Linux mint problemos su internetu

Viskas apie "Linux" distribucijas, *BSD bei MacOS operacinių sistemų šeimas bei kitas operacines sistemas
User avatar
ispanas
Posts: 524
Joined: Mon Jun 28, 2010 11:47 am
Location: Aytus

Linux mint problemos su internetu

Postby ispanas » Sun Mar 06, 2011 1:40 pm

Tai gi pabandžiau aš instaliuotis Linux ėmiau Linux mint nes man visai gražiai atrodo . Atsisiunčiau Linux Mint 9 Isadora. Pasileidau Live CD ir išmėginau viską ir iškilo man didelė problema su internetu. Esmė tame kad reikia pakeisti mac adresą nes dabar naudoju naują pc susiradau internete info kaip tai padaryti naudojausi būtent šituo. Bet iškilo dar didesnė problema kad su tinklo plokštės draiveriai blogai (''mano galva''). Nes kaip bandžiau viską daryti kaip aprašytą mėtydavo klaidas. Tai manau kad su tinklo plokštės draiveriais blogai. Aš turiu draiverius CD bet kai OS veikia iš Live CD tai negaliu įdėti disko ir abejoju ar jie veiktų ant Linux. Tuomet pradėjau ieškoti draiverių internete (jau windows) bet pagal mano tinklo plokštę ( Atheros AR8131 PCI-E Ethernet Controller) nieko neradau ant Linux. Kaip būtų galima išspręsti šią problemą ? Gal naujesnę Linux versiją siųstis ? Gal gali pasiūlyti kokia nors kitą LINUX distribuciją ? Nes tikrai noriu išbandyti Linux.
O gal aš tiesiog nemokėjau teisingai sukonfigūruoti ?

Return to “Linux, *BSD, MacOS ir kt.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron