Kaip perrašyti Windows

Viskas apie "Microsoft Windows" operacines sistemas
User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby afGan » Tue May 03, 2011 10:57 pm

Man tai va klausimas yra, kodel tu to neparasiai toje temoje apie SSD ar kitose, taip galbut praleisdamas proga kazkam padeti apsipresti (galbut ir man)? Gal del to, kad tu cia sitame forume tik siaip laika leidi ir vejus rasineji be tolko, o i rimtesnes diskusjas nesilendi, nes is esmes cia esi ne del to, kad patartum, o siaip pramogauji. Aisku aciu, kad tai parasiai bent cia. Del pardavimo man guostis nereikia, tiesiog nueik i ebay, susidek 10 tokiu SSD i "watch list" ir paziurek uz kokia kaina juos parduos, kad tau nereiktu vargi as tau galiu tiesiog pasakyti situacija savo liste ~49-64 svarai. Klaida buvo tame, kad galbut pridejas 10 svaru jau buciau nusipirkes greitesni SSD, bet jai kalba eina apie naujausius tai jei kainuoja po 160, tai as ju jau nepirksiu nei vienu nei kitu atveju. Forume tema ir buvo sukurta tam, kad zmones galetu paskaite nuspresti ko jiems reikia, ar pirkti pigu naudota ir ne toki greita (gal laptopui), ar galbut isleisti 1200lt uz 64 gb supergreta, ar kokius 2000lt uz raid ir tureti po 1GB/s read/write. Tu galbut nepatikesi, bet savo flash'a as radau gulinti pakeleje, todel cia sunku pasakyti kiek as sutaupau nepirkdamas disku. Bet beja man neiseina taip kaip tu sakai, per metus pora disku israsyti, del jau anksciau minetos priezasties, o flash nesidevi isvis ir ji galiu naudoti betkam ir po to belekada vel pasidaryti bootable windows. Beja kas liecia versijas as taip pat i ta flash galeciau visas versijas susikelti nes yra toks dalykas kaip Enterprise 32+64bit dvd, o tai reiskia, kad ir usb gali toks buti, bet as turiu tik Ultimate 64bit, nes man kitokiu nereikia.
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby Atlantas » Wed May 04, 2011 7:56 am

Paskaičiau tik posto pradžią (labai jau ilgi jie pas tave) :)
Pasakysiu tik tiek kad tu teisus, taip aš čia pramogauju, nes kaip tu sakai rimtos diskusijos čia mano tvirtu isitikinimu ir nevyksta. Gal kažkam atrodo kad kalba rimtom temom kaip antai porą veikėjų rodo savo išmanymą apie "geležį" pateikinėdami skaičiukus, nors realiai tai moka tik perskaityti kas parašyta testuose ir atėję čia rodo savo išprusimą. Taip man čia pramoga, nors aišku kai kuriems padedu, bet tas virtualus žmogus man turi patikti, dėja bet apie tave to pasakyti negaliu. ;)
Viskas, baigiam taukšti nesąmones, gaudysiu tave kitose temose :D

User avatar
afGan
Rašytojas
Posts: 1097
Joined: Sat Oct 27, 2007 11:21 pm
Location: London

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby afGan » Thu May 05, 2011 2:40 am

...trys metai tas pats. Ajajai.. Nu jo atvirai pasakisu ten ir nebuvo nieko naujo parasyta toliau, ko tu nezinotum. As irgi cia del to pacio, kad zudyti laika, bet bezudant laika juk galima ir kazkam padeti. Jo jau, kad manes nemegsti tai jauciasi.. Tai vat tiek info apie win perasyma.
Maximus III Extreme, Core i7 880 CES, 8GB DDR3 Dominator GT 2133mhz, 2x Radeon HD7970, 2TB F4 Spinpoint + 2x120GB SSD Raid, MAXREVO 1350w PSU, Corsair D800.

Solid
Posts: 61
Joined: Sun Jun 12, 2011 11:00 am

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby Solid » Tue Aug 16, 2011 2:10 pm

Sveiki. Taigi norėjau paklausti koki windows 7 edition yra geriausia įsirašyti? :)

User avatar
Artūras
Rašytojas
Posts: 9127
Joined: Sun Feb 10, 2008 7:51 pm
Location: Kaunas
Contact:

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby Artūras » Tue Aug 16, 2011 6:13 pm

Kokius įpirksi, tokius ir rašykis.
Kompiuterių remontas Kaune/DJ paslaugos Kaune

Darbinis arkliukas - Asus A53S: 15,6" HD LED/Intel Core i5-2430M 2,4Ghz/4GB DDR3/GeForce GT 540M 1GB/500GB HDD/Windows 7 Ultimate x64 :)

Solid
Posts: 61
Joined: Sun Jun 12, 2011 11:00 am

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby Solid » Tue Aug 16, 2011 10:00 pm

Kokius įpirksi, tokius ir rašykis.
Kam tas sarkazmas ? :roll: Aš rimtai klausiu kokį edition optimaliausia rašyt, nes dar nesu turėjęs w7 ?

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby Atlantas » Tue Aug 16, 2011 10:05 pm

Kam tas sarkazmas ? :roll: Aš rimtai klausiu kokį edition optimaliausia rašyt, nes dar nesu turėjęs w7 ?
Nelabai supratau kur tu čia sarkazmą įžvelgi ?
Jei pinigų turi pakankamai pirk Ultimate, bet nemanau kad verta tiek pinigų leisti. Optimaliausias variantas būtų Home Premium versija.

sweikas
Posts: 3
Joined: Sun Oct 09, 2011 5:11 pm

Re:

Postby sweikas » Wed Oct 12, 2011 4:56 pm

Sweiki ar man tokius pat galetumete gauti windows xp nes matosi kad geri nes mano yra modinti jai kas turit tokiu man i pm buciau dekingas labai :).

User avatar
Robitt
Rašytojas
Posts: 1848
Joined: Tue Oct 28, 2008 10:32 am
Location: Telšiai

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby Robitt » Sun Oct 16, 2011 3:39 pm

Parduotuves gal dar turi uz kokius 300 Lt, ar daugiau :D
Intel Core quad Q6600, 2.40 GHz, 3x1024 MB, RAM,(3 GB), 320 GB, Samsung, SATA II HDD, PSU 650 W. Kortelių skaitytuvas, 2 DVD-RW, MB Intel DG33BU,VGA MSI ATI Radeon HD4650;

Atlantas
Rašytojas
Posts: 10996
Joined: Sun Nov 26, 2006 2:26 pm
Location: esantis prie jūros,gyventojų apie 183 828.Gražiausios panos ir skaniausias alus.Tai Klaipėda

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby Atlantas » Sun Oct 16, 2011 4:05 pm

Parduotuves gal dar turi uz kokius 300 Lt, ar daugiau :D
Atsibusk, Windows XP jau senai nebeplatinami. :)

KillerCow
Posts: 7
Joined: Wed Oct 26, 2011 10:50 pm

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby KillerCow » Wed Oct 26, 2011 10:55 pm

Sveiki. Perrasinejau windows xp ir viskas buvo taip:

Per bios nusistaciau boot cd, tada pasirinkau susiformatuoti harda. Padariau, kad formatuotu c diska ntfs ne quick budu, o tuo ilgesniu. Formatavo, viskas ten buvo ok. 100procentu pasieke, ir pasibaige visas formatavimas. Kazka parase apie hardware ir persikrove kompas. Toliau vel viskas vyksta is naujo visi formatavimai per windows cd. Vel viska tvarkau, darau kad formatuoti harda, ir paspaudus format, uzsikrauna tik vienas procentas ir daugiau nejuda.
Ka daryti toliau? niekaip nepavyksta normaliai suformatuoti ir irasyti win xp.

Buvo win xp, perrasinejau del to, jog kompas uzsikraudavo iki winxp lango besikraunat win, ir wel restartuodavosi, ir taip keleta kartu, po to isjungdavau pc. Zodziu neuzsikraudavo jau.

Pagelbekit, ka daryti...?

Solid
Posts: 61
Joined: Sun Jun 12, 2011 11:00 am

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby Solid » Wed Oct 26, 2011 11:16 pm

O po boot CD kai BIOS nustatinėjai, atstatei atgal ?

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby RainmakerLTU » Wed Oct 26, 2011 11:41 pm

O po boot CD kai BIOS nustatinėjai, atstatei atgal ?
krovimas iš kompakto visai neturi reikšmės čia. Esmė tik ar spėsim paspaust kai prašo ar ne, jei nepaspausim - kraus iš hardo, ar ko kito, kas BIOS`e eilėj sustatyta. Sakyčiau, gal kitą kompaktą bandyk, arba jei prieini iki recovery console (berods tas būna iki particijų kūrimo ir formatavimo etapo), tai pasileidęs recovery console gali pratestuot C diską su chkdsk /r... maža kas, gal kokios bėdos harde...
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)

KillerCow
Posts: 7
Joined: Wed Oct 26, 2011 10:50 pm

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby KillerCow » Fri Oct 28, 2011 10:01 pm

Sveiki. Perrasinejau windows xp ir viskas buvo taip:

Per bios nusistaciau boot cd, tada pasirinkau susiformatuoti harda. Padariau, kad formatuotu c diska ntfs ne quick budu, o tuo ilgesniu. Formatavo, viskas ten buvo ok. 100procentu pasieke, ir pasibaige visas formatavimas. Kazka parase apie hardware ir persikrove kompas. Toliau vel viskas vyksta is naujo visi formatavimai per windows cd. Vel viska tvarkau, darau kad formatuoti harda, ir paspaudus format, uzsikrauna tik vienas procentas ir daugiau nejuda.
Ka daryti toliau? niekaip nepavyksta normaliai suformatuoti ir irasyti win xp.

Buvo win xp, perrasinejau del to, jog kompas uzsikraudavo iki winxp lango besikraunat win, ir wel restartuodavosi, ir taip keleta kartu, po to isjungdavau pc. Zodziu neuzsikraudavo jau.

Pagelbekit, ka daryti...?
Buvo nuspresta nesti pas kompiuteristus. Tipo jie testavo ta harda, visur errorus mete, pasak ju. Diagnoze: Hardas nepataisomas.

Ka siulot daryti? gal kur superka? gal kur perdaro kas ten jam uzsikirte ar kas pasidare? Faktas tas, kad pirksiu kita...

User avatar
RainmakerLTU
Rašytojas
Posts: 6795
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:11 am
Location: Bedford, UK

Re: Kaip perrašyti Windows

Postby RainmakerLTU » Thu Nov 10, 2011 2:49 pm

Radau iliustruotą websaitą kaip instaliuoti XP, Win7 ir pan. Gal kam nors pravers. Be to, jų nurodomos programos draiveriams parsivaryti, veikia ir nemokamai, ir parsiunčia, tik nerizikavau pats tų draiverių bandyti, nes pas mane ir taip viskas veikia :)

http://www.dimexpro.eu/kompiuteriu_prie ... avimas.htm

P.S. Na, visgi pabandžiau pažiūrėti ką ten tokio parsiunčia Device Doctor, pavyzdžiu paėmiau klaviatūrą, tai gavau HP originalų draiverį, atrodo patikimai. Videokortai Geforce FX5600 gavau irgi kažkokį HP draiverį.
Visi mes esame ex... (Max Payne 3)


Return to “Microsoft Windows”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 24 guests

cron