: Mon Jun 15, 2020 9:32 am
Contact:

Re: Linux vs. Windows

Postby suopis » Mon Jun 15, 2020 9:35 am

Tai Linux'ai tikrai nėra paprastam vartotojui pritaikyta OS. WIN yra puikus pasirinkimas, jeigu nereikia kažko ypatingo. Bet net ir programuojant visiškai užtenka WIN.


Return to “Linux, *BSD, MacOS ir kt.”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 12 guests

cron