Ką jums šis forumas reiškia?

Visiems ir apie viską!
User avatar
Halk
Posts: 320
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:29 am
Location: Telšiai

Postby Halk » Fri Jul 07, 2006 10:12 am

Pamenu mano pirma tema computerbild forume buvo:"OS Microsoft Windows Instaliavimas" Kol neatėjau į šį forumą buvau paprastas žalias vartotojas,rašiau ne lietuviškomis raidėmis ir etc.Buvo mintis:kas nors parašys kaip instaliuot Windows ir varau iš to forumo.Bet nežinau nė pats kaip aš čia pasilikau. :) Tai pat computerbild forume išmokau rašyt Lt raidėmis. :rolleyes: .Na vienu žodžiu man šis forumas geriausias.

User avatar
DziNNy
Administratorius
Posts: 1903
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:50 pm
Location: Vilnius-Kaunas
Contact:

Postby DziNNy » Fri Jul 07, 2006 10:43 am

Atėjau neseniai, bet man čia visai patinka, nes kažkaip mažiau to tokio "varymo" dėl "lameriškų" klausimų, t.y. net "žalias" žmogutis gali gauti atsakymus į jam iškilusius klausimus :)

User avatar
Benas
Rašytojas
Posts: 2466
Joined: Thu Jul 06, 2006 5:29 pm
Location: Kuršėnai

Postby Benas » Fri Jul 07, 2006 11:05 am

Na man šis forumas irgi apvertė gyvenimą. Kada galiu tada užsuku paskaitinėti ar net atsakyti jei žinau.
Net ir dabar prisimenu kai mano tėtis pamatė pirmąjiį žurnalo numerį ir nupirko. Šiap turiu manau visus numerius :tonqe: :tonqe: Ir kai įsivedžiau internetą pagalvojau užsukti į CBL svetainę ten ir radau forumą :tonqe: :tonqe: Kuriame ir apsistojau. :yawinkle:

User avatar
vb100
Posts: 679
Joined: Thu Jul 06, 2006 8:19 am
Location: Druskininkai

Postby vb100 » Fri Jul 07, 2006 11:12 am

Anksčiau dažnai ieškodavau panašaus forumo, kur lankytųsi žmonės turintys ką nors protingo pasakyti, reiškiuosi ne taip dažnai, bet skaitau viską iš eilės, kas mane domina :thumbsup:

User avatar
SiGiS
Rašytojas
Posts: 2288
Joined: Thu Jul 06, 2006 2:31 pm
Location: Panevėžys

Postby SiGiS » Fri Jul 07, 2006 5:43 pm

Šis forumas, tai bendraminčių suėjimas ir IT žinių gilinimas, na bent jau man..
Sunku pamatyti juodą katę tamsiame kambaryje, jei jos ten visai nėra.. (kinų patarlė)
Kas pasakė, kad gyvenimas gražus? Juk dar nei vienas iš jo neišėjo gyvas...

User avatar
Liepaite
Posts: 656
Joined: Thu Jul 06, 2006 1:23 pm
Contact:

Postby Liepaite » Sat Jul 08, 2006 10:55 am

Noriu savo ateitį surištį su kompiuteristės profesiją :) Tai čia man kaip žingsnis į ateitį :)
[...Ir kai pažvelgiam į žvaigždes, viena jų juokias.]
Image Image Image

User avatar
Lucifers angel
Posts: 131
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:38 pm
Location: Kupiškis
Contact:

Postby Lucifers angel » Sat Jul 08, 2006 11:09 pm

Šeip man šis forumas yra geras kelias į komputerinį tobulėjimą... Nežinau gyvenimas nuo jo kaip ir nepasiteikė išskyrus prasidėjusį nuo jo susidomėjima kompais ir tai kas su tuo susiję... :supz: :supz:
In Joy and sorrow

User avatar
Liepaite
Posts: 656
Joined: Thu Jul 06, 2006 1:23 pm
Contact:

Postby Liepaite » Sun Jul 09, 2006 11:59 am

Ištaisiau visas gramatines ir kalbėjimo klaidas. Pasistenkite rašyti lietuvių kalba ir lietuviškomis raidėmis. Tai nebūtina, bet pasistenkime visi kartu, kad computerbild forumas atrodytų gražiai :) Būkime vieningi! Auginkime šį forumą gražu ir tvarkinga :)
[...Ir kai pažvelgiam į žvaigždes, viena jų juokias.]
Image Image Image

User avatar
Lucifers angel
Posts: 131
Joined: Wed Jul 05, 2006 10:38 pm
Location: Kupiškis
Contact:

Postby Lucifers angel » Sun Jul 09, 2006 12:12 pm

Ištaisiau visas gramatines ir kalbėjimo klaidas. Pasistenkite rašyti lietuvių kalba ir lietuviškomis raidėmis. Tai nebūtina, bet pasistenkime visi kartu, kad computerbild forumas atrodytų gražiai :) Būkime vieningi! Auginkime šį forumą gražu ir tvarkinga :)

Ir stenkimės nepadaryti tokio koks buvo senasis...
In Joy and sorrow

Anglasltuk
Posts: 22
Joined: Fri Jul 07, 2006 12:36 am
Location: London

Postby Anglasltuk » Sun Jul 09, 2006 4:31 pm

Super forumas, visi normalus renkasi :partyman: ir padeda kas kaip žino :prayer:

D-Sisive
Rašytojas
Posts: 1414
Joined: Sun Jul 09, 2006 4:23 pm

Postby D-Sisive » Sun Jul 09, 2006 5:11 pm

Vien tie smiles mane nervina. Kai prideda jų ne į temą.Supranti tokių forumų pilna.Kas tik užsinori susikūrt forumą tai kuriasi tokį.


P.S. Sveiki visi naujajam forume.Buvau išvykęs tai negalėjau anksčiau prisijungti.

User avatar
Liepaite
Posts: 656
Joined: Thu Jul 06, 2006 1:23 pm
Contact:

Postby Liepaite » Sun Jul 09, 2006 5:21 pm

Ezg, Geimeri ir D-Sisive mes rašome ką mums reiškia šis forumas, o ne kaip jis atrodo ir t.t Šios pranešimus galite rašyti skiltyje "Skundai ir pasiūlymai" temoje "Naujieji forumo bugai".
Ačiū.
[...Ir kai pažvelgiam į žvaigždes, viena jų juokias.]
Image Image Image

dmu
Rašytojas
Posts: 1579
Joined: Sun Jul 09, 2006 6:48 pm
Location: Vilnius

Postby dmu » Sun Jul 09, 2006 6:55 pm

Pasiskaitinėjimus. Patarinėti niekam neskubu, nes, kaip bebūtų, visada atsiras ir geriau patariančių, ir greitesnių. O ir klausimų neteikiu. Tiesiog kartais visai atsitiktinai gali susirasti ir naudingos informacijos kokiu nors dominančiu klausimu. Žodžiu, nesu forumų aistruolis.

lenis
Posts: 285
Joined: Thu Jul 06, 2006 1:57 pm

Ką jums šis forumas reiškia?

Postby lenis » Fri Jul 14, 2006 1:26 pm

Man šis forumas reiškia, kad virtualiame pasaulyje turiu daug gerų jaunų draugų, kurie pasirįžę aukoti savo laiką tam, kad padėtų vieni kitiems. CB forumiečių dėka supratau, kad ir senus smegenis galima pramankštinti ir nesijausti IT srityje visiškai bejėgiu. Gaunama informacija vienaip ar kitaip yra ir naudinga, ir vertinga. Administratoriaus ir moderatorių dėka gan griežtai laikomasi taisyklių, todėl forumas nėra užterštas beprasmiu gatvės žargonu, nesijaučia IT srities žinovų "pasikėlimo" sindromo todėl visada malonu čia užsukti ir prasmingai praleisti laiką.

D-Sisive
Rašytojas
Posts: 1414
Joined: Sun Jul 09, 2006 4:23 pm

Postby D-Sisive » Fri Jul 14, 2006 1:42 pm

Gera kompanija. Visalaiką gaunama informacija kurios reikia. Na žodžiu labai naudingas forumas. :supz:


Return to “Blevyzgos”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron